Polski Związek Skata
Liga

IV Liga 2020

29,02,2020 

Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe numery startowe
                                           
  I A DK STRZELEC Strzelce Opolskie B KS SKAT-LUB Kochcice II C LZS Kujawy D LZS Ligota Dolna E SKAT Kolonowskie
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II F TĘCZA Tychy G SUBLE Tychy H KS KRAJNA Złotów I KS Filip J JORDAN Kończyce Zabrze II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
I III K WOK Gołkowice L TKKF SKAT Racibórz Ł KSS Marcel Radlin M KS CZARNI Gorzyce N KROJC Krzyżanowice
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV O LKS Miedźna P MOK GUIDO Zabrze II R SOKÓŁ Wola II S TS Pszczyna T TUZY Halemba Ruda Śląska
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U SOKÓŁ Imielin W GÓRNIK Boguszowice X JARDEX WDK Szczejkowice II Y ASY WISUS Żory IV Z ASY WISUS Żory III
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                                           
  I A DK STRZELEC Strzelce Opolskie F TĘCZA Tychy K WOK Gołkowice O LKS Miedźna U SOKÓŁ Imielin
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II B KS SKAT-LUB Kochcice II G SUBLE Tychy L TKKF SKAT Racibórz P MOK GUIDO Zabrze II W GÓRNIK Boguszowice
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
II III C LZS Kujawy H KS KRAJNA Złotów Ł KSS Marcel Radlin R SOKÓŁ Wola II X JARDEX WDK Szczejkowice II
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV D LZS Ligota Dolna I KS Filip M KS CZARNI Gorzyce S TS Pszczyna Y ASY WISUS Żory IV
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V E SKAT Kolonowskie J JORDAN Kończyce Zabrze II N KROJC Krzyżanowice T TUZY Halemba Ruda Śląska Z ASY WISUS Żory III
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                                           
  I G SUBLE Tychy K WOK Gołkowice T TUZY Halemba Ruda Śląska C LZS Kujawy Y ASY WISUS Żory IV
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II H KS KRAJNA Złotów L TKKF SKAT Racibórz O LKS Miedźna D LZS Ligota Dolna Z ASY WISUS Żory III
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
III III I KS Filip Ł KSS Marcel Radlin P MOK GUIDO Zabrze II E SKAT Kolonowskie U SOKÓŁ Imielin
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV J JORDAN Kończyce Zabrze II M KS CZARNI Gorzyce R SOKÓŁ Wola II A DK STRZELEC Strzelce Opolskie W GÓRNIK Boguszowice
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V F TĘCZA Tychy N KROJC Krzyżanowice S TS Pszczyna B KS SKAT-LUB Kochcice II X JARDEX WDK Szczejkowice II
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                                           
  I W GÓRNIK Boguszowice S TS Pszczyna K WOK Gołkowice H KS KRAJNA Złotów E SKAT Kolonowskie
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II X JARDEX WDK Szczejkowice II T TUZY Halemba Ruda Śląska L TKKF SKAT Racibórz I KS Filip A DK STRZELEC Strzelce Opolskie
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
IV III Y ASY WISUS Żory IV O LKS Miedźna Ł KSS Marcel Radlin J JORDAN Kończyce Zabrze II B KS SKAT-LUB Kochcice II
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV Z ASY WISUS Żory III P MOK GUIDO Zabrze II M KS CZARNI Gorzyce F TĘCZA Tychy C LZS Kujawy
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V U SOKÓŁ Imielin R SOKÓŁ Wola II N KROJC Krzyżanowice G SUBLE Tychy D LZS Ligota Dolna
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                                           
  I P MOK GUIDO Zabrze II A DK STRZELEC Strzelce Opolskie Y ASY WISUS Żory IV N KROJC Krzyżanowice H KS KRAJNA Złotów
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II R SOKÓŁ Wola II B KS SKAT-LUB Kochcice II Z ASY WISUS Żory III K WOK Gołkowice I KS Filip
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
V III S TS Pszczyna C LZS Kujawy U SOKÓŁ Imielin L TKKF SKAT Racibórz J JORDAN Kończyce Zabrze II
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV T TUZY Halemba Ruda Śląska D LZS Ligota Dolna W GÓRNIK Boguszowice Ł KSS Marcel Radlin F TĘCZA Tychy
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V O LKS Miedźna E SKAT Kolonowskie X JARDEX WDK Szczejkowice II M KS CZARNI Gorzyce G SUBLE Tychy
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,
                                           
  I Z ASY WISUS Żory III G SUBLE Tychy Ł KSS Marcel Radlin S TS Pszczyna A DK STRZELEC Strzelce Opolskie
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9,   10,   11,   12,   13,   14,   15,   16   17,   18,   19,   20,
  II U SOKÓŁ Imielin H KS KRAJNA Złotów M KS CZARNI Gorzyce T TUZY Halemba Ruda Śląska B KS SKAT-LUB Kochcice II
    21,   22,   23,   24,   25,   26,   27,   28   29,   30,   31,   32,   33,   34,   35,   36,   37,   38,   39,   40,
VI III W GÓRNIK Boguszowice I KS Filip N KROJC Krzyżanowice O LKS Miedźna C LZS Kujawy
  41,   42,   43,   44,   45,   46,   47,   48,   49,   50,   51,   52,   53,   54,   55,   56,   57,   58,   59,   60,
  IV X JARDEX WDK Szczejkowice II J JORDAN Kończyce Zabrze II K WOK Gołkowice P MOK GUIDO Zabrze II D LZS Ligota Dolna
    61,   62,   63,   64,   65,   66,   67,   68,   69,   70,   71,   72,   73,   74,   75,   76,   77,   78,   79,   80,
  V Y ASY WISUS Żory IV F TĘCZA Tychy L TKKF SKAT Racibórz R SOKÓŁ Wola II E SKAT Kolonowskie
    81,   82,   83,    84,   85,   86,   87,   88,   89,   90,   91,   92,   93,   94,   95,   96,   97,   98,   99,   100,