Polski Związek Skata
Liga

Pomorze

Liga Okręgu Pomorsko-Kaszubskiego Po I Kolejce

Liga o/ Kaszubsko-Pomorskiego 2018 RAZEM I SERIA II SERIA
m-sc Drużyna m/p w p m/p w p m/p w p
1. MOKSiR Puck 8655 97 22 4691 52 12 3964 45 ##
2. MOKSiR Puck II 8643 80 11 3963 39 10 4680 41 1
3. LIBOR Reda 8158 84 13 3621 38 6 4537 46 7
4. KS KRAJNA Złotów II 7874 80 14 4585 44 5 3289 36 9
5. GOKSiR Lipusz 7564 74 13 3769 35 5 3795 39 8
6. Gran Szamocin 6766 75 20 3547 37 10 3219 38 ##
7. MOKSiR Puck III 6620 76 18 3329 45 11 3291 31 7
8. S.K. FAMILY Dziemiany 6537 68 12 3346 33 5 3191 35 7
9. GOKSiR Liniewo 5528 65 18 3696 35 5 1832 30 ##
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck m.p w p m.p w p m.p w p
9 Nadolski Daniel 1982 25 5 916 13 3 1066 12 2
10 Radtke Piotr 1758 24 5 880 12 3 878 12 2
11 Radtke Marek 2256 23 9 1101 10 5 1155 13 4
12 Bekisz Zdzisław 2659 25 3 1794 17 1 865 8 2
Podpis Kapitana 8655 97 22 4691 52 12 3964 45 10
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck II m.p w p m.p w p m.p w p
5 Styn Marek 2536 25 4 684 9 4 1852 16 0
6 Rohda Zygmunt 2285 20 2 1069 11 2 1216 9 0
7 Stodolny Piotr 1734 17 4 1006 8 3 728 9 1
8 Gafka Andrzej 1204 11 1 1204 11 1      
R2 Muża Jan 884 7 0       884 7 0
Podpis Kapitana 8431 79 10 3778 40 9 4653 39 1
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck III m.p w p m.p w p m.p w p
1 Paszylk Marian 1997 23 4 829 11 2 1168 12 2
2 Kohnke Henryk 1340 16 4 351 9 4 989 7 0
3 Myszewski Henryk 1508 17 6 1032 13 4 476 4 2
4 Rohde Zbigniew 1775 20 4 1117 12 1 658 8 3
R1 Pawlicki Andrzej                  
Podpis Kapitana 6620 76 18 3329 45 11 3291 31 7
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
S.K. FAMILY Dziemiany m.p w p m.p w p m.p w p
25 Mikołajczyk Paweł 1733 17 2 830 8 0 903 9 2
26 Żywicki Marcin 1607 14 2 717 7 1 890 7 1
27 Mikołajczyk Michał 1625 23 6 754 11 4 871 12 2
28 Kujawski Adam 1572 14 2 1045 7 0 527 7 2
R7 Mikołajczyk Tomasz                  
Podpis Kapitana 6537 68 12 3346 33 5 3191 35 7
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
LIBOR Reda m.p w p m.p w p m.p w p
21 Formela Alojzy 1945 18 3 955 9 2 990 9 1
22 Jacek Ludwik 2379 21 2 941 9 0 1438 12 2
23 Lica Jan 1925 19 2 824 10 2 1101 9 0
24 Szczypior Stefan 901 10 2 901 10 2      
R6 Leman Alfons 1008 16 4       1008 16 4
Podpis Kapitana 7734 84 16 3197 38 9 4537 46 7
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Liniewo m.p w p m.p w p m.p w p
13 Narloch Stanisław 1521 20 6 1449 13 1 72 7 5
14 Jędrzejczak Jerzy 2091 22 4 1211 10 1 880 12 3
15 Kurcaba Honorata 896 13 4 644 8 1 252 5 3
16 Gostomski Zenon 1020 10 4 392 4 2 628 6 2
Podpis Kapitana 5528 65 18 3696 35 5 1832 30 13
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Lipusz m.p w p m.p w p m.p w p
29 Bekisz Kazimierz 2220 19 1 1145 10 1 1075 9 0
30 Kozikowski Bogusław 2122 21 2 970 9 0 1152 12 2
31 Czapiewski Andrzej 1747 16 4 878 7 2 869 9 2
32 Cybulski Zygmunt 1475 18 6 776 9 2 699 9 4
Podpis Kapitana 7564 74 13 3769 35 5 3795 39 8
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
KS KRAJNA Złotów II m.p w p m.p w p m.p w p
33 Dyba Zygmunt  2247 23 4 1455 14 1 792 9 3
34 Mitkowski Winfried 1823 20 5 1323 11 2 500 9 3
35 Moch Ireneusz 1759 21 4 1114 13 1 645 8 3
36 Przybyłka Elżbieta 2045 16 1 693 6 1 1352 10 0
Podpis Kapitana 7874 80 14 4585 44 5 3289 36 9
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
Gran Szamocin m.p w p m.p w p m.p w p
17 Kubiak Grzegorz 2276 19 1 1067 7 0 1209 12 1
18 Kurasz Michał 1545 17 5 787 7 2 758 10 3
19 Siemaszko Henryk 2060 23 5 1321 16 4 739 7 1
20 Kos Józef 885 16 9 372 7 4 513 9 5
Podpis Kapitana 6766 75 20 3547 37 10 3219 38 10

 

$('table:first tr:gt(1):lt(1)').addClass('tup');