Polski Związek Skata
Grand Prix

I Turniej Grand Prix Polski 2019

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 99 100 199 3022 27 1544 14 1478 13
2 Noras Wiktor Sokół Wola s 2 97 100 197 3010 27 1739 16 1271 11
3 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 4 93 96 189 2916 24 1204 10 1712 14
4 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 86 90 176 2789 28 1549 15 1240 13
5 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 85 90 175 2764 29 1235 14 1529 15
6 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 82 88 170 2716 25 1272 14 1444 11
7 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 81 88 169 2714 25 1557 14 1157 11
8 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4 80 88 168 2712 29 1774 17 938 12
9 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 78 86 164 2697 26 1391 15 1306 11
10 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 75 84 159 2648 27 1670 16 978 11
11 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. s 2 73 84 157 2606 23 1013 10 1593 13
12 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 69 82 151 2582 24 1050 11 1532 13
13 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 67 80 147 2539 23 1324 13 1215 10
14 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 66 80 146 2537 26 1150 12 1387 14
15 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 4 65 80 145 2531 23 1273 13 1258 10
16 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 64 80 144 2531 21 1247 11 1284 10
17 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 61 80 141 2520 25 1173 11 1347 14
18 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5 58 80 138 2513 18 1475 11 1038 7
19 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 55 80 135 2502 22 1082 8 1420 14
20 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 53 78 131 2487 24 1525 12 962 12
21 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 51 78 129 2483 23 1481 14 1002 9
22 Kuchta Joachim LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 46 76 122 2445 22 1279 11 1166 11
23 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5 41 74 115 2398 22 1386 13 1012 9
24 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 40 74 114 2390 20 1264 11 1126 9
25 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 39 74 113 2377 20 1452 12 925 8
26 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 37 74 111 2362 24 1011 10 1351 14
27 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 34 72 106 2318 25 1140 12 1178 13
28 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 33 72 105 2316 23 1098 12 1218 11
29 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 24 70 94 2255 21 715 8 1540 13
30 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4 19 68 87 2233 21 1197 13 1036 8
31 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 18 68 86 2231 24 1300 13 931 11
32 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 8 66 74 2197 24 1135 11 1062 13
33 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 4 66 70 2179 27 1043 12 1136 15
34 Niemiec Stanisław ASY WISUS Żory s 3 2 66 68 2165 22 1251 11 914 11
35 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   64 64 2148 19 762 7 1386 12
36 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1   64 64 2136 20 1332 11 804 9
37 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10   64 64 2132 21 1575 13 557 8
38 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   64 64 2126 25 1138 13 988 12
39 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1   64 64 2123 23 1214 12 909 11
40 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   62 62 2099 25 1090 13 1009 12
41 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   62 62 2095 17 1275 9 820 8
42 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 1   62 62 2078 22 921 10 1157 12
43 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław s 7   62 62 2078 16 1143 9 935 7
44 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7   62 62 2060 19 786 8 1274 11
45 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   62 62 2051 17 639 4 1412 13
46 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   60 60 2038 23 983 10 1055 13
47 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3   60 60 2037 25 567 10 1470 15
48 Kuś   Grzegorz SK Łąka s 2   60 60 2034 20 682 6 1352 14
49 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3   60 60 2033 23 1227 14 806 9
50 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   60 60 2032 18 1164 11 868 7
51 Janosz Emanuel Sokół Wola s 2   60 60 2031 16 987 7 1044 9
52 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   60 60 2026 21 983 11 1043 10
53 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   60 60 2019 21 961 10 1058 11
54 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 4   58 58 1998 21 1169 12 829 9
55 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4   58 58 1997 21 990 11 1007 10
56 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7   58 58 1992 18 1004 9 988 9
57 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   58 58 1979 20 1072 11 907 9
58 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 3   58 58 1967 18 961 9 1006 9
59 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   58 58 1964 21 595 9 1369 12
60 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   56 56 1931 16 922 8 1009 8
61 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   56 56 1926 18 1367 13 559 5
62 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7   56 56 1924 24 1130 14 794 10
63 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory s 3   56 56 1916 15 988 9 928 6
64 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   56 56 1913 17 833 9 1080 8
65 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   56 56 1901 14 1045 9 856 5
66 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   54 54 1896 20 924 11 972 9
67 Tabath Damian ASY WISUS Żory s 3   54 54 1890 23 1007 10 883 13
68 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5   54 54 1877 23 901 10 976 13
69 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1   54 54 1871 20 884 10 987 10
70 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   52 52 1848 19 1054 11 794 8
71 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2   52 52 1844 19 1215 11 629 8
72 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory s 3   52 52 1840 17 519 6 1321 11
73 Sylwender Bogumił  KS POLONIA Niewiadom s 7   52 52 1838 15 1125 9 713 6
74 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5   52 52 1818 22 813 11 1005 11
75 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   52 52 1806 21 738 10 1068 11
76 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4   52 52 1804 21 1103 10 701 11
77 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   50 50 1787 25 652 8 1135 17
78 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5   50 50 1774 18 1099 10 675 8
79 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1   50 50 1768 20 628 9 1140 11
80 Tadeusz Maciej Gran Szamocin s 8   48 48 1745 17 1064 10 681 7
81 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 3   48 48 1735 22 610 10 1125 12
82 Zielewski Ludwik U JANA Tychy S 10   48 48 1729 15 779 7 950 8
83 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom s 4   48 48 1714 20 580 8 1134 12
84 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5   48 48 1706 15 569 6 1137 9
85 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1   48 48 1705 20 892 12 813 8
86 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   46 46 1694 24 628 12 1066 12
87 Biolik Paweł STAL Chełm Śl. s 2   46 46 1690 18 680 7 1010 11
88 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4   46 46 1659 17 917 7 742 10
89 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   46 46 1657 24 1194 14 463 10
90 Saternus Ludwik SOKÓŁ Imielin s 1   46 46 1651 17 575 8 1076 9
91 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7   46 46 1651 14 793 7 858 7
92 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1   44 44 1646 18 545 9 1101 9
93 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   44 44 1638 18 794 8 844 10
94 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   44 44 1636 19 1151 12 485 7
95 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 1   44 44 1633 16 916 7 717 9
96 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1   44 44 1619 19 981 10 638 9
97 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2   44 44 1602 20 985 10 617 10
98 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   42 42 1593 15 782 7 811 8
99 Leśniewski Zdzisław SK BARBARA Chorzów s 1   42 42 1580 23 607 11 973 12
100 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 4   42 42 1571 12 1225 9 346 3
101 Sławik Leszek MDK Kalety s 1   42 42 1568 17 1125 11 443 6
102 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3   42 42 1567 21 821 9 746 12
103 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice s 4   40 40 1540 19 768 10 772 9
104 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7   40 40 1539 14 630 7 909 7
105 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   40 40 1534 15 653 6 881 9
106 Olszewski Michał KS FILIP S 10   40 40 1529 14 603 7 926 7
107 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7   40 40 1515 14 1313 10 202 4
108 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   38 38 1489 12 852 6 637 6
109 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7   38 38 1488 17 736 8 752 9
110 Trybus Jan BAZYL Tychy s 10   38 38 1464 14 795 8 669 6
111 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   38 38 1451 16 807 8 644 8
112 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4   36 36 1443 12 504 5 939 7
113 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10   36 36 1424 15 622 6 802 9
114 Kuczkowski Antoni KS ŁABĘDY Gliwice s 4   36 36 1411 14 684 6 727 8
115 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7   36 36 1402 14 639 6 763 8
116 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   36 36 1400 17 966 10 434 7
117 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4   34 34 1395 18 546 6 849 12
118 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5   34 34 1371 18 390 8 981 10
119 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4   34 34 1370 16 918 7 452 9
120 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7   34 34 1369 13 892 8 477 5
121 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3   34 34 1364 16 688 8 676 8
122 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   34 34 1354 13 813 7 541 6
123 Cyroń Roman SOKÓŁ Imielin s 1   34 34 1354 11 658 5 696 6
124 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 3   34 34 1351 14 642 7 709 7
125 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1   32 32 1339 14 503 6 836 8
126 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4   32 32 1317 14 598 6 719 8
127 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1   32 32 1314 17 1056 13 258 4
128 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   32 32 1305 19 379 7 926 12
129 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   32 32 1303 17 675 9 628 8
130 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1   30 30 1286 13 652 9 634 4
131 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 3   30 30 1263 14 935 8 328 6
132 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   28 28 1249 17 398 6 851 11
133 Osadnik Karol KS Skat - Lub Kochcice s 5   28 28 1245 12 462 6 783 6
134 Kurzyp Henryk KS FILIP s 10   28 28 1231 17 869 7 362 10
135 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1   28 28 1228 16 246 6 982 10
136 Grzesica Alojzy OSP Lędziny s 2   28 28 1208 10 918 6 290 4
137 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   26 26 1198 16 1119 10 79 6
138 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   26 26 1186 10 521 5 665 5
139 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   26 26 1166 15 567 10 599 5
140 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   24 24 1144 16 493 6 651 10
141 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   24 24 1138 20 584 11 554 9
142 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   24 24 1133 21 613 12 520 9
143 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3   24 24 1101 17 534 8 567 9
144 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   23 23 1091 14 279 6 812 8
145 Kowalski Konrad Krajna Złotów s 8   23 23 1090 9 318 1 772 8
146 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   22 22 1046 11 918 7 128 4
147 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   22 22 1043 12 618 6 425 6
148 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5   22 22 1016 19 651 9 365 10
149 Tetla Marian ASY WISUS Żory s 3   21 21 978 14 418 7 560 7
150 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 5   21 21 934 10 552 6 382 4
151 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   21 21 763 15 494 7 269 8
152 Misiak Andrzej WALET Pawłowice s 3   21 21 670 15 -427 5 1097 10
153 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3   21 21 620 16 258 10 362 6
154 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7   21 21 560 13 133 2 427 11
155 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   21 21 547 12 106 6 441 6
156 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   21 21 516 16 516 9 0 7