Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa O/Katowice

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU Katowice

  • Organizator:Okręg Katowice Polskiego Związku Skata
  • Gospodarz:Zarząd Okręgu Katowice
  • Miejsce:Klub Pokolenie Chorzów ul. Młodzieżowa 21
  • Data: 07.01.2017 godzina 09.00
  • Zapisy:64 osoby z Klasyfikacji Grand Prix Okręgu za 2016 rok (rozegrane 5 turniejów)
  • Kierownictwo: Piotr Czypionka tel. 602 300 180, Henryk Brzoska tel. 600 850 995
  • Nagrody: 100% wpisowego + dofinansowanie Okręgu (600 zł. za Klasyfikację Grand Prix + 600 zł. do nagród)
  • Składka Startowa: 40 zł.
  • Program Turnieju 07.01.2017:3 serie po 36 rozdań, zgodnie z MPGwS i regulaminami PZSkat
  • Program Turnieju 08.01.2017: 5 serii po 24 rozdania na punkty stolikowe. Zgodnie z MPGwS i regulaminami PZSkat
  • Dopłata Stolikowa:Zarządzenie Finansowe PZSkat

UCZESTNICY FINAŁU 

M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat Pkt GP Małe Pkt W P
1 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 864 19819 185 17
2 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 718 17388 161 23
3 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 714 17962 186 28
4 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 704 17648 171 26
5 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 700 17675 181 30
6 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice s 680 16767 184 40
7 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 675 16906 178 32
8 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 656 15546 154 23
9 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 654 16853 170 30
10 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 645 15719 160 27
11 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 629 16719 180 36
12 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 628 16221 178 38
13 Piela Henryk KS CHSM Chorzów s 627 13161 152 32
14 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 619 16543 168 28
15 Wróbel Eugeniusz GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 612 16738 149 24
16 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 606 16143 175 29
17 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 603 15762 160 18
18 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 593 16127 188 38
19 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. s 582 15688 167 33
20 Dziatzko Helmut SILESIA Tarnowskie Góry s 573 13274 156 26
21 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice s 558 12318 114 16
22 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 554 15612 154 23
23 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 551 13327 140 18
24 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 550 15600 169 40
25 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 547 14103 148 36
26 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 537 14935 164 43
27 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 533 14839 176 54
28 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 527 15340 209 70
29 Czornik Henryk HUTNIK Miasteczko Śl. s 527 12825 119 14
30 Waniek Marian SOKÓŁ Imielin s 516 12714 122 12
31 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 515 12589 116 9
32 Lampa Henryk MDK Zawodzie s 513 14668 147 28
33 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice s 513 14047 138 23
34 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 507 13335 138 27
35 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 506 13303 145 30
36 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 504 14685 153 29
37 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 501 13383 124 10
38 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 500 13579 141 24
39 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 494 13552 136 24
40 Richert Eugeniusz KS CHSM Chorzów m 491 13401 125 23
41 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 486 14632 158 33
42 Jacek Rudolf AMICUS KWK STASZIC Katowice s 485 14668 146 27
43 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 481 12246 112 16
44 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 476 10429 106 18
45 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 474 13607 132 23
46 Głowa Mirosław MDK Zawodzie m 472 14362 131 17
47 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 470 14112 169 44
48 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 469 13060 141 29
49 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 467 12992 135 28
50 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 466 13025 135 28
51 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 463 11808 120 15
52 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 462 11423 136 32
53 Golec Jan MDK Zawodzie s 460 14219 189 52
54 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 448 8798 86 18
55 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła s 439 13756 168 44
56 Czmok Wiktor CHEMIK Siemianowice Śl. s 427 13886 158 43
57 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 427 12608 130 23
58 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 427 12572 141 32
59 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m 424 11633 107 16
60 Lanuszny Jan 4 KORONY MDK Szopienice s 423 13788 137 28
61 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 414 11602 137 30
62 Berek Jan GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice s 413 12536 113 12
63 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice s 411 13203 155 40
64 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 408 13593 159 43
REZERWA
65 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 407 11734 128 28
66 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 405 12489 130 28
67 Kałowy Henryk OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 400 10596 92 6
68 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 396 12235 118 21

« powrót do listy