Polski Związek Skata
Grand Prix

III Turniej Grand Prix Polski 2019

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 98 100 198 3040 25 1379 11 1661 14
2 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1 94 94 188 2884 28 1689 16 1195 12
3 Hornik Edward AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 91 92 183 2802 25 1711 17 1091 8
4 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 1 90 88 178 2718 27 1484 14 1234 13
5 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 87 86 173 2693 25 1275 11 1418 14
6 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 82 84 166 2628 26 1516 14 1112 12
7 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 80 82 162 2583 21 1726 14 857 7
8 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 79 82 161 2575 22 1263 10 1312 12
9 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 75 80 155 2520 25 1233 11 1287 14
10 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 74 80 154 2518 27 1047 12 1471 15
11 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 71 78 149 2498 23 1015 10 1483 13
12 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 68 78 146 2485 26 1321 13 1164 13
13 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 65 78 143 2463 22 1144 12 1319 10
14 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 61 76 137 2447 23 1013 10 1434 13
15 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 60 76 136 2440 25 1035 12 1405 13
16 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s 7 58 76 134 2433 20 1081 10 1352 10
17 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom s 4 53 74 127 2385 21 1409 12 976 9
18 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 51 74 125 2379 23 1246 13 1133 10
19 Pilarski Marcin MDK Kalety s 1 50 74 124 2374 22 830 8 1544 14
20 Tkocz Brunon MDK BOLKO Łaziska G. s 2 47 74 121 2369 19 1595 12 774 7
21 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 46 74 120 2362 25 843 9 1519 16
22 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5 45 74 119 2362 21 904 10 1458 11
23 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7 43 72 115 2347 22 1148 9 1199 13
24 Rożeński Ryszard LZS Kujawy s 5 41 72 113 2338 20 1135 9 1203 11
25 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie s 5 36 72 108 2302 30 1251 17 1051 13
26 Trybus Jan BAZYL Tychy s 10 34 70 104 2275 16 1166 9 1109 7
27 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 33 70 103 2271 21 926 12 1345 9
28 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 32 70 102 2264 19 792 6 1472 13
29 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 26 68 94 2240 19 820 7 1420 12
30 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 23 68 91 2219 18 1079 8 1140 10
31 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 21 68 89 2210 22 1164 11 1046 11
32 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 16 68 84 2202 18 1235 10 967 8
33 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 13 68 81 2200 19 1121 10 1079 9
34 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 12 66 78 2199 24 992 14 1207 10
35 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7 10 66 76 2195 19 740 8 1455 11
36 Świerkot Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3 9 66 75 2193 21 1206 13 987 8
37 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 8 66 74 2186 22 1546 15 640 7
38 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 5 66 71 2177 25 1276 13 901 12
39 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 3 66 69 2175 20 1003 9 1172 11
40 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1   64 64 2148 22 823 10 1325 12
41 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   64 64 2148 19 984 8 1164 11
42 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5   64 64 2147 22 917 7 1230 15
43 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s 3   64 64 2108 18 907 8 1201 10
44 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   60 60 2028 21 1306 11 722 10
45 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   60 60 2028 19 1132 10 896 9
46 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   60 60 2016 21 981 9 1035 12
47 Kowalczyk Józef SAKOP 4 ASY Bytom s 4   60 60 2014 18 954 9 1060 9
48 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5   60 60 2007 20 1451 13 556 7
49 Żak Józef Krojc Krzyżanowice s 7   58 58 1997 20 1194 12 803 8
50 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   58 58 1994 23 1098 11 896 12
51 Kwaśniok Jan KS ŁABĘDY Gliwice s 4   58 58 1973 19 1149 11 824 8
52 Sławik Leszek MDK Kalety s 1   58 58 1966 17 650 6 1316 11
53 Więcek Jan MDK Kalety s 1   58 58 1959 17 1236 12 723 5
54 Niemiec Zenon PIAST Leszczyny s 3   58 58 1955 16 1014 8 941 8
55 Hajduczek Eugeniusz RELAKS Rzuchów s 7   56 56 1933 16 900 8 1033 8
56 Dąbrowski Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   56 56 1933 16 958 10 975 6
57 Tabath Damian ASY WISUS Żory s 3   56 56 1931 18 1308 12 623 6
58 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 10   56 56 1928 20 1157 10 771 10
59 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4   54 54 1896 24 1438 13 458 11
60 Słomka Erwin BUK Rudy s 3   54 54 1889 15 734 9 1155 6
61 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5   54 54 1878 17 844 8 1034 9
62 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 1   54 54 1875 19 806 7 1069 12
63 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   54 54 1862 20 594 8 1268 12
64 Tetla Marian ASY WISUS Żory s 3   54 54 1861 22 1705 15 156 7
65 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4   52 52 1846 15 878 7 968 8
66 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4   52 52 1834 18 876 8 958 10
67 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz s 7   52 52 1834 15 725 7 1109 8
68 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 7   52 52 1833 18 887 11 946 7
69 Wala Eugeniusz LKS Górki Śl. s 7   52 52 1827 24 1233 15 594 9
70 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   52 52 1815 15 818 6 997 9
71 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4   52 52 1812 14 1088 8 724 6
72 Wanat Edward KOMAX Borki - Opole s 5   52 52 1802 19 714 7 1088 12
73 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   50 50 1793 22 793 12 1000 10
74 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5   50 50 1792 24 480 10 1312 14
75 Warzecha Ryszard LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   50 50 1781 19 879 10 902 9
76 Piersiak Piotr ASY WISUS Żory s 3   50 50 1773 18 768 6 1005 12
77 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   50 50 1765 19 1164 13 601 6
78 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4   50 50 1764 16 1001 10 763 6
79 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   50 50 1758 17 1079 10 679 7
80 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   50 50 1756 26 1073 12 683 14
81 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5   48 48 1718 16 879 7 839 9
82 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice s 4   48 48 1713 20 946 11 767 9
83 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   48 48 1711 20 1089 12 622 8
84 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5   48 48 1710 23 651 12 1059 11
85 Breguła Zygmunt KS ŁABĘDY Gliwice s 4   48 48 1705 22 780 10 925 12
86 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5   46 46 1690 19 536 6 1154 13
87 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   46 46 1689 21 1057 13 632 8
88 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1   46 46 1667 20 870 13 797 7
89 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 4   46 46 1664 21 702 9 962 12
90 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   46 46 1662 19 709 10 953 9
91 Skupień Eugeniusz ASY WISUS Żory s 3   46 46 1657 20 1193 11 464 9
92 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   44 44 1627 19 628 8 999 11
93 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   44 44 1622 16 1241 10 381 6
94 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7   44 44 1617 15 174 3 1443 12
95 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5   42 42 1590 19 764 8 826 11
96 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   42 42 1588 13 543 5 1045 8
97 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2   42 42 1574 21 528 10 1046 11
98 Buchalik Alfons ASY WISUS Żory s 3   42 42 1572 22 541 10 1031 12
99 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   42 42 1568 11 885 6 683 5
100 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 4   42 42 1564 13 990 7 574 6
101 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   40 40 1547 15 642 6 905 9
102 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s 4   40 40 1542 16 1021 11 521 5
103 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 1   40 40 1541 19 768 9 773 10
104 Olszewski Michał KS FILIP S 10   40 40 1540 12 709 5 831 7
105 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7   40 40 1536 21 567 7 969 14
106 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   40 40 1530 13 1025 8 505 5
107 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4   40 40 1517 12 623 4 894 8
108 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   40 40 1503 20 663 9 840 11
109 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   38 38 1479 15 890 9 589 6
110 Grodoń Joachim ASY WISUS Żory s 3   38 38 1478 17 542 5 936 12
111 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7   38 38 1458 20 996 12 462 8
112 Śliż Bogusław ASY WISUS Żory s 3   36 36 1449 21 658 9 791 12
113 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3   36 36 1439 22 1153 14 286 8
114 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   36 36 1435 18 849 8 586 10
115 Węglorz Bolesław EMERYT Kobyla s 7   36 36 1418 13 864 8 554 5
116 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   34 34 1377 20 813 10 564 10
117 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s 1   34 34 1371 15 706 8 665 7
118 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   32 32 1348 19 677 7 671 12
119 Lorenz Ryszard ASY WISUS Żory s 3   32 32 1335 12 703 5 632 7
120 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   32 32 1303 12 909 7 394 5
121 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   32 32 1302 16 672 7 630 9
122 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   30 30 1292 14 663 7 629 7
123 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   30 30 1284 12 517 6 767 6
124 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory s 3   30 30 1279 17 753 9 526 8
125 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   30 30 1274 11 544 5 730 6
126 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   30 30 1262 16 552 7 710 9
127 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3   28 28 1234 8 732 5 502 3
128 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   28 28 1227 11 613 5 614 6
129 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   28 28 1210 26 646 14 564 12
130 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10   24 24 1141 14 209 6 932 8
131 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   24 24 1120 18 688 12 432 6
132 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   24 24 1103 18 648 8 455 10
133 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów s 7   23 23 1072 14 753 9 319 5
134 Tadeusz Maciej Gran Szamocin s 8   22 22 1041 12 315 5 726 7
135 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   22 22 1031 20 583 12 448 8
136 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1   21 21 989 18 298 9 691 9
137 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   21 21 934 14 466 7 468 7
138 Grzyb Piotr KS CHSM Chorzów s 1   21 21 856 11 435 7 421 4
139 Sylwender Bogumił  KS POLONIA Niewiadom s 7   21 21 844 11 27 4 817 7
140 Rupacz Jerzy KS ŁABĘDY Gliwice s 4   21 21 779 16 591 8 188 8
141 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 1   21 21 697 14 88 6 609 8
142 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7   21 21 679 15 185 9 494 6
143 Sowa Ginter EMERYT Kobyla s 7   21 21 662 5 262 2 400 3
144 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 5   21 21 658 9 366 6 292 3
145 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1   21 21 647 13 388 6 259 7