Polski Związek Skata
Statystyki

Indywidualne Mistrzostwa Polski

Nr. Rok Kat. Mistrz I Wicemistrz II Wicemistrz
I 1985   Ciwis Teodor WIROMET Mikołów Gryga Eryk POLAM Mysłowice Jaroń Edward FERRUM Katowice
II 1986   Kwapuliński Stanisław GOK Ornontowice Adamek Edward KR Jankowice Bugno Eugeniusz PIASTOWIA Bieruń
III 1987   Adamczyk Tadeusz TKKF Szczygłowice Zdechlik Kazimierz ERG Bieruń Stary Wilczek Werner ZREMB Gliwice
IV 1988   Paruzel Stefan HUTNIK Miasteczko Śląskie Szweda Ryszard KWK Borynia Tomecki Józef ENERGETYK Rybnik
V 1989 M Niglus Zenon KZCP Kalety Ochojski Leon ENERGETYK Rybnik Tomecki Józef ENERGETYK Rybnik
K Lip Róża KARO Rybnik Magiera Cecylia ZW. CENTRUM Szombierki Gajda Monika JUBILAT Moszczenica
VI 1990 M Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie Tyrała Karol TUZY Halemba Latka Henryk KWK Pstrowski
K Krzysztoforska Cecylia KARO Rybnik Magiera Cecylia ZW. CENTRUM Szombierki Gajda Monika JUBILAT Moszczenica
VII 1991 M Szarf Józef HUTA ŁABĘDY Gliwice Janik Stanisław MKS KARLIK Gogolin Morcinek Zygmunt PIAST Leszczyny
K Mitka Urszula SPTB Kluczbork Gajda Monika JUBILAT Moszczenica Getler Cecylia KWK Borynia
VIII 1992 M Bryła Ryszard HUTA ŁABĘDY Gliwice Latocha Paweł UNIA Bieruń Stary Jureczko Bernard TKKF Kalety
K Magiera Cecylia ZW. CENTRUM Szombierki Broda Helena FERRUM Katowice Broda Róża FERRUM Katowice
IX 1993 M Lizoń Piotr POLAM Mysłowice Wojtków Henryk SPTB Kluczbork Latocha Paweł UNIA Bieruń Stary
K Mitka Urszula SPTB Kluczbork Frysztacka Cecylia FORTECA Świerklany Broda Helena MDK ZAWODZIE Katowice
J Kostka Roman KWK POKÓJ Ruda Śl. Tatarczyk Wojciech S.C. Mszana Tatarczyk Tomasz S.C. Mszana
X 1994 M Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice Szymura Bogdan GKS Krupinski Buczkowski Stanisław ŻUBR Pszczyna
K Gajda Monika FORTECA Świerklany Getler Cecylia FORTECA Świerklany Broda Helena MDK ZAWODZIE Katowice
J Konowalski Arkadiusz MYSŁOWICZANKA Mysłowice Ośliźlok Teresa FORTECA Świerklany Trojniak Rafał TKKF Szczygłowice
XI 1995 M Pypłacz Erwin ZAMECZEK Siemianowice Śl. Limański Ryszard 4 KORONY Katowice Ciunel Symforian 4 ASY Pstrowski
K Olbrych Ludmiła 4 KORONY Katowice Frysztacka Cecylia FORTECA Świerklany Broda Helena MDK ZAWODZIE Katowice
J Kut Tomasz SKAT CLUB Tychy Kołodziejczyk Adam OSP Ledziny Trójniak Rafał TKKF Szczygłowice
XII 1996 M Pypłacz Erwin ZAMECZEK Siemianowice Śl. Szymała Tomasz SKOK Ornontowice Pora Bogumił KWK ROZBARK Bytom
K Krzysztoforska Cecylia KARO Rybnik Gajda Monika FORTECA Świerklany Mitka Urszula LZS Ligota Dolna
J Ośliźlok Stanisław FORTECA Świerklany Ośliźlok Teresa FORTECA Świerklany Kołodziejczyk Adam OSP Ledziny
XIII 1997 M Noga Krzysztof KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Klemensiewicz Jan OSP Lędziny Buczkowski Stanisław ŻUBR Pszczyna
K Broda Helena 4 KORONY Katowice Gajda Monika FORTECA Świerklany Wodarska Jolanta TUZY Halemba
J Trojniak Rafał TKKF Szczygłowice Konowalski Arkadiusz 4 KORONY Katowice Kołodziejczyk Adam OSP Ledziny
XIV 1998 M Koźniewski Jan KWK WUJEK Katowice Polok Franciszek FORTECA Świerklany Dunst Mirosław JUBILAT Moszczenica
K Getler Cecylia FORTECA Świerklany Petrunio Róża 4 KORONY Katowice Wojtera Mariola KWK ŚLĄSK Kochłowice
J Żołneczko Adam DĄBKI Mościska Kołodziejczyk Adam OSP Ledziny Ośliźlok Teresa FORTECA Świerklany
XV 1999 M Mazur Tadeusz KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Grolik Janusz DK Chwalowice Bartuś Bogusław KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
K Gajda Monika FORTECA Świerklany Wodarska Jolanta TUZY Halemba Broda Helena 4 KORONY Katowice
J Wilczek Łukasz HUTA ŁABĘDY Gliwice Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny Kruk Rafał BOROWIK Szczejkowice
XVI 2000 M Stroczyński Jerzy PIAST Leszczyny Ciwis Teodor FORTUNA Wyry Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice
K Gajda Monika FORTECA Świerklany Borysiewicz Jolanta SK BARBARA Chorzów Wodarska Jolanta TUZY Halemba
J Pawluk Andrzej HUTA ŁABĘDY Gliwice Pietrzyk Krzysztof 06 KLEOFAS Katowice Ostrowski Jarosław TRÓJKĄT Tychy
XVII 2001 M Andziul Eugeniusz ENERGETYK Rybnik Michalski Adam HUTNIK Miasteczko Śląskie Szczurek Jerzy TUZY Halemba
K Gajda Monika FORTECA Świerklany Kuś Zofia JUBILAT Moszczenica Olbrych Ludmiła KWK WUJEK Katowice
J Lubos Rafał KS Nakło Śląskie Brożek Rafał U WALKA Gotartowice Wolny Stefan KS Nakło Śląskie
XVIII 2002 M Świtała Antoni LZS Piotrówka Daszkiewicz Stanisław WAWEL Ruda Śl. Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie
K Świtała Agata PIAST Leszczyny Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy Wodarska Jolanta TUZY Halemba
J Gawiński Piotr 4 ASY HERSZT Zabrze Wolny Stefan KS Nakło Śląskie Pawluk Andrzej HUTA ŁABĘDY Gliwice
XIX 2003 M Wilczek Werner HUTA ŁABĘDY Gliwice Gajda Piotr FORTECA Świerklany Ajzerman Jan PZKS FENIKS Chorzów
K Wojtera Mariola KWK POLSKA Wirek Zielonka Agnieszka KWK POLSKA Wirek Kuś Zofia JUBILAT Jastrzębie
J Wolny Stefan KS Nakło Śląskie Pietrzyk Krzysztof 06 KLEOFAS Katowice Kula Paweł U WALKA Gotartowice
XX 2004 M Paluch Marian SK BARBARA Chorzów Rezner Adam KS SILESIA Rybnik Bryła Ryszard HUTA ŁABĘDY Gliwice
K Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny Teterycz Gabriela RINGÓWKA Ćwiklice Broda Helena CHEMIK Siemianowice
J Pawluk Andrzej HUTA ŁABĘDY Gliwice Szeliga Jakub AMICUS Katowice Urbanczyk Przemysław SOKÓŁ SKOK Wola
XXI 2005 M Maziarczyk Władysław STRAŻAK Głożyny Pypłacz Erwin GRIN RELAKS Siemianowice Śl. Kaszuba Piotr HUTA ŁABĘDY Gliwice
K Teterycz Gabriela RINGÓWKA Ćwiklice Gajda Monika FORTECA Świerklany Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny
J Szeliga Jakub AMICUS Katowice Chrapkiewicz Michał DK Niedobczyce Piątek Marcin ODRZANKA Dziergowice
XXII 2006 O Żurek Marian HUTNIK Miasteczko Śląskie Mitzscherling Gerd AMICUS Katowice Bartuś Bogusław KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
M nie rozegrano
S Paulus Ewald KS SILESIA Rybnik Sprus Szczepan KWK POKÓJ Ruda Śl. Skotnica Alojzy U ROMANA Pszczyna
K Lubecka Ewa AMICUS Katowice Bucka Ewa AMICUS Katowice Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny
J Grzyb Sebastian SK BARBARA Chorzów Palasz Kamil SKAT KLUB Kobiór Piec Michał niezrzeszony
XXIII 2007 O Noga Krzysztof KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Maroński Jan SK BARBARA Chorzów
M nie rozegrano
S Drosz Rudolf SKAT CLUB RSM Ruda Śl. Sprus Szczepan KWK POKÓJ Ruda Śl. Duda Alfred SKAT CLUB RSM Ruda Śl.
K Broda Helena CHEMIK Siemianowice Śl. Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny Gajda Monika FORTECA Świerklany
J Szeliga Jakub AMICUS STASZIC Katowice Pyrchała Wojciech KS NAPRZÓD Czyżowice Oltman Krzysztof SKAT KLUB Kobiór
XXIV 2008 O Myrczik Józef CENTRUM SZOMBIERKI Bytom Gawron Bogdan ASY Żory Szymała Tomasz WISUS Żory
M nie rozegrano
S Pypłacz Erwin GRIN RELAKS Siemianowice Śl. Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy Gattner Lothar AMICUS KWK STASZIC Katowice
K Rzekęć Aleksandra KWK POLSKA Wirek Lubecka Ewa AMICUS Katowice Hejnosz Grażyna LZS Tarnów Opolski
J Szymański Grzegorz LZS Tarnów Opolski Piechota Krzysztof LZS Tarnów Opolski Frysz Grzegorz ASY Żory
XXV 2009 O Armatys Józef TKKF Racibórz Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Pijanka Andrzej LZS Ligota Dolna
S Markiewicz Leszek ODK ANDALUZJA Piekary Śl. Buchalik Alfons WISUS Żory Poloczek Szczepan SKAT KLUB Kobiór
K Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny
J Piątek Marcin ODRZANKA Dziergowice Frysz Grzegorz ASY Żory Palasz Kamil SKAT KLUB Kobiór
XXVI 2010 O Kosiec Zbigniew KS GÓRNIK Boguszowice Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie Paulus Ewald SILESIA Rybnik
S Kral Alojzy TĘCZA Tychy Beberok Józef GROBLA Ćwiklice Drosz Rudolf LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
K Łańska Aleksandra OSP Lędziny Rzekęć Aleksandra SKAT SOLO Bykowina Gajda Monika FORTECA Świerklany
J Oltman Krzysztof SKAT KLUB Kobiór Łapuszek Marcin KONTIWENT Wyry Dudek Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice
XXVII 2011 O Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany Synowiec Leonard AMICUS KWK STASZIC Katowice
S Zielonka Emil TĘCZA Tychy Dybowski Leopold MOKSiR Zawadzkie Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl.
K Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy Łańska-Gawlik Aleksandra OSP Lędziny Rzekęć Aleksandra KS MOSiR Cieszyn
J Sobik Kamil U WALKA Rybnik-Gotartowice Szymański Grzegorz LZS Tarnów Opolski Olearczyk Dariusz RAKI Gostyń
XXVIII 2012 O Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice Mesjasz Damian ORKAN KS Kamionka Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice
S Drosz Rudolf MOK GUIDO Zabrze Kabut Jerzy GROLKS Górki Śląskie Przynicki Rajnard LKS Górki Śląskie
K Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów Kandzia Lidia LZS Tarnów Opolski Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice
J Jabłoński Paweł KS MOSiR Cieszyn Wojaczek Łukasz LKS Lyski Dąbrowski Mateusz KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
XXIX 2013 O Glac Józef JUBILAT Jastrzębie Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny Farana Andrzej DFK Gogolin
S Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin Mandera Werner TKKF RELAKS Wodzisław
K Segeth Lidia OSP Lędziny Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice Rzekęć Aleksandra POKÓJ Ruda Śl.
J Olearczyk Dariusz Raki Gostyń Jabłoński Paweł KS MOSIR Cieszyn Dąbrowski Mateusz KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska
XXX 2014 O Tkocz Mieczysław SK BARBARA Chorzów Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów
S Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. Zowada Kazimierz KWK WUJEK Katowice Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
K Łańska Aleksandra OSP Lędziny Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany Siekiera Iwona SKAT Lubliniec
J Gołyś Dawid LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Frysztacki Aleksander AMICUS KWK STASZIC Katowice Olearczyk Dariusz RAKI Gostyń
XXXI 2015 O Krawczyk Jan LEŚNA Bieruń Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry
S Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. Goc Jan NADWIŚLAN Góra Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl.
K Kalina Agata KS KRAJNA Złotów Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy Rzekęć Aleksandra POKÓJ Ruda Śl.
J Wojaczek Łukasz LKS Lyski Palmer Robert BUK Rudy Łapuszek Marcin KS Wyry
XXXII 2016 O Kwaśniak Jerzy WISIS Żory Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany
S Rejter Zbigniew OSP Lędziny Wasik Marian POKÓJ Ruda Śl. Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny
K Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice
J Wojaczek Łukasz LKS Lyski Łapuszek Marcin KS Wyry Gonska Dawid OSP Studzionka