Polski Związek Skata
Okręgi

Rybnik

Zarząd Okręgu VIII kadencji

  • Prezes:Niemiec Stanisław
  • Wiceprezes d.s. Organizacyjnych:Lorenz Ryszard
  • Wiceprezes d.s. Sportowych: Kałuża Stanisław
  • Sekretarz:Kafka Piotr
  • Skarbnik:Baszczok Gerard  

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący:Kopertowski Franciszek
  • Sekretarz:Bartosik Wojciech
  • Członek:Stajer Walenty

Okręgowa Komisja Rozgrywek I Dyscypliny

  • Przewodniczący:Strzelecki Włodzimierz
  • Sekretarz:Paździor Henryk
  • Członek:Śliż Bogusław


Wykaz sekcji PZSkat Okręgu Rybnickiego

  • Nr. Ewid.:03/000
  • Klub/Sekcja:Zarząd Oddział Rybnik
  • Adres:Ul. Zakątek Rybnik - Piaski Harcówka
  • Prezes:Stanisław Niemiec
  • Kontakt:tel. 503 435 675

Sekcja 1

  • Nr. Ewid.:03/001
  • Klub/Sekcja:SILESIA Rybnik
  • Adres:Ul. Zakątek Rybnik - Piaski Harcówka
  • Prezes:Stanisław Kałuża
  • Kontakt:tel. 507 080 097
  • Turniej:Czwartek godz. 16.00

Sekcja 2

  • Nr. Ewid.:03/005
  • Klub/Sekcja:DK Rybnik-Chwałowice NSZZ Solidarność
  • Adres:Ul. 1 Maja 35 Rybnik
  • Prezes:Urbańczyk Ryszard
  • Kontakt:tel. 601 847 422
  • Turniej:Dom Kultury wtorek godz. 16.00

Sekcja 3

  • Nr. Ewid.:03/006
  • Klub/Sekcja:PIAST Leszczyny
  • Adres:Ul. Ligonia Leszczyny
  • Prezes:Kałuża Zbigniew
  • Kontakt:tel. 505 258 851
  • Turniej:MDK czwartek godz. 16.00

Sekcja 4

  • Nr. Ewid.:03/007
  • Klub/Sekcja:KS GÓRNIK Boguszowice
  • Adres:Rybnik-Boguszowice ul. Błękitna
  • Prezes:Gebauer Stanisław
  • Kontakt:tel. 784 940 753
  • Turniej:Wtorek 16.00

Sekcja 5

  • Nr. Ewid.:08/008
  • Klub/Sekcja:WISUS Żory
  • Adres:Os. Sikorskiego Żory
  • Prezes:Pażdzior Henryk
  • Kontakt:tel. 506 769 182
  • Turniej:Klub Wisus środa godz. 16.50

Sekcja 6

  • Nr. Ewid.:03/012
  • Klub/Sekcja:JUBILAT Jastrzębie
  • Adres:Ul. Złote Łany Jastrzębie
  • Prezes:Czapla Henryk
  • Kontakt:tel. 509 588 457
  • Turniej:"Cafe Porto" wtorek godz. 16.00

Sekcja 7

  • Nr. Ewid.:03/016
  • Klub/Sekcja:LKS FORTECA Świerklany
  • Adres:Ul. Zamkowa 6a Świerklany
  • Prezes:Kafka Piotr
  • Kontakt:tel. 665 042 643
  • Turniej:Piątek godz. 16.00 Boisko

Sekcja 8

  • Nr. Ewid.:03/024
  • Klub/Sekcja:ASY Żory
  • Adres:Ul. Hańcówka Żory
  • Prezes:Niemiec Stanisław
  • Kontakt:tel. 503 435 675
  • Turniej:Bar Goldman poniedziałek godz 17.30

Sekcja 9

  • Nr. Ewid.:03/025
  • Klub/Sekcja:JARDEX WDK Szczejkowice
  • Adres:Ul. Rybnicka Szczejkowice
  • Prezes:Kąsek Andrzej
  • Kontakt:tel. 502 540 729
  • Turniej:WDK czwartek godz. 17.30

Sekcja 10

  • Nr. Ewid.:03/027
  • Klub/Sekcja:BUK Rudy
  • Adres:Rudy Sala OSP
  • Prezes:Eugeniusz Roter
  • Kontakt:tel. 788 679 503
  • Turniej:Poniedziałek godz. 16.00

Sekcja 11

  • Nr. Ewid.:03/033
  • Klub/Sekcja:KS U WALKA Rybnik Gotartowice
  • Adres:Ul. Samotna Rybnik Gotartowice
  • Prezes:Stajer Walenty
  • Kontakt:tel. 696 476 530
  • Turniej:Środa godz. 16.00

Sekcja 12

  • Nr. Ewid.:03/037
  • Klub/Sekcja:WALET Pawłowice
  • Adres:Nie prowadzi Turniejów
  • Prezes:Harazim Henryk
  • Kontakt:tel. 666 488 808

Sekcja 13

  • Nr. Ewid.:03/041
  • Klub/Sekcja:ISKRA Rybnik
  • Adres:Ul. Broniewskiego Rybnik
  • Prezes:Pudło Krzysztof
  • Kontakt:tel. 535 450 051
  • Turniej:Bar Tyski środa 16.00

Turnieje okręgowe i zlecone

  • Klub/Sekcja:Restauracja ROGOWA / Stanowice
  • Adres:ul. Szkolna 1
  • Kierownik:Świaczny Rudolf, (032)221 23 77, (032)431 85 91