Polski Związek Skata
Zjazd Delegatów PZSkat 27.09.2020

Delegaci

  Delegaci na X Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZSkat    
  27.09.2020    
  nazwisko imię klub okręg nr ok..
1 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice Katowice 1
2 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice Katowice 1
3 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry Katowice 1
4 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów Katowice 1
5 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów Katowice 1
6 Motyl Andrzej SK BARBARA Chorzów Katowice 1
7 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów Katowice 1
8 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice Katowice 1
9 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry Katowice 1
10 Beczała Andrzej TS Pszczyna Tychy 2
11 Faruga Jan TS Pszczyna Tychy 2
12 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów Tychy 2
13 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn – Filar Tychy 2
14 Jabłoński Stanisław KS Cieszyn – Filar Tychy 2
15 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola Tychy 2
16 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. Tychy 2
17 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny Tychy 2
18 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny Tychy 2
19 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny Rybnik 3
20 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany Rybnik 3
21 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik Rybnik 3
22 Kopacz Wiesław ASY WISUS Żory Rybnik 3
23 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory Rybnik 3
24 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory Rybnik 3
25 Paździor Henryk ASY WISUS Żory Rybnik 3
26 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom Zabrze 4
27 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. Zabrze 4
28 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice Zabrze 4
29 Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice Zabrze 4
30 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Zabrze 4
31 Rusin Jan MOK GUIDO Zabrze Zabrze 4
32 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Zabrze 4
33 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn - Koźle Opole 5
34 Glied Joachim VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole 5
35 Kiszka Paweł Sekcja Skata KOMAX Opole Borki Opole 5
36 Kukowka Henryk Klub Skata Sportowego Pawonków Opole 5
37 Nowak Jan VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole 5
38 Pijanka Andrzej VICTORIA - TRANZYT Chróścice Opole 5
39 Świtała Franciszek Klub Skata KUŹNIA Zawadzkie Opole 5
40 Płaczek Ryszard LKS Górki Śląskie Śl-Pd 7
41 Cyran Eugeniusz LKS Lyski Śl-Pd 7
42 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice Śl-Pd 7
43 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl-Pd 7
44 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów Śl-Pd 7
45 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski Śl-Pd 7
46 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski Śl-Pd 7
47 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. Śl-Pd 7
48 Bianga Edward Krajna Złotów W-K-P 8
49 Moch Ireneusz Krajna Złotów W-K-P 8
50 Sztkowski Leszek Krajna Złotów W-K-P 8
51 Baran Adam MOKSiR Puck Pom.-Kasz. 9
52 Radtke Marek MOKSiR Puck Pom.-Kasz. 9
53 Radtke Piotr MOKSiR Puck Pom.-Kasz. 9
54 Szczyior Stefan LIBOR Reda Pom.-Kasz. 9
55 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór M.Tychy 10
56 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór M.Tychy 10
57 Molenda Andrzej SUBLE Tychy M.Tychy 10
58 Olszewski Michał KS FILIP M.Tychy 10