Polski Związek Skata
Liga

Pomorze

Liga Okręgu Pomorsko-Kaszubskiego Po IV Kolejce

Liga o/ Kaszubsko-Pomorskiego 2018 RAZEM 4 kolejka przed kolejką
m-sc Drużyna m/p w p m/p w p m/p w p
1. LIBOR Reda 31037 302 42 9274 83 6 21763 219 36
2. GOKSiR Lipusz 30819 296 44 6491 70 15 24328 226 29
3. S.K. FAMILY Dziemiany 30070 294 44 4960 41 5 25110 253 39
4. MOKSiR Puck III 30009 339 69 8031 84 13 21978 255 56
5. MOKSiR Puck 28733 311 69 8434 88 16 20299 223 53
6. KS KRAJNA Złotów II 26874 271 45 5973 65 10 20901 206 35
7. FALA Świekatowo II 26597 259 45 8286 83 10 18311 176 35
8. MOKSiR Puck II 26235 284 59 5435 63 13 20800 221 46
9. GOKSiR Liniewo 19897 215 53 6966 63 11 12931 152 42
10. GOKSiR Liniewo II 14863 148 25 0 0 0 14863 148 25
11. S.K. FAMILY Dziemiany II 11321 132 38 0 0 0 11321 132 38
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck m.p w p m.p w p m.p w p
1. Radtke Piotr 1550 19 4 606 9 3 944 10 1
2. Radtke Marek 2717 24 3 1189 10 2 1528 14 1
3. Bekisz Zdzisław 2478 24 3 1319 15 2 1159 9 1
4. Nadolski Daniel 1689 21 6 741 11 5 948 10 1
                     
Podpis Kapitana 8434 88 16 3855 45 12 4579 43 4
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Rohda Zygmunt 946 15 7 402 7 3 544 8 4
2. Styn Marek 2519 25 3 1173 11 0 1346 14 3
3. Muża Jan 1970 23 3 963 13 3 1007 10 0
4.                    
                     
Podpis Kapitana 5435 63 13 2538 31 6 2897 32 7
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck III m.p w p m.p w p m.p w p
1. Rohde Zbigniew 1599 17 4 928 9 1 671 8 3
2. Myszewski Henryk 1900 21 3 935 10 1 965 11 2
3. Kohnke Henryk 2597 25 2 1356 14 1 1241 11 1
4. Pawlicki Andrzej 1935 21 4 1315 15 2 620 6 2
                     
Podpis Kapitana 8031 84 13 4534 48 5 3497 36 8
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
S.K. FAMILY Dziemiany m.p w p m.p w p m.p w p
1. Żywicki Marcin 1904 20 5 1004 8 1 900 12 4
2. Kujawski Adam 3056 21 0 1518 10 0 1538 11 0
3.                    
4.                    
                     
Podpis Kapitana 4960 41 5 2522 18 1 2438 23 4
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
LIBOR Reda m.p w p m.p w p m.p w p
1. Szczypior Stefan 2392 19 1 1178 8 0 1214 11 1
2. Lica Jan 2051 24 4 1071 13 2 980 11 2
3. Formela Alojzy 2576 20 0 1152 11 0 1424 9 0
4. Jacek Ludwik 2255 20 1 800 7 1 1455 13 0
                     
Podpis Kapitana 9274 83 6 4201 39 3 5073 44 3
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Liniewo m.p w p m.p w p m.p w p
1. Gostomski Zenon 1383 11 2 929 8 1 454 3 1
2. Wróbel Teresa 1557 15 3 895 8 1 662 7 2
3. Knitter Benedykt 1372 17 5 841 10 2 531 7 3
4. Narloch Stanisław 2654 20 1 1778 13 0 876 7 1
                     
Podpis Kapitana 6966 63 11 4443 39 4 2523 24 7
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Lipusz m.p w p m.p w p m.p w p
1. Kozikowski Bogusław 1404 15 5 489 5 2 915 10 3
2. Bekisz Kazimierz 1491 14 2 552 7 2 939 7 0
3. Cybulski Zygmunt 1648 20 6 424 7 4 1224 13 2
4. Czapiewski Andrzej 1948 21 2 905 9 0 1043 12 2
                     
Podpis Kapitana 6491 70 15 2370 28 8 4121 42 7
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
KS KRAJNA Złotów II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Kozieł Barbara 1614 18 3 946 11 1 668 7 2
2. Przybyłka Elżbieta 1528 14 0 681 6 0 847 8 0
3. Kalina Agata 1183 15 4 678 8 1 505 7 3
4. Ciepłuch Stefania 1648 18 3 576 7 3 1072 11 0
                     
Podpis Kapitana 5973 65 10 2881 32 5 3092 33 5
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
FALA Świekatowo II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Szneidrowski Marek 1802 21 2 1154 11 0 648 10 2
2. Klofta Krystyna 2279 23 3 840 10 1 1439 13 2
3. Kaczan Alicja 1674 16 4 632 6 1 1042 10 3
4. Glama Stanisław 2531 23 1 967 10 0 1564 13 1
                     
Podpis Kapitana 8286 83 10 3593 37 2 4693 46 8

 $('table:first tr:gt(1):lt(1)').addClass('tup');