Polski Związek Skata
LIGA kol. III; IV; V; VI

Opole

Liga Okręgowa Opolskiego Związku Skata 2020

  Tabela po 4 kolejce Po 4 kolejce Po 3 kolejce 4 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 Komax Borki Opole 50 46173 37 35135 13 11038
2 Tranzyt Małapanew Ozimek 48 43220 34 31826 14 11394
3 LZS Swornica Opole Czarnowąsy 45 47030 39 37411 6 9619
4 KSS Pawonków 40 43101 28 32367 12 10734
5 KS Karolinka Gogolin 39 42916 26 31282 13 11634
6 LZS Ligota Dolna II 36 40435 30 31933 6 8502
7 LZS Leśnica 27 23942 27 23942    
8 KS Szczedrzyk 25 27143 25 27143    
9 LZS Otmice 18 18580 18 18580    
                     
Drużyny LZS Leśnica, LZS Otmice oraz KS Szczedrzyk ze względu na Coronawirusa zrezygnowały ze startu.
  Liga okręgowa – 4 kolejka 12 lipiec 2020 r. Antoniów
 Komax Opole-Borki
  Tranzyt Małapanew SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Ozimek
1 Kowolik Herbert 3431 30 564 7 934 8 984 7 949 8
2 Sykoś Joachim 3078 29 998 10 617 7 862 6 601 6
3 Pluta Stanisław 3040 37 427 7 909 11 747 7 957 12
4 Pisula Eugeniusz 1845 19 639 6 373 3 445 6 388 4
R   0 0                
    11394 115 2628 30 2833 29 3038 26 2895 30
    14   3   3   4   4  
  KS Karolinka  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Gogolin
1 Hadamek Józef 3407 36 1223 10 1445 14 778 8 -39 4
2 Szymura Piotr 3210 33 919 11 908 7 387 6 996 9
3 Byczek Stanisław 3167 31 454 6 912 10 999 8 802 7
4 Wieja Piotr 1850 21 654 6 231 3 488 5 477 7
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Suma                                                                 z  gry 11634 121 3250 33 3496 34 2652 27 2236 27
  Punkty 13   4   4   4   1  
  Komax  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Borki
1 Lisek Teodor 3149 31 562 6 216 2 1205 12 1166 11
2 Kandzia Lidia 3078 31 845 7 829 9 807 8 597 7
3 Sklorz Roman 2724 32 847 9 1178 13 200 6 499 4
5 Długosz Piotr 2087 30 699 9 319 6 423 7 646 8
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11038 124 2953 31 2542 30 2635 33 2908 30
    12   3   3   3   4  
  KSS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Pawonków
1 Grohs Paweł 3019 28 559 8 697 7 849 6 914 7
2 Respondek Jan 2953 35 785 8 850 7 794 11 524 9
3 Bunar Kazimierz 2694 38 961 10 659 11 315 8 759 9
5 Kukowka Henryk 2068 23 497 6 686 5 643 8 242 4
R   0 0                
    10734 124 2802 32 2892 30 2601 33 2439 29
    12   4   4   3   1  
  LZS Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Czarnowąsy
1 Dzierzawa Jozef - Paul 2745 27 609 6 552 6 864 9 720 6
2 Gładki Jan 2641 27 510 5 521 4 416 6 1194 12
3 Gruszka Monika 2228 23 301 3 728 9 774 8 425 3
4 Gruszka Alfons 2005 20 1111 9 565 4 23 4 306 3
R   0 0                
    9619 97 2531 23 2366 23 2077 27 2645 24
    6   1   1   1   3  
  LZS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Ligota Dolna II
1 Wodniok Bernard 2848 33 939 9 552 8 637 8 720 8
2 Morawiec Bronisław 2088 25 359 5 138 3 785 8 806 9
3 Brand Roman 1806 15 580 4 356 3 555 4 315 4
4 Michlik Józef 1760 18 650 6 529 6 -49 2 630 4
R Wierzawicki Jerzy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    8502 91 2528 24 1575 20 1928 22 2471 25
    6   1   1   1   3