Polski Związek Skata
Okręgi

Tychy

aktualizacja 12.06.2017

Zarząd Okręgu IX kadencji

  • Prezes:Kołodziejczyk Krzysztof
  • Wiceprezes d.s. Finansowo-Organizacyjnych:Jabłoński Jacenty
  • Wiceprezes d.s. Sportowych:Klenczar Stanisław
  • Sekretarz:Gryzło Stanisław
  • Skarbnik:Beczała Andrzej
  • Członek:Kołodziejczyk Adam
  • Członek:Dąbrowski Mateusz

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący:Jabłoński Stanisław
  • Sekretarz:Niesyto Marek
  • Członek:Faruga Jan

Komisja Rozgrywek i Dyscypliny

  • Przewodniczący:Klenczar Stanisław
  • Członek:Gryzło Stanisław
  • Członek:Kołodziejczyk Adam

                                                                              Konto Bankowe Okręgu Tychy 75124029751111001043415071

 

 

 



Wykaz sekcji PZSkat Okręgu Tyskiego

  Sekcja 1
   
nr ew.: 02/005
klub/sekcja: SOKÓŁ Wola
adres: Gminny Ośrodek Kultury Wola, 43-225 Wola, ul. Pszczyńska 110
prezes: Klenczar Stanisław
kontakt: 600 13 05 82
e-mail: st123ach@op.pl
turniej: wtorek 17:30
   
  Sekcja 2 
   
nr ew.: 02/006
klub/sekcja: Towarzystwo Skatowe Pszczyna
adres: Bar u Krystyny Pszczyna, Cieszyńska
prezes: Faruga Jan
kontakt: 606806548
e-mail: farem1@gazeta.pl
turniej: czwartek godz.  17.00
   
  Sekcja 3
   
nr ew.: 02/007
klub/sekcja: SK WYRY
adres: Pod Kasztanami, Wyry ul. Dąbrowszczaków 12
prezes: Ciwis Teodor
kontakt: 505 12 94 54
e-mail: MarcinLapuszek@gmail.com
turniej: wtorek 17:00
   
  Sekcja 4
   
nr ew.: 02/008
klub/sekcja: KS UNIA Bieruń
adres: KS UNIA Bieruń, ulica Chemików 40
prezes: Mrzyk Franciszek
kontakt: 798 878 594  /  32 216 40 75
e-mail: 01holda@wp.pl
turniej: czwartek godz. 16.00
   
  Sekcja 5
   
nr ew.: 02/009
klub/sekcja: OSP Lędziny
adres: Miejski Ośrodek Kultury Lędziny, Plac Farski
prezes: Kołodziejczyk Adam
kontakt: 506540164
e-mail: Jowita.z@poczta.fm
turniej: sobota godz. 10.00
   
  Sekcja 6
   
nr ew.: 02/012
klub/sekcja: MIFAMA MIKOŁÓW
adres: Restauracja REPLAY, ul. Konstytucji 3Maja 1, 43-190 Mikołów
prezes: Gryzło Stanisław
kontakt: 506 96 96 93
e-mail: gryzlo007@poczta.fm
turniej: czwartek 17:00
   
  Sekcja 7
   
nr ew.: 02/014
klub/sekcja: MDK BOLKO Łaziska Górne
adres: MDK 43-173 Łaziska Średnie, ul. Pstrowskiego 17
prezes: Waloszyński Ernest
kontakt: 504 64 18 51
e-mail: mateg992@wp.pl
turniej: poniedziałek 17:00
   
  Sekcja 8
   
nr ew.:    02/015
klub/sekcja: KS INSTALBUD Góra - Jankowice
adres: Bar Pod Jeleniem  Miedźna ulica Wiejska 15
prezes: Niesyto Marek
kontakt: 604067435
e-mail:    miroslaw.maka74@interia.eu
turniej: Bar Pod Jeleniem  Miedźna ulica Wiejska 15 środa godz. 17.30
turniej: PUB kibica boisko Znicza -  2 i 4 piątek godz. 18.00
   
  Sekcja 9
   
nr ew.: 02/016
klub/sekcja: LKS Miedźna
adres: Bar Pod Jeleniem  Miedźna ulica Wiejska 15
prezes: Stalmach Piotr
kontakt: 502596258
e-mail:    bp.stalmach@gmail.com
turniej: Pierwsza i trzecia środa miesiąca godz. 17.30
   
  Sekcja 10
   
nr ew.: 02/023
klub/sekcja: ORKAN KS Kamionka
adres: 43-190 Mikołów ul. Katowicka 91
prezes: Kozacki Zbigniew
kontakt: 600 23 38 50
e-mail: zbigniew.kozacki@o2.pl
turniej:  
   
  Sekcja 11
   
nr ew.: 02/027
klub/sekcja: CEZAB Piasek
adres: Ośrodek Kultury "KANIÓWKA" Piasek ulica Katowicka 63
prezes: Ceglarek Jerzy
kontakt: 602256117
e-mail:    jurek@cezab.com.pl
turniej: środa godz. 18.00
   
  Sekcja 12
   
nr ew.: 02/029
klub/sekcja: SKAT KLUB Łąka
adres: Bar Hannawald Łąka, ulica Grotgera
prezes: Gogol Jan
kontakt: 501984260
e-mail:    gojan@tlen.pl
turniej: 3-cia środa miesiaca godz. 18.00
   
  Sekcja 13
   
nr ew.: 02/030
klub/sekcja: DĄBKI Mościska
adres: 43-180 Orzesze, ulica Przyjaźni 36
prezes: Żołneczko Adam
kontakt: 501340857
e-mail:    adamzolneczko@onet.eu
turniej:  
   
  Sekcja 14
   
nr ew.: 02/031
klub/sekcja: FILAR Orzesze
adres: Bar Zośka Łaziska Górne, ulica Działkowców
prezes: Jabłoński Stanisław
kontakt: 608435785
e-mail:    jabo56@poczta.onet.pl
turniej: piątek godz. 17.00
   
  Sekcja 15
   
nr ew.: 02/032
klub/sekcja: SKAT KLUB Woszczyce
adres:  Bar Myśliwski 43-188 Woszczyce ul. Długosza 47
prezes: Pilorz Bolesław
kontakt: 515 58 72 14
e-mail: andi56-60@wp.pl
turniej: Bar Myśliwski Woszczyce – piątek: 17.00
   
  Sekcja 16
   
nr ew.: 02/041
klub/sekcja: LKS KIBIC Studzionka
adres: Kawiarenka KIBIC, 43-245 Studzionka, ulica K. Miarki 6
prezes: Pietryja Feliks
kontakt: 505040965
e-mail:    jmrzyk@op.pl
turniej: 2-cia środa miesiąca godz. 18.00
   
  Sekcja 17
   
nr ew.: 02/042
klub/sekcja: KS Cieszyn
adres: 43-400 Cieszyn, Aleja Łyska
prezes: Szewczenko Witalij
kontakt: Jacenty Jabłoński  606 90 66 96
e-mail:    j.jacenty@wp.pl
turniej: Rest. NOVA 43-246 Strumień, ul. 1 Maja 15 - ostatni piątek godz. 17. 30
   
  Sekcja 18
   
nr ew.: 02/043
klub/sekcja: LEŚNA Bieruń
adres: Cafe Bar LEŚNA Bieuń, ulica Za Kopcem 28
prezes: Błażek Piotr
kontakt: 519147806
e-mail:    robert.blazek@wp.pl
turniej: środa godz. 16.00
   
  Sekcja 19
   
nr ew.: 02/044
klub/sekcja: GOL-BAR Tychy
adres: Tychy, ulica Edukacji 2
prezes: Myszka Zdzisław
kontakt: 509530657
e-mail: golbarmysz@poczta.onet.pl
turniej: środa godz. 17.00
   
  Sekcja 20
   
nr ew.: 02/045
klub/sekcja: STAL Chełm Śląski
adres: 41-403 Chełm Śląski, ulica Śląska 51
prezes: Przyłucki Arkadiusz
kontakt: 572479944
e-mail: arekp66@onet.eu
turniej: Bar przy boisku KS STAL piątek godz. 17.00