Polski Związek Skata
Terminarz

Indywidualne Mistrzostwa O/Katowice - I Dzień

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU - I DZIEŃ

  • Organizator: Okręg Katowice PZSkat
  • Miejsce: Dom Przyjęć MAJA Chorzów Bojowników o Wolność i Demokrację 1
  • Termin: 06.10.2018 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju: Piotr Czypionka 602 300 180
  • Zapisy: Potwierdzenie obecności przez Kluby
  • Składka Startowa: 40 złotych
  • Program Turnieju: 3 Serie po 36 rozdań
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat
UCZESTNICY FINAŁU MISTRZOSTW OKREGU I DZIEŃ
M-ce Nazwisko Imię Klub - Sekcja Kat Pkt GP Małe Pkt W P
1 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m 660 17303 160 13
2 Cholewiński Piotr GÓRNIK Wesoła m 606 18046 178 24
3 Goworek Zbigniew KS CHSM Chorzów m 589 15818 172 35
4 Leśniewski Zdzisław BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów s 576 17393 197 43
5 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 565 17178 197 37
6 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s 548 16278 167 22
7 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 535 16519 170 24
8 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m 533 12270 117 16
9 Brzoska Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s 529 13433 127 15
10 Sodzawiczny Dariusz 4 KORONY MDK Szopienice m 522 16241 175 36
11 Szober Andrzej GRIN Siemianowice Śl. s 512 16674 174 30
12 Pilch Eugeniusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m 510 14379 166 32
13 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s 501 15211 156 26
14 Kubas Janusz 06 KLEOFAS Katowice m 492 14801 147 21
15 Płaszczyk Kazimierz MDK Zawodzie s 489 16037 167 32
16 Markiewicz Leszek OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 485 13582 132 16
17 Mincer Piotr 06 KLEOFAS Katowice m 484 15120 150 23
18 Gorczyca Bogdan GÓRNIK Wesoła m 477 14756 150 22
19 Barczyk Roman SILESIA Tarnowskie Góry m 477 14669 156 26
20 Mlotek Marek BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 474 14540 144 24
21 Zajdel Andrzej KS CHSM Chorzów m 471 15335 152 19
22 Piela Henryk KS CHSM Chorzów m 467 15587 176 46
23 Orel Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 466 15011 159 32
24 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m 466 14561 155 29
25 Wszeborowski Dariusz BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 445 15531 145 24
26 Kania Aleksander SILESIA Tarnowskie Góry m 442 15047 136 17
27 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m 432 15097 154 27
28 Ziaja Jerzy CHEMIK Siemianowice Śl. s 431 15068 149 23
29 Liebig Czesław AMICUS KWK STASZIC Katowice s 422 14589 138 16
30 Lorenz Leonard CHEMIK Siemianowice Śl. s 414 13501 125 15
31 Tkocz Mieczysław KS CHSM Chorzów m 412 13305 144 26
32 Habryka Sebastian FERDYNAND MDK Bogucice s 408 12451 128 24
33 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s 407 11609 131 36
34 Warzyński Stanisław CHEMIK Siemianowice Śl. m 406 13328 141 24
35 Sodzawiczny Zbigniew 4 KORONY MDK Szopienice m 403 14564 151 28
36 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s 402 13484 123 14
37 Pietrzyk Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 397 14095 156 40
38 Gałęza Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. m 395 13553 166 42
39 Grzywaczyk Piotr GWAREK BOLINA KWK WIECZOREK Katowice m 394 13089 167 61
40 Michalik Roman FERDYNAND MDK Bogucice m 388 12118 108 15
41 Richert Eugeniusz SK BARBARA Chorzów m 387 13320 132 25
42 Dziedzic Klemens SILESIA Tarnowskie Góry s 385 12043 113 18
43 Kraszewski Andrzej SILESIA Tarnowskie Góry s 384 14312 152 35
44 Winnicki Andrzej OK ANDALUZJA Piekary Śl. s 382 14077 161 40
45 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m 381 12795 133 29
46 Szweda Michał BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 375 12152 147 36
47 Grochla Piotr 06 KLEOFAS Katowice s 363 13960 146 31
48 Szczepaniak Wojciech BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 362 11554 149 43
49 Banasik Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m 357 12114 121 22
50 Szeliga Stanisław GÓRNIK Wesoła m 356 12665 119 21
51 Maroński Jan KS CHSM Chorzów m 355 11338 123 20
52 Lampa Piotr CHEMIK Siemianowice Śl. m 351 34419 144 31
53 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s 346 13496 146 32
54 Kiciński Jerzy SILESIA Tarnowskie Góry m 344 11840 131 34
55 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s 343 13494 141 26
56 Czypionka Piotr AMICUS KWK STASZIC Katowice m 340 8101 76 12
57 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m 338 10557 104 18
58 Czernikarz Andrzej SAKOP 4 ASY Bytom m 336 10366 111 24
59 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m 329 11527 108 14
60 Musik Franciszek SILESIA Tarnowskie Góry s 327 12742 123 27
61 Płaza Franciszek 06 KLEOFAS Katowice m 323 11288 121 21
62 Pikos Antoni SILESIA Tarnowskie Góry s 323 10883 125 33
63 Jasiński Piotr BOMBAJKA Klimzowiec Chorzów m 316 11824 137 35
64 Szpecht Marian KS CHSM Chorzów m 298 11307 118 21
Rezerwa
1 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice s-k 289 9669 103 23
2 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m 286 9596 95 15
3 Kukuła Bogdan FERDYNAND MDK Bogucice m 280 11662 142 41

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW OKRĘGU

  • Organizator: Okręg Katowice PZSkat
  • Miejsce: Dom Przyjęć MAJA Chorzów Bojowników o Wolność i Demokrację 1
  • Termin: 03.11.2018 godzina 09.00
  • Kierownik turnieju: Piotr Czypionka 602 300 180
  • Zapisy: Potwierdzenie obecności przez Kluby
  • Program Turnieju: Najlepszych 16 zawodników z I dnia - 5 Serii po 36 rozdań
  • Klasyfikacja: Indywidualna zgodnie z MPGwSkata oraz regulaminami PZSkat
  • Składka Stolikowa: Zgodnie z Zarządzeniem Finansowym PZSkat
  • Nagrody: 100% Wpisowego z I Dnia + dofinansowanie Okręgu 1 600 zł.

« powrót do listy