Polski Związek Skata
Indywidualne Mistrzostwa Polski

Ogólne

FINAŁOWA SZESNASTKA

Mce Nazwisko,  imię Klub Pkt. Stol S U M A I seria II seria III seria IV seria V seria
 Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w GP  Z gry w
1 Bogusławski Stanisław ASY Żory 17 4852 44 4 1296 10 3 926 9 4 1004 9 3 897 10 3 729 6
2 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 16 4144 37 2 618 7 4 977 9 4 1040 8 4 970 8 2 539 5
3 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 15 4405 42 4 1025 9 3 872 8 3 773 8 1 480 6 4 1255 11
4 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 15 4079 43 4 1090 9 4 957 10 2 541 7 2 533 6 3 958 11
5 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 15 3926 36 3 744 7 2 569 6 3 823 7 4 900 8 3 890 8
6 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 15 3591 30 4 848 7 3 974 9 3 716 4 3 701 6 2 352 4
7 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice 14 4289 43 2 624 5 1 363 7 3 934 10 4 987 10 4 1381 11
8 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 14 4064 36 3 662 7 2 777 8 2 881 7 3 794 6 4 950 8
9 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 14 3013 33 2 354 5 4 952 7 4 860 8 3 728 8 1 119 5
10 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 12 3864 34 2 589 6 4 755 6 1 858 7 1 526 6 4 1136 9
11 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 12 3846 37 3 918 8 2 749 7 2 560 7 4 1070 7 1 549 8
12 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. 9 2791 34 1 490 7 1 354 6 4 878 7 1 506 8 2 563 6
13 Baran Adam MOKSiR Puck 9 2587 29 3 882 7 1 86 3 2 689 8 2 556 7 1 374 4
14 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola 9 2100 34 1 -194 4 3 702 8 1 282 7 2 652 7 2 658 8
15 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 7 2349 35 1 301 7 2 673 8 1 551 6 2 684 7 1 140 7
16 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 7 2278 29 1 318 5 1 628 6 1 317 6 1 445 5 3 570 7

I DZIEŃ FINAŁÓW

lp Nazwisko Imię klub kat. okr. RAZEM seria 1 seria 2 seria 3 seria 4
pkt w pkt w pkt w pkt w pkt w
1 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 4752 40 1040 11 926 8 1745 12 1041 9
2 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 4466 36 971 7 1340 11 1241 11 914 7
3 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 4268 43 905 11 1251 9 1310 12 802 11
4 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 3940 42 1007 13 854 9 1289 11 790 9
5 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 3933 38 598 6 1704 16 825 10 806 6
6 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 3900 37 555 8 804 9 1696 12 845 8
7 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 3890 33 850 9 1192 9 905 7 943 8
8 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola m 2 3862 35 1434 12 602 4 733 10 1093 9
9 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 1 3842 38 1096 11 593 7 769 7 1384 13
10 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 3820 41 1071 10 1187 10 796 12 766 9
11 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 3816 33 1146 10 923 7 819 7 928 9
12 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. m 4 3781 37 988 10 1012 9 1151 9 630 9
13 Baran Adam MOKSiR Puck m 9 3749 34 684 8 1550 11 941 9 574 6
14 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 3737 36 1337 12 774 8 978 9 648 7
15 Bogusławski Stanisław ASY Żory m 3 3720 34 804 8 978 9 1540 13 398 4
16 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 3691 35 894 8 1369 11 630 6 798 10
17 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 3642 36 596 6 1110 11 1031 10 905 9
18 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 3640 34 947 9 1202 10 380 6 1111 9
19 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 3637 34 1193 9 870 8 536 7 1038 10
20 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 3631 31 1244 10 600 5 800 6 987 10
21 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m 10 3629 34 1069 9 957 9 381 4 1222 12
22 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 1 3608 36 842 7 1245 11 803 8 718 10
23 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 3603 37 1281 11 716 8 1177 9 429 9
24 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 3577 31 1376 14 1267 10 310 2 624 5
25 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie m 5 3573 38 1295 13 565 6 707 9 1006 10
26 Grela Alfred WISUS Żory m 3 3567 35 813 7 951 8 693 7 1110 13
27 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4 3529 33 940 10 937 8 1008 9 644 6
28 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 3521 41 651 11 891 10 514 9 1465 11
29 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 3497 35 315 4 887 12 1333 11 962 8
30 Koziorowski Piotr KS Skat - Lub Kochcice m 5 3488 33 1039 8 1162 10 808 8 479 7
31 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 3472 34 1003 11 1297 10 541 7 631 6
32 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 3432 28 868 9 911 6 839 7 814 6
33 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 3399 36 1077 8 636 9 1025 10 661 9
34 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 3389 27 600 5 997 8 952 7 840 7
35 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 3384 32 752 10 1188 10 768 7 676 5
36 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10 3355 27 890 7 789 7 1080 8 596 5
37 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 1 3340 32 963 8 463 5 1275 12 639 7
38 Siemaszko Henryk KS KRAJNA Złotów m 8 3337 32 1383 9 777 9 407 6 770 8
39 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 3319 33 990 8 502 6 604 6 1223 13
40 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 3316 34 975 11 660 7 768 8 913 8
41 Radtke Piotr MOKSiR Puck m 9 3297 33 1009 10 1200 12 596 5 492 6
42 Mordak Mariusz U JANA Tychy m 10 3280 33 872 8 854 10 388 4 1166 11
43 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 3278 37 1293 12 854 9 512 7 619 9
44 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 3255 27 511 6 900 6 777 7 1067 8
45 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 3249 34 769 8 881 10 501 7 1098 9
46 Faruga Jan TS Pszczyna m 2 3238 29 621 10 1089 8 662 5 866 6
47 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 3207 25 506 3 981 8 822 8 898 6
48 Bekisz Zdzisław MOKSiR Puck s 9 3170 23 626 6 716 4 768 5 1060 8
49 Boryś Dariusz WISUS Żory m 3 3137 27 259 4 931 6 1105 10 842 7
50 Wawoczny Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 3130 34 682 6 938 10 942 10 568 8
51 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom m 4 3128 34 1022 12 678 8 929 9 499 5
52 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3 3117 30 726 6 843 7 675 9 873 8
53 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 3112 33 481 8 1514 11 -265 3 1382 11
54 Kuźniak Przemysław KS Skat - Lub Kochcice m 5 3083 33 425 7 1045 9 1026 9 587 8
55 Koziorowski Marian KS Skat - Lub Kochcice m 5 3068 32 602 6 807 8 560 7 1099 11
56 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 3063 36 1268 12 951 11 410 5 434 8
57 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 3049 26 948 7 420 3 1034 9 647 7
58 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 1 3035 27 1146 10 393 3 1070 8 426 6
59 Cebula Leonard RAMSCH Chrzowice m 5 3021 26 901 8 806 6 520 6 794 6
60 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 3010 31 839 7 930 8 785 10 456 6
61 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m 4 3006 29 684 5 832 8 611 9 879 7
62 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 2996 23 670 5 897 7 606 4 823 7
63 Sornek Krzysztof SK Wyry m 2 2967 28 588 4 991 10 596 6 792 8
64 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów m 8 2962 32 525 7 568 8 729 8 1140 9
65 Szatkowski Mirosław FALA Świekatowo m 8 2935 36 1122 12 769 9 316 5 728 10
66 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 2935 23 990 6 1035 8 428 7 482 2
67 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 2919 32 681 5 709 9 912 8 617 10
68 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 2914 35 897 11 327 6 1342 13 348 5
69 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 2905 31 691 7 280 6 1269 11 665 7
70 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 2881 36 1199 13 296 6 353 8 1033 9
71 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m 10 2867 23 819 6 411 4 669 5 968 8
72 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 2866 39 963 11 783 12 287 6 833 10
73 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m 7 2865 27 453 3 559 6 960 9 893 9
74 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 2859 34 571 7 885 11 742 8 661 8
75 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 2836 27 576 4 378 2 553 7 1329 14
76 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 2826 32 227 4 860 9 820 10 919 9
77 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 2820 28 405 5 741 7 1125 11 549 5
78 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 2815 32 994 11 905 9 425 5 491 7
79 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 2810 34 612 9 862 8 637 7 699 10
80 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 2809 33 547 8 752 9 1231 12 279 4
81 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 2783 30 898 8 549 7 318 7 1018 8
82 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 2782 22 781 6 990 8 722 5 289 3
83 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2754 34 818 8 489 8 522 7 925 11
84 Zmuda Hubert SWORNICA Czarnowąsy - Opole m 5 2749 30 662 7 479 6 782 7 826 10
85 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 2746 39 496 8 1171 11 602 10 477 10
86 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 2743 29 584 8 869 8 855 7 435 6
87 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2742 30 532 6 677 8 862 8 671 8
88 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór m 10 2731 29 530 8 467 7 1006 7 728 7
89 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 2722 32 709 7 872 8 404 10 737 7
90 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 1 2718 26 802 6 418 6 805 8 693 6
91 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 2698 30 659 7 186 5 1143 9 710 9
92 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 2685 28 844 10 757 7 500 5 584 6
93 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 2684 25 927 9 611 5 470 3 676 8
94 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 2681 26 390 3 808 7 505 6 978 10
95 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 2662 25 249 4 906 7 774 8 733 6
96 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 2651 31 411 8 605 7 570 7 1065 9
97 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 2629 31 475 6 419 8 805 7 930 10
98 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 2616 34 740 8 670 9 774 11 432 6
99 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2598 23 899 8 725 8 414 2 560 5
100 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 2563 27 473 6 215 3 605 8 1270 10
101 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 2560 31 78 2 623 8 933 11 926 10
102 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2557 26 450 8 1164 8 847 8 96 2
103 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 2547 23 314 6 796 5 886 7 551 5
104 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 2526 29 706 10 422 4 1014 8 384 7
105 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 2510 32 594 7 592 8 1128 11 196 6
106 Górecki Krzysztof LKS FORTECA Świerklany m 3 2508 25 822 7 1008 8 -66 1 744 9
107 Cyran Eugeniusz LKS Lyski m 7 2499 22 478 4 692 8 945 7 384 3
108 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m 2 2440 27 680 7 644 10 930 8 186 2
109 Sweryd Marek TS Pszczyna m 2 2422 32 769 10 408 6 466 7 779 9
110 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 2407 26 827 7 558 8 660 5 362 6
111 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3 2405 20 464 3 249 5 829 5 863 7
112 Łapuszek Marcin SK Wyry m 2 2402 32 867 9 700 9 537 9 298 5
113 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 2383 24 1013 8 466 6 173 4 731 6
114 Luberta Piotr LWSM Knurów m 4 2383 23 122 4 892 7 972 6 397 6
115 Chlebik Ryszard S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 2358 23 345 4 872 8 524 6 617 5
116 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 2345 29 936 9 960 10 301 5 148 5
117 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 2326 28 1013 9 214 5 275 5 824 9
118 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 2325 22 333 4 483 6 899 7 610 5
119 Moch Ireneusz FALA Świekatowo m 8 2316 21 507 4 74 4 871 8 864 5
120 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 2308 24 677 7 987 9 262 3 382 5
121 Bryła Krzysztof MDK Kalety m 1 2304 24 780 10 612 3 216 7 696 4
122 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 2299 22 848 7 564 6 473 6 414 3
123 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m 4 2295 26 587 7 556 6 308 7 844 6
124 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 1 2261 29 532 5 360 4 711 10 658 10
125 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 2258 26 1003 7 447 8 850 8 -42 3
126 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2241 26 390 5 532 7 423 5 896 9
127 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 2230 30 733 8 621 8 336 8 540 6
128 Przybyła Damian BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2198 32 1065 10 626 9 724 7 -217 6
129 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 1 2185 24 631 7 432 4 320 4 802 9
130 Lubski Krzysztof WALET Pawłowice m 3 2155 29 428 7 418 4 342 7 967 11
131 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2148 28 409 6 -82 4 643 7 1178 11
132 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 2140 25 447 7 733 8 372 5 588 5
133 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 2106 28 288 6 1017 10 341 5 460 7
134 Beczała Andrzej TS Pszczyna m 2 2105 22 622 7 193 2 433 5 857 8
135 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 2058 29 451 7 153 6 580 8 874 8
136 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 2038 26 282 4 609 6 611 7 536 9
137 Radtke Marek MOKSiR Puck m 9 1992 21 623 7 259 3 892 5 218 6
138 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 1989 21 780 7 668 7 331 4 210 3
139 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1966 21 287 4 268 4 727 6 684 7
140 Motyl Andrzej CHEMIK Siemianowice Śl. m 1 1951 20 548 4 801 7 297 4 305 5
141 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 1927 21 576 6 568 7 440 4 343 4
142 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 1861 32 632 11 -38 5 667 10 600 6
143 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 1813 31 544 8 329 7 455 9 485 7
144 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 1800 24 307 4 348 5 330 5 815 10
145 Urzędowski Adam KS FILIP m 10 1789 23 -250 1 801 8 655 7 583 7
146 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 1764 25 455 6 84 6 970 10 255 3
147 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2 1753 24 17 5 619 6 537 6 580 7
148 Brania Bogdan KS FILIP m 10 1751 17 765 4 99 3 504 5 383 5
149 Zacha Stefan KS POLONIA Niewiadom m 7 1727 20 175 3 305 7 686 5 561 5
150 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie m 3 1691 23 233 7 -11 3 665 6 804 7
151 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 1654 24 500 5 409 4 498 6 247 9
152 Węgrzyk Bożena OSP Lędziny k 2 1646 16 188 2 467 5 564 3 427 6
153 Hałacz Janusz WISUS Żory m 3 1617 28 -188 6 566 7 885 10 354 5
154 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 1602 16 296 3 831 5 611 6 -136 2
155 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów m 8 1241 17 788 5 202 4 -67 3 318 5
156 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 1 735 14 568 5 553 7 -386 2 473 10
157 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 1 722 13 535 5 23 3 164 5 501 4
158 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 459 13 192 4 75 5 192 4 942 8