Polski Związek Skata
Liga

Tychy

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA PO IV KOLEJCE

Mce Nazwa Drużyny P.D. P.M. Przed Turniejem   IV Kolejka
P.D. P.M.   P.D. P.M.
1 PZKS FENIKS Chorzów 47 35951 37 27369   10 8582
2 SOKÓŁ Wola II 45 34873 33 26050   12 8823
3 TS Pszczyna 45 33956 32 25684   13 8272
4 KS Filip 45 33802 34 25265   11 8537
5 KS CHSM Chorzów III 44 34102 37 27263   7 6839
6 MDK Kalety 42 32997 34 25154   8 7843
7 KS INSTALBUD Góra- Jankowice II 41 33686 31 25286   10 8400
8 BAZYL Tychy 39 32915 30 24317   9 8598
9 LEŚNA Bieruń 38 33240 27 24564   11 8676
10 LKS KIBIC Studzionka 38 31687 27 23235   11 8452
11 KS UNIA Bieruń II 38 30697 28 22029   10 8668
12 MDK Zawodzie 38 30274 30 22965   8 7309
13 STAL Chełm Śląski 36 27968 25 19529   11 8439
14 KS CZUŁOWIANKA Tychy 30 29403 21 21419   9 7984
15 OK ANDALUZJA Piekary Śl 29 24352 17 15240   12 9112
16 SK BARBARA Chorzów III 15 13795 15 13795   0 0
    Grupa  I    
1 K OK ANDALUZJA Piekary Śl 12 9112
2 S STAL Chełm Śląski 11 8439
3 D KS CZUŁOWIANKA Tychy 9 7984
4 F MDK Kalety 8 7843
    Grupa  II    
1 L KS Filip 11 8537
2 T LKS KIBIC Studzionka 11 8452
3 C PZKS FENIKS Chorzów 10 8582
4 E MDK Zawodzie 8 7309
    Grupa  III    
1 M SOKÓŁ Wola II 12 8823
2 P LEŚNA Bieruń 11 8676
3 B KS UNIA Bieruń II 10 8668
4 J KS CHSM Chorzów III 7 6839
    Grupa  IV    
1 N TS Pszczyna 13 8272
2 R KS INSTALBUD Góra- Jankowice II 10 8400
3 A BAZYL Tychy 9 8598
4 H SK BARBARA Chorzów III 0 0
Nr kol,  data,  Gospodarz Grupa Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod.
1 I A BARBARA III B CHSM III C FENIKS D ANDALUZJA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
23.02.2019 II E ZAWODZIE F KALETY H INSTALBUD J SOKÓŁ
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III K STAL L KIBIC M UNIA N PSZCZYNA
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV P LEŚNA R BAZYL S CZUŁOWIANKA T FILIP
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  II K OL EJ KA                  
2 I A BARBARA III E ZAWODZIE K STAL P LEŚNA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
09.03.2019 II B CHSM III F KALETY L KIBIC R BAZYL
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III C FENIKS H INSTALBUD M UNIA S CZUŁOWIANKA
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV D ANDALUZJA J SOKÓŁ N PSZCZYNA T FILIP
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  III K OL EJ KA                  
3 I E ZAWODZIE N PSZCZYNA S CZUŁOWIANKA B CHSM III
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
23.03.2019 II F KALETY M UNIA T FILIP A BARBARA III
Siemianowice Śl. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
DK Chemik III H INSTALBUD L KIBIC P LEŚNA D ANDALUZJA
Niepodległości 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
51 IV J SOKÓŁ K STAL R BAZYL C FENIKS
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  IV K OL EJ KA                  
4 I K STAL S CZUŁOWIANKA D ANDALUZJA F KALETY
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
27.04.2019 II L KIBIC T FILIP C FENIKS E ZAWODZIE
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III M UNIA P LEŚNA B CHSM III J SOKÓŁ
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV N PSZCZYNA R BAZYL A BARBARA III H INSTALBUD
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  V K OL EJ KA                  
5 I P LEŚNA C FENIKS F KALETY N PSZCZYNA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
21.09.2019 II R BAZYL D ANDALUZJA E ZAWODZIE M UNIA
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III S CZUŁOWIANKA A BARBARA III J SOKÓŁ L KIBIC
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV T FILIP B CHSM III H INSTALBUD K STAL
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64