Polski Związek Skata
Grand Prix

IX Turniej Grand Prix Polski 2018

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr Punkty GP GP S U M A 1  Seria 2  Seria
mce z gry razem z gry w z gry w z gry w
1 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 94 70 164 2782 24 1409 12 1373 12
2 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 93 70 163 2755 26 1175 11 1580 15
3 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 91 68 159 2713 25 1268 11 1445 14
4 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 89 66 155 2678 25 1576 13 1102 12
5 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 83 64 147 2628 23 1611 13 1017 10
6 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 82 64 146 2611 29 1046 13 1565 16
7 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 80 64 144 2606 21 1086 9 1520 12
8 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 78 62 140 2564 23 1366 11 1198 12
9 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 72 60 132 2520 21 1381 12 1139 9
10 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 71 60 131 2516 19 1369 8 1147 11
11 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 70 60 130 2505 23 1210 10 1295 13
12 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3 69 58 127 2499 20 1453 11 1046 9
13 Gajda Monika LKS FORTECA Świerklany k-s 3 64 56 120 2419 20 1111 9 1308 11
14 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 63 56 119 2414 24 681 7 1733 17
15 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 61 56 117 2404 24 1283 10 1121 14
16 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 59 54 113 2368 20 1433 11 935 9
17 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 57 54 111 2365 21 651 7 1714 14
18 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 55 54 109 2360 22 1128 11 1232 11
19 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 42 50 92 2284 24 1426 13 858 11
20 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 40 50 90 2270 26 1103 14 1167 12
21 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 34 48 82 2200 22 807 9 1393 13
22 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 27 46 73 2181 21 968 10 1213 11
23 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 24 46 70 2150 22 1095 14 1055 8
24 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 23 44 67 2148 25 609 10 1539 15
25 Stisz Marian KSS MARCEL Radlin s 7 21 44 65 2131 27 1092 14 1039 13
26 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 20 44 64 2128 21 1138 11 990 10
27 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 15 44 59 2118 19 947 8 1171 11
28 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 14 44 58 2114 20 970 9 1144 11
29 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 11 42 53 2083 24 1029 12 1054 12
30 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 10 42 52 2081 17 1044 7 1037 10
31 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 4 42 46 2050 23 1025 13 1025 10
32 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 1 40 41 2035 20 1106 9 929 11
33 Baćko Piotr KS POLONIA Niewiadom s 7   40 40 2029 19 710 6 1319 13
34 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   40 40 2026 16 715 8 1311 8
35 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4   38 38 1994 23 882 11 1112 12
36 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5   38 38 1992 18 1052 9 940 9
37 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2   38 38 1986 19 1487 12 499 7
38 Grzyb Józef ISKRA Rybnik s 3   38 38 1965 18 1118 9 847 9
39 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7   36 36 1934 23 1216 12 718 11
40 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   36 36 1926 20 1301 14 625 6
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7   36 36 1905 17 702 7 1203 10
42 Porwoł Józef TKKF SKAT Racibórz s 7   34 34 1895 17 1181 9 714 8
43 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10   34 34 1866 25 1252 13 614 12
44 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8   34 34 1862 17 1071 9 791 8
45 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3   34 34 1861 22 766 10 1095 12
46 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1   34 34 1859 20 958 11 901 9
47 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   32 32 1848 22 1644 15 204 7
48 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1840 24 1390 14 450 10
49 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5   32 32 1833 23 425 9 1408 14
50 Śliż Bogusław ASY Żory s 3   32 32 1819 20 750 9 1069 11
51 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1   32 32 1814 20 960 10 854 10
52 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5   32 32 1806 20 1264 12 542 8
53 Gawron Bogdan ASY Żory s 3   30 30 1792 23 607 11 1185 12
54 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5   30 30 1783 13 939 8 844 5
55 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3   30 30 1769 18 793 10 976 8
56 Brańczyk Piotr POKÓJ Ruda Śl. s 4   28 28 1747 19 889 10 858 9
57 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2   28 28 1719 18 762 8 957 10
58 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1   26 26 1693 17 670 7 1023 10
59 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4   26 26 1660 15 514 4 1146 11
60 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   24 24 1626 29 1001 14 625 15
61 Tokar Kazimierz ISKRA Rybnik s 3   24 24 1623 17 989 10 634 7
62 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1   24 24 1618 16 658 7 960 9
63 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   24 24 1600 20 1296 12 304 8
64 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4   22 22 1592 15 967 10 625 5
65 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4   22 22 1590 15 942 7 648 8
66 Markefka Piotr SAKOP 4 ASY Bytom s 4   20 20 1523 15 363 4 1160 11
67 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3   20 20 1520 16 861 8 659 8
68 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4   18 18 1488 19 549 6 939 13
69 Olszewski Michał TĘCZA Tychy s 10   16 16 1443 14 849 8 594 6
70 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10   16 16 1434 19 584 9 850 10
71 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2   16 16 1414 24 626 12 788 12
72 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1   16 16 1402 17 417 8 985 9
73 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10   12 12 1310 17 185 7 1125 10
74 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10   12 12 1304 13 615 6 689 7
75 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7   10 10 1289 18 747 10 542 8
76 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1   8 8 1217 14 409 7 808 7
77 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2   8 8 1203 15 769 9 434 6
78 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3   6 6 1199 13 585 6 614 7
79 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7   6 6 1185 18 630 10 555 8
80 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7   6 6 1181 16 801 10 380 6
81 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5   6 6 1181 15 563 7 618 8
82 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7   6 6 1153 17 179 7 974 10
83 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7   4 4 1139 21 120 9 1019 12
84 Siendzielorz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5   4 4 1137 11 644 7 493 4
85 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4   3 3 1064 10 293 3 771 7
86 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3   2 2 1046 19 15 6 1031 13
87 Jakubczyk Adam MDK POŁUDNIE Katowice s 1   2 2 1029 12 415 5 614 7
88 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1   1 1 978 12 196 5 782 7
89 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3   1 1 977 10 142 3 835 7
90 Lech Stanisław KS GÓRNIK Boguszowice s 3   1 1 892 11 48 5 844 6
91 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 1   1 1 888 11 355 5 533 6
92 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5   1 1 816 12 207 4 609 8
93 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz s 7   1 1 706 16 451 6 255 10
94 Jaworek Józef NITRON Krupski Młyn s 5   1 1 677 8 584 5 93 3