Polski Związek Skata
Okręgi

I Turniej Grand Prix

I Turniej Grand Prix Okręgu

  • Organizator i data:Zarząd Okręgu Tychy M./21.01.2018
  • Kierownik turnieju: Zielewski Ludwik
  • Sekretariat: Olszewski Michał
  • Sędzia: Łapa Henryk
m-ce nazwisko imię klub - sekcja Seria 1  seria 2 seria 3 po 3  seriach P-- G P
punkty punkty punkty punkty
1 Noga Krzysztof Bolko Łaziska 827 1053 1058 2938 96
2 Kamiński Tadeusz KIBIC Studzionka 823 1437 660 2920 95
3 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy 470 1385 926 2781 88
4 Standura Kazimierz KS CZUŁOWIANKA  837 977 819 2633 81
5 Kaczmarek Andrzej TĘCZA Tychy 818 956 852 2626 80
6 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy 432 992 1172 2596 77
7 Sykuła Marian U JANA Tychy 733 786 1075 2594 76
8 Wilczok Józef NZ 1016 826 704 2546 73
9 Stachura Bernard N 1008 820 715 2543 72
10 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy 1006 312 1221 2539 71
11 Brania Bogdan KS FILIP 612 747 1112 2471 68
12 Kiełbasa Edward KS CZUŁOWIANKA  979 762 708 2449 65
13 Głowacki Roman PIEKUŚ SUBLE Tychy 1383 428 625 2436 64
14 Kukuła Bobdan Ferdynand 904 925 504 2333 61
15 Staniewski Krzysztof PIEKUŚ SUBLE Tychy 998 803 524 2325 58
16 Urzędowski Adam KS FILIP 892 644 758 2294 55
17 Kurzyp Henryk K S Filip 570 1343 378 2291 54
18 Ficek Roman NZ 370 1304 501 2175 49
19 Mielcarek Karol Unia Bieruń 845 449 881 2175 48
20 Dziubanda Włodzimierz GOL BAR 887 397 885 2169 47
21 Jęczmyk Gabriel KS FILIP 519 906 655 2080 42
22 Krawiec Wiesław TĘCZA Tychy 611 808 640 2059 42
23 Niewiadomski Romnan Skat Klub Woszczyce 397 829 792 2018 40
24 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy 582 595 814 1991 38
25 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 812 679 488 1979 38
26 Rogula Krzysztof ZAGŁOBA Tychy 795 311 805 1911 36
27 Drab Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy 492 722 679 1893 34
28 Harupa Marek KS Kobiór 951 719 220 1890 34
29 Falęcik Andrzej Bazyl Tychy 492 674 715 1881 34
30 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA  648 326 859 1833 32
31 Śliwiński Władysław PIEKUŚ SUBLE Tychy 274 637 904 1815 32
32 Dygdałowicz Maciej Bolko Łaziska 597 588 589 1774 30
33 Szafarz Roman TĘCZA Tychy 779 653 330 1762 30
34 Olczak Agata TĘCZA Tychy 650 634 446 1730 28
35 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy 368 242 1112 1722 28
36 Lampa Stefan PIEKUŚ SUBLE Tychy 433 456 744 1633 24
37 Zięba Henryk PIEKUŚ SUBLE Tychy 458 734 416 1608 24
38 Dyjeciński Jerzy U JANA Tychy 576 728 271 1575 22
39 Ostrowska Krystyna ZAGŁOBA Tychy 302 431 696 1429 16
40 Hornik Krzysztof Bazyl Tychy 386 432 542 1360 14
41 Stolorz Waldemar GOL BAR 904 -205 650 1349 12
42 Ścierski Jan KS CZUŁOWIANKA  624 -3 413 1034 3
43 Olszewski Michał TĘCZA Tychy 244 62 704 1010 2
44 Kowalski Zbigniew NZ 327 296 309 932 1
  Zielewski Ludwik U JANA Tychy       0 50
  Łapa Henryk K S Kobiór        0 50