Polski Związek Skata
Terminarz

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Kob, Jun. Sen.

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KATEGORIA SENIOR - PATRONAT WÓJT GMINY LYSKI

KATEGORIA KOBIET - WÓJT GMINY JEJKOWICE

KATEGORIA JUNIORÓW - WÓJT GMINY GASZOWICE

  • Organizator: Zarząd Polskiego Związku Skata,
  • Miejsce: Dom Przyjęć FINEZJA, Szczerbice ul. Piaskowa 1c
  • Termin: 25.11.2018 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju: Cyran Eugeniusz 723 844 317
  • Zapisy: Potwierdzenie startu przez Okręgi do 21.11.2018
  • Składka Startowa: Według Zarządzenia Finansowego PZSkat
  • Nagrody: Składka Startowa + Sponsorowane 4 000 zł.
  • Program Turnieju: 4 Serie po 36 rozdań ( 2 z rozstawienia, 2 w/g wyników)
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat

LISTA UCZESTNIKÓW IMP

L.p. Nazwisko Imię Klub .Kat. Okr. GP S U M A
razem  Z gry w
1 Gawron Bogdan ASY Żory s 3 760 20541 221
2 Paulus Ewald SILESIA Rybnik s 3 754 19801 204
3 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 704 19091 206
4 Kaszuba Piotr NITRON Krupski Młyn s 5 650 19481 208
5 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s 4 643 18875 183
6 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 1 626 19419 198
7 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s 7 614 15357 144
8 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 593 17483 192
9 Rezner Adam SILESIA Rybnik s 3 588 15469 150
10 Armatys Józef TKKF SKAT Racibórz s 7 585 14773 158
11 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 578 16836 167
12 Łękawski Wiesław LKS FORTECA Świerklany s 3 568 17454 191
13 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 1 567 17343 175
14 Stanulla Jerzy DK STRZELEC Strzelce Opolskie s 5 563 18645 174
15 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s 4 550 16562 187
16 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s 7 547 17337 162
17 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 1 537 17615 169
18 Kowalski Konrad KS KRAJNA Złotów s 8 518 18751 173
19 Pieczka Józef LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 504 17166 181
20 Magner Piotr LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 503 15279 144
21 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s 10 499 16798 166
22 Sykuła Marian U JANA Tychy s 10 497 17406 169
23 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s 7 494 14586 166
24 Kocot Andrzej NITRON Krupski Młyn s 5 491 14088 136
25 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 1 487 12130 114
26 Polok Franciszek LKS FORTECA Świerklany s 3 476 15826 174
27 Uszko Stanisław Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 471 18331 168
28 Skotnica Alojzy TS Pszczyna s 2 471 14172 142
29 Dygdałowicz Maciej MDK BOLKO Łaziska G. s 2 462 15623 220
30 Szumski Zbigniew SAKOP 4 ASY Bytom s 4 461 16656 182
31 Rogoziński Kazimierz SAKOP 4 ASY Bytom s 4 460 14072 135
32 Bartosik Wojciech SILESIA Rybnik s 3 455 15476 157
33 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 1 450 17247 180
34 Żogała Tadeusz LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 445 13196 149
35 Famula Alfons LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 431 14000 138
36 Dybowski Leopold GOSiT Zawadzkie s 5 430 13147 138
37 Waloszyński Ernest MDK BOLKO Łaziska G. s 2 427 17438 165
38 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 1 424 16530 156
39 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s 7 400 17686 170
40 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 398 15488 176
41 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 1 393 16891 187
42 Rechenek Mieczysław ZAGŁOBA Tychy s 10 393 13063 150
43 Gajda Bolesław LKS FORTECA Świerklany s 3 385 13816 145
44 Kukowka Henryk LZS Ligota Dolna s 5 379 10849 109
45 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 1 373 17694 180
46 Baszczok Gerard BUK Rudy s 3 371 8663 78
47 Rejter Zbigniew CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 366 14351 157
48 Śliż Bogusław ASY Żory s 3 361 16024 175
49 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s 4 357 12245 122
50 Kowalski Jerzy KS CZUŁOWIANKA Tychy s 10 350 15051 153
51 Fizia Józef WALET Pawłowice s 3 346 15201 178
52 Łapa Krystian PIEKUŚ SUBLE Tychy s 10 343 11414 125
53 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 1 340 15049 165
54 Guzik Władysław LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice s 4 336 15333 137
55 Skupień Eugeniusz WISUS Żory s 3 333 12798 133
56 Ciwis Teodor SK Wyry s 2 331 13775 152
57 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s 2 326 16260 176
58 Glied Joachim VICTORIA TRANZYT Chróścice s 5 326 8214 75
59 Konstanty Bolesław KS ŁABĘDY Gliwice s 4 319 15276 177
60 Cegiełka Józef S.C. HERKULES Rydułtowy s 7 313 12687 130
61 Bryłka Ernest GOSiT Zawadzkie s 5 309 13465 142
62 Bonk Joachim Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 306 11577 109
63 Wojciechowski Zbigniew LKS FORTECA Świerklany s 3 304 14960 147
64 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 304 14161 150
65 Płaczek Ryszard LKS Górki Śl. s 7 303 12557 128
66 Jurczyk Andrzej Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 300 14068 173
67 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s 4 298 11775 120
68 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s 1 295 9885 99
69 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA KLIMZOWIEC Chorzów s 1 Katowice  
70 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 Katowice  
71 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 1 Katowice  
72 Beberok Józef CEZAB Piasek s 2 Tychy    
73 Czarnynoga Paweł OSP Lędziny s 2 Tychy    
74 Noras Wiktor SOKÓŁ Wola s 2 Tychy    
75 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 Rybnik  
76 Świerkot Eugeniusz WISUS Żory s 3 Rybnik  
77 Kuś Bolesław KS GÓRNIK Boguszowice s 3 Rybnik  
78 Myrczik Józef SZOMBIERKI Bytom s 4 Zabrze  
79 Wcisło Edward SZOMBIERKI Bytom s 4 Zabrze  
80 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s 4 Zabrze  
81 Wodniok Bernard LZS Ligota Dolna s 5 Opole  
82 Szimber Andrzej KS SKAT - LUB Kochcice s 5 Opole  
83 Siendzielosz Paweł RAMSCH Chrzowice s 5 Opole  
84         Śl. Południe  
85         Śl. Południe  
86         Śl. Południe  
87 Mitkowski Winfried KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom.
88 Tadeusz Maciej KS KRAJNA Złotów s 8 Wlkp-Kuj-Pom.
89 Jakubczak Henryk Skat Klub RSM Ruda Śl. s 4 Wlkp-Kuj-Pom.
90         Kasz-Pomorski
91         Kasz-Pomorski
92         Kasz-Pomorski
93 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy     Tychy M.  
94 Olszewski Michał KS FILIP     Tychy M.  
95 Zielonka Emil TĘCZA Tychy     Tychy M.  
96 Zdechlikiewicz Eugeniusz KWK 1 MAJA  Wodzisław Śl. s 5 PZSkat  
               
    REZERWA          
1 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s 4 293 15615 175
2 Balcar Krystian WOKiR Połomia s 7 292 10377 102
3 Niemiec Stanisław ASY Żory s 3 290 12348 135
4 Kowalczyk Piotr SILESIA Tarnowskie Góry s 1 284 12384 152

« powrót do listy