Polski Związek Skata
Grand Prix

Klasyfikacja Grand Prix Polski 2020

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 3 98 96 194 2934 27 1033 10 1901 17
2 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 96 92 188 2804 30 1272 14 1532 16
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 94 88 182 2743 29 977 14 1766 15
4 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 93 88 181 2730 25 953 11 1777 14
5 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 92 86 178 2698 27 1190 11 1508 16
6 Buczkowski Czesław Sokół Wola s 2 90 86 176 2681 26 1540 16 1141 10
7 Rogoziński Kazimierz INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4 89 86 175 2678 21 1080 10 1598 11
8 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 81 84 165 2641 24 1154 11 1487 13
9 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 77 82 159 2599 24 1685 14 914 10
10 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 71 82 153 2558 28 1691 15 867 13
11 Noras Wiktor Sokół Wola s 2 65 80 145 2521 28 1426 15 1095 13
12 Warzyc Stefan ZAWISZA Stara Kuźnia s 5 62 80 142 2512 19 1395 11 1117 8
13 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 57 78 135 2479 24 770 10 1709 14
14 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 56 78 134 2476 21 1107 9 1369 12
15 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie s 5 55 78 133 2475 22 1229 13 1246 9
16 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 51 76 127 2439 21 622 5 1817 16
17 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 50 76 126 2435 23 1413 13 1022 10
18 Tetla Marian ASY WISUS Żory s 3 48 76 124 2420 24 856 9 1564 15
19 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 47 76 123 2405 23 1348 14 1057 9
20 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 42 74 116 2356 23 1565 12 791 11
21 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 41 74 115 2356 20 835 11 1521 9
22 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom s 4 40 74 114 2356 17 1590 10 766 7
23 Molenda Andrzej Suble Tychy s 10 35 72 107 2322 20 1024 9 1298 11
24 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 1 33 72 105 2319 27 1300 13 1019 14
25 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 31 72 103 2310 21 732 7 1578 14
26 Dziubanda Włodzimierz GOL-BAR Tychy s 2 27 70 97 2288 23 1570 14 718 9
27 Kurzyp Henryk KS FILIP s 10 24 70 94 2275 21 1278 12 997 9
28 Beczała Andrzej TS Pszczyna s 2     90            
29 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 19 70 89 2253 21 1180 11 1073 10
30 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1 18 70 88 2252 20 1393 13 859 7
31 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 15 68 83 2239 24 1237 11 1002 13
32 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 12 68 80 2217 26 552 10 1665 16
33 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 10 68 78 2209 16 1182 7 1027 9
34 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s 2 8 66 74 2186 19 1056 8 1130 11
35 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 6 66 72 2182 21 1522 15 660 6
36 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 2 66 68 2166 18 1494 12 672 6
37 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   66 66 2156 23 1032 11 1124 12
38 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7   64 64 2142 21 1513 13 629 8
39 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4   64 64 2140 18 977 9 1163 9
40 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2   64 64 2138 22 1382 11 756 11
41 Zielewski Ludwik U JANA Tychy S 10   64 64 2123 19 1077 12 1046 7
42 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   64 64 2121 21 665 8 1456 13
43 Tabath Damian ASY WISUS Żory s 3   64 64 2103 20 983 9 1120 11
44 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1   62 62 2095 23 821 11 1274 12
45 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   62 62 2093 21 1099 11 994 10
46 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   62 62 2093 16 885 8 1208 8
47 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   62 62 2078 26 1169 14 909 12
48 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4   62 62 2076 21 1045 13 1031 8
49 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4   62 62 2076 16 1039 6 1037 10
50 Smaluch Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   62 62 2062 23 675 10 1387 13
51 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   60 60 2047 17 818 8 1229 9
52 Kowalski Jerzy GOL-BAR Tychy s 2   60 60 2045 16 1276 10 769 6
53 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4   60 60 2041 18 1023 8 1018 10
54 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   60 60 2031 22 1255 11 776 11
55 Rożeński Ryszard K.S.KAROLINKA Gogolin s 5   60 60 2030 19 594 7 1436 12
56 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1   60 60 2029 21 1108 12 921 9
57 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7   60 60 2028 18 946 7 1082 11
58 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3   60 60 2012 26 1002 12 1010 14
59 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   58 58 1978 17 842 7 1136 10
60 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5   58 58 1974 16 1042 10 932 6
61 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 10   56 56 1942 19 801 9 1141 10
62 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   56 56 1937 23 1317 13 620 10
63 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   56 56 1902 21 889 10 1013 11
64 Burczyk Andrzej Gran Szamocin s 8   54 54 1872 16 705 6 1167 10
65 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   54 54 1866 18 824 9 1042 9
66 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka s 2   54 54 1864 15 1084 8 780 7
67 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5   54 54 1862 22 966 11 896 11
68 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1   54 54 1860 18 1145 11 715 7
69 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   54 54 1859 19 1221 11 638 8
70 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4   54 54 1857 15 1231 9 626 6
71 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   54 54 1855 20 948 9 907 11
72 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   52 52 1822 17 717 8 1105 9
73 Dybowski Leopold KS KUŹNIA Zawadzkie s 5   52 52 1810 23 850 11 960 12
74 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   50 50 1799 17 758 8 1041 9
75 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 3   50 50 1792 16 1232 11 560 5
76 Wodarski Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. s 4   50 50 1776 17 1038 10 738 7
77 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1   50 50 1776 16 977 8 799 8
78 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów s 1   50 50 1756 22 825 12 931 10
79 Więcek Jan MDK Kalety s 1   48 48 1733 21 1167 12 566 9
80 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   48 48 1731 16 764 8 967 8
81 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10   48 48 1708 19 879 8 829 11
82 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 3   48 48 1702 21 1427 12 275 9
83 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   48 48 1701 14 1061 7 640 7
84 Swadźba Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 2   46 46 1680 18 1042 10 638 8
85 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   46 46 1675 18 707 10 968 8
86 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   46 46 1669 24 683 16 986 8
87 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   46 46 1666 17 1240 13 426 4
88 Fabisiak Kazimierz SKS CZARNI Krzyżkowice s 7   44 44 1607 12 994 8 613 4
89 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1   42 42 1590 19 856 10 734 9
90 Skrzypiec Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   42 42 1576 22 895 13 681 9
91 Hajduk Zdzisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   42 42 1572 16 610 8 962 8
92 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1   42 42 1566 23 941 11 625 12
93 Janosz Emanuel Sokół Wola s 2   42 42 1562 13 840 7 722 6
94 Brinner Henryk MIŚ Mysłowice s 1   38 38 1491 20 1286 12 205 8
95 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   38 38 1473 13 683 5 790 8
96 Mendrok Stefan KIBIC Studzionka s 2   38 38 1470 15 621 7 849 8
97 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   38 38 1463 17 720 8 743 9
98 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   38 38 1457 15 547 7 910 8
99 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   38 38 1453 16 413 6 1040 10
100 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   36 36 1448 16 280 5 1168 11
101 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   36 36 1430 15 695 8 735 7
102 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5   36 36 1423 17 1115 11 308 6
103 Rupacz Jerzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s 4   36 36 1420 13 638 5 782 8
104 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   36 36 1412 12 567 5 845 7
105 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7   36 36 1405 11 552 5 853 6
106 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   34 34 1399 20 697 11 702 9
107 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7   34 34 1372 15 1003 9 369 6
108 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5   32 32 1348 15 742 8 606 7
109 Sylwender Bogumił RKS Rybnik 20 s 3   32 32 1338 12 730 7 608 5
110 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1   32 32 1335 16 -67 5 1402 11
111 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1312 15 866 8 446 7
112 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4   30 30 1284 17 1042 10 242 7
113 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3   30 30 1278 16 602 6 676 10
114 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. s 2   30 30 1275 13 779 8 496 5
115 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   30 30 1269 11 730 7 539 4
116 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7   30 30 1256 15 336 8 920 7
117 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1   30 30 1252 20 699 12 553 8
118 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   28 28 1240 16 632 6 608 10
119 Olszewski Michał KS FILIP s 10   28 28 1212 11 394 7 818 4
120 Wierzawicki Jerzy LZS Ligota Dolna s 5   28 28 1210 12 297 4 913 8
121 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   28 28 1200 17 395 8 805 9
122 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7   26 26 1185 14 666 8 519 6
123 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   26 26 1184 19 462 10 722 9
124 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5   24 24 1131 11 648 5 483 6
125 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia s 5   24 24 1129 11 530 5 599 6
126 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   24 24 1118 14 703 8 415 6
127 Kowalczyk Józef INSTALATOR 4 ASY Bytom s 4   24 24 1110 12 1075 9 35 3
128 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice s 5   24 24 1109 16 652 8 457 8
129 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów s 7   22 22 1045 13 1311 11 -266 2
130 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   22 22 1033 19 1015 11 18 8
131 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   22 22 1031 24 429 11 602 13
132 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 1   22 22 1018 17 1122 8 -104 9
133 Jończyk Franciszek KOMAX OPOLE - Borki s 5   22 22 1007 11 494 6 513 5
134 Lukasek Janusz MIFAMA Mikołów s 2   21 21 943 11 345 5 598 6
135 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   21 21 689 13 738 8 -49 5
136 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s 4   21 21 618 9 1146 9 -528 0
137 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   21 21 567 8 86 2 481 6
138 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4   21 21 189 11 139 7 50 4