Polski Związek Skata
Liga

Pomorze

Liga Okręgu Pomorsko-Kaszubskiego Po II Kolejce

 

Liga o/ Kaszubsko-Pomorskiego 2018 RAZEM 2 kolejka przed kolejka
m-sc Drużyna m/p w p m/p w p m/p w p
1. MOKSiR Puck 18665 185 29 10010 88 7 8655 97 22
2. MOKSiR Puck II 16708 164 23 8065 84 12 8643 80 11
3. Gran Szamocin 16555 169 30 9789 94 10 6766 75 20
4. LIBOR Reda 16424 163 24 8266 79 11 8158 84 13
5. GOKSiR Lipusz 15789 157 28 8225 83 15 7564 74 13
6. KS KRAJNA Złotów II 14771 150 21 6897 70 7 7874 80 14
7. S.K. FAMILY Dziemiany 14234 151 29 7697 83 17 6537 68 12
8. MOKSiR Puck III 13257 153 34 6637 77 16 6620 76 18
9. GOKSiR Liniewo 13070 143 32 7542 78 14 5528 65 18
10. GOKSiR Liniewo II 6172 67 16 6172 67 16 0 0 0
                     
Liga O/Pomorsko-Kaszubskiego 2019 - 2 kolejka
Gospodarz zawodów: SK Family Dziemiany Data Dziemiany, 31 marzec 2019 r.
Kierownik zawodów: Kuczkowski Stanisław Sędzia: Żywicki Marcin
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck m.p w p m.p w p m.p w p
1. Radtke Piotr 2067 17 1 844 8 1 1223 9 0
2. Radtke Marek 2809 22 0 1267 9 0 1542 13 0
3. Nadolski Daniel 2818 26 3 1260 13 2 1558 13 1
4. Bekisz Zdzisław 2316 23 3 1334 14 2 982 9 1
R                    
Podpis Kapitana 10010 88 7 4705 44 5 5305 44 2
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Rohda Zygmunt 1551 16 3 687 7 2 864 9 1
2. Muża Jan 2101 17 1 1100 10 1 1001 7 0
3. Styn Marek 2927 26 1 1283 11 0 1644 15 1
4. Gafka Andrzej 355 9 4 355 9 4      
R Baran Adam 1131 16 3       1131 16 3
Podpis Kapitana 8065 84 12 3425 37 7 4640 47 5
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
MOKSiR Puck III m.p w p m.p w p m.p w p
1. Paszylk Marian 460 6 2 460 6 2      
2. Rohde Zbigniew 2315 23 3 1068 11 2 1247 12 1
3. Kohnke Henryk 1515 20 4 660 9 2 855 11 2
4. Pawlicki Andrzej 1649 18 4 1198 10 0 451 8 4
R Myszewski Henryk 698 10 3       698 10 3
Podpis Kapitana 6637 77 16 3386 36 6 3251 41 10
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
S.K. FAMILY Dziemiany m.p w p m.p w p m.p w p
1. Mikołajczyk Paweł 1547 20 6 929 12 3 618 8 3
2. Kujawski Adam 1510 16 5 530 5 2 980 11 3
3. Mikołajczyk Michał 1899 20 4 958 10 2 941 10 2
4. Mikołajczyk Tomasz 2741 27 2 1141 11 1 1600 16 1
R                    
Podpis Kapitana 7697 83 17 3558 38 8 4139 45 9
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
LIBOR Reda m.p w p m.p w p m.p w p
1. Szczypior Stefan 2118 18 2 1397 12 0 721 6 2
2. Lica Jan 1669 21 5 762 10 2 907 11 3
3. Leman Alfons 2543 23 3 1401 14 2 1142 9 1
4. Jacek Ludwik 1936 17 1 1090 10 0 846 7 1
R                    
Podpis Kapitana 8266 79 11 4650 46 4 3616 33 7
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Liniewo m.p w p m.p w p m.p w p
1. Narloch Stanisław 1761 20 5 923 11 3 838 9 2
2. Jędrzejczak Jerzy 1741 16 4 1043 9 1 698 7 3
3. Gostomski Zenon 1603 14 0 562 5 0 1041 9 0
4. Pepliński Zdzisław 2437 28 5 1537 16 2 900 12 3
R Kosznik Jan                  
Podpis Kapitana 7542 78 14 4065 41 6 3477 37 8
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Liniewo II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Wróbel Teresa 1349 14 4 841 9 3 508 5 1
2. Kurcaba Honorata 1487 14 3 1222 9 0 265 5 3
3. Orzłowski Zygmunt 1200 14 5 324 7 4 876 7 1
4. Sosnowski Ludwik 2136 25 4 596 10 4 1540 15 0
R Knitter Benedykt                  
Podpis Kapitana 6172 67 16 2983 35 11 3189 32 5
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
GOKSiR Lipusz m.p w p m.p w p m.p w p
1. Gostomczyk Tadeusz 1883 20 6 1030 9 2 853 11 4
2. Kozikowski Jan 2112 18 4 1326 10 1 786 8 3
3. Cybulski Zygmunt 1314 18 4 324 9 4      
4. Czapiewski Andrzej 1900 18 1 880 9 1 1020 9 0
R Kozikowski Bogusław 1016 9 0       1016 9 0
Podpis Kapitana 8225 83 15 3560 37 8 3675 37 7
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
KS KRAJNA Złotów II m.p w p m.p w p m.p w p
1. Ciepłuch Stefania 2635 27 1 1381 14 1 1254 13 0
2. Kowalski Konrad 2385 21 3 1149 11 2 1236 10 1
3. Moch Ireneusz 1877 22 3 964 12 2 913 10 1
4.                    
R                    
Podpis Kapitana 6897 70 7 3494 37 5 3403 33 2
 
Drużyna RAZEM I SERIA II SERIA
Gran Szamocin m.p w p m.p w p m.p w p
1. Siemaszko Henryk 2133 23 4 946 12 3 1187 11 1
2. Kaźmierowski Stanisław 3075 28 3 1535 13 0 1540 15 3
3. Tadeusz Maciej 2943 26 0 1352 10 0 1591 16 0
4. Kubiak Grzegorz 1638 17 3 965 11 2 673 6 1
R                    
Podpis Kapitana 9789 94 10 4798 46 5 4991 48 5