Polski Związek Skata
Grand Prix

Klasyfikacja Grand Prix Polski 2017

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. GP S U M A
razem z gry w
1 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 839 19126 179
2 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 769 18702 183
3 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 761 18688 172
4 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 654 13207 119
5 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 633 15313 159
6 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 621 13640 127
7 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 620 16270 152
8 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 617 15149 147
9 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 585 17510 203
10 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 585 16506 166
11 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna s 5 553 16271 166
12 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1 535 16640 176
13 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 532 16124 172
14 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 527 16812 184
15 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 511 16394 147
16 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 506 16370 154
17 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 500 17009 166
18 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 494 16267 174
19 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 488 14536 152
20 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 469 15106 153
21 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 466 16531 177
22 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 454 15762 176
23 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 448 16414 152
24 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 444 15488 141
25 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 438 16257 158
26 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec s 5 438 11384 120
27 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 427 11584 117
28 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 426 13311 125
29 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 421 12691 117
30 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5 417 12858 126
31 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 409 10842 119
32 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany s 9 397 10233 95
33 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 393 11253 103
34 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 389 12782 126
35 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 1 388 14922 134
36 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 386 8665 81
37 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 370 14656 183
38 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 369 14813 131
39 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 362 15116 173
40 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 362 10318 106
41 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 4 361 14285 141
42 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 361 11685 122
43 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 359 14932 152
44 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 356 13137 194
45 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 350 14300 161
46 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 345 11977 127
47 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 343 13268 140
48 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 343 11298 114
49 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 3 328 11416 98
50 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 320 13839 140
51 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 311 14602 158
52 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 305 13793 118
53 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 305 13654 140
54 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4 305 12900 110
55 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 304 13049 115
56 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 304 9405 108
57 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 301 12035 128
58 Deptała Leon SKAT Kolonowskie s 5 293 12476 115
59 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 286 14163 144
60 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 286 13124 154
61 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 283 11638 129
62 Waloszczyk Eugeniusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 279 6740 79
63 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 278 13294 135
64 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 272 12615 133
65 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 272 11473 118
66 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 267 9864 104
67 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 266 13521 138
68 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 259 13475 127
69 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 257 10633 99
70 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 254 14369 123
71 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 253 10499 96
72 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 251 11004 107
73 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 247 11212 124
74 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 236 8461 85
75 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 233 10885 118
76 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 228 9344 96
77 Woźniak Waldemar PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 227 11762 119
78 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 222 12612 123
79 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 4 221 12577 150
80 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 8 217 6425 63
81 Rożeński Ryszard LZS Kujawy s 5 217 4772 48
82 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 212 13453 167
83 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4 208 8649 83
84 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 201 4745 43
85 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 199 10854 106
86 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 194 12054 143
87 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 194 11384 102
88 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 188 11738 145
89 Poczynek Józef TS Pszczyna s 2 188 6384 53
90 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 187 8677 145
91 Kruczek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 174 11466 114
92 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5 171 11200 120
93 Szczypior Stefan LIBOR Reda s 9 170 4434 44
94 Dyba Zygmunt KS KRAJNA Złotów s 8 169 4158 33
95 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 167 9814 107
96 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 4 166 9257 103
97 Spyra Leonard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 164 10553 121
98 Milanowski Jerzy ISKRA Rybnik s 3 163 4584 51
99 Krawczyk Jan GTS PIEKUŚ Bojszowy s 10 162 10235 95
100 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 162 9243 98
101 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4 161 8840 113
102 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 160 10162 111
103 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5 159 5073 52
104 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 2 157 7393 73
105 Załęcki Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice s 3 156 4200 45
106 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 154 10001 110
107 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 7 154 8168 83
108 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10 151 9892 98
109 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 150 8881 83
110 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 2 147 2597 26
111 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo s 9 145 4329 48
112 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 142 8633 88
113 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 142 8620 90
114 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 3 141 5201 61
115 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4 140 10474 96
116 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2 139 11417 154
117 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1 138 6034 62
118 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3 134 9461 107
119 Jończyk Franciszek KOMAX Borki s 5 133 5323 52
120 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 132 7383 71
121 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 132 7363 88
122 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3 132 7281 82
123 Boruta Kurt KS ŁABĘDY Gliwice s 4 129 2609 23
124 Jędrzejczak Jerzy GOKSiR Liniewo s 8 128 3959 36
125 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 126 7221 100
126 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 3 125 5754 55
127 Pluta Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 124 5801 57
128 Tabath Damian WISUS Żory s 3 123 7721 75
129 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom s 4 123 4474 49
130 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 122 3613 35
131 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 121 10163 92
132 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów s 4 121 4335 31
133 Klofta Krystyna FALA Świekatowo s-k 8 121 4062 42
134 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5 120 7519 96
135 Szojer Ryszard DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 3 115 3926 36
136 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 4 112 8553 104
137 Bonk Walter SKAT Kolonowskie s 5 110 6867 71
138 Kozieł Barbara KS KRAJNA Złotów s-k 8 110 3239 41
139 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 108 4178 43
140 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck s 9 107 4183 36
141 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 105 2302 20
142 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5 104 6690 64
143 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń s 2 102 4955 52
144 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1 90 6291 74
145 Chlebicki Eduard CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 89 5703 57
146 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7 88 7301 88
147 Osadnik Karol LKS Mechanik Kochcice s 5 88 6318 55
148 Kohnke Henryk MOKSiR Puck s 9 85 3634 36
149 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 82 5992 102
150 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 3 82 5100 59
151 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 82 4109 43
152 Kalina Agata KS KRAJNA Złotów s-k 8 82 3701 39
153 Ryt Edward WISUS Żory s 3 78 5060 45
154 Sławik Leszek MDK Kalety s 1 78 5032 47
155 Kozołup Antoni DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 75 2327 23
156 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 74 5941 62
157 Matiaszek Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 4 71 5457 72
158 Więcek Jan MDK Kalety s 1 70 5467 55
159 Kolano Ginter TKKF RELAKS Wodzisław s 7 70 4815 42
160 Bodaszewski Edward CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 69 5284 57
161 Glogowski Alojzy KS ŁABĘDY Gliwice s 4 69 4603 57
162 Jacek Ludwik LIBOR Reda s 9 67 3178 30
163 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 67 2232 19
164 Jakimiec Tadeusz KS ŁABĘDY Gliwice s 4 66 3710 32
165 Gomola Jan S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 62 3586 39
166 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 10 61 5277 61
167 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4 60 5624 60
168 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3 60 4540 44
169 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck s 9 60 3515 28
170 Kotyński Tadeusz ISKRA Rybnik s 3 58 3498 32
171 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 57 2284 26
172 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5 56 3457 30
173 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1 56 3434 31
174 Odelga Konrad RAMSCH Chrzowice s 5 55 4254 43
175 Bortel Andrzej Krojc Krzyżanowice s 4 53 4116 49
176 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. s 5 52 3356 31
177 Kaźmierczak Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 3 50 3325 26
178 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 48 4258 51
179 Gruca Jan OSP Lędziny s 2 48 3276 40
180 Miąskowiak Zygmunt KS KRAJNA Złotów s 8 46 3231 39
181 Przybyłka Elżbieta KS KRAJNA Złotów s-k 8 46 3207 27
182 Żywicki Jan S.K. FAMILY Dziemiany s 9 44 3160 26
183 Waloszek Józef GOSiT Zawadzkie s 5 44 2149 21
184 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 1 44 2136 23
185 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 44 2130 18
186 Polednia Alfred KOMAX Borki s 5 42 3121 31
187 Grabarczyk Henryk WOKiR Połomia s 7 42 3101 33
188 Pilarski Marcin MDK Kalety s 1 42 2078 17
189 Gałuszka Stanisław ORKAN KS Kamionka s 2 40 2048 18
190 Rduch Stanisław WOKiR Połomia s 7 39 3770 25
191 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s 7 37 3605 53
192 Dyba Edward KS KRAJNA Złotów s 8 36 2976 29
193 Formela Alojzy LIBOR Reda s 9 36 2961 30
194 Grohs Paweł DOKiS Dobrodzień s 5 36 1923 18
195 Lasota Edward DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 36 1911 19
196 Brysch Rainhold GOSiT Zawadzkie s 5 34 1879 24
197 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 34 1878 18
198 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 32 1848 16
199 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4 32 1837 16
200 Rzodeczko Sigfrid LKS Górki Śl. s 7 32 1819 19
201 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 28 2741 26
202 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 28 1724 19
203 Wzgarda Wiesław KS CHSM Chorzów s 1 28 1715 13
204 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla s 7 26 1694 15
205 Gałązka Eugeniusz PIAST Leszczyny s 3 26 1680 19
206 Nowicki Ryszard FALA Świekatowo s 8 24 2645 25
207 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7 24 1601 18
208 Serwatka Jan KS CHSM Chorzów s 1 22 1590 17
209 Lach Joachim KS ŁABĘDY Gliwice s 4 22 1584 15
210 Helis Adam WALET Pawłowice s 3 22 1581 14
211 Olejnik Zygmunt BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 22 1553 20
212 Pudełek Józef SKAT Kolonowskie s 5 21 2243 25
213 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 20 1543 20
214 Lica Jan LIBOR Reda s 9 19 2448 28
215 Smolarek Bernard KS KRAJNA Złotów s 8 18 2468 17
216 Kowolik Herbert TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 18 1459 17
217 Ochman Gotfryd KS ŁABĘDY Gliwice s 4 16 1438 17
218 Płatnerz Mirosław MOK GUIDO Zabrze s 4 16 1434 11
219 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 16 1411 16
220 Stachowski Jerzy LZS Ligota Dolna s 5 12 1310 15
221 Zieliński Alfred TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 4 4 1107 12
222 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin s 7 3 1076 22
223 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 3 1064 14
224 Pawleta Jerzy SKAT KLUB Kobiór s 10 2 1144 26
225 Przypaliński Marian LEŚNA Bieruń s 2 2 1022 12
226 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 1 995 12
227 Knura Alojzy EMERYT Kobyla s 7 1 952 11
228 Wilczek Andrzej BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 1 860 8
229 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 1 1 851 12
230 Mainka Henryk EMERYT Kobyla s 7 1 693 14