Polski Związek Skata
LIGA 2020 - wszystkie kolejki odwołane

Opole

Liga Okręgowa Opolskiego Związku Skata 2020

 

Tabela po 5 kolejce

Po 5 kolejce Po 4 kolejce 5 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 Komax Borki Opole 62 58569 50 46173 12 12396
2 LZS Swornica Opole Czarnowąsy 59 58657 45 47030 14 11627
3 LZS Ligota Dolna II 48 50581 36 40435 12 10146
4 Tranzyt Małapanew Ozimek 48 43220 48 43220 0 0
5 KS Karolinka Gogolin 47 52178 39 42916 8 9262
6 KSS Pawonków 46 52448 40 43101 6 9347
7 KS Szczedrzyk 37 37635 25 27143 12 10492
8 LZS Leśnica 27 23942 27 23942 0 0
9 LZS Otmice 18 18580 18 18580 0 0
Drużyny LZS Leśnica, LZS Otmice oraz Tranzytu Ozimek ze względu na Coronawirusa zrezygnowały ze startu.

 

  Liga okręgowa – 5 kolejka 20 wrzesień 2020 r. Gogolin
 KS Karolinka Gogolin
  LZS Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Czarnowąsy
1 Gruszka Alfons 2693 28 770 8 1061 9 229 6 633 5
2 Gruszka Monika 2260 23 600 6 659 7 322 4 679 6
3 Dzierzawa Josef-Paul 3829 41 855 10 727 9 1416 14 831 8
4 Gładki Jan 2845 26 658 6 753 5 662 8 772 7
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11627 118 2883 30 3200 30 2629 32 2915 26
    14   4   4   3   3  
  KS Szczedrzyk SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
 
1 Michna Janusz 2272 24 292 4 530 5 907 10 543 5
2 Gola Joachim 2920 24 510 4 596 5 956 9 858 6
3 Wiesbach Joachim 2944 26 808 7 632 5 407 4 1097 10
4 Udolf Kazimierz 2356 25 763 8 387 4 427 4 779 9
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10492 99 2373 23 2145 19 2697 27 3277 30
    12   3   1   4   4  
  KSS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Pawonków
1 Grohs Paweł 1700 24 805 7 509 9 88 3 298 5
2 Respondek Jan 2949 35 813 10 1077 12 873 8 186 5
3 Mańczyk Piotr 2848 29 529 6 891 10 680 6 748 7
5 Biela Maksymilian 1850 26 190 6 468 7 878 8 314 5
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9347 114 2337 29 2945 38 2519 25 1546 22
    6   1   3   1   1  
  Komax  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Borki
1 Rother Krzysztof 3678 38 1094 12 445 7 965 8 1174 11
2 Sklorz Roman 2849 36 594 10 323 8 1253 11 679 7
3 Długosz Piotr 3387 34 714 6 984 10 463 5 1226 13
4 Kandzia Lidia 2482 30 374 5 -72 4 1011 10 1169 11
R   0 0                
    12396 138 2776 33 1680 29 3692 34 4248 42
    12   3   1   4   4  
  LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Ligota Dolna II
1 Michlik Józef 2337 20 546 6 915 5 686 7 190 2
2 Gigiel Wacław 2421 19 808 6 724 5 807 6 82 2
3 Morawiec Bronisław 3096 35 1278 12 1115 9 161 6 542 8
4 Wierzawicki Jerzy 2292 21 950 6 482 6 546 6 314 3
R   0 0                
    10146 95 3582 30 3236 25 2200 25 1128 15
    12   4   4   3   1  
  KS Karolinka   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Gogolin
1 Wieja Piotr 2775 26 646 6 683 7 344 5 1102 8
2 Rożeński Ryszard 2100 24 382 6 1036 8 287 5 395 5
3 Hadamek Józef 2781 32 285 6 614 8 887 7 995 11
4 Szymura Piotr 1606 22 385 6 356 5 422 6 443 5
R   0 0                
    9262 104 1698 24 2689 28 1940 23 2935 29
    8   1   3   1   3