Polski Związek Skata
Statystyki

Odznaczenia

Brązowe

L.p Nazwisko Imię Klub Data Przyznania Okręg
1 Borowczyk Romuald MCK Mysłowice 15.06.2004 Katowice
2 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice 15.06.2004 Katowice
3 Brzeziński Władysław  PZKS FENIKS Chorzów 15.06.2004 Katowice
4 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 15.06.2004 Katowice
5 Kozielski Henryk FLOREK Świetochłowice 15.06.2004 Katowice
6 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 15.06.2004 Katowice
7 Solik Witold CHEMIK Siemianowice Śl. 15.06.2004 Katowice
8 Szudeja Rajmund FLOREK Świetochłowice 15.06.2004 Katowice
9 Tworuszka Grzegorz 06 KLEOFAS Katowice 15.06.2004 Katowice
10 Wilk Ludwik  FLOREK Świetochłowice 15.06.2004 Katowice
11 Woźnik Henryk DDK Brzeziny Śl. 15.06.2004 Katowice
12 Zdanowski Leon KS BARBARA Chorzów 15.06.2004 Katowice
13 Żurek Marian TS ISKRA Lasowice 15.06.2004 Katowice
14 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 15.06.2004 Opole
15 Jersz Piotr UNIA Kolonowskie 15.06.2004 Opole
16 Świtała Antoni MOSiR Zawadzkie 15.06.2004 Opole
17 Witkowski Tadeusz LZS Tarnów Opolski 15.06.2004 Opole
18 Frysztacka Cecylia FORTECA Świerklany 15.06.2004 Rybnik
19 Gajda Monika FORTECA Świerklany 15.06.2004 Rybnik
20 Grolik Janusz DK Rybnik -Chwałowice 15.06.2004 Rybnik
21 Kosiec Zbigniew KS GÓRNIK Boguszowice 15.06.2004 Rybnik
22 Kubica Tadeusz KS GÓRNIK Boguszowice 15.06.2004 Rybnik
23 Pamuła Stanisław TRAKCYJNIK Rybnik 15.06.2004 Rybnik
24 Porwoł Franciszek DĄB Gaszowice 15.06.2004 Rybnik
25 Strzelecki Włodzimierz PIAST Leszczyny 15.06.2004 Rybnik
26 Tannenberg Benedykt DK Rybnik-Niedobczyce 15.06.2004 Rybnik
27 Warło Henryk JUBILAT Jastrzebie 15.06.2004 Rybnik
28 Kucharski Stanisław DĄB Gaszowice 15.06.2004 Rybnik
29 Ciwis Teodor KONTIWENT Wyry 15.06.2004 Tychy
30 Duda Rajmund KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska 15.06.2004 Tychy
31 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór 15.06.2004 Tychy
32 Mrzyk Franciszek UNIA Bieruń 15.06.2004 Tychy
33 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 15.06.2004 Tychy
34 Żupa Bolesław GROBLA Ćwiklice 15.06.2004 Tychy
35 Buczkowski Stanisław ISKRA Pszczyna 15.06.2004 Tychy
36 Durkowiak Leonard Ramsz Wolsztyn 15.06.2004 Wielkopolska
37 Bohm Jan OSP Pszów 15.06.2004 Wodzisław
38 Marszolik Stefan KS MARCEL Radlin 15.06.2004 Wodzisław
39 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydołtowy 15.06.2004 Wodzisław
40 Szwala Jarosław WOKiR Połomia 15.06.2004 Wodzisław
41 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 15.06.2004 Zabrze
42 Grigarczyk Józef  CENTRUM Szombierki 15.06.2004 Zabrze
43 Lehmann Zygmunt GUIDO Zabrze 15.06.2004 Zabrze
44 Pakuszewski Daniel  KS Łabędy 15.06.2004 Zabrze
45 Pawlica Marian MOSiR Zabrze 15.06.2004 Zabrze
46 Skuczik Paweł KWK POKÓJ Ruda Śl. 15.06.2004 Zabrze
47 Wilczek Werner KS Łabędy 15.06.2004 Zabrze
48 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 22.05.2006 Tychy
49 Rozmus Urban SOKÓŁ Wola 22.05.2006 Tychy
50 Beczała Andrzej MULTI-FORM II 22.05.2006 Tychy
51 Klekot Jan LKS Miedźna 22.05.2006 Tychy
52 Długi Joachim TS Pszczyna 22.05.2006 Tychy
53 Faruga Jan TS Pszczyna 22.05.2006 Tychy
54 Śliż Bogusław ASY Żory 22.05.2006 Rybnik
55 Michalski Erhard BUK Rudy 22.05.2006 Rybnik
56 Baszczok Gerard BUK Rudy 22.05.2006 Rybnik
57 Stajer Walenty U WALKA Rybnik-Gotartowice 22.05.2006 Rybnik
58 Dybowski Leopold LZS Ligota Dolna 22.05.2006 Opole
59 Cieślik Gerard ODRZANKA Dziergowice 22.05.2006 Opole
60 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 22.05.2006 Opole
61 Sowa Piotr MCK Mysłowice 22.05.2006 Katowice
62 Limański Ryszard AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.05.2006 Katowice
63 Paluch Marian SK BARBARA Chorzów 22.05.2006 Katowice
64 Tabak Marian MCK Mysłowice 22.05.2006 Katowice
65 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. 22.05.2006 Katowice
66 Duda Alfred SKAT KLUB RSM Ruda Śl. 22.05.2006 Zabrze
67 Grzegorski Maksymilian TUZU Halemba 22.05.2006 Zabrze
68 Jarosz Marian KWK POKÓJ Ruda Śl. 22.05.2006 Zabrze
69 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 22.05.2006 Zabrze
70 Rusin Jan GUIDO Zabrze 22.05.2006 Zabrze
71 Konstanty Bolesław KS Łabędy 22.05.2006 Zabrze
72 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadon 22.05.2006 Wodzisław
73 Kuczera Andrzej KS KARLUSEK Rydułtowy 22.05.2006 Wodzisław
74 Armatys Józef TKKF Racibórz 22.05.2006 Wodzisław
75 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 22.05.2006 Wodzisław
76 Kwaśny Alojzy LKS UNIA Turza Śl. 22.05.2006 Wodzisław
77 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 16.06.2008 Wodzisław
78 Jabłoński Stanisław FILAR Orzesze 16.06.2008 Tychy
79 Tendera Ryszard RYFAMA Rybnik 16.06.2008 Rybnik
80 Stępniak Zbigniew SKAT SOLO Bykowina 16.06.2008 Zabrze
81 Tamilla Ryszard GUIDO Zabrze 16.06.2008 Zabrze
82 Pijanka Andrzej  LZS Ligota Dolna 16.06.2008 Opole
83 Lukoszek Henryk KS Strzybnica 18.11.2009 Katowice
84 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 18.11.2009 Katowice
85 Włodarczyk Leszek TS ISKRA Lasowice 18.11.2009 Katowice
86 Świeca Grzegorz KS BARBARA Chorzów 18.11.2009 Katowice
87 Berek Jan GÓRNOŚLAZAK Mysłowice 18.11.2009 Katowice
88 Mazur Ireneusz PZKS FENIKS Chorzów 18.11.2009 Katowice
89 Olszewski Michał TĘCZA Tychy 18.11.2009 Tychy
90 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 18.11.2009 Tychy
91 Konsek Andrzej ENERGETYK Łaziska 18.11.2009 Tychy
92 Pukocz Henryk KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska 18.11.2009 Tychy
93 Beberok Józef GROBLA Ćwiklice 18.11.2009 Tychy
94 Wróbel Tomasz UNIA Bieruń 18.11.2009 Tychy
95 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów 18.11.2009 Tychy
96 Tkocz Brunon MIFAMA Mikołów 18.11.2009 Tychy
97 Waloszyński Ernest KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska 18.11.2009 Tychy
98 Tomas Kazimierz RYFAMA Rybnik 18.11.2009 Rybnik
99 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 18.11.2009 Zabrze
100 Wodarska Jolanta TUZY HALEMBA Ruda Śl. 18.11.2009 Zabrze
101 Płatnerz Mirosław GUIDO Zabrze 18.11.2009 Zabrze
102 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 18.11.2009 Zabrze
103 Jastrzebski Edward KWK POKÓJ Ruda Śl. 18.11.2009 Zabrze
104 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 18.11.2009 Opole
105 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydołtowy 18.11.2009 Wodzisław
106 Oślizło Jerzy WOK Skrzyszów 18.11.2009 Wodzisław
107 Pyrchała Józef KS NAPRZÓD Czyżowice 18.11.2009 Wodzisław
108 Staniczek Stanisław S.C. STRAŻAK Głożyny 18.11.2009 Wodzisław
109 Bianga Edward SPARTA Złotów 18.11.2009 Wielkopolska
110 Baran Adam MOKSiR Puck 18.11.2009 Pomorze
111 Bekisz Kazimierz GOKSiR Lipusz 18.11.2009 Pomorze
112 Błażek Piotr LEŚNA Bieruń 17.10.2014 Tychy
113 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 17.10.2014 Tychy
114 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 17.10.2014 Ślask-Południe
115 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzebie 17.10.2014 Rybnik
116 Dzierżawa Zygmunt Unia Kolonowskie 17.10.2014 Opole
117 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin 17.10.2014 Katowice
118 Garus Artur LZS Tarnów Opolski 17.10.2014 Opole
119 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 17.10.2014 Zabrze
120 Golec Jan MDK ZAWODZIE 17.10.2014 Katowice
121 Goworek Zbigniew HSM Chorzów 17.10.2014 Katowice
122 Jabłoński Jacenty MORiS Cieszyn 17.10.2014 Tychy
123 Jurczyk Andrzej RSM Ruda Śląska 17.10.2014 Zabrze
124 Kąsek Andrzej Jardex Szczejkowice 17.10.2014 Rybnik
125 Kędzia Stanisław Skat Lubliniec 17.10.2014 Opole
126 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 17.10.2014 Tychy
127 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice 17.10.2014 Katowice
128 Kujaschewski Marian GOKSiR Lipusz 17.10.2014 Pomorze
129 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice 17.10.2014 Katowice
130 Lorenz Ryszard Wisus Żory 17.10.2014 Rybnik
131 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 17.10.2014 Tychy Miasto
132 Matuszewski Ryszard DK Niedobczyce Rybnik 17.10.2014 Rybnik
133 Maziarczyk Władysław S.C. Strażak Głożyny 17.10.2014 Ślask-Południe
134 Mazur Rajmund MDK Kalety 17.10.2014 Katowice
135 Morawiec Jacek KS Zajazd Krapkowice 17.10.2014 Opole
136 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 17.10.2014 Zabrze
137 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 17.10.2014 Zabrze
138 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy 17.10.2014 Tychy Miasto
139 Pielacz Marian GKS Dąb Gazsowice 17.10.2014 Ślask-Południe
140 Płaczek Ryszard LKS Górki Wielkie 17.10.2014 Ślask-Południe
141 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. 17.10.2014 Katowice
142 Sikora Henryk SAKOP 4 Asy Bytom 17.10.2014 Zabrze
143 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. 17.10.2014 Katowice
144 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 17.10.2014 Katowice
145 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 17.10.2014 Ślask-Południe
146 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 17.10.2014 Ślask-Południe
147 Wróbel Jacek MIFAMA Mikołów 17.10.2014 Tychy
148 Żoneczko Adam DĄBKI Mościska 17.10.2014 Tychy
149 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 17.10.2014 Wlk-Kuj-Pom
150 Kowalski Konrad Krajna Złotów 17.10.2014 Wlk-Kuj-Pom
151 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek 17.10.2014 Tychy 
152 Barcik Jerzy Unia Bieruń 19.10.2014 Tychy
153 Kiełbasa Edward KS Czułowianka Tychy 24.10.2015 M. Tychy
154 Drabik Eugeniusz KS Czułowianka Tychy 24.10.2015 M. Tychy
155 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 29.04.2016 Katowice
156 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 04.09.2016 Rybnik
157 Niemiec Stanisław ASY Żory 04.09.2016 Rybnik
158 Paździor Henryk WISUS Żory 04.09.2016 Rybnik
159 Lubas Robert SILESIA Tarnowskie Góry 21.01.2017 Katowice
160 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry 21.01.2017 Katowice
161 Przynicki Rajnard           LKS Górki Śl. 04.02.2017 Śl.Płd
162 Ośliźlok Roman FORTECA Świerklany 22.04.2017 Rybnik
163 Gajda Bolesław FORTECA Świerklany 22.04.2017 Rybnik
164 Hojka Jerzy FORTECA Świerklany 22.04.2017 Rybnik
165 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 14.01.2018 Tychy
166 Grodoń Joachim ASY Żory 14.01.2018 Rybnik
167 Staniek Eugeniusz WISUS Żory 14.01.2018 Rybnik
168 Szymała Tomasz Wisus Żory 14.01.2018 Rybnik
169 Kwaśniak Jerzy Wisus Żory 14.01.2018 Rybnik
170 Skupień Eugeniusz Wisus Żory 14.01.2018 Rybnik
171 Kostka Hubert LKS Lyski 14.01.2018 Ślask-Południe
172 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 14.01.2018 Ślask-Południe
173 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
174 Rezner Adam SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
175 Śmieja Roman SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
176 Michalski Teodor SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
177 Dziwoki Stanisław SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
178 Kisiel Hubert SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
179 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
180 Grygoruk Włodzimierz SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
181 Sopala Roman SILESIA Rybnik 30.11.2018 Rybnik
182 Szrubarz Stanisław DĄBKI Mościska 06.04.2019 Tychy
183 Buchalik Szczepan DĄBKI Mościska 06.04.2019 Tychy
184 Paździor Wojciech SK Kobiór 01.04.2019 M. Tychy
185 Jędrusik Zygmunt KS NAPRZÓD Czyżowice 11.07.2019 Śląsk-Południe
186 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 11.07.2019 Śląsk-Południe
187 Kuczka Franciszek KS NAPRZÓD Czyżowice 11.07.2019 Śląsk-Południe

 

  Brazowa Odznaka PZSkat od roku 2020    
Lp Nazwisko Imię Klub Data Przyznania Okręg
188 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 17.07.2020 M. Tychy
189 Sweryd Marek TS Pszczyna 17.07.2020 Tychy
190 Gogol Jan TS Pszczyna 17.07.2020 Tychy
191 Molenda Andrzej SUBLE Tychy 17.07.2020 M. Tychy
192 Berger Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.09.2020 Katowice
193 Grzyb Serbastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.09.2020 Katowice
194 Sowa Walenty AMICUS KWK STASZIC Katowice 22.09.2020 Katowice
195 Pilch Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK Wieczorek Katowice 22.09.2020 Katowice
196 Beruda Marek RSM Ruda Śl. 22.09.2020 Zabrze
197 Brożek Rafał U WALKA Gotartowice 22.09.2020 Rybnik
198 Fizia Józef WALET Pawłowice 22.09.2020 Rybnik
199 Gajda Piotr FORTECA Świerklany 22.09.2020 Rybnik
200 Gembalczyk Stanisław FORTECA Świerklany 22.09.2020 Rybnik
201 Grzesica Alojzy OSP Lędziny 22.09.2020 Tychy
202 Kałuża Zbigniew PIAST Leszczyny 22.09.2020 Rybnik
203 Krzymiński Henryk  OSP Lędziny 22.09.2020 Tychy
204 Lasota Wiesław  KSS MARCEL Radlin 22.09.2020 Ślask-Południe
205 Nowakowski Mirosław  MIFAMA Mikołów 22.09.2020 Tychy
206 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. 22.09.2020 Zabrze
207 Polok Franciszek  FORTECA Świerklany 22.09.2020 Rybnik
208 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 22.09.2020 Tychy
209 Szczypior Stefan LIBOR Reda 22.09.2020 Pomorze
210 Szindler Henryk KSS MARCEL Radlin 22.09.2020 zmarł 10.09.2021
211 Urbańczyk Ryszard DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność 22.09.2020 Rybnik
212 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 22.09.2020 Pomorze
213 Kalina Kazimierz KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wlkp
214 Siemaszko Henryk GRAN Szamocin 22.05.2021 Wlkp
215 Bianga Zenon KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wlkp
216 Ciepłuch Stafania KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wlkp
217 Dyba Edward KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wlkp
218 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 22.05.2021 Zabrze
219 Smolarek Bernard KRAJNA Złotów 22.05.2021 Wlkp
220 Tadeusz Maciej GRAN Szamocin 22.05.2021 Wlkp
221 Wochnik Lucjan LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
222 Szulik Grzegorz LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
223 Wojtyła Józef LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
224 Wojaczek Antoni LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
225 Szewczyk Mirosław LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
226 Szulik Mirosław LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
227 Michalski Dawid LKS Lyski 13.03.2022 Ślask-Południe
228 Krzempek Stanisław FORTECA Świerklany 13.03.2022 Rybnik
229 Kopertowski Franciszek FORTECA Świerklany 13.03.2022 Rybnik