Polski Związek Skata
Okręgi

4-2022 GPO Zabrze

  Klasyfikacja indywidualna zawodników 4-2022 GPO Zabrze        
  Polski Związek Skata KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice        
    sędzia: kierownik: Michalski R.   16-07-2022  
        RAZEM seria 1 seria 2 GPO
lp   Nazwisko Imię klub pkt pkt pkt
1 7 Henkel Stefan SZOMBIERKI Bytom 2768 1557 1211 47
2 38 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze 2758 1129 1629 45
3 1 Jędrzejczak Eugeniusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2584 1567 1017 41
4 31 Duda Edward o-Rybnik 2511 1123 1388 39
5 30 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. 2460 1159 1301 36
6 33 Górka Rajmund LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2443 1312 1131 34
7 22 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. 2375 1152 1223 31
8 12 Biskupek Andrzej nn 2334 1181 1153 29
9 17 Brachman Andrzej LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2311 1056 1255 27
10 13 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2307 707 1600 25
11 3 Leszczyński Kazimierz SZOMBIERKI Bytom 2093 699 1394 20
12 25 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 2072 1435 637 20
13 24 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1907 1247 660 19
14 36 Glogowski Alojzy KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1900 931 969 19
15 39 Wyszkowski Marek o-Opole 1887 977 910 18
16 8 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1853 587 1266 18
17 37 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze 1778 1123 655 17
18 15 Kieroński Andrzej SZOMBIERKI Bytom 1757 974 783 17
19 10 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. 1750 1188 562 17
20 18 Zagrocki Paweł POKÓJ Ruda Śl. 1702 573 1129 17
21 26 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. 1691 944 747 16
22 19 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom 1654 1040 614 16
23 29 Piszczelok Ryszrd LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1620 559 1061 16
24 2 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze 1609 869 740 16
25 14 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. 1572 826 746 15
26 32 Rupacz Jerzy nn 1550 677 873 15
27 11 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom 1549 824 725 15
28 5 Popiel Sebastian LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1543 463 1080 15
29 34 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. 1516 869 647 15
30 23 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom 1396 377 1019 13
31 40 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1370 957 413 13
32 35 Bortel Henryk o-Katowice 1304 955 349 13
33 9 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1295 415 880 12
34 16 Szmajnta Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1202 509 693 12
35 28 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 1186 69 1117 11
36 21 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice 1149 556 593 11
37 27 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom 1015 556 459 10
38 6 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze 730 320 410 7
41   Michalski Roman KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice 0     30