Polski Związek Skata
Okręgi

Opolski Związek Skata ( okręg Opole)

5-2022 GPO Opole

V Grand Prix Opolskiego Związku Skata 2022 – Antoniów 17.07.2022
  Sędzia: Paweł Kiszka Kierownictwo Paweł Kiszka      
      Sekretariat: Tadeusz Witkowski    
M-ce Nazwisko,  imię Klub S U M A 1  Seria   2  Seria 3  Seria
       Z gry w  Z gry w  Z gry w  Z gry w
1 Biernacki Zdzisław LECH Kędzierzyn-Koźle 4016 33 1466 14 1120 9 1430 10
2 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice 3274 29 952 9 1601 13 721 7
3 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice 3018 24 848 7 1152 9 1018 8
4 Kościelny Roman SKAT Kolonowskie 2987 27 959 6 561 6 1467 15
5 Wyszkowski Marek DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2777 29 505 10 1208 11 1064 8
6 Morawiec Bronisław LZS Ligota Dolna 2742 26 1204 11 999 7 539 8
7 Zmuda Hubert RAMSCH Chrzowice 2564 22 772 5 693 7 1099 10
8 Loga Krystian RAMSCH Chrzowice 2476 21 906 7 1088 10 482 4
9 Koziorowski Piotr LZS Ligota Dolna 2372 25 839 9 718 7 815 9
10 Pisula Eugeniusz TRANZYT Małapanew Ozimek 2369 24 151 4 1203 11 1015 9
11 Knopik Józef LZS Ligota Dolna 2357 31 495 9 734 11 1128 11
12 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice 2274 26 885 9 638 8 751 9
13 Burczyk Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 2254 22 771 8 798 9 685 5
14 Cytera Henryk DK STRZELEC Strzelce Opolskie 2248 17 1055 6 621 5 572 6
15 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle 2214 26 796 8 712 9 706 9
16 Kosubek Janusz LECH Kędzierzyn-Koźle 2170 27 1158 13 787 8 225 6
17 Respondek Jan KSS Pawonków 2159 74 751 9 714 4 694 61
18 Wybraniec Jerzy LZS Kujawy 2154 17 951 6 601 6 602 5
19 Piątek Marcin ZAWISZA Stara Kuźnia 2116 16 687 4 515 5 914 7
20 Czerepak Bolesław ZAWISZA Stara Kuźnia 2085 20 646 7 564 5 875 8
21 Piątek Marek ZAWISZA Stara Kuźnia 2044 20 485 5 894 8 665 7
22 Machoń Jarosław LZS Ligota Dolna 2035 20 780 7 919 6 336 7
23 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn 2014 25 793 8 238 8 983 9
24 Koziorowski Marjan LZS Ligota Dolna 2007 23 295 6 783 6 929 11
25 Deptała Leon SKAT Kolonowskie 1972 18 745 5 954 8 273 5
26 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice 1968 27 217 9 1217 12 534 6
27 Więcek Jan MDK Kalety 1966 25 1135 11 174 5 657 9
28 Brynza Krystian LZS Kujawy 1963 19 610 5 624 7 729 7
29 Szimber Andrzej LZS Ligota Dolna 1936 21 908 9 437 6 591 6
30 Malek Alfred RAMSCH Chrzowice 1929 30 1072 14 489 10 368 6
31 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice 1906 23 385 6 441 7 1080 10
32 Kędzia Stanisław LZS Ligota Dolna 1894 22 1078 8 634 5 182 9
33 Hadamek Józef K.S.KAROLINKA Gogolin 1874 17 588 6 705 5 581 6
34 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie 1824 21 649 8 726 7 449 6
35 Kukowka Henryk KSS Pawonków 1750 21 524 6 575 8 651 7
36 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn 1748 20 607 8 264 5 877 7
37 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn 1746 24 916 9 756 6 74 9
38 Gorzel Norbert LZS Leśnica 1732 19 897 8 617 6 218 5
39 Barysz Marcin LZS Kujawy 1689 21 667 7 457 7 565 7
40 Szymura Piotr K.S.KAROLINKA Gogolin 1671 15 612 3 987 9 72 3
41 Cichoń Mariusz LZS Leśnica 1651 20 511 6 593 9 547 5
42 Cieślik Gerard ZAWISZA Stara Kuźnia 1609 16 381 3 666 7 562 6
43 Kandzia Lidia KOMAX OPOLE - Borki 1577 27 51 7 932 10 594 10
44 Bryłka Ernest KS KUŹNIA Zawadzkie 1575 20 -290 1 815 7 1050 12
45 Grzywa Teofil LZS Kujawy 1533 41 334 32 645 4 554 5
46 Jarosz Joachim RAMSCH Chrzowice 1532 17 340 4 1010 10 182 3
47 Larysz Józef LZS Kujawy 1527 20 606 7 228 6 693 7
48 Kuźniak Przemysław LZS Ligota Dolna 1520 21 615 7 275 5 630 9
49 Kowalczyk Bogdan LZS Ligota Dolna 1503 14 673 6 177 3 653 5
50 Rączkowski Mieczysław K.S.KAROLINKA Gogolin 1370 17 487 7 342 4 541 6
51 Goncerzewicz Roman LECH Kędzierzyn-Koźle 1338 18 661 8 343 6 334 4
52 Skrzipczyk Paweł SWORNICA Opole - Czarnowąsy 1317 14 422 5 683 6 212 3
53 Mitko Antoni K.S.KAROLINKA Gogolin 1311 14 292 3 437 7 582 4
54 Walczyk Krzysztof K.S.KAROLINKA Gogolin 1195 11 170 2 637 5 388 4
55 Siedlecki Bronisław VICTORIA TRANZYT Chróścice 1036 14 493 6 264 2 279 6
56 Farana Andrzej LECH Kędzierzyn-Koźle 995 13 480 8 515 5 0 0
57 Pilarski Ryszard NITRON Krupski Młyn 667 16 200 5 143 5 324 6