Polski Związek Skata
Indywidualne Mistrzostwa Polski

Ogólne

FINAŁOWA SZESNASTKA

Mce Nazwisko,  imię Klub P.S S U M A I Seria II Seria III Seria IV Seria V Seria
 Z gry w p GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w
1 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 17 4225 44 7 3 698 8 3 728 9 3 763 8 4 1071 11 4 965 8
2 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 16 4793 39 4 2 598 7 3 978 6 4 1022 7 3 858 9 4 1337 10
3 Niewrzoł Arkadiusz S.C.STRAŻAK Głorzyny 15 3628 36 9 2 588 4 4 868 9 3 558 5 3 907 9 3 707 9
4 Radtke Piotr MOKSiR Puck 14 3429 33 5 3 688 8 4 887 6 3 730 7 1 488 5 3 636 7
5 Goc Jan KS INSTALBUD Góra-Jankowice 13 3686 35 5 1 482 4 3 621 8 1 392 5 4 1051 8 4 1140 10
6 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie 13 3679 42 6 2 512 6 2 589 8 2 415 7 3 988 9 4 1175 12
7 Gawron Bogdan ASY Żory 13 3677 38 9 1 466 6 2 606 9 4 999 10 4 942 7 2 664 6
8 Szymała Tomasz WISUS Żory 13 3418 32 3 4 976 8 1 248 3 4 967 8 2 510 6 2 717 7
9 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie 12 4056 36 5 3 796 8 2 735 7 2 713 8 4 1172 8 1 640 5
10 Kosiec Zbigniew DK Rybnik Chwałowice NSZZ Solidarność 12 3851 35 6 4 975 8 1 685 5 3 896 9 2 918 9 2 377 4
11 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry 12 3176 37 11 4 1106 8 3 693 7 1 98 5 1 341 5 3 938 12
12 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 12 2964 34 10 3 679 7 4 993 10 2 557 5 2 559 7 1 176 5
13 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 11 3520 31 3 2 428 4 4 1219 11 2 763 6 2 688 6 1 422 4
14 Maroński Jan KS CHSM Chorzów 11 3298 39 10 1 172 7 2 706 7 4 1108 11 1 470 6 3 842 8
15 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia 8 2710 36 13 1 545 9 1 295 6 1 434 6 3 919 9 2 517 6
16 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. 8 2708 28 10 4 826 7 1 378 4 1 553 8 1 480 5 1 471 4

I DZIEŃ FINAŁÓW

L.p. Nazwisko Imię Klub pełny .Kat. S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria
 Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 4271 37 4 530 6 2 1280 11 0 675 7 2 1786 13 0
2 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 4154 38 3 1195 11 1 1389 11 0 1055 9 0 515 7 2
3 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 4089 34 3 1058 9 2 1103 9 0 1152 11 1 776 5 0
4 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ s 4049 35 1 1159 11 0 849 8 0 1289 10 1 752 6 0
5 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 3992 34 1 1115 10 0 994 9 1 992 7 0 891 8 0
6 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 3981 37 4 944 8 2 794 7 0 891 8 2 1352 14 0
7 Czapla Henryk JUBILAT Jastrzębie m 3897 33 2 863 8 1 1127 9 0 1185 8 0 722 8 1
8 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 3890 39 4 710 8 2 1199 12 1 819 7 1 1162 12 0
9 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m 3870 39 5 1024 10 0 378 7 4 1372 12 1 1096 10 0
10 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 3870 31 4 702 7 2 1112 7 0 902 8 2 1154 9 0
11 Radtke Piotr MOKSiR Puck m 3863 31 3 1403 10 0 423 5 3 1081 9 0 956 7 0
12 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3715 28 1 1358 10 0 758 5 1 875 8 0 724 5 0
13 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3658 31 3 499 6 1 1011 9 1 1090 9 1 1058 7 0
14 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 3611 29 0 861 8 0 654 3 0 1129 9 0 967 9 0
15 Gawron Bogdan ASY Żory s 3595 34 3 881 8 0 1337 11 0 375 5 2 1002 10 1
16 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 3527 37 8 678 9 3 628 9 3 1399 12 1 822 7 1
17 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 3442 30 2 948 9 1 988 7 0 314 4 1 1192 9 0
18 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 3417 31 3 681 6 1 577 8 2 1076 9 0 1083 8 0
19 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 3414 37 5 1047 10 1 373 8 3 720 7 1 1274 12 0
20 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3392 32 2 964 9 1 475 4 0 1034 9 0 919 10 1
21 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 3372 33 3 1435 13 0 785 8 1 410 6 2 742 6 0
22 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 3366 40 10 1113 12 2 587 10 3 288 6 4 1378 12 1
23 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. m 3360 33 2 633 8 1 1060 11 0 890 8 1 777 6 0
24 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 3359 30 6 998 7 0 1302 9 0 804 7 1 255 7 5
25 Feliks Marek SOKÓŁ Imielin m 3349 32 4 1213 8 0 708 6 0 763 11 3 665 7 1
26 Nowakowski Mirosław MIFAMA Mikołów m 3335 29 4 609 6 1 526 8 3 1086 10 0 1114 9 0
27 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 3315 30 3 1081 10 0 563 4 1 756 6 0 915 10 2
28 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3277 29 2 755 8 1 823 7 1 1147 10 0 552 4 0
29 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 3242 32 2 665 5 0 1099 11 0 735 8 2 743 8 0
30 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 3233 36 9 598 6 0 1441 13 2 104 6 5 1090 11 2
31 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 3233 32 6 866 8 1 547 6 2 936 10 2 884 8 1
32 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 3207 25 2 543 5 1 874 8 1 984 7 0 806 5 0
33 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 3176 32 7 1307 11 0 240 6 4 1167 8 1 462 7 2
34 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 3176 29 2 712 7 1 840 9 1 1034 9 0 590 4 0
35 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 3141 36 7 724 8 1 748 9 3 639 9 3 1030 10 0
36 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 3130 38 9 337 7 3 828 11 4 770 8 1 1195 12 1
37 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 3102 28 2 862 6 0 709 7 1 616 6 1 915 9 0
38 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 3102 27 4 812 8 1 656 5 2 951 6 0 683 8 1
39 Nowak Janusz Z LWSM Knurów m 3098 28 4 697 8 3 704 5 0 516 6 1 1181 9 0
40 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 3084 30 4 626 7 3 737 8 1 1097 9 0 624 6 0
41 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m 3062 32 5 972 7 0 721 8 1 792 9 2 577 8 2
42 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 3033 38 8 718 7 0 723 9 2 796 10 2 796 12 4
43 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 3019 32 6 208 6 4 796 7 0 1216 10 0 799 9 2
44 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom m 3002 29 6 903 10 1 306 4 2 949 9 2 844 6 1
45 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2997 31 3 761 8 1 1028 11 1 857 6 0 351 6 1
46 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 2984 25 2 576 4 0 721 7 2 894 8 0 793 6 0
47 Łogasz Roman ASY Żory m 2965 29 6 424 6 2 777 7 1 768 7 1 996 9 2
48 Ciwis Teodor SK Wyry s 2947 34 8 628 9 2 215 3 3 717 9 2 1387 13 1
49 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny m 2938 36 9 971 9 0 1250 12 2 526 8 3 191 7 4
50 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy m 2922 32 8 691 9 4 1299 11 0 174 4 3 758 8 1
51 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 2891 28 3 702 6 1 381 6 2 1047 9 0 761 7 0
52 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 2880 29 4 627 6 1 478 7 2 1079 9 0 696 7 1
53 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 2879 27 4 1006 9 0 768 7 1 739 5 0 366 6 3
54 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 2851 33 7 767 11 2 865 7 1 524 7 2 695 8 2
55 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 2851 32 9 450 6 2 502 6 2 826 10 4 1073 10 1
56 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2847 30 6 345 5 3 872 10 2 924 7 0 706 8 1
57 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 2841 27 3 311 4 1 926 9 1 538 6 1 1066 8 0
58 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 2834 30 9 845 8 1 1434 10 0 255 4 3 300 8 5
59 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice m 2813 26 5 150 2 2 1316 10 0 932 9 1 415 5 2
60 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 2806 29 5 1106 10 0 546 5 2 482 7 2 672 7 1
61 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 2800 29 7 564 9 3 962 8 1 536 6 3 738 6 0
62 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 2786 36 11 339 8 5 604 10 3 822 8 2 1021 10 1
63 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 2765 24 2 790 5 0 618 5 0 663 7 1 694 7 1
64 Pora Bogumił JORDAN Kończyce Zabrze m 2737 34 10 495 9 5 1130 12 1 322 7 3 790 6 1
65 Grodoń Joachim ASY Żory m 2732 26 5 577 7 3 500 5 1 821 7 0 834 7 1
66 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 2729 26 6 221 6 3 862 8 2 688 5 0 958 7 1
67 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 2712 27 6 1144 10 1 334 4 2 495 6 2 739 7 1
68 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 2708 35 10 573 8 3 725 9 2 598 8 3 812 10 2
69 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2703 27 6 1007 10 1 573 8 4 717 7 1 406 2 0
70 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 2684 25 6 851 8 1 860 7 1 440 4 2 533 6 2
71 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów m 2657 26 3 945 7 0 402 6 1 726 7 1 584 6 1
72 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2651 26 4 688 6 1 824 8 0 494 6 2 645 6 1
73 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 2623 25 5 646 6 1 796 8 1 711 6 0 470 5 3
74 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice m 2616 31 7 1063 11 1 787 8 1 446 6 2 320 6 3
75 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 2614 34 8 384 7 3 1021 13 3 714 6 0 495 8 2
76 Koziorowski Piotr LKS Mechanik Kochcice m 2611 26 4 600 9 3 710 7 0 431 3 0 870 7 1
77 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 2607 26 6 251 5 3 713 7 0 957 8 1 686 6 2
78 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 2605 28 8 610 6 1 226 7 5 743 8 2 1026 7 0
79 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 2587 29 9 939 6 0 278 7 3 1094 10 1 276 6 5
80 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 2574 28 8 798 9 3 653 6 1 908 8 1 215 5 3
81 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo m 2573 35 10 758 10 2 798 9 1 849 9 2 168 7 5
82 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 2567 28 8 384 5 3 698 6 1 883 10 2 602 7 2
83 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 2565 30 10 431 7 3 934 11 2 584 7 3 616 5 2
84 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 2528 24 4 -151 3 4 656 5 0 1210 10 0 813 6 0
85 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom m 2526 30 3 142 9 1 909 7 0 795 9 1 680 5 1
86 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny m 2505 33 10 501 9 4 326 6 2 883 9 1 795 9 3
87 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 2461 27 8 939 8 2 0 2 3 1044 10 0 478 7 3
88 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 2432 28 5 875 8 0 292 5 2 519 5 1 746 10 2
89 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 2419 31 8 288 4 2 889 10 1 659 9 2 583 8 3
90 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2406 30 6 378 4 1 723 9 2 866 11 1 439 6 2
91 Koziorowski Marian LKS Mechanik Kochcice m 2402 25 6 550 7 3 170 4 3 676 5 0 1006 9 0
92 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2383 31 11 514 6 2 1257 11 0 448 8 5 164 6 4
93 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn m 2365 28 7 857 9 1 419 5 1 549 8 3 540 6 2
94 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m 2315 31 10 781 9 2 447 7 2 673 8 2 414 7 4
95 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2297 28 11 678 5 1 756 10 4 132 4 4 731 9 2
96 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany s 2222 29 8 549 7 2 711 10 2 363 5 2 599 7 2
97 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 2168 24 5 573 7 1 764 6 0 500 7 2 331 4 2
98 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 2150 28 10 562 7 2 88 4 4 1088 10 1 412 7 3
99 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 2134 22 5 681 6 0 452 3 0 838 8 1 163 5 4
100 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 2111 19 3 252 3 1 761 8 1 493 3 0 605 5 1
101 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 2088 20 8 349 4 2 222 4 1 1180 8 3 337 4 2
102 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. m 2041 24 10 992 8 1 -110 3 6 451 7 2 708 6 1
103 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 2021 17 1 506 3 0 561 4 0 470 6 1 484 4 0
104 Niemiec Stanisław ASY Żory s 2016 20 4 750 9 2 286 1 1 364 3 1 616 7 0
105 Baran Adam MOKSiR Puck m 1982 27 9 518 5 1 193 6 4 647 8 2 624 8 2
106 Szczypior Stefan LIBOR Reda s 1969 19 5 675 6 0 537 5 2 428 4 1 329 4 2
107 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 1948 26 8 873 8 0 692 8 3 -188 3 4 571 7 1
108 Sykuła Marian U JANA Tychy m 1892 20 6 489 5 1 382 5 3 462 4 0 559 6 2
109 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 1809 26 9 230 4 3 477 6 1 525 5 1 577 11 4
110 Tomaszewski Bolesław GKS DĄB Gaszowice m 1795 25 11 615 5 3 390 7 3 47 5 4 743 8 1
111 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 1793 29 12 -164 4 5 525 6 3 674 11 3 758 8 1
112 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 1741 22 9 304 4 2 384 7 4 531 7 2 522 4 1
113 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 1722 27 9 574 7 1 605 7 1 426 7 3 117 6 4
114 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo m 1715 27 8 671 7 1 378 5 2 576 8 2 90 7 3
115 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 1688 23 8 407 5 1 312 4 1 487 7 3 482 7 3
116 Wieczorek Andrzej C STAL Chełm Śl. m 1556 19 6 287 4 1 96 4 4 688 6 0 485 5 1
117 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1502 26 12 172 5 4 337 7 3 431 8 3 562 6 2
118 Urzędowski Adam ZAGŁOBA Tychy m 1352 16 7 168 4 3 260 3 2 212 2 1 712 7 1
119 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 1022 19 9 -33 4 4 6 3 3 638 6 0 411 6 2
120 Golec Jan MDK Zawodzie m 0 0 0 0