Polski Związek Skata
Liga

Opole

Liga Okręgowa Opolskiego Związku Skata 2020

  Tabela po 2 kolejce Po 2 kolejce Po 1 kolejce 2 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 Komax Borki Opole 27 24045 14 11372 13 12673
2 LZS Leśnica 27 23942 16 11913 11 12029
3 LZS Swornica Opole Czarnowąsy 26 25546 13 12462 13 13084
4 Tranzyt Małapanew Ozimek 24 22774 10 10311 14 12463
5 KSS Pawonków 19 21047 6 8775 13 12272
6 LZS Ligota Dolna II 18 20973 10 11372 8 9601
7 KS Karolinka Gogolin 18 20601 10 9956 8 10645
8 LZS Otmice 18 18580 8 9047 10 9533
9 KS Szczedrzyk 15 16553 9 9470 6 7083
  Liga okręgowa – 2 kolejka 1 marzec 2020 r. Antoniów
 Tranzyt Małapanew Ozimek
  Tranzyt Małapanew SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Ozimek
1 Pisula Eugeniusz 3389 32 623 4 873 8 711 8 1182 12
2 Kowolik Herbert 3371 29 1417 11 495 5 1015 9 444 4
3 Kierpal Roman 2975 33 835 9 486 6 964 11 690 7
4 Pluta Stanisław 2728 29 711 7 701 8 1009 9 307 5
R   0 0                
    12463 123 3586 31 2555 27 3699 37 2623 28
    14   4   3   4   3  
  Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Czarnowąsy 
1 Gruszka Alfons 3238 29 678 8 678 6 732 6 1150 9
2 Gruszka Monika 3742 26 780 6 956 8 820 4 1186 8
3 Dzierzawa Jozef - Paul 3085 32 375 5 1039 10 920 8 751 9
4 Gładki Jan 3019 28 374 4 925 9 948 9 772 6
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13084 115 2207 23 3598 33 3420 27 3859 32
    13   1   4   4   4  
  KOMAX   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Opole-Borki
1 Kodura Ireneusz 3938 39 1465 10 947 12 691 8 835 9
2 Sklorz Roman 3749 42 829 8 1160 11 188 7 1572 16
3 Madera Joachim 3165 41 767 12 791 10 664 9 943 10
5 Lisek Teodor 1821 23 498 7 876 8 293 6 154 2
R   0 0                
    12673 145 3559 37 3774 41 1836 30 3504 37
    13   4   4   1   4  
  KSS SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Pawonków
1 Bunar Kazimierz 4075 31 1051 9 929 10 1119 8 976 8
2 Respondek Jan 3035 29 671 5 53 1 1124 7 1187 13
3 Mańczyk Piotr 3025 26 997 9 683 6 620 6 725 7
5 Kukowka Henryk 2137 22 7 5 871 7 689 9 570 5
R   0 0           0    
    12272 108 2726 28 2536 24 3552 30 3458 33
    13   3   3   4   3  
  LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Leśnica
1 Wojtala Alfred 3796 41 971 11 798 8 1021 13 1006 9
2 Cepko Zygmunt 3487 40 742 8 1134 10 872 13 739 9
3 Gorzel Norbert 2436 29 779 9 802 9 7 4 848 7
4 Cichoń Mariusz 2310 30 801 10 547 8 692 6 270 6
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Suma                                                                 z  gry 12029 140 3293 38 3281 35 2592 36 2863 31
  Punkty 11   4   3   1   3  
  LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Otmice
1 Piechota Henryk 3435 31 905 7 1214 12 661 8 655 4
2 Wotka Karol 2123 21 392 4 553 7 702 7 476 3
3 Rzepka Józef 2060 26 579 9 433 3 535 6 513 8
4 Kuczera Leon 1915 28 106 4 715 9 -194 5 1288 10
R   0 0                
    9533 106 1982 24 2915 31 1704 26 2932 25
    10   1   4   1   4  
  KS Karolinka  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Gogolin
1 Rożeński Ryszard 3001 31 553 5 292 4 1175 8 981 14
2 Szymura Piotr 2910 33 320 4 737 8 967 9 886 12
3 Wieja Piotr 2382 22 724 8 824 6 510 5 324 3
5 Hadamek Józef 2352 35 462 9 690 10 789 10 411 6
R   0 0                
    10645 121 2059 26 2543 28 3441 32 2602 35
    8   3   1   3   1  
  LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Ligota Dolna II
1 Morawiec Bronisław 2850 33 938 10 175 6 990 10 747 7
2 Brand Roman 2324 26 816 7 144 5 1090 9 274 5
3 Gigiel Wacław 2322 24 669 8 566 6 543 5 544 5
5 Michlik Józef 2105 18 592 5 496 5 372 3 645 5
R Kasperski Mieczysław 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9601 101 3015 30 1381 22 2995 27 2210 22
    8   3   1   3   1  
  KS  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
  Szczedrzyk
1 Gola Joachim 2303 16 779 5 370 3 708 2 446 6
2 Wiesbach Joachim 2176 21 645 5 372 4 774 7 385 5
3 Michna Janusz 1865 18 728 6 690 7 583 4 -136 1
5 Rudolf Werner 739 17 153 5 168 3 -132 4 550 5
R   0 0                
    7083 72 2305 21 1600 17 1933 17 1245 17
    6   1   1   3   1