Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa Polski - Kat. Ogólna

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - KATEGORIA OGÓLNA

PATRONAT - BURMISTRZ MIASTA PSZCZYNA

  • Organizator: Pion Sportowy Zarządu Polskiego Związku Skata
  • Miejsce: Hala Sportowa Pszczyna Basztowa 2
  • Termin: 03-04.03.2018 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju: Faruga Jan 606 806 548
  • Zapisy: W/g Kwalifikacji. Potwierdzenie obecności z Okręgów do 01.03.2018
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Nagrody: Wpisowe + Sponsorowane 3 000 zł.+ Nagrody Rzeczowe
  • Program Turnieju: 03.03.2018 4 Serie po 36 rozdań.
  • Program Turnieju: 04.03.2018 5 Serii po 36 rozdań
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat
L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w
1 Kwaśniak Jerzy WISUS Żory m 3 907 21119 207
2 Krzymiński Henryk OSP Lędziny m 2 891 20798 212
3 Gajda Piotr LKS FORTECA Świerklany m 3 840 21485 200
4 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 839 19126 179
5 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 803 20574 205
6 Kurzaczek Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 801 20387 216
7 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 1 800 20528 219
8 Samol Krzysztof NITRON Krupski Młyn m 5 792 20312 202
9 Kania Andrzej GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 789 20144 211
10 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 777 17239 197
11 Sławicki Sebastian OSP Lędziny m 2 772 20287 211
12 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 762 19650 190
13 Piecha Ireneusz OSP Lędziny m 2 762 19097 183
14 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 754 16181 151
15 Kuchmacz Marcin AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 752 19009 198
16 Szymała Tomasz WISUS Żory m 3 739 19936 189
17 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m 7 736 20304 218
18 Kołodziejczyk Adam OSP Lędziny m 2 733 18467 202
19 Pawlas Mariusz WISUS Żory m 3 724 19630 201
20 Pijanka Andrzej VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 712 19581 211
21 Daniel Marek STAL Chełm Śl. m 2 703 19939 215
22 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m 4 684 19610 201
23 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 1 671 17850 215
24 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 668 14566 134
25 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m 2 666 14327 147
26 Gembalczyk Stanisław LKS FORTECA Świerklany m 3 663 17848 177
27 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 662 18626 196
28 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany m 3 655 18332 174
29 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 648 17984 169
30 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 647 16701 172
31 Czuga Benedykt PIAST Leszczyny m 3 647 18579 173
32 Pażdzior Henryk WISUS Żory m 3 644 16501 182
33 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m 3 641 16397 160
34 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 1 639 19261 204
35 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 636 19752 218
36 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 633 19243 209
37 Szczecina Michał LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 631 17508 197
38 Kołodziejczyk Krzysztof OSP Lędziny m 2 623 15517 143
39 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 621 19428 228
40 Zielewski Ludwik U JANA Tychy m 10 620 19326 185
41 Borko Grzegorz ZAGŁOBA Tychy m 10 619 18993 188
42 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 618 16119 160
43 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m 7 616 19555 195
44 Wojaczek Łukasz LKS Lyski j 7 616 18554 184
45 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k 3 608 19039 193
46 Rezner Adam SILESIA Rybnik m 3 606 15812 147
47 Bilgoń Jan SKAT KLUB Kobiór m 10 601 18823 186
48 Grolik Adam SKAT KLUB Kobiór m 10 601 19442 180
49 Koziorowski Marian KS Skat-Lub Kochcice m 5 598 17553 162
50 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 588 19015 172
51 Miarka Ludwik SK Wyry m 2 586 17589 187
52 Michalski Dawid KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 7 586 18606 192
53 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 585 16506 166
54 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 1 583 16575 183
55 Skupień Eugeniusz WISUS Żory m 3 582 15538 161
56 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 1 579 17739 207
57 Chlebik Stefan S.C. HERKULES Rydułtowy m 7 575 17102 167
58 Starzak Krzysztof DĄBKI Mościska m 2 568 18705 177
59 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5 565 17601 181
60 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 564 18528 169
61 Mayer Zbigniew  CEZAB Piasek m 2 564 17143 170
62 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny m 7 564 18455 207
63 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 559 18650 206
64 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 557 18089 198
65 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. m 1 556 17033 173
66 Mordak Mariusz PIEKUŚ SUBLE Tychy m 10 553 18491 193
67 Jabłoński Jacenty KS Cieszyn m 2 550 14065 153
68 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1 549 18015 194
69 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 549 18412 192
70 Kudelski Grzegorz SK BARBARA Chorzów m 1 548 18835 210
71 Nowak Jan VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 547 15543 176
72 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 546 18417 168
73 Dąbrowski Leszek OSP Lędziny m 2 541 15220 152
74 Kukuła Witold KS ŁABĘDY Gliwice m 4 538 17107 185
75 Sikora Henryk SAKOP 4 ASY Bytom m 4 535 17641 156
76 Szymski Marcin VICTORIA TRANZYT Chróścice m 5 527 16704 204
77 Klenczar Stanisław SOKÓŁ Wola m 2 519 16046 142
78 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m 7 518 14916 150
79 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 518 17702 163
80 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 514 16219 171
81 Olszak Piotr KS CHSM Chorzów m 1 514 17323 179
82 Ciastowicz Wojciech JUBILAT Jastrzębie m 3 513 14782 134
83 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 512 18350 185
84 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 1 510 18172 169
85 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 508 18599 198
86 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 4 507 15905 165
87 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. m 7 507 15278 142
88 Śmieja Roman SILESIA Rybnik m 3 505 14905 147
89 Zyguła Krzysztof KS ŁABĘDY Gliwice m 4 499 17630 169
90 Czuga Przemysław PIAST Leszczyny m 3 488 16015 157
91 Kowalczyk Rajmund LZS Otmice m 5 486 15011 167
92 Morawiec Jacek KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 481 10024 86
93 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 479 12430 131
94 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m 7 476 17869 184
95 Feit Ryszard SK BARBARA Chorzów m 1 475 15371 179
96 Palica Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 475 16958 173
97 Łogasz Roman ASY Żory m 3 473 18275 193
98 Pacholczyk Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice m 4 473 16379 198
99 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m 2 472 16573 170
100 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 472 18116 174
101 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 470 16098 166
102 Farana Andrzej KS KAROLINKA Kamień Śl. m 5 469 17640 191
103 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 469 13639 135
104 Grabowski Andrzej KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m 2 467 13731 151
105 Bryła Artur KS Skat-Lub Kochcice m 5 466 16280 165
106 Frysz Grzegorz KS PRZYSZŁOŚĆ Rogów m 7 464 16346 147
107 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 464 12634 126
108 Harupa Marek SKAT KLUB Kobiór m 10 463 17680 161
109 Trzeciakowski Jerzy LECH Kędzierzyn-Koźle m 5 461 16325 164
110 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m 7 459 15965 168
111 Płoszaj Mirosław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m 3 459 17168 183
112 Mietelski Zdzisław SILESIA Tarnowskie Góry m 1 453 14321 146
113 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 452 16349 163
114 Dropała Grzegorz SKAT Kolonowskie m 5 446 15263 136
115 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 444 13612 135
116 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 1 444 16194 170
117 Machoń Jarosław KS Skat-Lub Kochcice m 5 440 17304 177
118 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 439 14152 133
119 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice s 5 439 12019 134
120 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 437 15386 215
121 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice   Katowice  
122 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów     Katowice  
123 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry     Katowice  
124 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów   Katowice  
125 Sitko Leonardo SOKÓŁ Wola     Tychy    
126 Beberok Józef CEZAB Piasek     Tychy    
127 Beczała Andrzej TS Pszczyna     Tychy    
128 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów     Tychy    
129 Pyrkosz Mariusz DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ Rybnik  
130 Grela Alfred WISUS Żory     Rybnik  
131 Glac Józef JUBILAT Jastrzębie     Rybnik  
132 Młoczek Jan ISKRA Rybnik     Rybnik  
133 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Zabrze  
134 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom     Zabrze  
135 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Zabrze  
136 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Zabrze  
137 Fleischer Grzegorz VICTORIA TRANZYT Chróścice   Opole    
138 Koziorowski Piotr KS Skat-Lub Kochcice     Opole    
139 Wyszkowski Marek GOSiT Zawadzkie     Opole    
140 Świtała Antoni GOSiT Zawadzkie     Opole    
141 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice     Śl. Południe  
142 Cisek Edward SC Herkules Rydułtowy     Śl. Południe  
143 Wojtczyk Waldemar KWK 1 Maja Wodzisław Śl.     Śl. Południe  
144 Szulik Mirosław LKS Lyski     Śl. Południe  
145 Szatkowski Leszek KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom
146 Biniakiewicz Marian KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom
147 Bianga Edward KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom
148 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom
149 Żywicki Marcin SK FAMILY Dziemiany     Pom-Kaszubski
150 Radtke Piotr MOSiR Puck     Pom-Kaszubski
151 Radtke Marek MOSIR Puck     Pom-Kaszubski
152 Mikołajczyk Paweł SK FAMILY Dziemiany     Pom-Kaszubski
153 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy     Tychy M.  
154 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy     Tychy M.  
155 Łapa Henryk SKAT KLUB Kobiór     Tychy M.  
156 Krystian Łapa PIEKUŚ SUBLE Tychy     Tychy M.  
157 Hałacz Janusz WISUS Żory     Dzika Karta Zarząd
158 Baran Adam MOSiR Puck     Dzika Karta Zarząd
159 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl.     Dzika Karta Zarząd
160 Papkala Janusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Dzika Karta Zarząd
    REZERWA          
               
1 Piekarski Bogusław DDK Brzeziny Śl. m 1 436 14731 160
2 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 432 14463 138
3 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 430 16547 183

« powrót do listy