Polski Związek Skata
Liga

Tychy

Mce Nazwa Drużyny P D. P M.   Przed Kol.   Kol.
               
1. SK WOSZCZYCE 47 55995 37 45303 10 10692
2. STAL CHEŁM ŚLĄSKI 44 55167 33 42052 11 13115
3. SOKÓŁ II WOLA 43 53719 35 43224 8 10495
4. LEŚNA BIERUŃ 39 52188 30 41077 9 11111
5. SK ŁĄKA 38 53462 31 42943 7 10519
6. KIBIC STUDZIONKA 38 52288 30 42382 8 9906
7. UNIA II BIERUŃ 38 51992 33 42793 5 9199
8. TS PSZCZYNA 38 50779 31 40394 7 10385
9. FILAR ORZESZE 35 48842 28 39111 7 9731
Grupa Drużyna Końcowy   1  Ser 2  Ser 3  Ser 4  Ser
I SK WOSZCZYCE 10 10692   1 2005 3 3179 3 2956 3 2552
TS PSZCZYNA 7 10385   3 3400 1 2659 1 2100 2 2226
FILAR ORZESZE 7 9731   2 2609 2 2885 2 2147 1 2090
  0 0   0 0 0 0 0 0 0 0
II SOKÓŁ II WOLA 8 10495   3 3132 1 2370 1 1883 3 3110
SK ŁĄKA 7 10519   2 3008 2 2397 2 2509 1 2605
LEŚNA BIERUŃ 9 11111   1 2281 3 2757 3 3089 2 2984
  0 0   0 0 0 0 0 0 0 0
III UNIA II BIERUŃ 5 9199   1 2426 1 2424 2 2192 1 2157
KIBIC STUDZIONKA 8 9906   3 3113 2 2996 1 842 2 2955
STAL CHEŁM ŚLĄSKI 11 13115   2 2451 3 3013 3 4580 3 3071
  0 0   0 0 0 0 0 0 0 0

Daty i gospodarze

1. Kolejka 28.01.2017 godz. 9,oo  Sokół Wola Restauracja Sułtan Pszczyna ul. Dworcowa 3

Sędzia Stanisław Klenczar

2. Kolejka 25.02.2017 godz. 9,oo  OSP Lędziny Fundacja Rozwoju Kultury i Sportu

Sędzia Adam Kołodziejczyk

3. Kolejka 25.03.2017 godz. 9,oo STAL Chełm Śl. boisko Stali Chełm Śl. ul. Techników

Sędzia Krzysztof Kołodziejczyk

4. Kolejka 9.09.2017  godz. 9,oo  TS Pszczyna Restauracja Sułtan Pszczyna ul. Dworcowa 3

Sędzia Faruga Jan

5. Kolejka 21.10.2017 godz. 9,oo  Kibic Studzionka Boisko Studzionka ul. K. Miarki 6

Sędzia Beczała Andrzej

Punktacja :

  • w grupie 3 drużynowej 3-2-1 
  • w grupie 2 drużynowej 3-1

 

Rozstawienie

  1. KOLEJKA 28.01.2017              A             B             C

DEF

GHI

 

  1. KOLEJKA 25.02.2017              H             F             A            

B             I              D            

E             C             G           

 

  1. KOLEJKA 25.03.2017              E             A             I

H            D             C            

B             G            F

 

4.    KOLEJKA 9.09.2017                 D             G            A

                                                               E             H             B

                                                               F             I              C

 

 

 

5.    KOLEJKA 21.10.2017   według zajętych miejsc w tabeli po 4 kolejkach

 

                                                               1             6             9            

                                                               2             5             8

                                                               3             4             7