Polski Związek Skata
Statystyki

Odznaczenia

Srebrne

L.p Nazwisko Imię Klub Data Przyznania Okręg
1 Brzeziński Zbigniew DDK Brzeziny Śl. 15.06.2004 Katowice
2   CHEMIK Siemianowice Śl. 15.06.2004 Katowice
3 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 15.06.2004 Katowice
4 Dziatzko Helmut KS Strzybnica 15.06.2004 Katowice
5 Pietrzok Bernard GIG Katowice 15.06.2004 Katowice
6 Prauze Marian GRIN Siemianowice Śl. 15.06.2004 Katowice
7 Pyzio Józef MDK Kalety 15.06.2004 Katowice
8 Farana Andrzej MKS Gogolin 15.06.2004 Opole
9 Glied Joachim VICTORIA Chróścice 15.06.2004 Opole
10 Margos Otmar RAMSCH Chrzowice 15.06.2004 Opole
11 Adamek Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice 15.06.2004 Rybnik
12 Górnik Herman DK Rybnik - Niedobczyce 15.06.2004 Rybnik
13 Kawka Piotr FORTECA Świerklany 15.06.2004 Rybnik
14 Olszowski Zygmunt ASY Żory 15.06.2004 Rybnik
15 Szymura Franciszek ASY Żory 15.06.2004 Rybnik
16 Falęcik Andrzej BIS Tychy 15.06.2004 Tychy
17 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów 15.06.2004 Tychy
18 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 15.06.2004 Tychy
19 Krawczyk Jan TĘCZA Tychy 15.06.2004 Tychy
20 Norek Teofil MULTI-FORM II 15.06.2004 Tychy
21 Skrzypczyk Henryk MULTI-FORM II 15.06.2004 Tychy
22 Balcar Krystian WOKiR Połomia 15.06.2004 Wodzisław
23 Cisek Edward WOKiR Połomia 15.06.2004 Wodzisław
24 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 15.06.2004 Wodzisław
25 Beruda Jan SK RSM Ruda Śl. 15.06.2004 Zabrze
26 Ciunel Symforian JORDAN Kończyce 15.06.2004 Zabrze
27 Folek Mieczysław KS Łabędy 15.06.2004 Zabrze
28 Kałuża Jerzy KWK POKÓJ Ruda Śl. 15.06.2004 Zabrze
29 Kaszuba Piotr KS Łabędy 15.06.2004 Zabrze
30 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny 22.05.2006 Tychy
31 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór 22.05.2006 Tychy
32 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 22.05.2006 Zabrze
33 Witkowski Tadeusz LZS Tarnów Opolski 16.06.2008 Opole
34 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 18.11.2009 Katowice
35 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 18.11.2009 Katowice
36 Woźnik Henryk DDK Brzeziny Śl. 18.11.2009 Katowice
37 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 18.11.2009 M. Tychy
38 Ciwis Teodor KONTIWENT Wyry 18.11.2009 Tychy
39 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie 18.11.2009 Rybnik
40 Kucharski Stanisław BĄB Gaszowice 18.11.2009 Rybnik
41 Skuczik Paweł KWK POKÓJ Ruda Śl. 18.11.2009 Zabrze
42 Armatys Józef TKKF Skat Racibórz 17.10.2014 Śląsk-Południe
43 Baszczok Gerard BUK Rudy 17.10.2014 Rybnik
44 Beczała Andrzej GROBLA Ćwiklice 17.10.2014 Tychy
45 Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 17.10.2014 Pomorze
46 Berek Jan Górnoślązak Mysłowice 17.10.2014 Katowice
47 Bianga Edward KRAJNA Złotów 17.10.2014 Wielkopolska
48 Cegiełka Józef S.C. Herkules Rydułtowy 17.10.2014 Śląsk-Południe
49 Faruga Jan TS Pszczyna 17.10.2014 Tychy
50 Huwer Alojzy KS Przyszłość Rogów 17.10.2014 Śląsk-Południe
51 Jabłoński Stanisław FILAR Orzesze 17.10.2014 Tychy
52 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 17.10.2014 Tychy
53 Konstanty Bolesław KS Łabędy 17.10.2014 Zabrze
54 Michalski Erhard BUK Rudy 17.10.2014 Rybnik
55 Mrzyk Franciszek UNIA Bieruń 17.10.2014 Tychy
56 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 17.10.2014 Tychy M.
57 Pyrchała Józef KS Naprzód Czyżowice 17.10.2014 Śląsk-Południe
58 Waloszyński Ernest BOLESŁAW Sm. Łaziska 17.10.2014 Tychy
59 Zajc Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 19.10.2014 Katowice
60 Rusin Jan GUIDO Zabrze 29.04.2016 Zabrze
61 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny 04.09.2016 Rybnik
62 Lorenz Ryszard WISUS Żory 04.09.2016 Rybnik
63 Jaworski Krystian KS Łabędy 03.12.2016 Zabrze
64 Frysztacka Cecylia FORTECA Świerklany 22.04.2017 Rybnik
65 Gajda Monika FORTECA Świerklany 22.04.2017 Rybnik
66 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 14.01.2018 Śląsk-Południe
67 Olszowski Jozef ASY Żory 14.01.2018 Rybnik
68 Gerszendorf Bogdan GUIDO Zabrze 14.01.2018 Zabrze
69 Błażek Piotr Leśna Bieruń 14.01.2018 Tychy
70 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 30.11.2018 Zabrze
71 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 06.04.2018 Tychy
72 Olszewski Michał KS FILIP Tychy 01.04.2019 M. Tychy
73 Baran Adam MOKSiR Puck 11.07.2019 Pomorsko-Kaszubski
74 Szatkowski Leszek KRAJNA Złotów 14.11.2019 Wlkp-Kuj-Pom

 

  Srebrna Odzaka PZSkat  od roku 2020    
L.p Nazwisko Imię Klub Data Przyznania Okręg
75 Kiełbasa Edward CZUŁOWIANKA Tychy 17.07.2020 M.Tychy
76 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.09.2020 Katowice
77 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.09.2020 Katowice
78 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 22.09.2020 Katowice
79 Jabłoński Jacenty Cieszyn Filar 22.09.2020 Tychy
80 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 22.09.2020 Tychy
81 Lehman Zygmunt GUIDO Zabrze 22.09.2020 Zabrze
82 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory 22.09.2020 Rybnik
83 Paździor Henryk ASY WISUS Żory 22.09.2020 Rybnik
84 Płatnerz Mirosław GUIDO Zabrze 22.09.2020 Zabrze
85 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 22.09.2020 Rybnik
86 Stajer Walenty U WALKA Gotartowice 22.09.2020 Rybnik
87 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. 22.09.2020 Zabrze
88 Marszolik Stefan KSS MARCEL Radlin 22.09.2020 Rybnik
89 Myrczik Józef Szombierki Bytom 22.09.2020 Zabrze
90 Kowalski Konrad KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wipl-Kuj-Pom
91 Sojka Józef Nadwiślan Góra 05.08.2021 Tychy
92 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 13.03.2022 Śląsk-Południe
93 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 13.03.2022 Śląsk-Południe