Polski Związek Skata
Liga

I Liga 2018

Mce Nazwa Drużyny P.D. P.M. Przed Kol W danym dniu
P.D P.M. P.D P.M.
1 AMICUS KWK STASZIC Katowice   62 51164 45 37256 17 13908
2 SOKÓŁ Wola  59 48683 44 36607 15 12076
3 POKÓJ Ruda Śl.  57 45498 42 33292 15 12206
4 VICTORIA TRANZYT Chróścice 54 45761 39 33893 15 11868
5 FERDYNAND MDK Bogucice 53 46431 37 33598 16 12833
6 SILESIA Rybnik  51 46410 40 35298 11 11112
7 MDK BOLKO Łaziska Górne 50 45532 41 34850 9 10682
8 SILESIA Tarnowskie Góry II 50 44379 38 33563 12 10816
9 SILESIA Tarnowskie Góry 50 43184 41 34256 9 8928
10 MDK BOLKO Łaziska Górne II 49 45970 36 32918 13 13052
11 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  49 43703 40 33725 9 9978
12 LKS Lyski 49 42667 35 30967 14 11700
13 GOL-BAR Tychy  47 42852 33 30672 14 12180
14 GOKiR Mszana  46 42600 35 32593 11 10007
15 LKS MECHANIK Kochcice 45 45524 34 34669 11 10855
16 ASY Żory 45 45439 34 33960 11 11479
17 BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  45 43264 34 32002 11 11262
18 GKS DĄB Gaszowice 45 43030 37 33017 8 10013
19 GOSiT Zawadzkie 45 42897 34 31301 11 11596
20 OSP Lędziny  45 42596 32 30607 13 11989
21 SKAT KLUB Kobiór 44 42807 33 31428 11 11379
22 S.C. STRAŻAK Głożyny 43 42961 31 32276 12 10685
23 WISUS Żory  42 42733 31 32639 11 10094
24 KS CHSM Chorzów  39 43283 27 31816 12 11467
25 MIŚ Mysłowice 36 37890 27 27811 9 10079
Grupa   Drużyna Końcowy   1 Ser 2 Ser 3 Ser 4 Ser
I 1 FERDYNAND MDK Bogucice 16 12833   5 4109 5 3194 2 2858 4 2672
2 MDK BOLKO Łaziska Górne II 13 13052   3 3145 4 3122 1 2799 5 3986
3 SILESIA Tarnowskie Góry II 12 10816   4 3232 1 1738 5 3558 2 2288
4 LKS MECHANIK Kochcice 11 10855   2 2472 2 2587 4 3242 3 2554
5 GKS DĄB Gaszowice 8 10013   1 1944 3 2881 3 2925 1 2263
                           
II 1 AMICUS KWK STASZIC Katowice   17 13908   5 4034 5 3508 4 3470 3 2896
2 GOL-BAR Tychy  14 12180   3 2830 4 3081 3 3156 4 3113
3 GOKiR Mszana  11 10007   1 1695 3 2692 5 3660 2 1960
4 MIŚ Mysłowice 9 10079   2 2760 1 2312 1 1818 5 3189
5 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice  9 9978   4 2962 2 2514 2 2900 1 1602
                           
III 1 POKÓJ Ruda Śl.  15 12206   3 3184 3 2412 4 3219 5 3391
2 LKS Lyski 14 11700   1 2154 4 2697 5 3466 4 3383
3 SILESIA Rybnik  11 11112   5 3745 2 2121 3 2985 1 2261
4 BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów  11 11262   2 2409 5 3949 2 2258 2 2646
5 MDK BOLKO Łaziska Górne 9 10682   4 3473 1 2037 1 2171 3 3001
                           
IV 1 VICTORIA TRANZYT Chróścice 15 11868   5 3553 2 2430 5 3184 3 2701
2 OSP Lędziny  13 11989   4 3146 5 3821 3 2944 1 2078
3 S.C. STRAŻAK Głożyny 12 10685   3 2463 4 3104 1 2306 4 2812
4 ASY Żory 11 11479   1 2333 3 3000 2 2416 5 3730
5 SILESIA Tarnowskie Góry 9 8928   2 2389 1 1022 4 3038 2 2479
                           
V 1 SOKÓŁ Wola  15 12076   4 2843 3 2650 3 2811 5 3772
2 KS CHSM Chorzów  12 11467   2 2793 4 3318 5 3288 1 2068
3 GOSiT Zawadzkie 11 11596   1 2614 2 2631 4 3105 4 3246
4 SKAT KLUB Kobiór 11 11379   5 3796 1 2367 2 2569 3 2647
5 WISUS Żory  11 10094   3 2814 5 3636 1 1546 2 2098
Nr kol. Grupa Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna Kod Drużyna
  I A AMICUS KWK B BOMBAJKA C SILESIA Tarn D KS CHSM E SILESIA Ta II
    1,  2,  3,  4   5,  6,  7,  8   9,  10,  11, 12   13, 14, 15, 16   17, 18,19,20
  II F VICTORIA TR G GOSiT Zaw H LKS MECH I LKS JEDNO J POKÓJ Ruda
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38, 39,40
I III K MDK BOL II L GOL-BAR Ł MDK BOLKO M OSP Lędziny N SOKÓŁ Wol
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54, 55, 56   57, 58, 59,60
  IV O SILESIA Ryb P ASY Żory R WISUS Żory  S FERDYNAND T MIŚ Mysłow
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77, 78, 79,80
  V U SK Kobiór W GKS DĄB Ga X GOKiR Msza Y LKS Lyski Z S.C. STRAŻ
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100
            II KOLEJKA        
  I A AMICUS F VICTORIA K MDK BOL II O SILESIA Ryb U SK Kobiór
    1,  2,  3,  4,   5,   6,   7,   8,   9,  10,  11, 12   13, 14, 15, 16   17, 18, 19,20
  II B BOMBAJKA G GOSiT Zaw L GOL-BAR T P ASY Żory W GKS DĄB G
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38, 39,40
II III C SILESIA Tarn H LKS MECHA Ł MDK BOLKO R WISUS Żory  X GOKiR Msz
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54,55, 56   57, 58, 59,60
  IV D KS CHSM I LKS JEDNO M OSP Lędzin S FERDYNAND Y LKS Lyski
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77,78, 79, 80
  V E SILESIA Tar II J POKÓJ Ruda N SOKÓŁ Wola T MIŚ Mysłow Z S.C. STRAŻ
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100
            III KOLEJKA        
  I G GOSiT Zaw K MDK BOL II T MIŚ Mysłow C SILESIA Tar Y LKS Lyski
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9, 10, 11, 12   13, 14, 15, 16   17, 18, 19,20
  II H LKS MECHA L GOL-BAR O SILESIA Ryb D KS CHSM Z S.C. STRAŻ
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38, 39,40
III III I LKS JEDNO Ł MDK BOLKO P ASY Żory E SILESIA Tar II U SK Kobiór
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54, 55, 56   57, 58, 59,60
  IV J POKÓJ Ruda M OSP Lędziny R WISUS Żory  A AMICUS W GKS DĄB G
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77, 78, 79,80
  V F VICTORIA N SOKÓŁ Wola S FERDYNAND B BOMBAJKA X GOKiR Msza
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100
            IV KOLEJKA        
  I W GKS DĄB G S FERDYNAND K MDK BOL II H LKS MECHA E SILESIA Ta II
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9, 10, 11, 12   13, 14, 15, 16   17, 18, 19,20
  II X GOKiR Msza T MIŚ Mysłow L GOL-BAR I LKS JEDNO A AMICUS
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38, 39,40
IV III Y LKS Lyski O SILESIA Ryb Ł MDK BOLKO J POKÓJ Ruda B BOMBAJKA
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54, 55, 56   57, 58, 59,60
  IV Z S.C. STRAŻ P ASY Żory M OSP Lędziny F VICTORIA C SILESIA Tarn
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77, 78, 79,80
  V U SK Kobiór R WISUS Żory  N SOKÓŁ Wola G GOSiT Zaw D KS CHSM
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100
            V KOLEJKA        
  I P ASY Żory A AMICUS Y LKS Lyski N SOKÓŁ Wola H LKS MECHA
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9, 10, 11, 12,   13, 14, 15, 16   17, 18,19,20
  II R WISUS Żory  B BOMBAJKA Z S.C. STRAŻ K MDK BOL II I LKS JEDNO
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38,39,40
V III S FERDYNAND C SILESIA Tarn U SK Kobiór L GOL-BAR J POKÓJ Rud
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54, 55, 56   57, 58,59,60
  IV T MIŚ Mysłow D KS CHSM W GKS DĄB G Ł MDK BOLKO F VICTORIA
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77, 78,79,80
  V O SILESIA Ryb E SILESIA Tar II X GOKiR Msza M OSP Lędziny G GOSiT Zaw
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100
            VI KOLEJKA        
  I Z S.C. STRAŻ G GOSiT Zaw Ł MDK BOLKO S FERDYNAND A AMICUS
    1,   2,   3,   4,   5,   6,   7,   8,   9, 10, 11, 12,   13, 14, 15, 16   17, 18,19,20
  II U SK Kobiór H LKS MECHA M OSP Lędziny T MIŚ Mysłow B BOMBAJKA
    21, 22, 23, 24   25, 26, 27, 28   29, 30, 31, 32   33, 34, 35, 36   37, 38,39,40
VI III W GKS DĄB G I LKS JEDNO N SOKÓŁ Wola O SILESIA Ryb C SILESIA Tar
  41, 42, 43, 44   45, 46, 47, 48   49, 50, 51, 52   53, 54, 55, 56   57, 58,59,60
  IV X GOKiR Msza J POKÓJ Ruda K MDK BOL II P ASY Żory D KS CHSM
    61, 62, 63, 64   65, 66, 67, 68   69, 70, 71, 72   73, 74, 75, 76   77, 78,79,80
  V Y LKS Lyski F VICTORIA L GOL-BAR R WISUS Żory  E SILESIA T II
    81, 82, 83, 84   85, 86, 87, 88   89, 90, 91, 92   93, 94, 95, 96   97,98,99,100