Polski Związek Skata
Okręgi

Opole

Zarząd Okręgu IX kadencji

  • Prezes:Morawiec Jacek tel. 603 730 073 e-mail: jecekmorawiec@interia.pl
  • Wiceprezes:Cebula Leonard tel. 697 110 255 e-mail: kominkicebula@wp.pl
  • Sekretarz:Kiszka Paweł tel. 607 381 646 e-mail: pawelkiszka@op.pl
  • Skarbnik:Loga Krystian tel. 602 106 364 e-mail kris-2002@wp.pl
  • Członek:Pijanka Andrzej tel. 781 015 097

Komisja Rewizyjna

  • Przewodniczący:Świtała Franciszek   e-mail:  opolski@pzts.pl
  • Członek:Samol Krzysztof tel. 609 851-956
  • Członek:Sojka Zbigniew tel. 504 138 721

Sąd Koleżeński

  • Przewodniczący:Kuczera Leon tel. 507 953 045
  • Członek:Stanulla Jerzy tel. 690 648 811
  • Członek:Czekaj Franciszek tel. 77 461 50 39


Wykaz sekcji PZSkat Okręgu Opole

OPOLSKI ZWIĄZEK SKATA

  • siedziba: 47-325 Kamień Śl.Ligonia 39a
  • NIP:991-02-88-250
  • Regon:523424923
  • KRS:183588
  • Konto bankowe:04 8884 1030 2004 0001 2090 0001
  • Strona internetowa:www.skat.opole.pl
  • Poczta email: jacekmorawiec@interia.pl

Sekcja 1

  • nr ew.:05/001
  • klub/sekcja:KS KAROLINKA Kamień Śl.
  • adres:47-325 Kamień Śl. Ligonia 39a
  • prezes:Morawiec Jacek
  • kontakt:603 730 073
  • e-mail:jacekmorawiec@interia.pl
  • turniej:piątek 17.00

Sekcja 2

  • nr ew.:05/002
  • klub/sekcja:LZS Ligota Dolna
  • adres:Nowodworska 15, 46-200 Kluczbork
  • prezes:Pijanka Andrzej
  • kontakt:781 015 097
  • e-mail:.......
  • turniej:.......

Sekcja 3

  • nr ew.:05/003
  • klub/sekcja:DOKiS Dobrodziń
  • adres:42-775 Łagiewniki Małe
  • prezes:Bryłka Ernest
  • kontakt:609 660 281
  • e-mail:.........
  • turniej:.........

Sekcja 4

  • nr ew.:05/006
  • klub/sekcja:UNIA Kolonowskie
  • adres:47-111 Kolonowskie Haraszowskie 15a
  • prezes:Deptała Leon
  • kontakt:502 292 198
  • e-mail:.........
  • turniej:Środa 17.00 Świetlica Stadionu UNII

Sekcja 5

  • nr ew.:05/007
  • klub/sekcja:LECH Kędzierzyn Koźle
  • adres:Piotra Skargi 69/2 Kędzierzyn Koźle
  • prezes:Trzeciakowski Jerzy
  • kontakt:600 964 155
  • e-mail:.........
  • turniej:.........

Sekcja 6

  • nr ew.:05/009
  • klub/sekcja:DK STRZELEC Strzelce Opolskie
  • adres:47-100 Strzelce Opolski J. Rychla 4/11
  • prezes:Skrzypczyk Franciszek
  • kontakt:666 399 700
  • e-mail:..........
  • turniej:wtorek 16.30 Strzelecki Ośrodek Kultury Żeromskiego 7

Sekcja 7

  • nr ew.:05/011
  • klub/sekcja:RAMSCH Chrzowice
  • adres:Chrzowice
  • prezes:Kornek Franciszek
  • kontakt:886 409 789
  • e-mail:kominkicebula@wp.pl
  • turniej:środa 17.00 Rest. Antek Źlinice Krapkowicka 19

Sekcja 8

  • nr ew.:05/012
  • klub/sekcja:GOSiT Zawadzkie
  • adres:Dom Kultury Ul. Dworcowa 3, Zawadzkie
  • prezes:Świtała Franciszek
  • kontakt:602 747 325
  • e-mail:fswit@interia.pl
  • turniej:czwartek 17.30 Boisko Orlik

Sekcja 9

  • nr ew.:05/014
  • klub/sekcja:NITRON Krupski Młyn
  • adres:42-693 Krupski Młyn Kasprowicza 10a
  • prezes:Dubiel Zbigniew
  • kontakt:32/284 80 53
  • e-mail:........................
  • turniej: Piątek 17.30 Świetlica Stadionu Sportowego Krupski Młyn

Sekcja 10

  • nr ew.:05/017
  • klub/sekcja:LZS ZAWISZA - TURYSTA Stara Kuźnia
  • adres:47-244 Dziergowice Kozielska 6a
  • prezes:Piątek Marek
  • kontakt:669 973 696
  • e-mail:marekpk@o2.pl
  • turniej:..........

Sekcja 11

  • nr ew.:05/019
  • klub/sekcja:LZS Otmice
  • adres:Kościuszki 9a Otmice
  • prezes:Kuczera Leon
  • kontakt:507 953 045
  • e-mail:...........
  • turniej:...........

Sekcja 12

  • nr ew.:05/023
  • klub/sekcja:VICTORIA TRANZYT Chróścice
  • adres:Chróścice Nad Ujściem 10
  • prezes:Glied Joachim
  • kontakt:609 133 642
  • e-mail:jg.glied@poczta.onet.pl
  • turniej:..........

Sekcja 13

  • nr ew.:05/024
  • klub/sekcja:LZS Leśnica
  • adres:Ul. Eichendorfa 3 Leśnica
  • prezes:Czekaj Franciszek
  • kontakt:774 615 039
  • e-mail:...........
  • turniej:Poniedziałek 17.00 Zdzieszowice Gołębnik

Sekcja 14

  • nr ew.:05/033
  • klub/sekcja:LZS Kujawy
  • adres:Ul. Wygon 28, Zielona
  • prezes:Brynza Krystian
  • kontakt;662 352 032
  • e-mail:brynza28@o2.pl
  • turniej:niedziela 13.00 DK Kujawy Prudnicka 35

Sekcja 15

  • nr ew.:05/034
  • klub/sekcja:TRANZYT Małapanew Ozimek
  • adres:Krótka 1, Antoniów
  • prezes:Kowolik Herbert
  • kontakt:691 757 530
  • e-mail:skautsp@o2.pl
  • turniej:Wtorek 17.00, Świetlica OSP Szczedrzyk

Sekcja 16

  • nr ew.:05/035
  • klub/sekcja:SWORNICA Czarnowąsy
  • adres:Wolności 98, Czarnowąsy
  • prezes:Bartyla Józef
  • kontakt:607 381 646
  • e-mail:pawelkiszka@op.pl
  • turniej:Czwartek 17.30 Pawilon Sportowy Jagiełły 2a Czarnowąsy

Sekcja 17

  • nr ew.:05/037
  • klub/sekcja:SKAT Lubliniec
  • adres:Ul. 3 Maja 15b/27, Lubliniec
  • prezes:Szimber Andrzej
  • kontakt:693 983 361
  • e-mail:.........
  • turniej:.........

Sekcja 18

  • nr ew.:05/039
  • klub/sekcja:LKS MECHANIK Kochcice
  • adres:42-713 Kochcice Parkowa 36
  • prezes:Kaczmarczyk Michał
  • kontakt:691 096 088
  • e-mail:mechanikkochcice@gmail.com
  • turniej:.........

Sekcja 19

  • nr ew.:05/041
  • klub/sekcja:KOMAX Borki
  • adres:Borki Opolskie Św. Jana 4
  • prezes:Kodura Ireneusz
  • kontakt:604 243 741
  • e-mail:info@komax.com.pl
  • turniej:piątek 19.00 Borki Opolskie Szkolna 12

Sekcja 20

  • nr ew.:05/042
  • klub/sekcja:Klub Sportowy Szczedrzyk
  • adres:Szczedrzyk Opolska 43
  • prezes:Udolf Kazimierz
  • kontakt:502 783 312
  • e-mail:kudolf@wp.pl
  • turniej:Wtorek 17.00  Szczedrzyk Pl. I Maja 3