Polski Związek Skata
Terminarz

IMP zawodnicy eliminacji 30-08 br niedziela godz.10.00

Chudów, ul.Podzamcze 3 (namiot obok Oberży Czarny Koń)

Eliminacje IMP 2020 Dzień II       Lista Ostateczna
  30 08 2020 - sobota godz.10,00  
lp Nazwisko  Imię klub kat
1 Abramek Zdzisław MOK GUIDO Zabrze s
2 Beczała Andrzej TS Pszczyna s
3 Berek Jan MDK Zawodzie m
4 Berger Paweł AMICUS KWK STASZIC Katowice m
5 Bienia Marcin JORDAN Kończyce Zabrze s
6 Biernat Wiesław GKS DĄB Gaszowice m
7 Blinda Grzegorz PZKS FENIKS Chorzów m
8 Błaszczyk Roman MDK BOLKO Łaziska G. m
9 Bogocz Tadeusz SILESIA Tarnowskie Góry m
10 Bogucki Zygmunt CHEMIK Siemianowice Śl. s
11 Bojdoł Iwona PIAST Leszczyny k
12 Bortel Henryk CHEMIK Siemianowice Śl. s
13 Brania Bogdan KS FILIP m
14 Breguła Zygmunt KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
15 Broda Helena AMICUS KWK STASZIC Katowice k-s
16 Broda Jarosław MDK POŁUDNIE Katowice m
17 Bryła Krzysztof MDK Kalety m
18 Buczkowski Czesław Sokół Wola s
19 Bulak Ryszard LKS Górki Śl. m
20 Byczek Rudolf SOKÓŁ Imielin m
21 Cieślik Michał KWK WUJEK Katowice m
22 Cieślik Ryszard KWK WUJEK Katowice m
23 Cisek Edward S.C. HERKULES Rydułtowy s
24 Ciwis Teodor SK Wyry s
25 Ciwis Wilhelm CHEMIK Siemianowice Śl. s
26 Czernikarz Andrzej INSTALATOR 4 ASY Bytom m
27 Czysz Leszek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
28 Darda Jarosław Krojc Krzyżanowice m
29 Dąbrowski Marian MDK BOLKO Łaziska G. m
30 Domagała Dariusz KWK WUJEK Katowice 0
31 Drzymała Piotr Krojc Krzyżanowice m
32 Dudek Wiesław KWK WUJEK Katowice m
33 Faruga Jan TS Pszczyna s
34 Feliks Marek OSP Lędziny m
35 Ferdyn Mieczysław ISKRA Rybnik m
36 Gawełczyk Bronisław DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m
37 Gawiński Piotr  INSTALATOR 4 ASY Bytom m
38 Gierszendorf Bogdan MOK GUIDO Zabrze s
39 Głowski Marek CHEMIK Siemianowice Śl. m
40 Goc Jan KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s
41 Goleniak Zbigniew SOKÓŁ Imielin m
42 Gomola Jan TKKF RELAKS Wodzisław s
43 Gorzelak Ryszard MDK Kalety s
44 Grochowiec Jan ZAGŁOBA Tychy m
45 Gryzło Stanisław MIFAMA Mikołów s
46 Grzyb Sebastian AMICUS KWK STASZIC Katowice m
47 Hanusek Tomasz LKS Górki Śl. m
48 Hozakowski Henryk SOKÓŁ Imielin s
49 Jakimiec Tadeusz KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
50 Janosz Emanuel Sokół Wola s
51 Jaworek Andrzej AMICUS KWK STASZIC Katowice m
52 Jaworek Henryk ISKRA Rybnik m
53 Kabisz Adam MDK Zawodzie m
54 Kałuża Kordian CHEMIK Siemianowice Śl. m
55 Kania Piotr SK Wyry m
56 Kasparek Marian LKS Górki Śl. s
57 Kiciński Jerzy ZAGŁOBA Tychy m
58 Klenczar Stanisław Sokół Wola m
59 Klima Piotr MOK GUIDO Zabrze s
60 Kokot Eugeniusz INSTALATOR 4 ASY Bytom m
61 Kolonko Grzegorz MDK BOLKO Łaziska G. m
62 Kompała Dariusz MDK Kalety m
63 Konowalski Arkadiusz AMICUS KWK STASZIC Katowice m
64 Konsek Andrzej Skat Klub Woszczyce m
65 Kopyciński Sławomir SOKÓŁ Imielin m
66 Korus Andrzej PZKS FENIKS Chorzów s
67 Kosiec Zbigniew DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m
68 Kowalczyk Józef INSTALATOR 4 ASY Bytom s
69 Kozdroń Robert MDK BOLKO Łaziska G. m
70 Kozłowski Władysław POKÓJ Ruda Śl. s
71 Kral Adam DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m
72 Król Piotr RKS Rybnik 20 M
73 Kruczek Henryk POKÓJ Ruda Śl. s
74 Kubeczko Błażej Sokół Wola m
75 Kukuła Bogdan 4 KORONY MDK Szopienice s
76 Kukuła Witold KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice m
77 Kwarciak Andrzej MDK Zawodzie m
78 Kwaśniok Jan KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice s
79 Lurka Andrzej DK  Rybnik-Chwałowice NSZZ SOLIDARNOŚĆ m
80 Łapuszek Marcin SK Wyry m
81 Maciaszek Leszek POKÓJ Ruda Śl. m
82 Maciaszek Wiesław POKÓJ Ruda Śl. m
83 Mandera Werner KSS MARCEL Radlin s
84 Marcisz Herbert PZKS FENIKS Chorzów s
85 Marcol Józef TKKF RELAKS Wodzisław s
86 Maśka Mirosław KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
87 Maziarczyk Władysław S.C. STRAŻAK Głożyny s
88 Miarka Ludwig SK Wyry m
89 Michalak Marek CHEMIK Siemianowice Śl. s
90 Michalski Dawid LKS Lyski m
91 Młoczek Jan ISKRA Rybnik s
92 Mol Jan AMICUS KWK STASZIC Katowice m
93 Morkisz Krzysztof KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE s
94 Mral Zdzisław LWSM Knurów m
95 Mrozek Roman MOK GUIDO Zabrze s
96 Niesyto Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
97 Niewiadomski Roman Skat Klub Woszczyce m
98 Niewrzoł Arkadiusz S.C. STRAŻAK Głożyny m
99 Noga Krzysztof MDK BOLKO Łaziska G. m
100 Noga Leszek INSTALATOR 4 ASY Bytom m
101 Noras Wiktor Sokół Wola s
102 Ostrowski Tadeusz ZAGŁOBA Tychy m
103 Pawłowski Marek AMICUS KWK STASZIC Katowice m
104 Pielacz Marian GKS DĄB Gaszowice m
105 Pielacz Wojciech GKS DĄB Gaszowice m
106 Płaszczyk Kazimierz KWK WUJEK Katowice s
107 Płoszaj Mirosław ISKRA Rybnik m
108 Polaczek Henryk SILESIA Tarnowskie Góry m
109 Polednik Denis Krojc Krzyżanowice j
110 Polednik Krystian Krojc Krzyżanowice m
111 Przyłucki Arkadiusz SOKÓŁ Imielin m
112 Przynicki Rajnard LKS Górki Śl. s
113 Pudło Krzysztof ISKRA Rybnik m
114 Pyrchała Zbigniew KS NAPRZÓD Czyżowice m
115 Ratajczak Michał S.C. HERKULES Rydułtowy m
116 Rozmus Eugeniusz Sokół Wola m
117 Rupik Paweł MDK Kalety m
118 Saternus Jerzy SOKÓŁ Imielin s
119 Sikora Henryk INSTALATOR 4 ASY Bytom s
120 Skrzypczyk Henryk KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
121 Skuczik Paweł POKÓJ Ruda Śl. s
122 Sławik Leszek MDK Kalety s
123 Sobczuk Artur KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
124 Sornek Krzysztof SK Wyry m
125 Stawowy Bodgan Sokół Wola m
126 Stęchły Janusz SOKÓŁ Imielin m
127 Stępniak Zbigniew POKÓJ Ruda Śl. m
128 Stroiński Włodzimierz S.C. STRAŻAK Głożyny s
129 Sweryd  Marek TS Pszczyna m
130 Szafarz Roman TĘCZA Tychy s
131 Szafraniec Adrian Skat Klub Woszczyce m
132 Szewczyk Mirosław LKS Lyski m
133 Szopa Jerzy TĘCZA Tychy s
134 Szulik Grzegorz LKS Lyski m
135 Szulik Mirosław LKS Lyski m
136 Świtek Władysław JORDAN Kończyce Zabrze m
137 Tabak Henryk MOK GUIDO Zabrze s
138 Tokar Kazimierz S.C. HERKULES Rydułtowy s
139 Tomecki Czesław MIFAMA Mikołów m
140 Warecki Bernard SILESIA Tarnowskie Góry s
141 Wąsik Marian POKÓJ Ruda Śl. s
142 Wieczorek Marek KS INSTALBUD GÓRA-JANKOWICE m
143 Więcek Jan MDK Kalety s
144 Wikarek Damian INSTALATOR 4 ASY Bytom m
145 Wochnik Lucjan GKS DĄB Gaszowice m
146 Wojaczek Antoni LKS Lyski s
147 Wojaczek Grzegorz LKS Lyski m
148 Wojaczek Klaudiusz LKS Lyski m
149 Wojaczek Łukasz LKS Lyski m
150 Wojtala Piotr MDK BOLKO Łaziska G. m
151 Wojtczyk Waldemar KWK 1 MAJA Wodzisław Śl. m
152 Wojtyła Józef LKS Lyski m
153 Zacha Stefan RKS Rybnik 20 M
154 Zowada Jerzy MDK Kalety s
155 Zowada Kazimierz MDK POŁUDNIE Katowice s

« powrót do listy