Polski Związek Skata
Miasto Tychy

II Turniej Grand Prix

II Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./18.03.2018
  • Kierownik turnieju: Zielewski Ludwik
  • Sekretariat: Olszewski Michał
  • Sędzia: Łapa Henryk
m-ce nazwisko imię klub - sekcja         Seria 1       seria 2       seria 3   po 3  seriach      
punkty punkty punkty punkty punkty punkty P-- G P
1 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 757 1454 897 3108 84 20 104
2 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 1090 1433 530 3053 82 19 101
3 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 619 1034 1056 2709 68 18 86
4 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA  1018 908 775 2701 68 17 85
5 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy 808 391 1356 2555 62 16 78
6 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA  922 923 621 2466 58 15 73
7 Olczak Agata TĘCZA Tychy 1081 687 654 2422 56 14 70
8 Jęczmyk Gabriel KS FILIP 835 1079 501 2415 56 13 69
9 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 1006 953 408 2367 54 12 66
10 Stachura Bernard NZ 489 905 947 2341 52 11 63
11 Harupa Marek KS Kobiór 688 938 697 2323 52 10 62
12 Bilgoń Jan SK Kobiór 494 668 1159 2321 52 9 61
13 Sykuła Marian U JANA Tychy 248 1364 658 2270 50 8 58
14 Urzędowski Adam KS FILIP 1063 436 757 2256 50 7 57
15 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy 500 639 1095 2234 48 6 54
16 Olszewski Michał TĘCZA Tychy 533 670 1016 2219 48 5 53
17 Falęcik Andrzej Bazyl Tychy 408 946 834 2188 46 4 50
18 Brania Bogdan KS FILIP 362 870 920 2152 46 3 49
19 Mielcarek Karol Unia Bieruń 603 406 1037 2046 40 2 42
20 Głowacki Roman PIEKUŚ SUBLE Tychy 753 552 738 2043 40 1 41
21 Zięba Henryk PIEKUŚ SUBLE Tychy 528 411 1098 2037 40   40
22 Zielonka Emil TĘCZA Tychy 811 896 317 2024 40   40
23 Dziubanda Włodzimierz GOL BAR 955 676 392 2023 40   40
24 Kaczmarek Andrzej TĘCZA Tychy 318 740 875 1933 36   36
25 Dygdałowicz Maciej Bolko Łaziska 416 1172 237 1825 32   32
26 Wilczok Józef NZ 834 196 791 1821 32   32
27 Lewicki Stanisław U JANA Tychy 685 609 294 1588 22   22
28 Mordak Mariusz U JANA Tychy 577 489 516 1582 22   22
29 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 1014 157 395 1566 22   22
30 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 446 482 473 1401 16   16
31 Litewczuk PIEKUŚ SUBLE Tychy 601 506 282 1389 14   14
32 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 433 285 671 1389 14   14
33 Niewiadomski Romnan Skat Klub Woszczyce 574 410 399 1383 14   14
34 Łapa Henryk SK Kobiór 517 309 404 1230 10   10
35 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy 852 2 260 1114 4   4
36 Woźniak Waldemar PIEKUŚ SUBLE Tychy -2 508 420 926 1   1
37 Zielewski Ludwik U JANA Tychy       0     50