Polski Związek Skata
Indywidualne Mistrzostwa Polski

Seniorzy

L.p. nazwisko imię Klub pełny .Kat. Okr. S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria 4  Seria
 Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p  Z gry w p
1 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 4288 38 4 968 9 1 876 8 2 1050 9 0 1394 12 1
2 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 4187 38 2 1129 11 1 1269 9 0 777 8 1 1012 10 0
3 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 4178 41 5 901 10 1 838 10 3 1311 11 1 1128 10 0
4 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 4026 40 8 384 4 2 1228 13 1 1100 10 3 1314 13 2
5 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 3864 33 1 707 7 0 1195 11 0 948 8 0 1014 7 1
6 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 3822 43 7 1187 13 3 881 8 0 760 10 2 994 12 2
7 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 3818 33 1 855 8 0 1117 9 0 1030 10 1 816 6 0
8 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 3746 35 4 961 10 2 288 4 2 1140 9 0 1357 12 0
9 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 3735 34 1 1174 9 0 717 8 0 1045 10 0 799 7 1
10 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 3710 35 3 742 7 0 1091 10 1 527 7 1 1350 11 1
11 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 3702 38 5 1208 11 2 1132 10 0 826 8 0 536 9 3
12 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 3584 37 6 764 8 1 588 9 2 1027 11 3 1205 9 0
13 Kurzyp Henryk KS FILIP s 10 3564 28 0 1030 8 0 585 4 0 1037 8 0 912 8 0
14 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 3554 32 2 876 9 1 971 8 1 924 8 0 783 7 0
15 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 2 3551 39 7 1202 13 1 726 7 2 715 8 2 908 11 2
16 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 3511 28 1 568 4 0 1100 10 0 981 7 0 862 7 1
17 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 3508 38 7 751 10 2 547 6 1 1124 12 3 1086 10 1
18 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 3473 33 4 1125 12 2 1419 12 0 511 6 1 418 3 1
19 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 3426 28 2 876 9 1 1130 8 0 937 7 0 483 4 1
20 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 3379 36 8 814 11 3 429 7 3 1315 11 1 821 7 1
21 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 3358 40 8 1114 10 1 591 8 3 1070 15 3 583 7 1
22 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3 3356 36 5 938 9 1 526 6 0 1123 14 3 769 7 1
23 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 3346 29 5 970 7 0 997 7 0 324 4 2 1055 11 3
24 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 3336 28 3 420 4 2 1132 9 0 798 6 1 986 9 0
25 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 3163 27 4 1283 9 0 454 6 3 304 3 1 1122 9 0
26 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 3154 34 9 926 7 0 835 10 3 484 8 3 909 9 3
27 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 3128 28 3 690 7 1 735 5 1 849 7 0 854 9 1
28 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 3104 31 6 620 6 1 638 8 3 933 9 0 913 8 2
29 Deptała Leon SKAT Kolonowskie s 5 3087 36 5 833 8 0 930 11 2 953 11 1 371 6 2
30 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 3084 29 3 1037 10 1 901 7 1 739 7 0 407 5 1
31 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola s 2 3059 27 3 836 7 0 1047 9 1 878 7 0 298 4 2
32 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 3040 36 7 1030 11 0 1004 9 0 926 12 3 80 4 4
33 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 2964 30 6 740 7 1 1022 10 2 766 7 1 436 6 2
34 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 2912 32 4 1134 12 1 212 3 0 594 8 2 972 9 1
35 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 8 2895 27 5 897 8 0 900 8 1 290 4 2 808 7 2
36 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 2893 28 7 524 6 2 546 7 3 1185 10 1 638 5 1
37 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 2891 34 10 1225 11 1 374 6 3 190 4 3 1102 13 3
38 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 2887 26 4 962 9 1 1094 6 0 308 5 2 523 6 1
39 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 2875 28 3 839 8 0 885 10 0 388 4 2 763 6 1
40 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 3 2840 23 1 746 6 0 658 6 0 906 7 1 530 4 0
41 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 2840 23 1 376 2 0 897 8 0 975 9 0 592 4 1
42 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 2818 31 5 409 8 2 1038 8 0 562 6 1 809 9 2
43 Knura Alojzy EMERYT Kobyla s 7 2792 20 0 471 4 0 612 4 0 784 5 0 925 7 0
44 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń s 2 2781 32 8 421 5 3 418 7 3 452 8 2 1490 12 0
45 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 2780 28 6 800 6 1 456 7 3 1115 10 0 409 5 2
46 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 4 2776 24 3 952 7 0 533 5 0 435 5 2 856 7 1
47 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 2772 28 4 414 6 3 513 5 1 925 8 0 920 9 0
48 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 2761 30 5 914 8 0 152 6 4 1248 10 0 447 6 1
49 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2732 29 4 758 9 1 403 6 2 643 6 1 928 8 0
50 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 2721 28 6 627 4 1 889 10 2 927 10 1 278 4 2
51 Kaczmarek Andrzej TĘCZA Tychy s 10 2713 21 0 666 6 0 699 5 0 512 2 0 836 8 0
52 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 2702 28 8 875 8 1 694 11 4 598 4 1 535 5 2
53 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 2695 27 4 415 6 3 565 4 0 940 9 1 775 8 0
54 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 2646 25 5 1111 8 0 462 4 1 191 4 3 882 9 1
55 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 2638 29 4 433 6 2 712 5 0 764 9 1 729 9 1
56 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2633 22 1 604 5 0 710 7 0 534 4 1 785 6 0
57 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 2616 32 9 853 10 3 564 7 2 445 7 3 754 8 1
58 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4 2587 23 2 913 7 0 256 4 2 586 5 0 832 7 0
59 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 2580 25 4 751 8 2 935 9 0 346 3 1 548 5 1
60 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 2556 31 5 201 4 2 935 10 1 642 9 2 778 8 0
61 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 2525 32 7 782 10 1 1070 9 0 330 7 3 343 6 3
62 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 2506 42 16 382 7 2 240 9 6 1111 12 3 773 14 5
63 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 4 2482 24 5 552 6 2 904 10 1 248 3 2 778 5 0
64 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 2436 33 9 835 8 0 409 6 3 456 7 2 736 12 4
65 Wojaczek Antoni LKS Lyski s 7 2426 26 8 922 8 1 402 4 2 -68 4 5 1170 10 0
66 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 2412 24 7 766 6 1 437 5 3 777 6 0 432 7 3
67 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 2376 29 11 747 7 1 240 5 4 1153 11 2 236 6 4
68 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3 2365 20 2 541 5 1 416 5 1 782 6 0 626 4 0
69 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2 2310 30 6 748 10 1 705 9 2 446 5 1 411 6 2
70 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 2307 24 7 444 5 2 241 4 3 516 6 1 1106 9 1
71 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 2295 34 12 230 7 5 817 9 1 291 8 3 957 10 3
72 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 2258 26 8 175 4 4 770 9 2 803 7 0 510 6 2
73 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 2229 23 5 388 6 2 508 5 1 805 7 1 528 5 1
74 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 2221 39 15 303 8 4 631 8 2 235 8 6 1052 15 3
75 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 2204 28 9 508 7 3 613 6 1 737 9 2 346 6 3
76 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 2198 26 9 60 5 5 736 7 1 989 10 1 413 4 2
77 Kostka Hubert LKS Lyski s 7 2189 24 6 696 7 1 618 7 1 464 4 2 411 6 2
78 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5 2136 27 10 -205 5 7 983 9 0 654 8 2 704 5 1
79 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 2131 33 13 454 8 4 1053 13 1 480 8 5 144 4 3
80 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 2105 20 4 776 8 1 239 2 1 529 6 2 561 4 0
81 Szimber Andrzej KS Skat - Lub Kochcice s 5 2091 21 4 658 5 0 179 6 3 700 5 1 554 5 0
82 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 2073 29 8 845 8 1 569 6 2 646 9 2 13 6 3
83 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 2063 26 7 611 7 2 437 7 2 588 8 2 427 4 1
84 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 2055 26 8 315 3 2 302 8 4 834 7 0 604 8 2
85 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 2019 23 8 182 4 4 499 5 2 949 9 0 389 5 2
86 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 1981 29 10 404 4 1 162 6 5 524 10 3 891 9 1
87 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 7 1933 20 4 416 4 1 603 7 1 581 5 0 333 4 2
88 Kalina Kazimierz KS KRAJNA Złotów s 8 1928 20 5 -99 4 4 708 5 0 432 4 1 887 7 0
89 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 1860 21 5 712 5 0 569 7 2 124 4 2 455 5 1
90 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 1817 28 9 230 7 3 881 7 0 448 6 2 258 8 4
91 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5 1703 21 6 240 4 2 352 5 1 574 6 2 537 6 1
92 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 1561 19 8 444 4 1 518 6 2 116 2 3 483 7 2
93 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 1288 10 4 344 2 1 66 2 2 774 5 0 104 1 1