Polski Związek Skata
Terminarz

Finał Drużynowego Pucharu Polski

FINAŁ DRUŻYNOWEGO PUCHARU POLSKI

  • Organizator: Zarząd Polskiego Związku Skata
  • Miejsce: Oberża Czarny Koń, Chudów Podzamcze 3
  • Termin: I Dzień 28.10.2017 godzina 09.00
  • Termin: II Dzień 29.10.2017 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju:Brzoska Henryk tel. 600 850 995, Janusz Papkala tel. 795 463 611 
  • Zapisy: Potwierdzenie przez Prezesów Okręgów do 25.10.2017
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Program Turnieju I Dzień: 4 Serie po 36 rozdań w/g losowania
  • Program Turnieju II Dzień: 3 serie po 36 rozdań - rozstawienie wg zajętych miejsc
  • Klasyfikacja: Drużynowa zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat

SKŁAD FINAŁU 28.10.2017 PO WERYFIKACJI

FINAŁ DRUŻYNOWEGO PUCHARU POLSKI
L.p. Klub Okręg
1 AMICUS KWK STASZIC Katowice Katowice
2 GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice
3 MDK POŁUDNIE Katowice Katowice
4 GRIN Siemianowice Śl Katowice
5 BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów Katowice
6 DDK Brzeziny Śl. Katowice
7 KS CHSM Chorzów Katowice
8 MIŚ Mysłowice Katowice
9 CHEMIK Siemianowice Śl. II Katowice
10 SILESIA Tarnowskie Góry Katowice
11 SOKÓŁ Imielin Katowice
12 MDK Kalety Katowice
13 AMICUS KWK STASZIC Katowice II Katowice
14 OK. ANDALUZJA Piekary Śl. Katowice
15 HUTNIK Miasteczko Śl. Katowice
16 KWK WUJEK Katowice Katowice
17 INSTALBUD I Tychy
18 BOLKO I ŁAZISKA Tychy
19 OSP II Lędziny Tychy
20 CEZAB II Tychy
21 ORKAN MIKOŁÓW Tychy
22 OSP I LĘDZINY Tychy
23 KS CIESZYN Tychy
24 BOLKO II ŁAZISKA Tychy
25 SK WYRY Tychy
26 UNIA II BIERUŃ Tychy
27 DĄBKI MOŚCISKA Tychy
28 SOKÓŁ WOLA Tychy
29 CEZAB I  Tychy
30 TS PSZCZYNA Tychy
31 ISKRA Rybnik II Rybnik
32 PIAST Leszczyny  I Rybnik
33 ISKRA Rybnik I Rybnik
34 BUK Rudy I Rybnik
35 KS GÓRNIK Boguszowice Rybnik
36 JARDEX WDK Szczejkowice II Rybnik
37 SILESIA Rybnik Rybnik
38 PIAST Leszczyny II Rybnik
39 ASY Żory  I Rybnik
40 ASY Żory  II Rybnik
41 WISUS Żory  III Rybnik
42 LKS FORTECA Świerklany  II Rybnik
43 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice Zabrze
44 LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice III Zabrze
45 SZOMBIERKI Bytom Zabrze
46 POKÓJ Ruda Śl. Zabrze
47 SAKOP 4 ASY Bytom Zabrze
48 MOK GUIDO Zabrze II Zabrze
49 JORDAN Kończyce Zabrze Zabrze
50 KS ŁABĘDY Gliwice IV Zabrze
51 KS ŁABĘDY Gliwice II Zabrze
52 LWSM Knurów Zabrze
53 VICTORIA TRANZYT Chróścice Opole
54 LKS MECHANIK  Kochcice Opole
55 Lech Kędzierzyn Koźle Opole
56 GOSiT Zawadzkie Opole
57 LZS Kujawy I Opole
58 NITRON Krupski Młyn Opole
59 DOKiS Dobrodzień Opole
60 TRANZYT Małapanew Ozimek Opole
61 KS Szczedrzyk Opole
62 DK STRZELEC Strzelce Op. Opole
63 GKS DĄB Gaszowice  ŚL. Południe
64 S.C. STRAŻAK Głożyny ŚL. Południe
65 WOK Skrzyszów ŚL. Południe
66 TKKF RELAKS Wodzisław Ślaski ŚL. Południe
67 LKS Górki Śląskie ŚL. Południe
68 S.C. GOKiR Mszana ŚL. Południe
69 LKS Lyski ŚL. Południe
70 GOKiR Połomia ŚL. Południe
71 KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów II ŚL. Południe
72 Krojc Krzyżanowice ŚL. Południe
73 BAZYL Tychy Tychy Miasto
74 PIEKUŚ SUBLE Tychy Tychy Miasto
75 GTS PIEKUŚ Bojszowy Tychy Miasto
76 S.C. Kobiór Tychy Miasto
77 FALA Świekatowo Wlkp-Kuj-Pom.
78 KS KRAJNA Złotów Wlkp-Kuj-Pom.
79 MOKSiR Puck Pom. Kaszubski
80 SK FAMILY Dziemiany Pom. Kaszubski

« powrót do listy