Polski Związek Skata
Okręgi

Tychy

Woszczyce 2022 T4

 

Zawody  przeprowadził  (klub): SK Woszczyce T4   26.08.2022
Kierownik  Konsek Andrzej Sędzia: Żołneczko Adam
Sekretarz Szafraniec Adrian    
Mce Nr St. Nazwisko,  imię Miejscowość S U M A 1  Seria 2  Seria 3  Seria
      Z gry w     Z gry w     Z gry w     Z gry w
1 5 Dąbrowski Mateusz Łaziska 3183 32 1236 12 1026 10 921 10
2 24 Paździor Tomasz Pszczyna 2797 25 1276 12 864 7 657 6
3 40 Beczała Andrzej Pszczyna 2668 21 1143 10 787 6 738 5
4 18 Żołneczko Adam Zazdrość 2664 21 1174 10 839 6 651 5
5 20 Dziewior Dawid Bełk 2562 22 686 7 807 7 1069 8
6 3 Kiełkowski Marek Pielgrzymowice 2441 19 752 5 759 6 930 8
7 6 Szymała Tomasz Żory 2292 22 831 9 625 5 836 8
8 35 Noga Krzysztof Łaziska 2244 23 518 6 704 8 1022 9
9 21 Gawron Bogdan Żory 2243 23 781 8 440 6 1022 9
10 30 Skupień Eugeniusz Żory 2226 21 984 11 773 5 469 5
11 7 Beberok Józef Ćwiklice 2226 19 546 5 694 6 986 8
12 11 Grela Alfred Żory 2161 24 881 10 784 8 496 6
13 31 Kalus Jerzy Woszczyce 2152 22 637 7 539 4 976 11
14 19 Waloszyński Ernest Łaziska 2092 17 435 4 840 6 817 7
15 13 Dąbrowski Marian Łaziska 2091 20 301 4 972 8 818 8
16 34 Brząkalik Roman Zazdrość 2033 24 666 10 1043 9 324 5
17 32 Gryzło Stanisław Mikołów 2018 17 553 4 1140 9 325 4
18 16 Kąsek Andrzej Szczejkowice 2014 19 650 8 272 4 1092 7
19 28 Pasieka Bogusław Mościska 2011 21 648 5 539 8 824 8
20 15 Konsek Andrzej Woszczyce 1961 18 363 3 862 8 736 7
21 37 Obirek Zbigniew Orzesze 1938 18 557 6 683 5 698 7
22 8 Tchórz Henryk Warszowice 1935 17 479 5 1088 7 368 5
23 26 Dziewior Marian Orzesze 1921 14 882 7 556 4 483 3
24 2 Skrzypczyk Henryk Pszczyna 1909 18 921 8 485 4 503 6
25 22 Matląg Dariusz Mościska 1787 16 482 4 258 4 1047 8
26 36 Koperwas Andrzej Bełk 1781 17 650 4 925 8 206 5
27 4 Kolonko Grzegorz Łaziska 1763 20 718 7 524 6 521 7
28 10 Gorol Marek Żory 1711 19 981 7 712 7 18 5
29 9 Poloczek Jan Rybówka 1710 20 772 7 228 6 710 7
30 1 Bogusławski Stanisłąw Żory 1704 21 438 7 651 7 615 7
31 39 Walaszek Mirosłąw Pawłowice 1539 19 538 8 507 6 494 5
32 17 Pasieka Wiesław Mościska 1538 19 239 5 434 7 865 7
33 33 Tomecki Czesław Mikołów 1489 19 378 3 282 5 829 11
34 29 Żołneczko Franciszek Zazdrość 1426 21 265 4 438 9 723 8
35 27 Koperwas Czesłąw Zawada 1307 24 629 10 86 7 592 7
36 25 Żołneczko Sebastian Piasek 1235 13 285 3 409 5 541 5
37 38 Niewiadomski Roman Gardawice 786 10 524 4 373 4 -111 2
38 12 Lukasek Józef Mizerów 624 14 26 4 540 5 58 5
39 23 Wawoczny Dariusz Łaziska 582 13 157 5 620 6 -195 2
40 14 Szafraniec Zygmunt Palowice 392 14 -154 2 952 8 -406 4

 

Miejsce Nazwisko Imię Klub I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Razem
1 Dąbrowski Mateusz Łaziska 2808 2283 2299 3183 10573
2 Szymała Tomasz Żory 2760 2550 2722 2292 10324
3 Paździor Tomasz Pszczyna 2239 2533 1827 2797 9396
4 Żołneczko Adam Zazdrość 2105 1467 2696 2664 8932
5 Poloczek Jan Rybówka 2658 2340 1942 1710 8650
6 Tomecki Czesław Mikołów 1877 2848 2296 1489 8510
7 Grela Alfred Żory 1762 3000 1530 2161 8453
8 Gawron Bogdan Żory 1774 2559 1617 2243 8193
9 Skupień Eugeniusz Żory 2243 1977 1634 2226 8080
10 Gorol Marek Żory 2087 2296 1984 1711 8078
11 Beczała Andrzej Pszczyna 1785 1623 1995 2668 8071
12 Konsek Andrzej Woszczyce 2284 1520 2215 1961 7980
13 Gryzło Stanisław Mikołów 1943 1604 2381 2018 7946
14 Pietrzok Edward Orzesze 3258 2208 2479 0 7945
15 Kiełkowski Marek Pielgrzymowice 1923 1589 1901 2441 7854
16 Obirek Zbigniew Orzesze 1906 1590 2382 1938 7816
17 Koperwas Andrzej Bełk 1714 2020 2294 1781 7809
18 Walaszek Mirosłąw Pawłowice 1948 2650 1562 1539 7699
19 Beberok Józef Ćwiklice 2612 834 1869 2226 7541
20 Waloszyński Ernest Łaziska 2010 1035 2362 2092 7499
21 Dziewior Dawid Bełk 2486 2327 0 2562 7375
22 Dąbrowski Marian Łaziska 2330 1680 1194 2091 7295
23 Tchórz Henryk Warszowice 1500 1589 1856 1935 6880
24 Kalus Jerzy Woszczyce 1648 1755 1044 2152 6599
25 Żołneczko Franciszek Zazdrość 1285 1954 1621 1426 6286
26 Brząkalik Roman Zazdrość 1788 1068 1397 2033 6286
27 Bogusławski Stanisław Żory 2542 2013 0 1704 6259
28 Kąsek Andrzej Szczejkowice 2013 0 1609 2014 5636
29 Żołneczko Sebastian Piasek 1922 0 2139 1235 5296
30 Szafraniec Zygmunt Palowice 1147 1861 1418 392 4818
31 Koperwas Czesłąw Zawada 1328 0 1853 1307 4488
32 Kopacz Wiesław Suszec 0 1694 2461   4155
33 Niewiadomski Roman Gardawice 532 1284 1481 786 4083
34 Kolonko Grzegorz  Łaziska 0 1501 2552   4053
35 Pasieka Wiesław Mościska 0 2514 0 1538 4052
36 Lukasek Juzef Mizerów 0 1343 1772 624 3739
37 Kamiński Tadeusz Studzionka 1231 0 2330   3561
38 Matląg Dariusz Mościska 1052 0 596 1787 3435
39 Niemiec Stanisław Żory 0 1811 1145   2956
40 Lotawiec Marek Pszczyna 0 0 2554   2554
41 Tetla Marian Żory 2526 0 0   2526
42 Pilorz Bolesław Jaśkowice 1504 947 0   2451
43 Jabłoński Stanisław Orzesze 0 2362 0   2362
44 Czysz Leszek Jankowice 0 0 2275   2275
45 Noga Krzysztof Łaziska 0 0 0 2244 2244
46 Standowicz Jan Żory 0 2215 0   2215
47 Pasieka Bogdan Mościska 0 0 0 2011 2011
48 Hałacz Janusz  Żory 0 0 2003   2003
49 Dziewior Marian Orzesze 0 0 0 1921 1921
50 Skrzypczyk Henryk Pszczyna 0 0 0 1909 1909
51 Paździor Henryk Żory 1903 0 0   1903
52 Kozacki Zbigniew Żory 0 1820 0   1820
53 Pasieka Kazimierz Mościska 1765 0 0   1765
54 Kolonko Grzegorz Łaziska 0 0 0 1763 1763
55 Koza Mariusz Woszczyce 0 0 1738   1738
56 Pietryja Feliks Studzionka 1672 0 0   1672
57 Morawiec Piotr Łaziska 0 1672 0   1672
58 Klenczar Stanisław Jankowice 0 0 1595   1595
59 Starzak Krzysztof Mościska 0 1543 0   1543
60 Skotnica Alojzy Pszczyna 0 1375 0   1375
61 Szier Mirosław Mościska 0 1358 0   1358
62 Pawlas Mariusz Żory 1356 0 0   1356
63 Baron Mariusz Łaziska 0 1232 0   1232
64 Mayer Zbigniew Piasek 1119 0 0   1119
65 Wawoczny Dariusz Łaziska 0 0 0 582 582