Polski Związek Skata
Grand Prix

Klasyfikacja Grand Prix Polski 2017

Ogólna

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w p
1 Śliż Bogdan ASY Żory s 3 331 5905 53 1
2 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 329 5859 53 2
3 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 328 5807 58 7
4 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 292 5397 51 3
5 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 283 5674 52 5
6 Ogierman Stanisław WALET Pawłowice m 3 252 5243 51 1
7 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany s 9 249 5161 48 3
8 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice m 5 238 5464 52 4
9 Bryłka Ernest DOKiS Dobrodzień s 5 237 5073 42 2
10 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 2 231 5028 46 5
11 Rezner Adam SILESIA Rybnik m 3 226 5037 44 6
12 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 225 5245 55 8
13 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 219 5063 54 8
14 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 216 5060 47 7
15 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 216 4990 55 11
16 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 212 4962 49 6
17 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 210 4888 52 6
18 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 208 5060 53 7
19 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 208 4938 53 8
20 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1 201 4939 52 8
21 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 200 4874 42 1
22 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 200 4744 58 14
23 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5 199 4916 49 3
24 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 198 4687 49 7
25 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn m 2 196 4597 46 10
26 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 3 194 4920 50 8
27 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 191 4886 48 6
28 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2 191 4782 46 6
29 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4 191 4724 49 7
30 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 191 4724 42 4
31 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany m 3 191 4616 43 4
32 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 188 4600 44 4
33 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 3 187 4834 46 5
34 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 186 4538 47 9
35 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10 185 4652 45 7
36 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4 184 4551 42 5
37 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 184 4220 48 8
38 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 183 4311 47 8
39 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 182 4325 45 8
40 Matuszek Jerzy KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 180 4351 42 4
41 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3 179 4783 43 4
42 Nowak Janusz Z LWSM Knurów m 4 179 4618 46 6
43 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4 178 4586 37 4
44 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 1 177 4332 43 7
45 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 177 4095 48 9
46 Pażdzior Henryk WISUS Żory m 3 176 4206 44 7
47 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 174 3605 46 14
48 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 173 4696 48 8
49 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 173 4620 50 8
50 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 171 4766 44 6
51 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 3 171 3926 39 6
52 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 169 4381 42 3
53 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 3 168 4718 49 7
54 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 167 4504 40 2
55 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4 167 4069 48 11
56 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 167 2879 23 0
57 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 165 4436 44 4
58 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 164 4249 39 4
59 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 164 4146 46 10
60 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 163 4430 42 6
61 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m 7 160 4536 37 1
62 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 158 4736 37 6
63 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 158 4595 55 13
64 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4 158 4255 32 1
65 Król Zbigniew ZAGŁOBA Tychy m 10 155 2735 24 2
66 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 154 4588 51 9
67 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 154 3971 46 8
68 Mrzyk Jacek KIBIC Studzionka m 2 153 4708 49 5
69 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 152 4381 43 5
70 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 3 152 4261 39 5
71 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 152 2762 29 6
72 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 151 4484 50 13
73 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3 150 4116 42 6
74 Pawela Andrzej WOKiR Połomia m 7 146 4291 46 5
75 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 146 3900 55 17
76 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA Tychy m 10 146 2685 22 1
77 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 145 4354 40 3
78 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7 142 4615 41 5
79 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 141 4610 47 6
80 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 141 4487 48 7
81 Daniel Marek STAL Chełm Śl. m 2 141 4397 44 5
82 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 140 4591 46 6
83 Buczkowski Czesław SOKÓŁ Wola m 2 140 3854 48 15
84 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5 140 2653 23 2
85 Duda Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 139 4395 37 5
86 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 137 4220 48 7
87 Kościelny Marek CEZAB Piasek m 2 137 2610 27 2
88 Hałacz Janusz WISUS Żory m 3 136 4380 47 8
89 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 136 4375 48 11
90 Szeliga Stanisław AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 136 4211 39 4
91 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie m 5 135 4592 44 6
92 Brand Roman LZS Ligota Dolna m 5 135 3572 38 10
93 Paszek Bogdan CEZAB Piasek m 2 133 4434 45 7
94 Czerwieński Jacek CEZAB Piasek m 2 132 4103 40 5
95 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 132 2575 28 3
96 Woźniak Waldemar PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 131 4186 41 3
97 Michalik Arkadiusz WOKiR Połomia m 7 130 2563 24 3
98 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 129 4528 41 5
99 Boruta Kurt KS ŁABĘDY Gliwice s 4 129 2609 23 0
100 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 128 4074 38 5
101 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 128 3765 38 8
102 Staniewski Krzysztof PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 127 3999 43 7
103 Drzyzga Janusz OSP Lędziny m 2 126 4507 44 4
104 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 7 126 4163 46 11
105 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 126 4077 35 4
106 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy m 5 126 3632 38 5
107 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 2 125 4361 36 1
108 Bucka Ewa AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1 125 4160 40 6
109 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 5 125 2590 23 2
110 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 124 4091 50 13
111 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom m 4 123 2511 24 1
112 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 3 122 3953 41 8
113 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom s 4 122 3553 36 9
114 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów s 4 121 4335 31 0
115 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 121 3562 35 5
116 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 3 121 2504 26 4
117 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 120 4233 44 4
118 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 120 3844 42 11
119 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. m 7 120 2208 22 2
120 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 119 4539 39 4
121 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 4 119 4228 44 7
122 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4 118 4001 43 7
123 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 117 4399 31 1
124 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 116 3517 34 10
125 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 115 3594 40 11
126 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 115 2518 23 1
127 Armatys Marek TKKF SKAT Racibórz m 7 115 2495 24 4
128 Machoń Jarosław LKS Mechanik Kochcice m 5 114 4421 40 5
129 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3 110 4263 43 5
130 Sklorz Roman SWORNICA Czarnowąsy m 5 109 2498 24 1
131 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3 109 2460 25 1
132 Koziorz Grzegorz OSP Lędziny m 2 108 4457 42 4
133 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 108 4178 43 8
134 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 108 3887 36 6
135 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 106 4310 44 7
136 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 105 4405 42 6
137 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 105 4311 44 5
138 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 104 4240 44 8
139 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 104 3970 48 12
140 Król Piotr KS POLONIA Niewiadom m 7 104 3932 37 5
141 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 103 4126 41 7
142 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 102 3909 45 10
143 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3 101 4432 50 9
144 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 101 4429 46 9
145 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 101 4115 46 11
146 Faruga Jan TS Pszczyna m 2 101 3773 34 3
147 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m 10 100 4206 38 2
148 Baran Krzysztof GOL-BAR Tychy m 2 99 4357 44 8
149 Młoczek Jan ISKRA Rybnik m 3 99 4201 39 4
150 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 98 4281 46 8
151 Sobol Grzegorz OSP Lędziny m 2 97 2441 21 0
152 Szojer Ryszard DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 95 2409 20 0
153 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 2 94 4268 44 9
154 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 93 4287 41 5
155 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m 7 92 4314 43 4
156 Broża Rudolf LKS Górki Śl. m 7 92 3299 37 12
157 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna m 5 92 1598 17 3
158 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 91 4278 45 9
159 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 90 4318 40 3
160 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 90 4116 52 13
161 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5 90 3669 43 9
162 Deptała Leon SKAT Kolonowskie s 5 90 1516 13 2
163 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 89 4200 44 5
164 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 88 4247 49 9
165 Piątek Marcin ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 5 88 4235 39 5
166 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 88 4108 43 8
167 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 3 84 4190 39 6
168 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 84 4144 46 9
169 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 84 3434 52 19
170 Śmigel Janusz Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 84 2372 23 4
171 Kędzia Stanisław LKS Mechanik Kochcice m 5 84 1368 13 2
172 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 83 3917 38 5
173 Pudełko Andrzej CEZAB Piasek m 2 82 4096 46 8
174 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 3 82 4091 40 7
175 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 82 4090 40 6
176 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 4 82 4087 42 8
177 Zienkiewicz Zdzisław OSP Lędziny m 2 80 4029 36 3
178 Sykuła Marian U JANA Tychy m 10 79 2366 19 4
179 Herman Paweł OSP Lędziny m 2 78 3992 45 10
180 Kiełbasa Wiesław JUBILAT Jastrzębie m 3 78 3990 38 7
181 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 78 3980 37 6
182 Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów m 8 78 3975 41 6
183 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3 78 3970 39 7
184 Feliks Marek SOKÓŁ Imielin m 1 78 3832 49 11
185 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 8 77 2349 21 1
186 Boryś Dariusz WISUS Żory m 3 76 3995 40 10
187 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 76 3951 38 3
188 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 76 3944 44 9
189 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 76 3916 46 10
190 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 75 2327 23 1
191 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 74 3928 44 11
192 Krawczyk Jan GTS PIEKUŚ Bojszowy s 10 74 3928 37 4
193 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 74 3927 42 7
194 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1 74 3926 46 11
195 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 74 3900 39 6
196 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice m 5 72 3869 47 12
197 Brania Bogdan GTS PIEKUŚ Bojszowy m 10 72 3864 39 7
198 Przyłucki Arkadiusz STAL Chełm Śl. m 2 72 3851 46 11
199 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 72 3839 33 5
200 Gonska Dawid KIBIC Studzionka m 2 72 3837 37 8
201 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska m 2 71 2333 24 4
202 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7 71 855 12 4
203 Piątek Marek ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 5 70 3824 45 8
204 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 70 3806 45 9
205 Jakubowski Marcin CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 70 3801 45 3
206 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m 2 70 3778 40 9
207 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 70 3767 39 4
208 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 70 3760 44 13
209 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 70 3248 40 9
210 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów m 7 70 0 0 0
211 Konsek Andrzej Krojc Krzyżanowice m 7 69 2309 25 6
212 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 68 3768 44 11
213 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 4 68 3756 42 8
214 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 68 3751 34 5
215 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 1 68 3747 45 14
216 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10 68 3740 37 5
217 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1 68 3720 46 15
218 Grodoń Joachim ASY Żory m 3 68 3716 34 5
219 Parkitny Rafał SZOMBIERKI Bytom m 4 68 2280 18 0
220 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 67 2307 21 1
221 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1 66 3711 44 10
222 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7 66 3706 39 8
223 Hejnosz Grażyna OSP Lędziny k 2 66 3694 35 7
224 Bryła Artur SKAT Lubliniec m 5 66 3682 35 9
225 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice m 4 66 3681 40 7
226 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 64 3682 42 10
227 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5 64 3670 34 6
228 Lissy Andrzej BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 64 3661 34 3
229 Frysz Grzegorz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 7 64 3653 33 5
230 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10 64 3646 38 7
231 Bonk Norbert LZS Ligota Dolna m 5 64 3641 42 10
232 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 64 3640 51 14
233 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 2 64 3639 34 4
234 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny m 3 64 3637 35 4
235 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 64 3608 37 8
236 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 62 3645 46 12
237 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 62 3615 47 13
238 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 62 3610 39 7
239 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 62 3601 35 5
240 Pyka Adam POKÓJ Ruda Śl. m 4 62 3590 35 5
241 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 62 3586 39 8
242 Golec Jan MDK Zawodzie m 1 62 3583 42 11
243 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska m 2 62 3571 33 5
244 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy k 10 62 3567 32 4
245 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 3 60 3576 33 5
246 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 1 60 3569 42 10
247 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 60 3557 41 9
248 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 60 3549 33 5
249 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 60 3541 41 11
250 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10 60 3531 28 5
251 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 3 60 3528 35 5
252 Skrzypulec Stanisław OSP Lędziny m 2 60 3527 37 5
253 Neuman Tadeusz KS POLONIA Niewiadom m 7 58 3526 36 7
254 Bonk Walter SKAT Kolonowskie s 5 58 3525 31 3
255 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 58 3523 33 5
256 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 58 3517 39 9
257 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia m 7 58 3509 28 3
258 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 3 58 3498 32 4
259 Kołodziejczyk Jowita OSP Lędziny k 2 58 3487 29 7
260 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 58 3466 43 11
261 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 57 2284 26 6
262 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 4 57 2241 20 3
263 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 56 3468 40 11
264 Pilawa Joachim LZS Ligota Dolna m 5 56 3468 35 7
265 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 56 3460 50 16
266 Fornal Robert TKKF SKAT Racibórz m 7 56 3457 37 8
267 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5 56 3457 30 4
268 Drab Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 56 3456 34 6
269 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 56 3434 34 9
270 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny k 2 56 3428 31 4
271 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna s 5 56 3426 40 8
272 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 56 3425 37 8
273 Tabath Damian WISUS Żory s 3 56 3424 31 5
274 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław s 7 56 3424 30 0
275 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 54 3421 35 7
276 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3 54 3413 33 6
277 Piekorz Czesław UNIA Bieruń m 2 54 3412 42 12
278 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 54 3412 33 5
279 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 54 3401 38 8
280 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 54 3390 32 6
281 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 4 54 3388 38 6
282 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5 54 3378 35 4
283 Klemensiewicz Jan OSP Lędziny m 2 52 3393 35 8
284 Łogasz Roman ASY Żory m 3 52 3376 43 14
285 Jarosz Joachim KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 52 3374 30 4
286 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 52 3356 31 7
287 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1 52 3347 40 9
288 Drob Henryk OSP Lędziny m 2 52 3340 32 7
289 Szymaniec Tomasz WALET Pawłowice m 3 52 3322 39 11
290 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1 52 3309 44 11
291 Ryt Edward WISUS Żory s 3 50 3317 31 7
292 Bajer Ryszard LKS Lyski m 7 50 3299 30 4
293 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 50 3294 32 6
294 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 50 3286 42 15
295 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3 50 3256 29 4
296 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 7 49 2243 19 1
297 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 48 3283 33 6
298 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 4 48 3263 34 6
299 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 1 48 3254 31 5
300 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 48 3251 50 21
301 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m 7 48 3251 37 11
302 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7 48 3249 30 4
303 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 48 3247 28 4
304 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5 48 3230 35 7
305 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 4 48 3228 40 16
306 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 4 48 2232 28 5
307 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 48 2218 26 4
308 Misterek Ryszard SOKÓŁ Imielin m 1 47 3206 30 6
309 Sweryd  Marek TS Pszczyna m 2 47 3051 37 15
310 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 46 3241 28 5
311 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 46 3216 31 6
312 Granieczny Zygmunt LKS Górki Śl. m 7 46 3213 30 5
313 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 46 3207 32 8
314 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 46 3202 34 8
315 Miarka Ludwik SK Wyry m 2 46 3201 41 16
316 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 46 3199 33 5
317 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2 46 3193 33 6
318 Brola Henryk LWSM Knurów m 4 46 3187 42 11
319 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 46 3125 35 7
320 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 46 2196 25 5
321 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 46 2167 24 6
322 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 7 44 3180 38 7
323 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 44 3156 40 16
324 Sopala Roman SILESIA Rybnik m 3 44 3156 32 5
325 Kubeczko Błażej SOKÓŁ Wola m 2 44 3152 46 13
326 Matiaszek Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 4 44 3149 37 10
327 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 44 3147 37 8
328 Segeth Lidia UNIA Bieruń k 2 44 3140 36 6
329 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3 44 3126 37 10
330 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie s 5 44 2149 21 2
331 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 44 2144 20 3
332 Błażek Robert LEŚNA Bieruń m 2 44 2143 21 3
333 Czerepak Bolesław ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia m 5 44 2135 18 1
334 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 44 2111 19 4
335 Polednia Alfred KOMAX Borki s 5 42 3121 31 7
336 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 7 42 3101 33 7
337 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 42 3097 32 7
338 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 42 3091 34 8
339 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 42 3062 27 5
340 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 42 3051 36 11
341 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek m 2 42 2098 23 6
342 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 42 2096 20 4
343 Pilarski Marcin MDK Kalety s 1 42 2078 17 2
344 Michalak Zenon LZS Ligota Dolna m 5 42 2077 19 2
345 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna m 5 41 3073 35 7
346 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 41 2974 36 11
347 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 41 2972 31 8
348 Osadnik Karol LKS Mechanik Kochcice s 5 40 3089 25 3
349 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 40 3040 31 9
350 Sławik Leszek MDK Kalety s 1 40 3039 28 6
351 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 40 3035 35 9
352 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 40 3027 34 11
353 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 40 2046 19 2
354 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 40 2032 21 3
355 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1 40 2007 19 4
356 Kiermaszek Michał TKKF RELAKS Wodzisław m 7 40 2006 20 2
357 Kompała Dariusz MDK Kalety m 1 40 2002 14 1
358 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 3 38 3031 32 8
359 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 38 2964 40 8
360 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1 38 1999 17 3
361 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo m 8 38 1998 20 3
362 Garus Artur SKAT Kolonowskie m 5 38 1989 22 3
363 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 3 38 1983 21 3
364 Mazurek Henryk POKÓJ Ruda Śl. m 4 38 1975 22 2
365 Andrejczyk Artur MDK POŁUDNIE Katowice m 1 38 1955 22 4
366 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 3 38 1952 22 6
367 Pietrzyk Andrzej 06 KLEOFAS Katowice m 1 37 2553 25 8
368 Kotarski Marek TKKF RELAKS Wodzisław m 7 36 2969 30 7
369 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m 3 36 2965 37 13
370 Grela Alfred WISUS Żory m 3 36 2960 34 10
371 Tetla Marian WISUS Żory m 3 36 2958 40 12
372 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2 36 2908 42 14
373 Ludwig Józef GOSiT Zawadzkie m 5 36 1939 19 3
374 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 36 1926 21 5
375 Poczynek Józef TS Pszczyna s 2 36 1924 18 1
376 Grohs Paweł DOKiS Dobrodzień s 5 36 1923 18 2
377 Wajs Dariusz SZOMBIERKI Bytom m 4 36 1914 22 5
378 Pluta Stanisław TRANZYT Małapanew Ozimek m 5 36 1912 21 3
379 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 36 1911 19 4
380 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 4 35 2739 37 12
381 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 7 34 2920 34 10
382 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 4 34 2895 32 9
383 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 34 2863 26 5
384 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m 3 34 2863 26 5
385 Jaworek Henryk NITRON Krupski Młyn m 5 34 2863 26 5
386 Cichy Witold KS NAPRZÓD Czyżowice m 7 34 2854 25 7
387 Kaźmierczak Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4 34 1898 13 1
388 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 34 1883 16 5
389 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie s 5 34 1879 24 7
390 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 34 1879 20 2
391 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 34 1874 18 3
392 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4 33 2745 28 9
393 Frysz Bronisław KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 7 33 2622 25 4
394 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 33 2470 27 10
395 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 33 2416 22 7
396 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 33 2152 33 15
397 Habelok Gabriela OSP Lędziny k 2 32 2848 28 6
398 Krawczyk Ryszard SKAT Lubliniec m 5 32 1839 17 1
399 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4 32 1837 16 2
400 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 32 1836 19 4
401 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 32 1835 18 3
402 Kiwer Przemysław KS CHSM Chorzów m 1 32 1822 20 6
403 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 32 1821 13 1
404 Rzodeczko Sigfrid LKS Górki Śl. s 7 32 1819 19 3
405 Foryś Wacław SOKÓŁ Wola m 2 32 1817 23 5
406 Staniek Eugeniusz WISUS Żory m 3 32 1812 13 0
407 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 30 2833 33 8
408 Gawełczyk Bronisław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 30 2826 30 6
409 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom m 4 30 2807 33 6
410 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 2 30 2791 40 14
411 Krzywoń Karol AMICUS KWK STASZIC Katowice j 1 30 1780 21 6
412 Mateja Józef SWORNICA Czarnowąsy m 5 30 1759 23 6
413 Czauderna Krzysztof KS Cieszyn m 2 28 2774 28 8
414 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 28 2753 43 16
415 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 28 2723 32 9
416 Stalmach Piotr LKS Miedźna m 2 28 1743 16 2
417 Imach Marek NITRON Krupski Młyn m 5 28 1741 15 2
418 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 28 1726 19 4
419 Sobik Klaudiusz KS GÓRNIK Boguszowice m 3 28 1724 24 6
420 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 28 1716 19 4
421 Pawluk Waldemar KS ŁABĘDY Gliwice m 4 28 1712 18 5
422 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m 7 28 1712 16 1
423 Hajduczek Eugeniusz RELAKS Rzuchów m 7 28 1706 14 1
424 Doleżych Zygmunt DOKiS Dobrodzień m 5 27 2705 26 6
425 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 7 26 2692 27 8
426 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 26 2673 32 10
427 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 26 1698 17 4
428 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla s 7 26 1694 15 1
429 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów m 1 26 1688 21 5
430 Urzędowski Adam ZAGŁOBA Tychy m 10 26 1658 19 4
431 Sojczyński Zdzisław SAKOP 4 ASY Bytom m 4 26 1657 23 8
432 Więcek Jan MDK Kalety s 1 25 2670 33 12
433 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 25 2557 28 4
434 Hadasik Waldemar GOL-BAR Tychy m 2 25 2323 30 12
435 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7 24 2650 29 8
436 Adamczyk Rajmund PIAST Leszczyny m 3 24 2645 25 10
437 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 24 2640 28 5
438 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 24 2567 32 11
439 Jasiński Stanisław WALET Pawłowice m 3 24 1644 16 3
440 Błażek Piotr LEŚNA Bieruń m 2 24 1643 13 2
441 Olczak Agata TĘCZA Tychy k 10 24 1638 16 3
442 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7 24 1601 18 4
443 Jabłoński Paweł KS Cieszyn m 2 24 1600 18 4
444 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 23 2608 30 7
445 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 23 2492 37 15
446 Wieczorek Andrzej C STAL Chełm Śl. m 2 23 2378 28 12
447 Noga Leszek SAKOP 4 ASY Bytom m 4 22 2609 35 14
448 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 22 2518 29 7
449 Lotawiec Marek SOKÓŁ Wola m 2 22 1599 21 6
450 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2 22 1595 14 2
451 Helis Adam WALET Pawłowice s 3 22 1581 14 5
452 Wieczorek Antoni DDK Brzeziny Śl. m 1 22 1580 16 5
453 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń m 2 22 1560 17 3
454 Konowol Tomasz CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 22 1558 19 6
455 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek m 2 22 1550 15 3
456 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie s 5 21 2243 25 8
457 Krzywoń Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice j 1 20 2570 27 6
458 Skubała Roman SKAT Lubliniec m 5 20 2556 27 6
459 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7 20 1544 21 6
460 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 2 20 1532 18 3
461 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 1 20 1530 19 3
462 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 20 1529 16 5
463 Gorol Marek WISUS Żory m 3 20 1519 16 5
464 Waloszczyk Eugeniusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 20 1518 18 4
465 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1 20 1513 15 4
466 Odelga Konrad RAMSCH Chrzowice s 5 20 1511 15 2
467 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 19 2516 31 8
468 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice s 7 19 2220 30 10
469 Walaszek Mirosław KS Cieszyn m 2 18 1499 19 5
470 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice m 5 18 1499 14 4
471 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1 18 1478 17 3
472 Pakura Piotr LWSM Knurów m 4 18 1467 12 2
473 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 18 1459 17 3
474 Ochman Gotfryd KS ŁABĘDY Gliwice s 4 16 1438 17 3
475 Bodaszewski Edward CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 16 1431 19 6
476 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4 16 1430 10 2
477 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów m 2 16 1429 13 3
478 Obirek Zbigniew FILAR Orzesze m 2 15 2380 37 16
479 Rduch Stanisław WOKiR Połomia s 7 13 2106 15 3
480 Jończyk Franciszek KOMAX Borki s 5 12 1337 13 2
481 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 12 1334 13 3
482 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 1 12 1311 12 2
483 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna s 5 12 1310 15 5
484 Strach Roland KS ŁABĘDY Gliwice j 4 10 1291 14 3
485 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń s 2 10 1280 13 4
486 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 10 1263 14 5
487 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 8 2194 34 17
488 Mral Zdzisław LWSM Knurów m 4 8 1223 19 7
489 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1 6 1179 11 2
490 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek m 2 6 1155 14 4
491 Wybrańczyk Alojzy SOKÓŁ Wola m 2 4 1881 19 4
492 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2 4 1227 42 22
493 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 4 1112 11 2
494 Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów m 8 4 1110 13 4
495 Malek Alfred SWORNICA Czarnowąsy m 5 3 1060 15 7
496 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 3 1054 20 7
497 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka m 2 2 1219 26 17
498 Wołowczyk Ryszard SKAT Lubliniec m 5 2 1042 11 2
499 Hefeman Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2 1021 12 4
500 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 1 995 12 6
501 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 1 984 15 8
502 Lewicki Stanisław U JANA Tychy m 10 1 967 7 1
503 Moch Ireneusz FALA Świekatowo m 8 1 965 13 6
504 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec s 5 1 960 16 5
505 Knura Alojzy EMERYT Kobyla s 7 1 952 11 4
506 Kojtych Janina S.C. HERKULES Rydułtowy k 7 1 949 13 5
507 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór m 10 1 915 17 8
508 Szeliga Marta AMICUS KWK STASZIC Katowice k 1 1 914 15 5
509 Łapuszek Marcin SK Wyry m 2 1 900 20 11
510 Kaczmarczyk Edward TS Pszczyna m 2 1 817 14 6
511 Bunar Kazimierz DOKiS Dobrodzień m 5 1 770 12 6
512 Beczała Janusz TS Pszczyna m 2 1 749 5 1
513 Mainka Henryk EMERYT Kobyla s 7 1 693 14 7
514 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 1 657 20 13