II Grand Prix o/Wlkp-Kuj-Pom | Miejsce i data: | Złotów, 9 wrzesień 2020 r. | ||||||||||||
Zawody przeprowadził klub: | Krajna Złotów | Kierownictwo: | Bianga Edward | |||||||||||
Sędzia: | Bianga Edward | Sekretariat: | Bianga Edward | |||||||||||
Klasyfikacja zawodów | GP | S U M A | I SERIA | II SERIA | ||||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Klub | Σ | GP | GP2 | Z gry | w | p | Z gry | w | p | Z gry | w | p |
1. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 196 | 120 | 76 | 2912 | 23 | 1 | 1386 | 10 | 1 | 1526 | 13 | 0 |
2. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 175 | 115 | 60 | 2534 | 25 | 3 | 1091 | 11 | 2 | 1443 | 14 | 1 |
3. | Wirkus Andrzej | GOKSiR Lipusz | 168 | 110 | 58 | 2461 | 28 | 5 | 937 | 11 | 3 | 1524 | 17 | 2 |
4. | Jędrzejczak Jerzy | GOKSiR Liniewo | 159 | 105 | 54 | 2361 | 21 | 2 | 1058 | 11 | 2 | 1303 | 10 | 0 |
5. | Szczypior Stefan | LIBOR Reda | 152 | 100 | 52 | 2345 | 20 | 0 | 1419 | 12 | 0 | 926 | 8 | 0 |
6. | Stodolny Piotr | MOKSiR Puck | 150 | 98 | 52 | 2314 | 22 | 2 | 1209 | 10 | 0 | 1105 | 12 | 2 |
7. | Kowalski Konrad | Krajna Złotów | 146 | 96 | 50 | 2256 | 21 | 1 | 1348 | 14 | 1 | 908 | 7 | 0 |
8. | Nadolski Daniel | MOKSiR Puck | 136 | 94 | 42 | 2078 | 24 | 3 | 1075 | 10 | 2 | 1003 | 14 | 1 |
9. | Przybyłka Elżbieta | Krajna Złotów | 134 | 92 | 42 | 2050 | 18 | 1 | 1185 | 13 | 1 | 865 | 5 | 0 |
10. | Dyba Edward | Krajna Złotów | 130 | 90 | 40 | 2007 | 17 | 1 | 912 | 8 | 1 | 1095 | 9 | 0 |
11. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 122 | 86 | 36 | 1941 | 21 | 5 | 509 | 9 | 3 | 1432 | 12 | 2 |
12. | Moch Ireneusz | Krajna Złotów | 120 | 84 | 36 | 1922 | 25 | 9 | 1320 | 14 | 3 | 602 | 11 | 6 |
13. | Radtke Piotr | MOKSiR Puck | 118 | 82 | 36 | 1913 | 18 | 2 | 1388 | 12 | 0 | 525 | 6 | 2 |
14. | Radtke Henryk | MOKSiR Puck | 112 | 80 | 32 | 1801 | 19 | 3 | 933 | 7 | 0 | 868 | 12 | 3 |
15. | Białk Józef | LIBOR Reda | 108 | 78 | 30 | 1769 | 18 | 3 | 995 | 10 | 2 | 774 | 8 | 1 |
16. | Radtke Marek | MOKSiR Puck | 104 | 76 | 28 | 1746 | 18 | 6 | 823 | 8 | 2 | 923 | 10 | 4 |
17. | Kazimierowski Stanisław | Gran Szamocin | 102 | 74 | 28 | 1717 | 16 | 1 | 854 | 8 | 0 | 863 | 8 | 1 |
18. | Bianga Zenon | Krajna Złotów | 100 | 72 | 28 | 1711 | 15 | 4 | 638 | 6 | 3 | 1073 | 9 | 1 |
19. | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | 96 | 70 | 26 | 1697 | 18 | 4 | 1008 | 9 | 1 | 689 | 9 | 3 |
20. | Siemaszko Henryk | Gran Szamocin | 92 | 68 | 24 | 1646 | 18 | 6 | 467 | 7 | 4 | 1179 | 11 | 2 |
21. | Formela Alojzy | LIBOR Reda | 86 | 66 | 20 | 1520 | 15 | 3 | 896 | 10 | 2 | 624 | 5 | 1 |
22. | Ciepłuch Stefania | Krajna Złotów | 82 | 64 | 18 | 1480 | 19 | 5 | 913 | 10 | 2 | 567 | 9 | 3 |
23. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 76 | 62 | 14 | 1371 | 12 | 2 | 646 | 6 | 1 | 725 | 6 | 1 |
24. | Kubiak Grzegorz | Gran Szamocin | 72 | 60 | 12 | 1332 | 16 | 6 | 434 | 6 | 3 | 898 | 10 | 3 |
25. | Wróbel Teresa | GOKSiR Liniewo | 66 | 58 | 8 | 1218 | 18 | 6 | 160 | 6 | 4 | 1058 | 12 | 2 |
27. | Mitkowski Winfried | Krajna Złotów | 62 | 56 | 6 | 1181 | 12 | 5 | 417 | 5 | 4 | 764 | 7 | 1 |
26. | Bełka Jan | Krajna Złotów | 55 | 54 | 1 | 684 | 16 | 11 | 557 | 10 | 6 | 127 | 6 | 5 |
28. | Knitter Benedykt | GOKSiR Liniewo | 53 | 52 | 1 | 604 | 15 | 7 | 506 | 7 | 2 | 98 | 8 | 5 |
29. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 51 | 50 | 1 | 477 | 9 | 5 | 1 | 3 | 3 | 476 | 6 | 2 |
30. | Bianga Edward | Krajna Złotów | 135 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 0 | kierownik i sędzia turnieju |