Polski Związek Skata
Okręgi

4-2022 GPO Śl-Pd

IV Grand Prix Okręgu 2022 - Turniej o Puchar Prezesa OZ SKAT Śląsk-Południe            
    Organizator i data:       KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów   / 27.03.2022  
    Kierownik turnieju:       Huwer Alojzy        
    Sekretariat:       Huwer Alojzy        
    Sędzia:       Huwer Alojzy        
m-ce Nazwisko i Imię Klub - sekcja Punkty GPO Razem seria I seria II
Miejsce Z gry Razem Punkty wygrane Punkty wygrane Punkty wygrane
1 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny 40 10 50 2 796 22 1 904 13 892 9
2 Cegiełka Józef KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 35 10 45 2 783 20 1 246 9 1 537 11
3 Polnik Jerzy S.C. GOKiR Mszana 30 10 40 2 563 26 1 044 10 1 519 16
4 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny 28 10 38 2 510 30 1 138 14 1 372 16
5 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 437 23 1 338 14 1 099 9
6 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice 28 8 36 2 393 27 905 11 1 488 16
7 Kasparek Marian LKS Górki Śl. 26 8 34 2 384 22 583 7 1 801 15
8 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice 26 8 34 2 375 21 1 059 10 1 316 11
9 Chlebik Ryszard TKKF RELAKS Wodzisław 26 8 34 2 322 24 1 250 12 1 072 12
10 Szulik Mirosław LKS Lyski 24 8 32 2 274 21 1 305 12 969 9
11 Wojaczek Antoni LKS Lyski 24 8 32 2 259 21 1 341 12 918 9
12 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski 24 8 32 2 242 21 908 8 1 334 13
13 Grobelny Paweł KSS MARCEL Radlin 22 8 30 2 193 20 1 278 10 915 10
14 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy 22 8 30 2 160 18 1 421 13 739 5
15 Bogusławski Stanisław ASY WISUS Żory 22 8 30 2 142 24 1 160 14 982 10
16 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy 20 8 28 2 115 19 982 9 1 133 10
17 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. 20 8 28 2 063 21 1 179 11 884 10
18 Paulus Ewald SILESIA Rybnik 20 8 28 2 060 25 1 242 12 818 13
19 Uryga Lesław WOK Gołkowice 18 8 26 2 001 19 1 019 10 982 9
20 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany 18 6 24 1 971 20 1 175 12 796 8
21 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny 18 6 24 1 955 19 744 6 1 211 13
22 Juraszek Adam S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 942 27 1 063 12 879 15
23 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice 16 6 22 1 895 15 834 7 1 061 8
24 Starosta Bolesław S.C. STRAŻAK Głożyny 16 6 22 1 881 21 816 9 1 065 12
25 Zacha Stefan RKS FURKIDA Rybnik 14 6 20 1 872 16 871 5 1 001 11
26 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny 14 6 20 1 835 21 752 9 1 083 12
27 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz 14 6 20 1 829 31 900 12 929 19
28 Nieroda Julian TKKF SKAT Racibórz 12 6 18 1 763 18 936 11 827 7
29 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin 12 6 18 1 735 16 800 9 935 7
30 Szweigstil Andrzej RELAKS Rzuchów 12 6 18 1 724 18 831 7 893 11
31 Żak Józef Krojc Krzyżanowice 10 6 16 1 704 13 1 114 9 590 4
32 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany 10 6 16 1 692 14 1 158 9 534 5
33 Gawron Bogdan ASY WISUS Żory 10 6 16 1 677 20 597 9 1 080 11
34 Tchórz Henryk niezrzeszony 10 6 16 1 666 18 546 6 1 120 12
35 Zuch Bogdan KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 6 16 1 573 17 880 11 693 6
36 Parma Andrzej S.C. GOKiR Mszana 10 6 16 1 540 11 952 7 588 4
37 Cyran Eugeniusz LKS Lyski 10 6 16 1 507 17 417 6 1 090 11
38 Burdzik Ireneusz WOKiR Połomia 10 6 16 1 505 18 735 9 770 9
39 Młoczek Jan RKS FURKIDA Rybnik 10 4 14 1 498 16 950 10 548 6
40 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany 10 4 14 1 497 19 475 10 1 022 9
41 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. 10 4 14 1 487 13 677 5 810 8
42 Sobik Jerzy TKKF SKAT Racibórz 10 4 14 1 480 15 363 5 1 117 10
43 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 422 17 1 072 12 350 5
44 Skupiń Marek Krojc Krzyżanowice 10 4 14 1 376 16 543 9 833 7
45 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice 10 4 14 1 373 18 477 6 896 12
46 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy 10 4 14 1 355 14 233 4 1 122 10
47 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 235 12 1 093 9 142 3
48 Broża Rudolf LKS Górki Śl. 10 4 14 1 213 15 375 6 838 9
49 Chlebik Stefan TKKF RELAKS Wodzisław 10 4 14 1 197 14 897 7 300 7
50 Fabisiak Kazimierz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów 10 4 14 1 125 10 426 5 699 5
51 Mucha Bronisław WOK Skrzyszów 10 4 14 1 100 13 676 7 424 6
52 Kosteczka Jarosław ASY WISUS Żory 10 2 12 912 16 546 11 366 5
53 Knura Alojzy RELAKS Rzuchów 10 2 12 885 11 857 7 28 4
54 Kąsek Andrzej JARDEX WDK Szczejkowice 10 2 12 864 12 602 7 262 5
55 Bura Jan KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 2 12 791 11 334 5 457 6
56 Bura Michał KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. 10 2 12 789 20 402 11 387 9