Polski Związek Skata
Liga

Tychy

LIGA MIĘDZYOKRĘGOWA PO V KOLEJCE KOŃCOWA

Mce Nazwa Drużyny P.D. P.M. Przed Turniejem   II Kolejka
P.D. P.M.   P.D. P.M.
1 KS Filip 60 43567 45 33802   15 9765
2 SOKÓŁ Wola II 58 45455 45 34873   13 10582
3 PZKS FENIKS Chorzów 56 43724 47 35951   9 7773
4 TS Pszczyna 56 42417 45 33956   11 8461
5 KS CHSM Chorzów III 55 42241 44 34102   11 8139
6 MDK Kalety 53 41954 42 32997   11 8957
7 KS UNIA Bieruń II 50 40124 38 30697   12 9427
8 KS INSTALBUD Góra- Jankowice II 49 41531 41 33686   8 7845
9 MDK Zawodzie 49 38395 38 30274   11 8121
10 LEŚNA Bieruń 47 42104 38 33240   9 8864
11 STAL Chełm Śląski 45 35308 36 27968   9 7340
12 BAZYL Tychy 39 32915 39 32915   0 0
13 KS CZUŁOWIANKA Tychy 38 36946 30 29403   8 7543
14 OK ANDALUZJA Piekary Śl 38 32290 29 24352   9 7938
15 LKS KIBIC Studzionka 38 31687 38 31687   0 0
16 SK BARBARA Chorzów 15 13795 15 13795   0 0

 

    Grupa  I    
1 K LEŚNA Bieruń 9 8864
2 S TS Pszczyna 11 8461
3 D PZKS FENIKS Chorzów 9 7773
4 F MDK Kalety 11 8957
    Grupa  II    
1 L MDK Zawodzie 11 8121
2 T BAZYL Tychy 0 0
3 C KS UNIA Bieruń II 12 9427
4 E OK ANDALUZJA Piekary Śl 9 7938
    Grupa  III    
1 M KS CHSM Chorzów III 11 8139
2 P SOKÓŁ Wola II 13 10582
3 B KS CZUŁOWIANKA Tychy 8 7543
4 J LKS KIBIC Studzionka 0 0
    Grupa  IV    
1 N SK BARBARA Chorzów 0 0
2 R KS INSTALBUD Góra- Jankowice II 8 7845
3 A KS Filip 15 9765
4 H STAL Chełm Śląski 9 7340

 

Nr kol,  data,  Gospodarz Grupa Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod. Kod Nazwa  drużyny,                  numery  startowe  zawod.
1 I A BARBARA III B CHSM III C FENIKS D ANDALUZJA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
23.02.2019 II E ZAWODZIE F KALETY H INSTALBUD J SOKÓŁ
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III K STAL L KIBIC M UNIA N PSZCZYNA
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV P LEŚNA R BAZYL S CZUŁOWIANKA T FILIP
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  II K OL EJ KA                  
2 I A BARBARA III E ZAWODZIE K STAL P LEŚNA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
09.03.2019 II B CHSM III F KALETY L KIBIC R BAZYL
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III C FENIKS H INSTALBUD M UNIA S CZUŁOWIANKA
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV D ANDALUZJA J SOKÓŁ N PSZCZYNA T FILIP
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  III K OL EJ KA                  
3 I E ZAWODZIE N PSZCZYNA S CZUŁOWIANKA B CHSM III
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
23.03.209 II F KALETY M UNIA T FILIP A BARBARA III
Siemianowice Śl. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
DK Chemik III H INSTALBUD L KIBIC P LEŚNA D ANDALUZJA
Niepodległości 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
51 IV J SOKÓŁ K STAL R BAZYL C FENIKS
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  IV K OL EJ KA                  
4 I K STAL S CZUŁOWIANKA D ANDALUZJA F KALETY
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
27.04.2019 II L KIBIC T FILIP C FENIKS E ZAWODZIE
Chorzów 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
MAJA III M UNIA P LEŚNA B CHSM III J SOKÓŁ
Boj. o Woln 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
i Demokr. 1 IV N PSZCZYNA R BAZYL A BARBARA III H INSTALBUD
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
                  V K OL EJ KA                  
5 I P LEŚNA C FENIKS F KALETY N PSZCZYNA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
21.09.2019 II R BAZYL D ANDALUZJA E ZAWODZIE M UNIA
Siemianowice Śl. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
DK Chemik III S CZUŁOWIANKA A BARBARA III J SOKÓŁ L KIBIC
Niepodległości 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
51 IV T FILIP B CHSM III H INSTALBUD K STAL
Godz.09.00 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
64