Polski Związek Skata
Miasto Tychy

IV Turniej Grand Prix

IV Turniej Grand Prix Okręgu - Mistrzostwa Tychów

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./13.05.2018
  • Kierownik turnieju: Olszewski Michał
  • Sekretariat: Wosztal Paweł
  • Sędzia: Łapa Henryk
m-ce nazwisko imię klub - sekcja         Seria 1       seria 2       seria 3   po 3  seriach           PUNKTY GP   
punkty punkty punkty punkty p     Razem
1 Bilgoń Jan Kobiór 1081 1150 1008 3239   20 88 108
2 Modrzyk Adam Kumple 744 920 1514 3178   19 84 103
3 Jucha Roman Kobiór 1001 1019 1064 3084   18 80 98
4 Pudełko Andrzej    1145 1304 602 3051   17 78 95
5 Segert Lidia Unia Bieruń 1168 906 907 2981   16 74 90
6 Krzymiński Henryk OSP Lędziny 852 727 1326 2905   15 72 87
7 Foryś Wacław Wolany 319 1394 1119 2832   14 68 82
8 Mordak Mariusz U Jana 1108 755 795 2658   13 66 79
9 Krawiec Wiesław Tęcza Tychy 1106 696 855 2657   12 66 78
10 Kolonko Grzegorz Cieńkie Bolki 801 821 1028 2650   11 66 77
11 Zielewski Ludwik Kumple 846 1307 497 2650   10 66 76
12 Lampa Henryk Suble Tychy 963 692 988 2643   9 64 73
13 Rogula Krzysztof Zagłoba 875 798 966 2639   8 64 72
14 Glac Józef   762 1192 655 2609   7 64 71
15 Lampa Stefan Suble Tychy 657 897 1049 2603   6 64 70
16 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 979 752 866 2597   5 62 67
17 Kamiński Tadeusz   888 895 810 2593   4 62 66
18 Łapa Krystian   626 1119 829 2574   3 62 65
19 Janosz Emanuel Żubry Pszczyna 667 1181 720 2568   2 62 64
20 Brania Bogdan KS Filip 1024 966 476 2466   1 58 59
21 Lazar Ryszard Cieńkie Bolki 1257 348 792 2397     54 54
22 Duda Bogusław Kumple 737 716 936 2389     54 54
23 Kościelny Marek   944 804 638 2386     54 54
24 Mielcarek Karol Unia Bieruń 497 1144 741 2382     54 54
25 Noga Krzysztof Cieńkie Bolki 686 1003 689 2378     54 54
26 Rechenek Mieczysław Zagłoba 957 679 736 2372     54 54
27 Latawiec Marek Wolany 995 369 990 2354     54 54
28 Beczała Andrzej Żubry Pszczyna 616 1064 670 2350     54 54
29 Szafarz Roman Tęcza Tychy 1470 162 703 2335     52 52
30 Grzywaczyk Piotr   903 677 732 2312     52 52
31 Stachura Bernard OSP Lędziny 1150 727 404 2281     50 50
32 Kaleta Jan Czułowianka Tychy 580 986 712 2278     50 50
33 Klenczar  Stanisław Wolany 955 628 650 2233     48 48
34 Saternus Jan   717 733 780 2230     48 48
35 Grochowiec Jan Zagłoba 790 746 675 2211     48 48
36 Liebig Czesław   647 669 886 2202     48 48
37 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 715 1169 305 2189     46 46
38 Sweryd Marek Żubry Pszczyna 388 961 804 2153     46 46
39 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny 502 830 818 2150     46 46
40 Głowacki Roman Suble Tychy 464 1014 650 2128     44 44
41 Czarnynoga Paweł   354 1014 746 2114     44 44
42 Kaczmarek Andrzej Tęcza Tychy 701 543 868 2112     44 44
43 Urzędowski Adam KS Filip 980 857 268 2105     44 44
44 Kurzyp Henryk KS Filip 688 630 784 2102     44 44
45 Hernas Bogsław Unia Bieruń 963 706 402 2071     42 42
46 Piekorz Czesław Unia Bieruń 322 504 1220 2046     40 40
47 Goc Jan Instalbud  1029 629 384 2042     40 40
48 Borko Grzegorz Zagłoba 751 1010 261 2022     40 40
49 Sobczuk Artur Instalbud  435 583 978 1996     38 38
50 Zięba Henryk   217 980 750 1947     36 36
51 Tomkowicz Jarosław Bazyl Tychy 916 440 588 1944     36 36
52 Harupa Marek Kobiór 205 598 1129 1932     36 36
53 Wawrzusiak Tadeusz U Jana 740 435 728 1903     36 36
54 Trybus Jan Bazyl Tychy 491 710 680 1881     34 34
55 Zielonka Emil   582 825 443 1850     34 34
56 Kiełbasa Edward   542 589 701 1832     32 32
57 Hozakowski Henryk   1275 356 178 1809     32 32
58 Molenda Andrzej Suble Tychy 554 626 626 1806     32 32
59 Kowalski Jerzy Czułowianka Tychy 827 349 616 1792     30 30
60 Dąbrowski Leszek   867 653 246 1766     30 30
61 Jęczmyk Gabriel KS Filip 463 457 834 1754     30 30
62 Morkisz Krzysztof Instalbud  439 629 651 1719     28 28
63 Mazur Ludwik   60 461 1164 1685     26 26
64 Sykuła Marian U Jana 274 919 476 1669     26 26
65 Szopa Jerzy   660 270 710 1640     24 24
66 Faruga Jan Żubry Pszczyna 922 331 384 1637     24 24
67 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 411 129 1075 1615     24 24
68 Kudzia Jerzy Bazyl Tychy 610 646 354 1610     24 24
69 Drab Mariusz   611 135 864 1610     24 24
70 Trojanowski Dawid   304 623 664 1591     22 22
71 Lewicki Stanisław U Jana 500 695 368 1563     22 22
72 Standura Kazimierz Czułowianka  Tychy 416 564 564 1544     20 20
73 Maśka Mirosław Instalbud  610 422 481 1513     20 20
74 Olczak Agata Tęcza Tychy 156 306 1048 1510     20 20
75 Koźlik Brunon Czułowianka Tychy 695 16 794 1505     20 20
76 Niewiadomski Romnan Cieńkie Bolki 812 751 -74 1489     18 18
77 Gabriela Habelok   646 723 88 1457     18 18
78 Kowalski Zbigniew Kumple 113 719 543 1375     14 14
79 Sitko Leonard Wolany 203 717 395 1315     12 12
80 Paździor Wojciech Kobiór 433 458 405 1296     10 10
81 Gajda Piotr   460 -101 928 1287     10 10
82 Falencik Andrzej Bazyl Tychy 266 440 573 1279     10 10
83 Nocoń Kazmimierz   542 425 272 1239     8 8
84 Wtorek Eugeniusz   421 366 430 1217     8 8
85 Szulik Mirosław LKS Lyski 274 285 479 1038     2 2
86 Kukuła Bogdan   470 229 270 969     1 1
87 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 373 -46 548 875     1 1
88 Ścierski Jan   150 535 180 865     1 1
OSP Lędziny 9933
Kumple 9592
SK KOBIÓR 9551
Unia Bieruń 9480
Zagłoba 9244
Suble Tychy 9180
Cienkie Bolki 8914
Wolany 8734
Żubry Pszczyna 8708
Tęcza Tychy 8614
KS Filip 8427
U Jana 7793
Instalbud  7270
Czułowianka  Tychy 7119
Bazyl Tychy 6714
LKS Lyski 5717