Polski Związek Skata
Terminarz

Nadzwyczajny Zjazd delegatów O/ Katowice PZSkat

/userfiles/Program Nadzwyczajnego Zjazdu Okręgu Katowice.docx

/userfiles/Ordynacja Zjazd Nadzwyczajny Okreg Katowice.docx

/userfiles/strony/1178/Regulamin Nadzwyczajnego Zjazdu Okręgu Katowice.docx

LISTA OBECNOŚCI

Nadzwyczajny Zjazd Delegatów Okręgu Katowice PZSkat 12-09-2019 r.

wg stanu prawnego i osobowego na dzień 20-07-2019 r.

     L.p.

Klub, Sekcja

liczba

delegatów

Nazwisko i imię

mandat

nr

podpis

 

4 KORONY MDK Szopienice

1

Lanuszny Jan

1

 

 

SK BARBARA Chorzów

1

Feit Ryszard

2

 

 

GRIN Siemianowice Śl..

1

Szober Andrzej

3

 

 
  • DDK Brzeziny Śl.

1

Wieczorek Antoni

4

 

 

KWK WUJEK Katowice

1

Dudek Wiesław

5

 

 

FERDYNAND MDK Bogucice

1

Michalik Roman

6

 

 
  • CHEMIK Siemianowice Śl.

2

Michalak Marek

7

 

Włodarczyk Leszek

8

 

 

MDK Zawodzie

1

Golec Jan

9

 

 

06 KLEOFAS Katowice

1

Pietrzyk Franciszek

10

 

 
  • OK ANDALUZJA Piekary Śl.

1

Markiewicz Leszek

11

 

 

MIŚ Mysłowice

1

Broda Bartłomiej

12

 

 

AMICUS  Katowice

5

Czypionka Piotr 

13

 

Grzyb Sebastian

14

 

Morgała Henryk

15

 

Pilch Eugeniusz

16

 

Zaic Grzegorz

17

 

 

GÓRNOŚLĄZAK Mysłowice

1

Berek Jan

18

 

 

MDK Kalety

1

Mazur Rajmund

19

 

 
  • GWAREK BOLINA  Katowice

1

Samarzewski Paweł

20

 

 
  • :PZKS FENIKS Chorzów

1

Blinda Grzegorz

21

 

 
  • SILESIA Tarnowskie Góry

3

Warecki Bernard

22

 

Dziedzic Klemens

23

 

Kowalczyk Piotr

24

 

 

BOMBAJKA Chorzów

1

Wilczek Andrzej

25

 

 

GÓRNIK Wesoła

1

Gorczyca Bogdan

26

 

 

FLOREK Świętochłowice

1

Kostrzewa Zbigniew

27

 

 

KS CHSM Chorzów

2

Goworek Zbigniew

28

 

Dąbrowski Andrzej

29

 

 

:MDM POŁUDNIE Katowice

1

Mesjasz Damian

30

 

 

SOKÓŁ Imielin

1

Waniek Marian

31

 

Zaproszeni Prezesi Klubów/Sekcji nie będący delegatami

1.

HUTNIK Miasteczko Śl

 

 

 

 

2.

BOMBAJKA Chorzów

 

Orel Dariusz

 

 

3.

CHEMIK Siemianowice Śl.

 

Solik Witold

 

 

4.

06 KLEOFAS Katowice

 

Tworuszka Grzegorz

 

 

5.

MIŚ Mysłowice

 

Sowa Piotr

 

 

6.

CHSM Chorzów

 

Maroński Jan

 

 

 


« powrót do listy