Polski Związek Skata
Grand Prix

VIII Turniej Grand Prix Polski 2018

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 100 3402 196 3402 29 1410 14 1992 15
2 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 96 2911 172 2911 27 1162 12 1749 15
3 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 95 2872 169 2872 24 1323 13 1549 11
4 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 94 2865 168 2865 23 1501 14 1364 9
5 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 90 2777 160 2777 23 1564 12 1213 11
6 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 78 2567 140 2567 27 788 12 1779 15
7 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 76 2537 136 2537 22 1349 14 1188 8
8 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 72 2500 132 2500 23 1193 11 1307 12
9 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 66 2462 124 2462 27 988 10 1474 17
10 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 65 2456 123 2456 21 1509 13 947 8
11 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3 62 2440 118 2440 22 1473 13 967 9
12 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 59 2421 115 2421 25 823 9 1598 16
13 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 57 2408 113 2408 25 1308 10 1100 15
14 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 53 2363 107 2363 19 706 7 1657 12
15 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 50 2347 102 2347 21 920 7 1427 14
16 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 49 2345 101 2345 19 1383 11 962 8
17 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 48 2344 100 2344 25 1653 16 691 9
18 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 44 2318 96 2318 24 937 11 1381 13
19 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 42 2302 94 2302 21 874 8 1428 13
20 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 34 2242 82 2242 23 1353 13 889 10
21 Kopiec Alojzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 33 2238 81 2238 19 1633 13 605 6
22 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 1 32 2235 80 2235 20 964 7 1271 13
23 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1 25 2205 73 2205 20 791 8 1414 12
24 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 23 2196 69 2196 19 924 7 1272 12
25 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 21 2192 67 2192 16 1091 8 1101 8
26 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 17 2174 63 2174 24 914 11 1260 13
27 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 14 2143 58 2143 22 1454 13 689 9
28 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 9 2122 53 2122 23 1221 12 901 11
29 Anioł Rudolf GRIN Siemianowice Śl. s 1 8 2120 52 2120 22 1081 11 1039 11
30 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 5 2104 49 2104 22 1178 13 926 9
31 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 4 2100 48 2100 19 886 10 1214 9
32 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 3 2096 45 2096 18 1208 11 888 7
33 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3   2054 42 2054 24 933 13 1121 11
34 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   2049 40 2049 22 1187 12 862 10
35 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   2044 40 2044 19 1506 13 538 6
36 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   2000 40 2000 21 1265 12 735 9
37 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   1969 38 1969 19 987 10 982 9
38 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1   1955 38 1955 23 613 9 1342 14
39 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7   1953 38 1953 19 805 7 1148 12
40 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3   1922 36 1922 22 1301 13 621 9
41 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1   1921 36 1921 19 943 8 978 11
42 Cieślik Gerard ZAWISZA TURYSTA Stara Kuźnia s 5   1911 36 1911 19 682 8 1229 11
43 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3   1904 36 1904 17 907 8 997 9
44 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1884 34 1884 21 1164 12 720 9
45 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   1883 34 1883 17 1025 10 858 7
46 Oślizło Zygmunt GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 1   1862 34 1862 21 666 9 1196 12
47 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1848 32 1848 26 406 11 1442 15
48 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   1827 32 1827 17 483 5 1344 12
49 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   1813 32 1813 21 980 11 833 10
50 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3   1807 32 1807 17 1010 8 797 9
51 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3   1805 32 1805 19 762 9 1043 10
52 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   1797 30 1797 16 1111 11 686 5
53 Marczak Stanisław POKÓJ Ruda Śl. s 4   1792 30 1792 17 1347 13 445 4
54 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   1786 30 1786 13 1065 7 721 6
55 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10   1773 30 1773 20 1451 12 322 8
56 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3   1769 30 1769 23 1003 11 766 12
57 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1762 30 1762 20 997 11 765 9
58 Śliż Bogusław ASY Żory s 3   1758 30 1758 20 1229 13 529 7
59 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3   1738 28 1738 14 680 6 1058 8
60 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1734 28 1734 18 1125 10 609 8
61 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   1723 28 1723 24 986 12 737 12
62 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1697 26 1697 18 1066 11 631 7
63 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   1692 26 1692 17 952 9 740 8
64 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1645 24 1645 15 697 7 948 8
65 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10   1626 24 1626 14 574 5 1052 9
66 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5   1622 24 1622 17 1155 12 467 5
67 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10   1599 22 1599 10 1102 6 497 4
68 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3   1595 22 1595 20 675 10 920 10
69 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8   1590 22 1590 15 905 9 685 6
70 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4   1552 22 1552 21 812 13 740 8
71 Ciwis Teodor SK Wyry s 2   1542 20 1542 21 652 10 890 11
72 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   1472 18 1472 13 244 5 1228 8
73 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1471 18 1471 14 602 6 869 8
74 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1438 16 1438 15 714 7 724 8
75 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1434 16 1434 13 610 6 824 7
76 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4   1383 14 1383 17 619 9 764 8
77 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1382 14 1382 17 607 8 775 9
78 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   1353 14 1353 14 622 6 731 8
79 Nowak Bernard Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1344 12 1344 12 408 5 936 7
80 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   1343 12 1343 21 1009 10 334 11
81 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   1343 12 1343 14 759 9 584 5
82 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5   1305 12 1305 12 918 8 387 4
83 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   1304 12 1304 19 974 10 330 9
84 Więcek Jan MDK Kalety s 1   1280 10 1280 15 647 5 633 10
85 Skutnik Krzysztof SAKOP 4 ASY Bytom s 4   1269 10 1269 14 216 6 1053 8
86 Wieczorek Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4   1227 8 1227 13 789 9 438 4
87 Zowada Jerzy MDK Kalety s 1   1219 8 1219 17 434 9 785 8
88 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1   1217 8 1217 16 515 8 702 8
89 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s 1   1191 6 1191 16 326 5 865 11
90 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   1176 6 1176 12 678 7 498 5
91 Lazar Ryszard MIFAMA MIKOŁÓW s 2   1156 6 1156 13 640 7 516 6
92 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   1151 6 1151 13 263 3 888 10
93 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3   1130 4 1130 12 810 8 320 4
94 Adamczyk Jan POKÓJ Ruda Śl. s 4   1023 2 1023 14 661 8 362 6
95 Dubiel Zbigniew NITRON Krupski Młyn s 5   932 1 932 13 734 8 198 5
96 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   906 1 906 13 629 8 277 5
97 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10   902 1 902 12 476 6 426 6
98 Jończyk Franciszek KOMAX Borki - Opole s 5   802 1 802 10 511 7 291 3
99 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7   787 1 787 17 1019 10 -232 7
100 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   713 1 713 9 418 4 295 5