Polski Związek Skata
Sędziowie

Wykaz sędziów PZSkat

weryfikacja 27-04-2017

Klasa międzynarodowa

lp licencja Nazwisko imię Klub - Sekcja Okręg Telefon
1 ISPA Malkusz Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 5 669 10 32 76
2 ISPA Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 5 609 13 36 42
3 ISPA Kujaschewski Marian GOKSiR Lipusz 9 602 10 36 56

Klasa I

L.p. Numer lcencji Nazwisko Klub okręg Numer telefonu Ważność licencji
1 SZ 03 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 4 514 71 38 83 2018
2 SZ 05 Kałuża Stanisław SILESIA Rybnik 3 507 08 00 97 2017
3 SZ 06 Frysztacka Cecylia LKS FORTECA Świerklany 3 501 72 87 85 2017
4 SZ 09 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ 3 501 70 80 93 2017
5 SZ 12 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany 3 665 04 26 43 2017
6 SZ 13 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór 10 502 27 15 72 2017
7 SZ 14 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 1 600 85 09 95 2018
8 SZ 15 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 723 84 43 12 2018
9 SZ 20 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. 5 506 63 63 03 2017
10 SZ 21 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 5 602 74 73 25 2018
11 SZ 23 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 5 608 35 04 68 2017
12 SZ 26 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 2 502 66 09 70 2018
13 SZ 27 Falęcik Andrzej BAZYL Tychy 10 506322975 2017
14 SZ 32 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór 10 782 36 95 38 2017
15 SZ 34 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 692 08 45 51 2018
16 SZ 36 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 661 54 57 31 2018
17 SZ 38 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 4 721 27 37 74 2018
18 SZ 39 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 503 92 69 79 2018
19 SZ 40 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 1 503 07 26 30 2018
20 SZ 41 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. 1 504 61 54 79 2018
21 SZ 42 Faruga Jan TS Pszczyna 2 606 80 65 48 2018
22 SZ 49 Paździor Henryk WISUS Żory 3 506 76 91 82 2017
23 SZ 50 Szweigstil Andrzej WOKiR Połomia 7 724 37 56 77 2017
24 SZ 55 Witkowski Tadeusz LECH Kędzierzyn-Koźle 5 503 90 16 28 2017
25 SZ 60 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 32 225 82 68 2017
26 SZ 61 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 2 600 13 05 82 2018
27 SZ 62 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 501 29 51 03 2017
28 SZ 63 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 1 500 81 91 95 2017
29 SZ 64 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 2 501 34 08 57 2017
30 SZ 65 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2 509 56 16 82 2018
31 SZ 67 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 795 46 36 11 2018
32 SZ 68 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 601 73 34 11 2018
33 SZ 69 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 694 89 62 30 2018
34 SZ 70 Hejnosz Grażyna OSP Lędziny 2 502 46 31 38 2018
35 SZ 71 Kędzia Stanisław LKS Mechanik Kochcice 5 661 68 11 39 2018
36 SZ 72 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 5 695 03 09 03 2018
37 SZ 73 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec 5 693 98 33 61 2017
38 SZ 74 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 9 503 50 16 70 2017
39 SZ 76 Standowicz Jan WISUS Żory 3 697 86 38 37 2017
40 SZ 77 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 608 28 16 33 2017
41 SZ 79 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 7 510 12 34 55 2017
42 SZ 81 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 5 502 92 11 98 2017
43 SZ 82 Dzierżawa Zygmunt SKAT Kolonowskie 5 693 10 40 88 2017
44 SZ 83 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 10 693 34 07 57 2017
45 SZ 84 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy 10 507 15 71 18 2017
46 SZ 85 Szymański Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 606 88 62 34 2017
47 SZ 86 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 4 796 07 09 59 2018
48 SZ 87 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 503 58 72 18 2018
49 SZ 88 Broda Bartłomiej MIŚ Mysłowice 1 695 75 26 62 2017
50 SZ 89 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 2 515 91 88 19 2017
51 SZ 90 Beczała Andrzej TS Pszczyna 2 604 20 19 82 2018
52 SZ 91 Kiszka Paweł SWORNICA Czarnowąsy 5 607 38 16 46 2018
53 SZ 92 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 7 696 09 25 64 2018
54 SZ 93 Niemiec Stanisław ASY Żory 3 503 43 56 75 2017
55 SZ 94 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany 3 32 455 56 25 2017
56 SZ 95 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 7 784 95 73 66 2017
57 SZ 96 Piecha Ireneusz OSP Lędziny 2 609 50 44 94 2017
58 SZ 97 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 8 601 62 90 78 2017
59 SZ 98 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 1 602 27 19 33 2018
60 SZ 99 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 505 55 42 59 2018
61 SZ 100 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 1 505 74 81 63 2018

klasa II

L.p. Numer lcencji Nazwisko Klub okręg Numer telefonu Ważność licencji
1 SO 30 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice 1 605 91 98 56 2018
2 SO 59 Królikowski Janusz  CEZAB Piasek 2 507 18 25 81 2018
3 SO 71 Sykuła Marian U JANA Tychy 10 782 33 69 76 2018
4 SO 81 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 10 510 65 18 20 2018
5 SO 126 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice 1 883 05 37 65 2018
6 SO 130 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE 2 604 06 74 35 2018
7 SO 131 Mrzyk Franciszek UNIA Bieruń 2 798 87 85 94 2018
8 SO 144 Beruda Marek Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 728 94 48 77 2021
9 SO 146 Pawluk Waldemar KS ŁABĘDY Gliwice 4 32 333 32 26 2017
10 SO 159 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 8 509 40 29 13 2017
11 SO 161 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 8 508 68 03 18 2017
12 SO 162 Pawlicki Andrzej MOKSiR Puck 8 500 02 12 52 2017
13 SO 163 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany 9 517 96 83 23 2017
14 SO 164 Żywicki Marcin S.K. FAMILY Dziemiany 9 512 25 53 20 2017
15 SO 165 Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 8 665 20 63 11 2017
16 SO 167 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 9 668 30 82 98 2017
17 SO 168 Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 9 514 02 08 14 2017
18 SO 170 Ziarno Henryk FALA Świekatowo 8 71 562 74 92 2017
19 SO 181 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 3 607 31 06 57 2017
20 SO 183 Piwowarek Henryk TUZY HALEMBA Ruda Śl. 4 660 20 18 55 2017
21 SO 184 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów 4 32 235 65 04 2017
22 SO 185 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 4 510 07 08 64 2017
23 SO 186 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. 4 609 20 06 20 2018
24 SO 187 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 4 504 60 17 87 2018
25 SO 188 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 4 663 74 09 79 2017
26 SO 189 Brola Henryk LWSM Knurów 4 601 32 99 56 2017
27 SO 190 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 4 889 24 24 60 2017
28 SO 192 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. 4 694 97 40 37 2017
29 SO 193 Mol Ireneusz TUZY HALEMBA Ruda Śl. 4 502 86 80 93 2017
30 SO 194 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 4 694 03 24 21 2018
31 SO 195 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 3 502 54 07 29 2017
32 SO 196 Szczygieł Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 515 70 57 22 2018
33 SO 197 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie 5 725 38 26 21 2018
34 SO 198 Wieczorek Antoni DDK Brzeziny Śl. 1 509 24 71 14 2018
35 SO 199 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. 1 509 22 35 80 2018
36 SO 200 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. 1 505 74 81 63 2018
37 SO 201 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła 1 507 44 03 66 2018
38 SO 202 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła 1 515 71 43 43 2018
39 SO 203 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 606 44 26 05 2018
40 SO 204 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 1 660 41 45 93 2018
41 SO 205 Błażek Piotr LEŚNA Bieruń 2 519 14 78 03 2018
42 SO 206 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń 2 713 13 87 63 2018
43 SO 207 Waniek Marian SOKÓŁ Imielin 1 660 46 03 87 2018
44 SO 208 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 1 32 225 51 04 2018
45 SO 209 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów 1 695 33 78 01 2018
46 SO 211 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 2 607 09 07 14 2018
47 SO 212 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek 2 667 43 47 00 2018
48 SO 213 Dąbrowski Mateusz MDK BOLKO Łaziska G. 2 607 14 52 62 2018
49 SO 216 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 2 602 25 61 17 2018
50 SO217 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 7 728 99 97 08 2018
51 SO 219 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 7 782 11 41 10 2020
52 SO 220 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 7 606 48 00 67 2020
53 SO 221 Warner Piotr LZS Leśnica 5 501 53 36 69 2021
54 SO 222 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn 2 606 90 66 96 2021
55 SO 223 Wojtala Alfred LZS Leśnica 5 668 50 86 87 2021
56 SO 224 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. 5 603 73 00 73 2021
57 So 225 Mutryn Krzysztof CHEMIK Siemianowice Śl. 1 501 32 25 29 2021
58 SO 226 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów 8 601 768 712 2021
59 SO 227 Radtke Marek MOKSiR Puck 8 530 647 340 2021
60 SO 228 Radtke Piotr MOKSiR Puck 8 792 635 491 2021
61 SO 229 Menżyk Piotr KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 694 140 751 2021
62 SO 230 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 5 602 106 364 2021