Polski Związek Skata
Sędziowie

Wykaz sędziów PZSkat

weryfikacja 15-12-2015

Klasa międzynarodowa

lp licencja Nazwisko imię Klub - Sekcja Okręg Telefon
1 ISPA Malkusz Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 5 669 10 32 76
2 ISPA Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 5 609 13 36 42
3 ISPA Kujaschewski Marian GOKSiR Lipusz 9 602 10 36 56

Klasa I

lp licencja Nazwisko imię Klub - Sekcja Okręg Telefon
1 SZ 03 Michalski Roman KS ŁABĘDY Gliwice 4 514 71 38 83
 2 SZ 05 Kałuża Stanisław SAMBOR SILESIA Rybnik 3 507 08 00 97
3 SZ 06 Frysztacka Cecylia LKS FORTECA Świerklany 3 501 72 87 85
4 SZ 09 Kosiec Zbigniew DK Rybnik - Chwałowice 3 501 70 80 93
5 SZ 10 Kucharski Stanisław LKS DĄB Gaszowice 7 605 68 55 23
6 SZ 12 Kafka Piotr LKS FORTECA Świerklany 3 665 04 26 43
7 SZ 13 Łapa Henryk MULTI-FORM II 10 502 27 15 72
8 SZ 14 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. 1 600 85 09 95
723 84 37 81
9 SZ 15 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 723 84 43 12
10 SZ 20 Farana Andrzej DFK Gogolin 5 506 63 63 03
11 SZ 21 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie 5 602 74 73 25
12 SZ 23 Żminkowski Mikołaj DK STRZELEC Strzelce Opolskie 5 608 35 04 68
13 SZ 26 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny 2 502 66 09 70
537 909 101
14 SZ 27 Falęcik Andrzej BIS Tychy 10 506322975
15 SZ 32 Jucha Roman SKAT KLUB Kobiór 10 782 36 95 38
16 SZ 34 Golik Paweł LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 692 08 45 51
17 SZ 36 Makselon Jerzy LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 661 54 57 31
18 SZ 38 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze 4 721 27 37 74
19 SZ 39 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 503 92 69 79
20 SZ 40 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów 1 503 07 26 30
21 SZ 41 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. 1 504 61 54 79
22 SZ 42 Faruga Jan TS Pszczyna 2 606 80 65 48
723 84 37 86
23 SZ 49 Paździor Henryk WISUS Żory 3 506 76 91 82
24 SZ 50 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 7 724 37 56 77
25 SZ 55 Witkowski Tadeusz LZS Tarnów Opolski 5 503 90 16 28
26 SZ 60 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 32 225 82 68
27 SZ 61 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola 2 600 13 05 82
28 SZ 62 Zaic Grzegorz AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 501 29 51 03
29 SZ 63 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin 1 500 81 91 95
30 SZ 64 Żołneczko Adam DĄBKI Mościska 2 501 34 08 57
31 SZ 65 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny 2 509 56 16 82
32 SZ 67 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 795 46 36 11
33 SZ 68 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 4 601 73 34 11
34 SZ 69 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 694 89 62 30
35 SZ 70 Hejnosz Grażyna LZS Tarnów Opolski 5 502 46 31 38
36 SZ 71 Kędzia Stanisław SKAT Lubliniec 5 661 25 87 62
37 SZ 72 Morawiec Bronisław SKAT Lubliniec 5 695 03 09 03
38 SZ 73 Szimber Andrzej SKAT Lubliniec 5 693 98 33 61
39 SZ 74 Narloch Stanisław GOKSiR Liniewo 9 503 50 16 70
40 SZ 75 Kalina Kazimierz GOKSiR Liniewo 9 694 61 74 14
41 SZ 76 Standowicz Jan WISUS Żory 3 697 86 38 37
42 SZ 77 Huwer Alojzy KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 7 608 28 16 33
43 SZ 78 Ochman Henryk WOK Godów 7 32 476 51 96
44 SZ 79 Sobik Jerzy KWK 1 MAJA Wodzisław Śl 7 510 12 34 55
45 SZ 80 Konsek Adam KS GÓRNIK Boguszowice 3 693 85 88 60
46 SZ 81 Deptała Leon UNIA Kolonowskie 5 502 92 11 98
47 SZ 82 Dzierżawa Zygmunt UNIA Kolonowskie 5 693 10 40 88
48 SZ 83 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy 10 693 34 07 57
49 SZ 84 Piekuś Artur PIEKUŚ SUBLE Tychy 10 507 15 71 18
50 SZ 85 Szymański Grzegorz LZS Tarnów Opolski 5 606 88 62 34
51 SZ 86 Jaworski Krystian KS ŁABĘDY Gliwice 4 796 07 09 59
52 SZ 87 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śląska 4 503 58 72 18
53 SZ 88 Broda Bartłomiej MCK CENTRUM Mysłowice 1 695 75 26 62
54 SZ 89 Hernas Bogdan LEŚNA Bieruń 2 515 91 88 19
55 SZ 90 Beczała Andrzej TS Pszczyna 2 604 20 19 82
56 SZ 91 Kiszka Paweł SWORNICA Czarnowąsy 5 607 38 16 46
57 SZ 92 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 7 696 09 25 64
58 SZ 93 Niemiec Stanisław ASY Żory 3 503 43 56 75
59 SZ 94 Starosta Bolesław FORTECA Świerklany 3 32 455 56 25
60 SZ 95 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 7 784 95 73 66
61 SZ 96 Piecha Ireneusz LEŚNA Bieruń 2 609 50 44 94
62 SZ 97 Szatkowski Leszek FALA Świekatowo 8 601 62 90 78
63 SZ 98 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 1 602 27 19 33
64 SZ 99 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ Przyszowice 4 505 55 42 59
65 SZ 100 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice 1 505 74 81 63

klasa II

lp licencja ważność Nazwisko imię Klub - Sekcja Okręg Telefon
1 SO 30 2018 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice 1 605 91 98 56
2 SO 34 2014 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice 1 508 99 66 07
3 SO 59 2018 Królikowski Janusz CEZAB Piasek 2 507 18 25 81
4 SO 71 2018 Sykuła Marian U JANA Tychy 10 782 33 69 76
5 SO 81 2018 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy 10 510 65 18 20
6 SO 122 2015 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice 1 604 87 25 73
7 SO 126 2018 Lanuszny Jan 4 KORONY w MDK Szopienice 1 883 05 37 65
8 SO 130 2018 Niesyto Marek INSTALBUD Jankowice 2 604 06 74 35
9 SO 131 2018 Mrzyk Franciszek UNIA Bieruń 2 798 87 85 94
10 SO 139 2016 Mozes Jerzy S.C. CZARNI Gorzyce 7 600 30 28 27
11 SO 146 2017 Pawluk Waldemar KS ŁABĘDY Gliwice 4 32 333 32 26
12 SO 150 2014 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry 1 602 27 19 33
13 SO 154 2014 Czerwieński Jacek MULTI-FORM II 10 505 00 65 94
14 SO 155 2014 Hericht Jacek SOKÓŁ Imielin 1 501 33 58 75
15 SO 157 2015 Garus Artur LZS Tarnów Opolski 5 609 84 66 40
16 SO 159 2015 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów 8 509 40 29 13
17 SO 161 2015 Rohda Zygmunt MOKSiR Puck 9 508 68 03 18
18 SO 162 2015 Pawlicki Andrzej ALFA Gdynia 9 500 02 12 52
19 SO 163 2015 Burczyk Andrzej ALFA Gdynia 9 517 96 83 23
20 SO 164 2015 Żywicki Marcin GOKSiR Lipusz 9 512 25 53 20
21 SO 165 2015 Kozikowski Bogusław GOKSiR Lipusz 9 665 20 63 11
22 SO 166 2015 Bednarek Piotr OBOJAN Stężyca 9 516 06 60 91
23 SO 167 2015 Wróbel Teresa GOKSiR Liniewo 9 668 30 82 98
24 SO 168 2015 Gostomski Zenon GOKSiR Liniewo 9 514 02 08 14
25 SO 170 2015 Ziarno Henryk FALA Świekatowo 8 71 562 74 92
26 SO 171 2016 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik 3 517 31 75 49
27 SO 174 2016 Morawiec Jerzy SKS CZARNI Krzyżkowice 7 32 454 05 60
28 SO 175 2016 Spyra Tadeusz SKS CZARNI Krzyżkowice 7 792 05 11 60
29 SO 176 2016 Pyrchała Leszek KS NAPRZÓD Czyżowice 7 606 90 54 55
30 SO 180 2016 Pyrchała Józef KS NAPRZÓD Czyżowice 7 606 90 54 56
31 SO 181 2017 Młoczek Jan ISKRA Rybnik 3 607 31 06 57
32 SO 183 2017 Piwowarek Henryk TUZY Halemba Ruda Śląska 4 660 20 18 55
33 SO 184 2017 Fąfara Kazimierz LWSM Knurów 4 32 235 65 04
34 SO 185 2017 Grzywczak Piotr JORDAN Kończyce Zabrze 4 510 07 08 64
35 SO 186 2017 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śląska 4 609 20 06 20
36 SO 187 2017 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 4 504 60 17 87
37 SO 188 2017 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 4 663 74 09 79
38 SO 189 2017 Brola Henryk LWSM Knurów 4 601 32 99 56
39 SO 190 2017 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 4 889 24 24 60
40 SO 191 2017 Pacholczyk Piotr KS MOSiR Cieszyn 2 505 55 42 59
41 SO 192 2017 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śląska 4 694 97 40 37
42 SO 193 2017 Mol Ireneusz TUZY Halemba Ruda Śląska 4 502 86 80 93
43 SO 194 2017 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom 4 694 03 24 21
44 SO 195 2017 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 3 502 54 07 29
45 SO 196 2018 Szczygieł Henryk GWAREK BOLINA Katow. 1 515 70 57 22
46 SO 197 2018 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Op. 5 725 38 26 21
47 SO 198 2018 Wieczorek Antoni DDK Brzeziny Śl. 1 509 24 71 14
48 SO 199 2018 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA 1 509 22 35 80
49 SO 200 2018 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice 1 505 74 81 63
50 SO 201 2018 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła 1 507 44 03 66
51 SO 202 2018 Majka Eugeniusz GÓRNIK Wesoła 1 515 71 43 43
52 SO 203 2018 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice 1 606 44 26 05
53 SO 204 2018 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec 1 660 41 45 93
54 SO 205 2018 Błażek Piotr LEŚNA Bieruń 2 519 14 78 03
55 SO 206 2018 Bobla Rafał LEŚNA Bieruń 2 713 13 87 63
56 SO 207 2018 Waniek Marian SOKÓŁ Imielin 1 660 46 03 87
57 SO 208 2018 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin 1 32 225 51 04
58 SO 209 2018 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec 1 695 33 78 01
59 SO 211 2018 Segeth Krzysztof OSP Lędziny 2 607 09 07 14
60 SO 212 2018 Żymańczyk Dariusz CEZAB Piasek 2 667 43 47 00
61 SO 213 2018 Dąbrowski Mateusz KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska G. 2 607 14 52 62
62 SO 214 2018 Stachura Bernard LEŚNA Bieruń 2 663 43 43 37
63 SO 215 2018 Placek Piotr CEZAB Piasek 2 793 78 90 02
64 SO 216 2018 Ceglarek Jerzy CEZAB Piasek 2 602 25 61 17
65 SO217 2018 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 7 728 99 97 08
66 SO 219 2020 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski 7 782 11 41 10
67 SO 220 2020 Wojaczek Łukasz LKS Lyski 7 606 48 00 67
68 SO 221 2021 Warner Piotr LZS Leśnica 5 501 53 36 69
69 SO 222 2021 Jabłoński Jacenty MOSiR Cieszyn 2 606 90 66 96
70 SO 223 2021 Wojtala Alfred LZS Leśnica 5 668 50 86 87
71 SO 224 2021 Morawiec Jacek ZAJAZD Krapkowice 5 603 73 00 73
72 So 225 2021 Mutryn Krzysztof CHEMIK Siemianowice 1 501 32 25 29