Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa Polski - Kat. Kob. Jun. Sen.

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - KATEGORIA KOBIET, JUNIORÓW I SENIORÓW

PATRONAT WÓJTA GMINY LYSKI I JEJKOWICE

  • Organizator: Pion Sportowy Zarządu Polskiego Związku Skata
  • Miejsce: Dom Przyjęć FINEZJA Szczerbice Piaskowa 1
  • Termin: 11.03.2018 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju: Faruga Jan 606 806 548
  • Zapisy: W/g Kwalifikacji. Potwierdzenie do 06.03.2018 - Kobiety i Juniorzy zapisy na miejscu
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Nagrody: Wpisowe + Sponsorowane 3 000 zł.
  • Program Turnieju: 4 Serie po 36 rozdań
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat
L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w
1 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 839 19126 179
2 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 803 20574 205
3 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 762 19650 190
4 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 754 16181 151
5 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 668 14566 134
6 Pypłacz Erwin GRIN Siemianowice Śl. s 1 662 18626 196
7 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 648 17984 169
8 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 647 16701 172
9 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 621 19428 228
10 Świtała Franciszek GOSiT Zawadzkie s 5 618 16119 160
11 Oślizlok Roman LKS FORTECA Świerklany s 3 588 19015 172
12 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 585 16506 166
13 Kukowka Henryk KSS Pawonków s 5 565 17601 181
14 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 564 18528 169
15 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 559 18650 206
16 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 557 18089 198
17 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 549 18412 192
18 Fizia Józef WALET Pawłowice s 1 549 18015 194
19 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 546 18417 168
20 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 518 17702 163
21 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 514 16219 171
22 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 512 18350 185
23 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 508 18599 198
24 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 479 12430 131
25 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 472 18116 174
26 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 469 13639 135
27 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 464 12634 126
28 Knopik Józef LZS Ligota Dolna s 5 453 14801 145
29 Rączkowski Mieczysław LECH Kędzierzyn-Koźle s 5 452 16349 163
30 Daniluk Kazimierz GKS DĄB Gaszowice s 7 444 13612 135
31 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 439 14152 133
32 Szimber Andrzej KS Skat-Lub Kochcice s 5 439 12019 134
33 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 437 15386 215
34 Urbańczyk Stanisław SILESIA Tarnowskie Góry s 1 432 14463 138
35 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 430 16547 183
36 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 427 14734 147
37 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 425 15517 162
38 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 424 10626 102
39 Kuźnik Jerzy MIFAMA Mikołów s 2 423 13012 120
40 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 417 12091 140
41 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 407 16765 149
42 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 398 16514 163
43 Burczyk Andrzej S.K. FAMILY Dziemiany s 9 397 10233 95
44 Dutkiewicz Edward WOKiR Połomia s 7 396 16329 205
45 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s 4 395 16146 160
46 Starosta Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 387 16821 180
47 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 387 16632 171
48 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 378 16522 192
49 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 371 13671 143
50 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 369 13908 149
51 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 367 12858 137
52 Lorenz Ryszard WISUS Żory s 3 350 13015 114
53 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 348 13294 135
54 Hajduk Zdzisław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 340 14949 131
55 Molenda Andrzej PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 329 15431 133
56 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 325 13677 146
57 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 320 13839 140
58 Deptała Leon SKAT Kolonowskie s 5 311 13974 129
59 Antończyk Józef LWSM Knurów s 4 308 13955 118
60 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 306 14669 172
61 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 1 299 12705 118
62 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 298 13131 138
63 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s 4 297 15439 147
64 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 292 14811 140
65 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 290 15153 157
66 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 288 14035 150
67 Załęcki Jerzy KS GÓRNIK Boguszowice s 3 282 6690 70
68 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 281 13082 141
69 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów Katowice  
70 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry     Katowice  
71 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl.     Katowice  
72 Morgała Henryk AMICUS KWK STASZIC Katowice   Katowice  
73 Janosz Emanuel SOKÓŁ Wola     Tychy    
74 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola     Tychy    
75 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny     Tychy    
76 Wójcik Stefan LEŚNA Bieruń     Tychy    
77 Warło Henryk JUBILAT Jastrzębie     Rybnik  
78 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany     Rybnik  
79 Buchalik Alfons WISUS Żory     Rybnik  
80 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany     Rybnik  
81 Nowak Edward LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Zabrze  
82 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom     Zabrze  
83 Wroblowski Stefan LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice   Zabrze  
84 Lier Marian SK RSM Ruda Śl.     Zabrze  
85 Czakaj Franciszek LZS Leśnica     Opole  
86 Kocot Andrzej Nitron Krupski Młyn     Opole  
87 Pudełek Józef Skat Kolonowskie     Opole  
88 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna     Opole  
89 Wojaczek Antoni LKS Lyski     Śl. Południe  
90 Zdechlikiewicz Eugen KWK 1 Maja Wodzisław Śl.     Śl. Południe  
91 Cisek Edward SC Herkules Rydułtowy     Śl. Południe  
92 Menżyk Erwin SC Herkules Rydułtowy     Śl. Południe  
93 Mitkowski Wienfried KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom.
94 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom.
95 Kalina kazimierz KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom.
96 Maciej Tadeusz KS KRAJNA Złotów     Wlkp-Kuj-Pom.
97 Kaleta Jan KS CZUŁOWIANKA Tychy     Tychy M.  
98 Szopa Jerzy TĘCZA TYCHY     Tychy M.  
99 Kaczmarek Andrzej TĘCZA TYCHY     Tychy M.  
100 Kurzyp Henryk KS FILIP     Tychy M.  
               
    REZERWA          
1 Waloszczyk Eugeniusz OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 279 6740 79
2 Pietryja Feliks KIBIC Studzionka s 2 275 11110 124
3 Lier Marian Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 271 11966 111

« powrót do listy