Polski Związek Skata
Grand Prix

VIII Turniej Grand Prix Polski 2018

Ogólna

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 100 3402 196 3402 29 1410 14 1992 15
2 Kosteczka Jarosław JARDEX WDK Szczejkowice m 3 99 3185 185 3185 31 1120 13 2065 18
3 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 98 3041 178 3041 26 1184 11 1857 15
4 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 97 2925 173 2925 30 1549 16 1376 14
5 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 96 2911 172 2911 27 1162 12 1749 15
6 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 95 2872 169 2872 24 1323 13 1549 11
7 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 94 2865 168 2865 23 1501 14 1364 9
8 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 93 2856 167 2856 27 1560 16 1296 11
9 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 92 2816 164 2816 29 1380 15 1436 14
10 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 91 2781 161 2781 26 1732 15 1049 11
11 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 90 2777 160 2777 23 1564 12 1213 11
12 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 89 2770 159 2770 21 1569 11 1201 10
13 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 88 2756 158 2756 25 1321 12 1435 13
14 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 87 2727 155 2727 27 1223 12 1504 15
15 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 86 2711 154 2711 24 1242 10 1469 14
16 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów m 8 85 2699 151 2699 20 1235 9 1464 11
17 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 84 2682 150 2682 22 1045 9 1637 13
18 Hałacz Janusz WISUS Żory m 3 83 2653 149 2653 22 1221 11 1432 11
19 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m 1 82 2631 146 2631 26 1217 12 1414 14
20 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 1 81 2624 145 2624 27 1578 14 1046 13
21 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 80 2623 144 2623 22 1451 11 1172 11
22 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 79 2598 141 2598 22 1153 10 1445 12
23 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 78 2567 140 2567 27 788 12 1779 15
24 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 1 77 2556 139 2556 26 1560 15 996 11
25 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 76 2537 136 2537 22 1349 14 1188 8
26 Pilny Krzysztof LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 75 2527 135 2527 19 1326 11 1201 8
27 Szmajnta Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 74 2512 134 2512 25 880 10 1632 15
28 Piekarski Bogusław GRIN Siemianowice Śl. m 1 73 2511 133 2511 22 945 8 1566 14
29 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 72 2500 132 2500 23 1193 11 1307 12
30 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 71 2481 129 2481 28 1358 15 1123 13
31 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 70 2472 128 2472 26 1156 14 1316 12
32 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła m 1 69 2472 127 2472 19 1317 11 1155 8
33 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1 68 2469 126 2469 26 1299 13 1170 13
34 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 7 67 2468 125 2468 23 1557 14 911 9
35 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 66 2462 124 2462 27 988 10 1474 17
36 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 65 2456 123 2456 21 1509 13 947 8
37 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 64 2450 122 2450 23 1436 15 1014 8
38 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 63 2441 119 2441 26 987 10 1454 16
39 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3 62 2440 118 2440 22 1473 13 967 9
40 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 61 2425 117 2425 25 1497 15 928 10
41 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 60 2424 116 2424 22 1276 11 1148 11
42 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 59 2421 115 2421 25 823 9 1598 16
43 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 58 2410 114 2410 26 1244 13 1166 13
44 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 57 2408 113 2408 25 1308 10 1100 15
45 Boryś Dariusz WISUS Żory m 3 56 2401 112 2401 22 990 9 1411 13
46 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 4 55 2388 109 2388 26 900 13 1488 13
47 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 54 2363 108 2363 24 1167 12 1196 12
48 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 53 2363 107 2363 19 706 7 1657 12
49 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2 52 2357 106 2357 19 929 7 1428 12
50 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 51 2355 105 2355 23 1473 14 882 9
51 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 50 2347 102 2347 21 920 7 1427 14
52 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 49 2345 101 2345 19 1383 11 962 8
53 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 48 2344 100 2344 25 1653 16 691 9
54 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 47 2334 99 2334 25 981 12 1353 13
55 Kamiński Jarosław SILESIA Rybnik m 3 46 2333 98 2333 21 1289 12 1044 9
56 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 45 2319 97 2319 26 1113 13 1206 13
57 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 44 2318 96 2318 24 937 11 1381 13
58 Roter Eugeniusz BUK Rudy m 3 43 2304 95 2304 23 1263 12 1041 11
59 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 42 2302 94 2302 21 874 8 1428 13
60 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 41 2297 91 2297 24 1089 13 1208 11
61 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 40 2297 90 2297 21 915 8 1382 13
62 Olczak Agata TĘCZA Tychy k 10 39 2281 89 2281 23 1237 11 1044 12
63 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 38 2278 88 2278 29 1146 16 1132 13
64 Faruga Jan TS Pszczyna m 2 37 2256 87 2256 20 553 8 1703 12
65 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 36 2253 86 2253 22 1028 11 1225 11
66 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 35 2248 83 2248 26 1263 14 985 12
67 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 34 2242 82 2242 23 1353 13 889 10
68 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 33 2238 81 2238 19 1633 13 605 6
69 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 1 32 2235 80 2235 20 964 7 1271 13
70 Łapuszek Marcin SK Wyry m 2 31 2233 79 2233 24 1063 14 1170 10
71 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 30 2227 78 2227 25 913 11 1314 14
72 Madera Joachim SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 5 29 2222 77 2222 22 1133 11 1089 11
73 Mielcarek Karol UNIA Bieruń m 2 28 2214 76 2214 20 918 6 1296 14
74 Andrejczyk Artur MDK POŁUDNIE Katowice m 1 27 2211 75 2211 24 1219 12 992 12
75 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 26 2205 74 2205 29 912 14 1293 15
76 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 25 2205 73 2205 20 791 8 1414 12
77 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 24 2196 70 2196 21 1219 11 977 10
78 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 23 2196 69 2196 19 924 7 1272 12
79 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 22 2195 68 2195 19 1326 7 869 12
80 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 21 2192 67 2192 16 1091 8 1101 8
81 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4 20 2186 66 2186 20 946 9 1240 11
82 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 19 2185 65 2185 23 1240 11 945 12
83 Szier Mirosław DĄBKI Mościska m 2 18 2182 64 2182 19 1187 11 995 8
84 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 17 2174 63 2174 24 914 11 1260 13
85 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5 16 2154 62 2154 20 738 8 1416 12
86 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7 15 2145 59 2145 19 1279 11 866 8
87 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 14 2143 58 2143 22 1454 13 689 9
88 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4 13 2136 57 2136 23 755 8 1381 15
89 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 1 12 2134 56 2134 21 991 10 1143 11
90 Szymura Piotr LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 11 2133 55 2133 18 1186 10 947 8
91 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 10 2131 54 2131 25 1394 14 737 11
92 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 9 2122 53 2122 23 1221 12 901 11
93 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 8 2120 52 2120 22 1081 11 1039 11
94 Machoń Jarosław KS Skat - Lub Kochcice m 5 7 2119 51 2119 19 708 7 1411 12
95 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy k 10 6 2118 50 2118 18 1086 10 1032 8
96 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 5 2104 49 2104 22 1178 13 926 9
97 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 4 2100 48 2100 19 886 10 1214 9
98 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 3 2096 45 2096 18 1208 11 888 7
99 Młynek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 3 2 2076 44 2076 19 1027 9 1049 10
100 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 1 2068 43 2068 20 635 9 1433 11
101 Spyra Leonard    brak w spisie       2067 42 2067 15 1101 8 966 7
102 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2   2066 42 2066 20 732 10 1334 10
103 Kubeczko Błażej SOKÓŁ Wola m 2   2058 42 2058 29 846 14 1212 15
104 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   2054 42 2054 24 933 13 1121 11
105 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   2049 40 2049 22 1187 12 862 10
106 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 1   2045 40 2045 20 1021 11 1024 9
107 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   2044 40 2044 19 1506 13 538 6
108 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 3   2041 40 2041 19 1332 12 709 7
109 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1   2037 40 2037 22 1505 13 532 9
110 Hadasik Waldemar GOL-BAR Tychy m 2   2032 40 2032 20 1097 10 935 10
111 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10   2031 40 2031 21 1195 10 836 11
112 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3   2015 40 2015 20 1316 14 699 6
113 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m 7   2013 40 2013 23 1393 14 620 9
114 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1   2001 40 2001 20 1064 11 937 9
115 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   2000 40 2000 21 1265 12 735 9
116 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1   1994 38 1994 19 629 7 1365 12
117 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   1969 38 1969 19 987 10 982 9
118 Herman Paweł OSP Lędziny m 2   1966 38 1966 17 776 7 1190 10
119 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   1955 38 1955 23 613 9 1342 14
120 Kania Piotr SK Wyry m 2   1954 38 1954 16 1174 9 780 7
121 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7   1953 38 1953 19 805 7 1148 12
122 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 3   1951 38 1951 25 761 12 1190 13
123 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   1948 36 1948 23 1148 11 800 12
124 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   1945 36 1945 18 1113 9 832 9
125 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   1936 36 1936 23 608 9 1328 14
126 Koperwas Czesław KS Cieszyn – Filar m 2   1931 36 1931 19 745 7 1186 12
127 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3   1922 36 1922 22 1301 13 621 9
128 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1   1921 36 1921 19 943 8 978 11
129 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7   1919 36 1919 23 504 8 1415 15
130 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   1913 36 1913 26 959 12 954 14
131 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5   1911 36 1911 19 682 8 1229 11
132 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3   1904 36 1904 17 907 8 997 9
133 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1884 34 1884 21 1164 12 720 9
134 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2   1884 34 1884 18 1020 8 864 10
135 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   1883 34 1883 17 1025 10 858 7
136 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1   1877 34 1877 21 744 9 1133 12
137 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4   1875 34 1875 14 537 4 1338 10
138 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 1   1862 34 1862 21 666 9 1196 12
139 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice m 5   1856 34 1856 24 990 10 866 14
140 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1848 32 1848 26 406 11 1442 15
141 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   1845 32 1845 21 965 8 880 13
142 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy m 7   1844 32 1844 19 903 10 941 9
143 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   1827 32 1827 17 483 5 1344 12
144 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   1813 32 1813 21 980 11 833 10
145 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3   1807 32 1807 17 1010 8 797 9
146 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   1805 32 1805 19 762 9 1043 10
147 Kiełkowski Marek WALET Pawłowice m 3   1802 32 1802 18 658 7 1144 11
148 Grzywczak Piotr    brak w spisie       1797 30 1797 16 771 7 1026 9
149 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   1797 30 1797 16 1111 11 686 5
150 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   1792 30 1792 17 1347 13 445 4
151 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   1786 30 1786 13 1065 7 721 6
152 Wikarek Damian SAKOP 4 ASY Bytom m 4   1783 30 1783 21 536 8 1247 13
153 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 1   1783 30 1783 18 1066 9 717 9
154 Duda Edward BUK Rudy m 3   1782 30 1782 16 660 7 1122 9
155 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4   1776 30 1776 16 852 6 924 10
156 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   1773 30 1773 20 1451 12 322 8
157 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3   1769 30 1769 23 1003 11 766 12
158 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1762 30 1762 20 997 11 765 9
159 Śliż Bogusław ASY Żory s 3   1758 30 1758 20 1229 13 529 7
160 Sojka Zbigniew RAMSCH Chrzowice m 5   1756 30 1756 17 777 9 979 8
161 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3   1738 28 1738 14 680 6 1058 8
162 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1734 28 1734 18 1125 10 609 8
163 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   1723 28 1723 24 986 12 737 12
164 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2   1715 28 1715 23 945 11 770 12
165 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   1714 28 1714 18 691 8 1023 10
166 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1   1711 28 1711 19 790 10 921 9
167 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1   1709 28 1709 15 889 9 820 6
168 Kazmierowski Stanisław KS KRAJNA Złotów m 8   1700 28 1700 13 845 7 855 6
169 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny k 2   1699 26 1699 15 678 6 1021 9
170 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1697 26 1697 18 1066 11 631 7
171 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 4   1696 26 1696 19 1097 12 599 7
172 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   1692 26 1692 17 952 9 740 8
173 Kompała Dariusz MDK Kalety m 1   1656 26 1656 23 746 11 910 12
174 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   1651 26 1651 17 753 8 898 9
175 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 2   1648 24 1648 21 1125 12 523 9
176 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1645 24 1645 15 697 7 948 8
177 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   1634 24 1634 14 856 7 778 7
178 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 1   1633 24 1633 20 1030 10 603 10
179 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5   1632 24 1632 16 628 7 1004 9
180 Hallek Joachim KS ŁABĘDY Gliwice m 4   1630 24 1630 18 1016 9 614 9
181 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10   1626 24 1626 14 574 5 1052 9
182 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5   1622 24 1622 17 1155 12 467 5
183 Segeth Krzysztof OSP Lędziny m 2   1609 24 1609 18 460 6 1149 12
184 Skowron Dariusz LWSM Knurów m 4   1606 24 1606 17 1175 11 431 6
185 Kokot Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 1   1605 24 1605 18 662 8 943 10
186 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze m 4   1601 24 1601 18 711 7 890 11
187 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10   1599 22 1599 10 1102 6 497 4
188 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   1595 22 1595 20 618 10 977 10
189 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3   1595 22 1595 20 675 10 920 10
190 Walaszek Mirosław WALET Pawłowice m 3   1592 22 1592 18 799 8 793 10
191 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10   1591 22 1591 18 536 5 1055 13
192 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8   1590 22 1590 15 905 9 685 6
193 Ficek Adam    brak w spisie       1588 22 1588 19 806 11 782 8
194 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1   1587 22 1587 23 1182 13 405 10
195 Obirek Zbigniew KS Cieszyn – Filar m 2   1575 22 1575 24 639 9 936 15
196 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4   1552 22 1552 21 812 13 740 8
197 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3   1552 22 1552 15 736 8 816 7
198 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2   1550 22 1550 20 960 10 590 10
199 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3   1549 20 1549 16 888 9 661 7
200 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   1542 20 1542 21 652 10 890 11
201 Brania Bogdan KS FILIP m 10   1530 20 1530 16 838 11 692 5
202 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2   1523 20 1523 21 953 10 570 11
203 Ficek Antoni    brak w spisie       1521 20 1521 15 730 7 791 8
204 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3   1516 20 1516 18 860 13 656 5
205 Segeth Lidia UNIA Bieruń k 2   1513 20 1513 18 847 10 666 8
206 Mral Zdzisław LWSM Knurów m 4   1512 20 1512 13 983 8 529 5
207 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   1497 18 1497 25 894 15 603 10
208 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7   1485 18 1485 21 1002 11 483 10
209 Węgrzyk Stanisław OSP Lędziny m 2   1481 18 1481 17 932 11 549 6
210 Brola Henryk LWSM Knurów m 4   1479 18 1479 18 945 11 534 7
211 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   1472 18 1472 13 244 5 1228 8
212 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1471 18 1471 14 602 6 869 8
213 Jarosz Joachim Klub Skata Karolinka Kamień Śląski m 5   1455 18 1455 14 945 9 510 5
214 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   1444 16 1444 20 1138 9 306 11
215 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1438 16 1438 15 714 7 724 8
216 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1434 16 1434 13 610 6 824 7
217 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4   1429 16 1429 18 768 11 661 7
218 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1   1405 16 1405 19 639 7 766 12
219 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3   1386 14 1386 18 660 10 726 8
220 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4   1383 14 1383 17 619 9 764 8
221 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1382 14 1382 17 607 8 775 9
222 Farana Andrzej Klub Skata Karolinka Kamień Śląski m 5   1371 14 1371 19 927 10 444 9
223 Kędzia Stanisław KS Skat - Lub Kochcice m 5   1355 14 1355 14 404 4 951 10
224 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   1353 14 1353 14 622 6 731 8
225 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna m 5   1353 14 1353 11 520 3 833 8
226 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1344 12 1344 12 408 5 936 7
227 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   1343 12 1343 21 1009 10 334 11
228 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1343 12 1343 14 759 9 584 5
229 Tchórz Henryk    brak w spisie       1327 12 1327 15 374 6 953 9
230 Tuczykont Bernard KS ŁABĘDY Gliwice m 4   1322 12 1322 14 434 6 888 8
231 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 1   1319 12 1319 23 502 14 817 9
232 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5   1305 12 1305 12 918 8 387 4
233 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   1304 12 1304 19 974 10 330 9
234 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m 4   1302 12 1302 13 208 4 1094 9
235 Więcek Jan MDK Kalety s 1   1280 10 1280 15 647 5 633 10
236 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1269 10 1269 14 216 6 1053 8
237 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław m 7   1262 10 1262 16 670 10 592 6
238 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1   1261 10 1261 11 750 5 511 6
239 Skubała Roman KS Skat - Lub Kochcice m 5   1259 10 1259 12 519 6 740 6
240 Łogasz Roman ASY Żory m 3   1247 8 1247 13 525 6 722 7
241 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7   1243 8 1243 14 907 7 336 7
242 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA Tychy m 10   1239 8 1239 15 1038 10 201 5
243 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5   1234 8 1234 12 547 6 687 6
244 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1227 8 1227 13 789 9 438 4
245 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   1219 8 1219 17 434 9 785 8
246 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1217 8 1217 16 515 8 702 8
247 Rajca Mirosław MDK BOLKO Łaziska G. m 2   1212 8 1212 13 924 10 288 3
248 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1   1191 6 1191 16 326 5 865 11
249 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   1176 6 1176 12 678 7 498 5
250 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7   1156 6 1156 17 905 11 251 6
251 Lazar Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 2   1156 6 1156 13 640 7 516 6
252 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   1151 6 1151 13 263 3 888 10
253 Cyroń Roman SOKÓŁ Imielin m 1   1147 4 1147 13 641 7 506 6
254 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4   1137 4 1137 14 764 9 373 5
255 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3   1130 4 1130 12 810 8 320 4
256 Chyłek Marek LECH Kędzierzyn-Koźle m 5   1120 4 1120 11 804 7 316 4
257 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10   1115 4 1115 13 166 4 949 9
258 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 5   1106 4 1106 15 304 7 802 8
259 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1   1049 2 1049 14 342 6 707 8
260 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1   1039 2 1039 13 984 7 55 6
261 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   1023 2 1023 14 661 8 362 6
262 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 1   1019 2 1019 12 1067 12 -48 0
263 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5   932 1 932 13 734 8 198 5
264 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1   924 1 924 21 450 10 474 11
265 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4   916 1 916 19 712 9 204 10
266 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   906 1 906 13 629 8 277 5
267 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10   902 1 902 12 476 6 426 6
268 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3   871 1 871 12 905 10 -34 2
269 Grela Alfred WISUS Żory m 3   825 1 825 15 423 8 402 7
270 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 5   802 1 802 10 511 7 291 3
271 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7   787 1 787 17 1019 10 -232 7
272 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   713 1 713 9 418 4 295 5
273 Żołneczko Sebastian CEZAB Piasek m 2   677 1 677 11 74 3 603 8
274 Habelok Gabriela OSP Lędziny k 2   241 1 241 10 308 7 -67 3