Polski Związek Skata
LIGA 2020 - wszystkie kolejki odwołane

Rybnik

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA RYBNIK - ŚL. POŁUDNIE

Gospod. RKS Rybnik 20 Kier.Turnieju Zacha Stefan Data 01 03 2020
Sędzia Huwer Alojzy Protokulant Błędowski Józef Kolejka 2  
Msce Drużyna / Nr St.  -  Nazwisko, imię Suma W P 1 Seria 1 w. 1  p. 2 Seria 2 w. 2 p. 3 Seria 3 w. 3 p.
1 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 11459 105 7 3699 32 2 4441 40 2 3319 33 3
2 KS NAPRZÓD Czyżowice 8849 87 8 3314 35 2 3342 32 2 2193 20 4
3 RKS Rybnik 20 8635 93 12 2740 32 4 2734 27 2 3161 34 6
4 ISKRA Rybnik II 8520 83 7 2650 25 2 1856 19 4 4014 39 1
5 GKS DĄB Gaszowice II 8285 88 11 1985 23 4 3426 32 1 2874 33 6
6 PIAST Leszczyny II 8232 91 12 3040 33 2 3337 33 2 1855 25 8
7 GOKiR Połomia II 8200 82 9 2956 30 4 2298 24 4 2946 28 1
8 EMERYT Kobyla 8006 82 11 3004 27 2 2622 31 4 2380 24 5
9 KROJC Krzyżanowice II 7998 89 20 3198 30 2 2385 28 7 2415 31 11
10 LKS Górki Śląskie II 7673 80 8 2632 31 3 2382 24 2 2659 25 3
11 KS U WALKA Gotartowice 7658 83 12 2564 28 6 2519 27 3 2575 28 3
12 BUK Rudy 6922 21 2 2340 25 5 2290 29 9 2292 28 5
13 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II 6508 75 16 2111 23 5 2451 27 5 1946 25 6
14 SKS CZARNI Krzyżkowice 6362 74 18 1773 22 6 2063 24 5 2526 28 7
15 RELAKS Rzuchów 5102 54 7 1671 20 4 1696 20 2 1735 14 1
  Tabela Końcowa po kolejce 2 2                
  Nazwa Drużyny SUMA     01 03 2020     P.kolejką          
1 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 20539     11459     9080          
2 RKS Rybnik 20 18966     8635     10331          
3 ISKRA Rybnik II 17816     8520     9296          
4 GKS DĄB Gaszowice II 17012     8285     8727          
5 SKS CZARNI Krzyżkowice 15899     6362     9537          
6 KS NAPRZÓD Czyżowice 15861     8849     7012          
7 GOKiR Połomia II 15774     8200     7574          
8 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II 15563     6508     9055          
9 BUK Rudy 15556     6922     8634          
10 PIAST Leszczyny II 15533     8232     7301          
11 EMERYT Kobyla 15450     8006     7444          
12 LKS Górki Śląskie II 14728     7673     7055          
13 KROJC Krzyżanowice II 14613     7998     6615          
14 RELAKS Rzuchów 13448     5102     8346          
15 KS U WALKA Gotartowice 13128     7658     5470