Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa Polski - Kat. K.J.S.

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI Kategoria Kobiet, Juniorów i SENIORÓW

  • Organizator: Zarząd Polskiego Związku Skata,
  • Patronat: Starosta Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego
  • Miejsce: Kino Jutrzenka ul. Spiżowa 4 - Bieruń Stary
  • Termin: 12.03.2017 godzina 09.00.
  • Kierownictwo i prowadzenie turnieju: Piotr Czypionka tel. 602 300 180, Faruga Jan tel 723 843 786, Janusz Papkala tel 884 884 564
  • Zapisy: Według listy kwalifikacyjnej potwierdzonej do 09.03.2017
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Nagrody: Składka startowa + dofinansowanie nie mniej jak 6 000 zł na wszystkie kategorie. + puchary
  • Program Turnieju: 4 Serie po 36 rozdań (2 serie w/g rozstawienia, 2 wg osiągniętych wyników)
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat

LISTA STARTOWA

L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w p
1 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 936 21069 230 38
2 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 884 21596 210 28
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 873 21488 215 34
4 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 865 21747 237 40
5 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 1 844 21082 217 36
6 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 831 20950 212 31
7 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 758 19689 196 36
8 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 730 17007 155 14
9 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła s 1 702 18470 194 38
10 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 701 19239 191 27
11 Gryszczyk Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 690 18613 176 30
12 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 688 17835 189 31
13 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 679 19348 193 33
14 Rurański Roman CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 665 17491 162 23
15 Piekarczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 643 19498 237 60
16 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 638 17412 159 19
17 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 626 17943 168 21
18 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 606 18048 192 32
19 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 604 15644 146 23
20 Goc Jan NADWIŚLAN Góra s 2 603 18234 183 33
21 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 601 18354 171 33
22 Michlowicz Sylwester SAKOP 4 ASY Bytom s 4 591 18603 186 37
23 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 587 18289 181 31
24 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 573 18700 191 33
25 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom s 4 570 18142 184 33
26 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 559 17844 193 41
27 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 555 15193 149 29
28 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów s 1 553 16128 178 41
29 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 552 15179 155 22
30 Golec Jan MDK Zawodzie s 1 547 15479 191 52
31 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 545 15652 146 13
32 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 535 18344 174 24
33 Polak Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 531 16347 167 30
34 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 527 17268 179 44
35 Łukasik Bernard ISKRA Rybnik s 3 509 13370 131 20
36 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 504 18151 175 20
37 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 500 15666 148 13
38 Schulz Stefan WISUS Żory s 3 495 18203 191 39
39 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 495 16092 179 45
40 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 493 15242 161 35
41 Piela Henryk KS CHSM Chorzów s 1 482 16758 214 64
42 Ganc Marian SOKÓŁ Imielin s 1 478 17449 161 20
43 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 478 16641 181 35
44 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola s 2 476 18146 207 54
45 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 474 18315 169 22
46 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory s 3 467 15634 168 35
47 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór s 10 462 13743 141 26
48 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 459 15040 163 31
49 Śmieja Roman SILESIA Rybnik s 3 459 11735 97 9
50 Chodzicki Julian FERDYNAND MDK Bogucice s 1 454 14124 161 37
51 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 452 16954 168 28
52 Zielewski Ludwik U JANA Tychy s 10 449 16346 159 28
53 Synowiec Konrad AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 447 14102 139 22
54 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy s 10 442 13598 125 17
55 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 437 17171 169 25
56 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 437 11193 101 18
57 Bryła Ryszard KS ŁABĘDY Gliwice s 4 432 15637 170 39
58 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 427 17695 214 53
59 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 425 17772 189 37
60 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 2 424 14495 162 37
61 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 416 12246 136 28
62 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 410 16908 162 24
63 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 410 14875 141 22
64 Rybka Edward NITRON Krupski Młyn s 5 403 16327 172 34
65 Latocha Eugeniusz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 402 15622 150 25
66 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice s 1 401 15897 200 51
67 Doleżych Zygmunt DOKiS Dobrodzień s 5 400 13779 115 9
68 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 399 16054 170 34
69 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 Katowice    
70 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 Katowice    
71 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 Katowice    
72 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s 2 Tychy      
73 Faruga Jan TS Pszczyna s 2 Tychy      
74 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD Góra-Jankowice s 2 Tychy      
75 Buchalik Alfons WISUS Żory s 3 Rybnik    
76 Tetla Roman WISUS Żory s 3 Rybnik    
77 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 Rybnik    
78 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 Zabrze    
79 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s 4 Zabrze    
80 Bartoszek Roman Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 Zabrze    
81 Bryłka Ernest DOKiS Dobrodzień s 5 Opole    
82 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 Opole    
83 Pluta Stansław TRANZYT Małapanew Ozimek s 5 Opole    
84 Menżyk Erwin S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 Śl. Południe    
85 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 Śl. Południe    
86 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. s 7 Śl. Południe    
87 Mitowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom  
88 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom  
89 Maciej Tadeusz KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom  
90 Burczyk Andrzej SK FAMILY Dziemiany s 9 Kasz - Pom.    
91         Kasz - Pom.    
92         Kasz - Pom.    
93 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 Tychy M.    
94 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s 10 Tychy M.    
95 Lewicki Stanisław U JANA Tychy s 10 Tychy M.    
96 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3 394 15220 162 35
    REZERWA            
1 Wilczek Rajmund KS ŁABĘDY Gliwice s 4 390 16107 168 34
2 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 387 14995 162 40
3 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 384 15405 151 27

« powrót do listy