Polski Związek Skata
Liga

II Liga 2019

 PO IV KOLEJCE

Mce Nazwa Drużyny P.D. P.M.   Przed Kol 24 03 2018
  P.D P.M. P.D P.M.
1 ASY WISUS Żory II 67 52084   49 37974 18 14110
2 SK BARBARA Chorzów  58 48850   47 38181 11 10669
3 KS CHSM Chorzów II 57 46635   42 34875 15 11760
4 ZAGŁOBA Tychy 56 47507   41 35879 15 11628
5 CHEMIK Siemianowice Śl. 56 47160   42 35478 14 11682
6 SZOMBIERKI Bytom  54 48240   40 36526 14 11714
7 KS INSTALBUD Góra-Jankowice 51 45940   40 34843 11 11097
8 DK Rybnik Chwałowice NZSS Sol 51 45305   34 33430 17 11875
9 MOK GUIDO Zabrze 51 45227   38 33232 13 11995
10 SAKOP 4 ASY Bytom 51 44993   38 33584 13 11409
11 ORKAN Mikołów-Kamionka 50 44546   38 32231 12 12315
12 KS CHSM Chorzów  49 45293   39 35394 10 9899
13 GOKiR Połomia  49 43442   37 32848 12 10594
14 NITRON Krupski Młyn 48 46291   36 34368 12 11923
15 AMICUS KWK STASZIC Katowice II 46 43623   29 30229 17 13394
16 4 KORONY MDK Szopienice 46 41123   36 30732 10 10391
17 LKS Górki Śląskie 45 42877   38 33529 7 9348
18 LKS FORTECA Świerklany 44 46110   32 34306 12 11804
19 MDK POŁUDNIE Katowice 42 43969   32 33003 10 10966
20 UNIA Bieruń 40 43453   30 32609 10 10844
21 MIŚ Mysłowice 40 41517   30 31785 10 9732
22 KWK WUJEK Katowice 40 40810   34 31625 6 9185
23 SK BARBARA Chorzów II 37 41824   26 30472 11 11352
24 TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 36 39680   30 30238 6 9442
25 SILESIA Tarnowskie Góry II 36 39034   22 27443 14 11591
Grupa   Drużyna Końcowy   1 Ser 2 Ser 3 Ser 4 Ser
I 1 DK Rybnik Chwałowice NZSS Sol 17 11875   4 2777 4 2742 5 3496 4 2860
2 CHEMIK Siemianowice Śl. 14 11682   2 2417 3 2676 4 3483 5 3106
3 GOKiR Połomia  12 10594   3 2516 5 3395 2 2206 2 2477
4 KS INSTALBUD Góra-Jankowice 11 11097   5 3889 2 2439 1 2005 3 2764
5 KWK WUJEK Katowice 6 9185   1 2391 1 1770 3 2618 1 2406
                           
II 1 AMICUS KWK STASZIC Katowice II 17 13394   5 4151 4 3528 3 2539 5 3176
2 MOK GUIDO Zabrze 13 11995   4 2966 2 2708 5 3832 2 2489
3 ORKAN Mikołów-Kamionka 12 12315   2 2741 5 3987 2 2423 3 3164
4 SK BARBARA Chorzów II 11 11352   3 2775 3 2719 4 3371 1 2487
5 LKS Górki Śląskie 7 9348   1 1848 1 2241 1 2092 4 3167
                           
III 1 SILESIA Tarnowskie Góry II 14 11591   5 3179 2 2253 5 3948 2 2211
2 SAKOP 4 ASY Bytom 13 11409   1 1778 5 3605 3 2773 4 3253
3 LKS FORTECA Świerklany 12 11804   3 2885 3 3507 1 1814 5 3598
4 SK BARBARA Chorzów  11 10669   4 2903 4 3511 2 2595 1 1660
5 4 KORONY MDK Szopienice 10 10391   2 2846 1 1576 4 2949 3 3020
                           
IV 1 KS CHSM Chorzów II 15 11760   2 2436 3 2435 5 3307 5 3582
2 ZAGŁOBA Tychy 15 11628   3 2580 5 3009 4 3263 3 2776
3 SZOMBIERKI Bytom  14 11714   4 2640 4 2969 2 3016 4 3089
4 MIŚ Mysłowice 10 9732   5 2735 2 1952 1 2830 2 2215
5 TKKF RELAKS Wodzisław Śląski 6 9442   1 2431 1 1919 3 3108 1 1984
                           
V 1 ASY WISUS Żory II 18 14110   5 3484 5 4177 4 2980 4 3469
2 NITRON Krupski Młyn 12 11923   2 3058 2 2037 3 2800 5 4028
3 MDK POŁUDNIE Katowice 10 10966   1 2216 4 3553 2 2744 3 2453
4 UNIA Bieruń 10 10844   4 3296 3 2785 1 2355 2 2408
5 KS CHSM Chorzów  10 9899   3 3211 1 1700 5 3372 1 1616
Kol Gr Kod Drużyna - Nr Start Kod Drużyna - Nr Start. Kod Drużyna - Nr Start. Kod Drużyna - Nr Start. Kod Drużyna - Nr Start
              I Kolejka                  
  I A BARBARA II B BARBARA C MIŚ D MDK POŁ E WUJEK
    1, 2, 3, 4   5, 6, 7, 8   9, 10, 11, 12   13, 14, 15, 16   17,18,19,20
  II F CHSM II G CHSM II H CHEMIK I AMICIS II J 4 KORONY
    21,22,23,24   25,26,27,28   29,30,31,32   33,34,35,36   37,38,39,40
I III K INSTALBUD L GUIDO Ł SAKOP M SZOMBIERKI N UNIA
  41,42,43,44   45,46,47,48   49,50,51,52   53,54,55,56   57,58,59,60
  IV O FORTECA P ZAGŁOBA R WISUS II S Chwałowice T ORKAN
    61,62,63,64   65,66,67,68   69,70,71,72   73,74,75,76   77,78,79,80
  V U NITRON W Połomia  X LKS Górki Śląskie Y SILESIA  II Z RELAKS
    81,82,83 84   85,86,87,88   89,90,91,92   93,94,95,96   97,98,99,100
            II KOLEJKA        
  I A BARBARA II F CHSM II K INSTALBUD O FORTECA U NITRON
    1, 2, 3, 4   5, 6, 7, 8   9,10,11, 12   13,14,15,16   17,18,19,20
  II B BARBARA G CHSM II L GUIDO P ZAGŁOBA W Połomia 
    21,22,23,24   25,26,27,28   29,30,31,32   33,34,35,36   37,38,39,40
II III C MIŚ H CHEMIK Ł SAKOP R WISUS II X LKS Górki Śląskie
  41,42,43,44   45,46,47,48   49,50,51,52   53,54,55,56   57,58,59,60
  IV D MDK POŁ I AMICIS II M SZOMBIERKI S Chwałowice Y SILESIA  II
    61,62,63,64   65,66,67,68   69,70,71,72   73,74,75,76   77,78,79,80
  V E WUJEK J 4 KORONY N UNIA T ORKAN Z RELAKS
    81,82,83,84   85,86,87,88   89,90,91,92   93,94,95,96   97,98,99,100
                III KOLEJKA                
  I G CHSM II K INSTALBUD T ORKAN C MIŚ Y SILESIA  II
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H CHEMIK L GUIDO O FORTECA D MDK POŁ Z RELAKS
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I AMICIS II Ł SAKOP P ZAGŁOBA E WUJEK U NITRON
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J 4 KORONY M SZOMBIERKI R WISUS II A BARBARA II W Połomia 
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F CHSM II N UNIA S Chwałowice B BARBARA X LKS Górki Śląskie
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                IV KOLEJKA                
  I W Połomia  S Chwałowice K INSTALBUD H CHEMIK E WUJEK
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X LKS Górki Śląskie T ORKAN L GUIDO I AMICIS II A BARBARA II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y SILESIA  II O FORTECA Ł SAKOP J 4 KORONY B BARBARA
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z RELAKS P ZAGŁOBA M SZOMBIERKI F CHSM II C MIŚ
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U NITRON R WISUS II N UNIA G CHSM II D MDK POŁ
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                V KOLEJKA                
  I P ZAGŁOBA A BARBARA II Y SILESIA  II N UNIA H CHEMIK
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R WISUS II B BARBARA Z RELAKS K INSTALBUD I AMICIS II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S Chwałowice C MIŚ U NITRON L GUIDO J 4 KORONY
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T ORKAN D MDK POŁ W Połomia  Ł SAKOP F CHSM II
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O FORTECA E WUJEK X LKS Górki Śląskie M SZOMBIERKI G CHSM II
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                VI KOLEJKA                
  I Z RELAKS G CHSM II Ł SAKOP S Chwałowice A BARBARA II
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U NITRON H CHEMIK M SZOMBIERKI T ORKAN B BARBARA
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W Połomia  I AMICIS II N UNIA O FORTECA C MIŚ
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X LKS Górki Śląskie J 4 KORONY K INSTALBUD P ZAGŁOBA D MDK POŁ
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y SILESIA  II F CHSM II L GUIDO R WISUS II E WUJEK
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,