Polski Związek Skata
Liga

Opole

Liga Okręgowa Opolskiego Związku Skata 2019

  Tabela po 4 kolejce Po 4 kolejkach Po 3 kolejkach 4 kolejka
M-ce Sekcja D.p, M.p, D.p, M.p, D.p, M.p,
1 KS Skat-Lub Kochcice II 49 47417 35 34140 14 13277
2 LZS Ligota Dolna   49 46878 36 34674 13 12204
3 Małapanew Ozimek 48 43653 37 33031 11 10622
4 KSS Pawonków 42 43745 36 34387 6 9358
5 Komax Borki Opole 41 43066 26 29353 15 13713
6 Ramsch Chrzowice II 39 42719 31 31429 8 11290
7 LZS Otmice 38 40600 31 30957 7 9643
8 KS Szczedrzyk 37 40177 28 31375 9 8802
9 LZS Swornica Opole 37 38554 27 29180 10 9374
10 LZS Ligota Dolna II 36 42102 25 30401 11 11701
  Liga okręgowa – 4 kolejka 24 marzec 2019 r. Antoniów
 Małapanew Ozimek
I KS SKAT-LUB   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Kochcice II
1 Wołowczyk Ryszard 4057 35 1001 9 884 8 866 8 1306 10
2 Bryła Artur 3670 39 1480 14 859 9 629 8 702 8
3 Skubała Roman 3079 30 963 9 983 9 437 4 696 8
4 Szimber Andrzej 2471 27 623 7 582 7 1113 9 153 4
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Suma                                        z  gry 13277 131 4067 39 3308 33 3045 29 2857 30
  Punkty 14   4   4   3   3  
I LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ligota Dolna II
1 Brand Roman 3420 30 328 4 997 8 928 9 1167 9
2 Morawiec Bronisław 2924 27 525 5 596 5 1015 9 788 8
3 Michlik Józef 2835 25 770 6 516 6 1015 10 534 3
4 Gigiel Wacław 2522 29 604 6 665 6 563 8 690 9
R Wodniok Bernard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11701 111 2227 21 2774 25 3521 36 3179 29
    11   1   2   4   4  
I Ramsch  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Chrzowice II
1 Wotzka Leonhard 3357 29 992 8 1056 9 658 5 651 7
2 Loga Krystian 3202 26 705 6 595 5 1048 9 854 6
3 Siendzielorz Paweł 2439 28 462 5 756 9 717 9 504 5
5 Lakota Jerzy 2292 28 668 9 827 7 489 5 308 7
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11290 111 2827 28 3234 30 2912 28 2317 25
    8   2   3   2   1  
I LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Otmice
1 Piechota Henryk 2655 31 626 7 624 8 702 8 703 8
2 Kuczera Leon 2370 33 675 7 576 11 670 9 449 6
3 Kowalczyk Rajmund 2353 36 982 13 110 5 477 8 784 10
5 Wotka Karol 2265 23 731 7 676 7 342 5 516 4
R   0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    9643 123 3014 34 1986 31 2191 30 2452 28
    7   3   1   1   2  
II Komax   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Borki Opole
1 Rother Krzysztof 3820 34 1599 11 877 7 802 8 542 8
2 Hadamek Józef 3604 31 948 7 1191 10 747 8 718 6
3 Kandzia Lidia 3305 34 1032 9 395 8 1085 10 793 7
4 Wanat Edward 2984 35 950 10 378 6 649 9 1007 10
R Kesner Waldemar 0 0                
    13713 134 4529 37 2841 31 3283 35 3060 31
    15   4   4   4   3  
II Małapanew   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ozimek
1 Kowolik Herbert 3139 32 553 7 1234 11 815 7 537 7
2 Kierpal Roman 2810 35 932 9 524 11 506 8 848 7
3 Pisula Eugeniusz 2684 32 503 10 770 8 445 5 966 9
4 Pluta Zbigniew 1989 29 320 5 144 6 494 8 1031 10
R   0 0                
    10622 128 2308 31 2672 36 2260 28 3382 33
    11   3   3   1   4  
II KSS  SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Pawonków
1 Doleżych Zygmunt 2704 22 380 3 908 5 808 7 608 7
2 Kukowka Henryk 2417 24 261 5 778 6 656 6 722 7
3 Bunar Kazimierz 2263 25 242 4 451 5 629 7 941 9
5 Mańczyk Piotr 1974 16 358 3 425 3 546 4 645 6
R   0 0                
    9358 87 1241 15 2562 19 2639 24 2916 29
    6   1   1   3   1  
III LZS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Ligota Dolna 
1 Knopik Józef 2853 31 786 8 390 5 925 9 752 9
2 Michalak Zenon 2603 25 540 7 789 9 130 2 1144 7
3 Bonk Norbert 3695 32 815 7 1126 11 1027 8 727 6
4 Pilawa Joachim 3053 30 649 6 579 7 563 7 1262 10
R Kowalczyk Bogdan 0 0                
    12204 118 2790 28 2884 32 2645 26 3885 32
    13   3   3   3   4  
III KS Swornica SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Czarnowąsy Opole
1 Gładki Jan 3180 23 1202 9 697 6 665 3 616 5
2 Gruszka Alfons 2795 28 794 7 568 6 767 8 666 7
3 Dzierzawa Jozef - Paul 2133 28 927 9 252 4 855 10 99 5
5 Bartyla Józef 1266 14 143 3 225 6 446 3 452 2
R   0 0                
    9374 93 3066 28 1742 22 2733 24 1833 19
    10   4   1   4   1  
III KS   SUMA W 1 Seria W 2 Seria W 3 Seria W 4 Seria W
grupa Szczedrzyk
1 Michna Janusz 2720 35 312 7 928 11 1021 10 459 7
2 Wiesbach Joachim 2514 29 130 2 852 8 892 11 640 8
3 Gola Joachim 2485 24 321 5 655 6 730 6 779 7
5 Loch Hubert 1083 35 919 11 460 9 -312 5 16 10
R Udolf Kazimierz 0 0                
    10768 109 1682 25 2895 34 2331 32 1894 32
    9   1   4   1   3