IV Grand Prix o/ KWK 2023 | Miejsce i data: | Świekatowo, 23 kwiecień 2023 r. | |||||||||||
Zawody przeprowadził klub: | Fala Świekatowo | Kierownictwo: | Szneidrowski Marek | ||||||||||
Sędzia: | Szatowski Leszek | Sekretariat: | Szneidrowski Marek | ||||||||||
Klasyfikacja zawodów | GP | S U M A | I SERIA | II SERIA | III SERIA | ||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Klub | Σ | GP | GP2 | Z gry | w | pkt | w | pkt | w | pkt | w |
1. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 212 | 120 | 92 | 3317 | 28 | 1122 | 8 | 911 | 10 | 1284 | 10 |
2. | Siemaszko Henryk | Krajna Złotów | 203 | 115 | 88 | 3204 | 25 | 974 | 7 | 1036 | 10 | 1194 | 8 |
3. | Kozikowski Jan | GOKSiR Lipusz | 194 | 110 | 84 | 3142 | 33 | 1418 | 12 | 653 | 10 | 1071 | 11 |
4. | Szatkowski Mirosław | Fala Świekatowo | 183 | 105 | 78 | 2961 | 29 | 1175 | 10 | 974 | 10 | 812 | 9 |
5. | Radtke Marek | MOKSiR Puck | 176 | 100 | 76 | 2903 | 26 | 1096 | 10 | 1056 | 9 | 751 | 7 |
6. | Biniakiewicz Marian | Krajna Złotów | 164 | 98 | 66 | 2665 | 30 | 921 | 9 | 743 | 8 | 1001 | 13 |
7. | Bianga Edward | Krajna Złotów | 162 | 96 | 66 | 2659 | 21 | 821 | 6 | 1148 | 9 | 690 | 6 |
8. | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | 154 | 94 | 60 | 2530 | 24 | 845 | 7 | 874 | 9 | 811 | 8 |
9. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 152 | 92 | 60 | 2522 | 25 | 778 | 7 | 1131 | 11 | 613 | 7 |
10. | Moch Ireneusz | Fala Świekatowo | 148 | 90 | 58 | 2459 | 22 | 932 | 8 | 906 | 8 | 621 | 6 |
11. | Jędrzejczak Jerzy | GOKSiR Liniewo | 142 | 88 | 54 | 2383 | 27 | 366 | 5 | 929 | 10 | 1088 | 12 |
12. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 140 | 86 | 54 | 2367 | 29 | 839 | 9 | 1031 | 10 | 497 | 10 |
13. | Bianga Zenon | Krajna Złotów | 138 | 84 | 54 | 2361 | 26 | 911 | 8 | 705 | 8 | 745 | 10 |
14. | Klofta Krystyna | Fala Świekatowo | 132 | 82 | 50 | 2299 | 24 | 891 | 9 | 658 | 7 | 750 | 8 |
15. | Cybulski Zygmunt | GOKSiR Lipusz | 130 | 80 | 50 | 2290 | 26 | 978 | 12 | 657 | 8 | 655 | 6 |
16. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 128 | 78 | 50 | 2284 | 20 | 679 | 6 | 186 | 3 | 1419 | 11 |
17. | Myszewski Henryk | MOKSiR Puck | 126 | 76 | 50 | 2274 | 20 | 880 | 8 | 683 | 6 | 711 | 6 |
18. | Wirkus Andrzej | GOKSiR Liniewo | 124 | 74 | 50 | 2258 | 27 | 418 | 6 | 1046 | 11 | 794 | 10 |
19. | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | 120 | 72 | 48 | 2235 | 22 | 990 | 8 | 856 | 8 | 389 | 6 |
20. | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 118 | 70 | 48 | 2209 | 25 | 635 | 9 | 716 | 6 | 858 | 10 |
21. | Baran Adam | MOKSiR Puck | 116 | 68 | 48 | 2207 | 29 | 710 | 7 | 1361 | 14 | 136 | 8 |
22. | Kozieł Barbara | Krajna Złotów | 114 | 66 | 48 | 2200 | 22 | 848 | 10 | 618 | 6 | 734 | 6 |
23. | Dyba Zygmunt | Krajna Złotów | 110 | 64 | 46 | 2194 | 20 | 552 | 6 | 977 | 8 | 665 | 6 |
24. | Glama Stanisław | Fala Świekatowo | 106 | 62 | 44 | 2139 | 21 | 782 | 7 | 1090 | 9 | 267 | 5 |
25. | Felski Kazimierz | GOKSiR Liniewo | 100 | 60 | 40 | 2010 | 20 | 1162 | 9 | 328 | 6 | 520 | 5 |
26. | Kazimierowski Stanisław | Krajna Złotów | 96 | 58 | 38 | 1978 | 21 | 803 | 7 | 699 | 6 | 476 | 8 |
27. | Szczypior Stefan | MOKSiR Puck | 94 | 56 | 38 | 1951 | 23 | 578 | 6 | 603 | 9 | 770 | 8 |
28. | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | 92 | 54 | 38 | 1950 | 21 | 247 | 5 | 873 | 7 | 830 | 9 |
29. | Mikołajczyk Rafał | S.K. FAMILY Dziemiany | 88 | 52 | 36 | 1913 | 18 | 647 | 6 | 514 | 6 | 752 | 6 |
30. | Ciepłuch Stefania | Krajna Złotów | 84 | 50 | 34 | 1885 | 16 | 894 | 6 | 638 | 6 | 353 | 4 |
31. | Kohnke Henryk | MOKSiR Puck | 81 | 49 | 32 | 1811 | 18 | 387 | 5 | 746 | 8 | 678 | 5 |
32. | Gruchała Zbigniew | Niezrzeszony | 0 | 0 | 0 | 1808 | 20 | 525 | 5 | 877 | 10 | 406 | 5 |
33. | Muża Jan | MOKSiR Puck | 78 | 48 | 30 | 1787 | 19 | 467 | 7 | 1006 | 8 | 314 | 4 |
34. | Gruchała Mirosław | Niezrzeszony | 0 | 0 | 0 | 1691 | 21 | 255 | 3 | 412 | 6 | 1024 | 12 |
35. | Jacek Ludwik | MOKSiR Puck | 73 | 47 | 26 | 1680 | 16 | 799 | 9 | 519 | 6 | 362 | 1 |
36. | Wróbel Teresa | GOKSiR Liniewo | 70 | 46 | 24 | 1649 | 20 | 334 | 6 | 994 | 9 | 321 | 5 |
37. | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | 69 | 45 | 24 | 1609 | 17 | 932 | 7 | 76 | 5 | 601 | 5 |
38. | Tadeusz Maciej | Krajna Złotów | 66 | 44 | 22 | 1565 | 19 | 361 | 5 | 815 | 8 | 389 | 6 |
39. | Sosnowski Ludwik | GOKSiR Liniewo | 65 | 43 | 22 | 1553 | 23 | 170 | 7 | 647 | 7 | 736 | 9 |
40. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 62 | 42 | 20 | 1513 | 13 | 452 | 4 | 578 | 5 | 483 | 4 |
41. | Kowalski Konrad | Krajna Złotów | 51 | 41 | 10 | 1262 | 17 | 138 | 5 | 378 | 5 | 746 | 7 |
42. | Borkowski Marian | GOKSiR Liniewo | 48 | 40 | 8 | 1245 | 17 | 190 | 5 | 875 | 8 | 180 | 4 |
43. | Mikołajczyk Michał | S.K. FAMILY Dziemiany | 47 | 39 | 8 | 1234 | 25 | 1019 | 12 | -243 | 4 | 458 | 9 |
44. | Kubiszewski Mariusz | S.K. FAMILY Dziemiany | 44 | 38 | 6 | 1186 | 11 | 820 | 6 | -132 | 1 | 498 | 4 |
45. | Moch Franciszek | Fala Świekatowo | 43 | 37 | 6 | 1182 | 12 | 491 | 5 | 265 | 4 | 426 | 3 |
46. | Gruchała Adrian | Niezrzeszony | 0 | 0 | 0 | 977 | 13 | 260 | 5 | 541 | 5 | 176 | 3 |
47. | Piasecki Jan | Krajna Złotów | 37 | 36 | 1 | 960 | 8 | 396 | 4 | 484 | 2 | 80 | 2 |
48. | Szneidrowski Marek | Krajna Złotów | 140 | 140 | 0 | 2000 | 20 |