III Grand Prix o/Kaszubsko-Pomorski 2022 | Miejsce i data: | Liniewo, 5 czerwiec 2022 r. | |||||||||||
Zawody przeprowadził klub: | GOKSiR Liniewo | Kierownictwo: | Narloch Stanisław | ||||||||||
Sędzia: | Żywicki Marcin | Sekretariat: | Żywicki Marcin | ||||||||||
Klasyfikacja zawodów | GP | S U M A | I SERIA | II SERIA | III SERIA | ||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Klub | Σ | GP | GP2 | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w |
1. | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 196 | 120 | 76 | 2900 | 25 | 960 | 8 | 1073 | 9 | 867 | 8 |
2. | Moch Ireneusz | Krajna Złotów | 187 | 115 | 72 | 2846 | 26 | 1156 | 9 | 1006 | 10 | 684 | 7 |
3. | Muża Jan | MOKSiR Puck | 178 | 110 | 68 | 2741 | 27 | 1024 | 9 | 846 | 10 | 871 | 8 |
4. | Stodolny Piotr | MOKSiR Puck | 171 | 105 | 66 | 2681 | 23 | 1342 | 12 | 482 | 4 | 857 | 7 |
5. | Gostomczyk Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 164 | 100 | 64 | 2625 | 25 | 1120 | 11 | 671 | 6 | 834 | 8 |
6. | Radtke Henryk | MOKSiR Puck | 162 | 98 | 64 | 2619 | 27 | 800 | 9 | 985 | 8 | 834 | 10 |
7. | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | 156 | 96 | 60 | 2525 | 28 | 1014 | 11 | 581 | 8 | 930 | 9 |
8. | Ciepłuch Stefania | Krajna Złotów | 152 | 94 | 58 | 2468 | 12 | 798 | 6 | 1127 | 1 | 543 | 5 |
9. | Jędrzejczak Jerzy | GOKSiR Liniewo | 148 | 92 | 56 | 2443 | 24 | 862 | 9 | 953 | 8 | 628 | 7 |
10. | Szneidrowski Marek | Fala Świekatowo | 146 | 90 | 56 | 2441 | 16 | 715 | 5 | 904 | 6 | 822 | 5 |
11. | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | 144 | 88 | 56 | 2426 | 25 | 959 | 9 | 589 | 9 | 878 | 7 |
12. | Klofta Krystyna | Fala Świekatowo | 142 | 86 | 56 | 2418 | 24 | 708 | 9 | 731 | 6 | 979 | 9 |
13. | Borkowski Marian | GOKSiR Liniewo | 138 | 84 | 54 | 2353 | 24 | 1110 | 10 | 387 | 5 | 856 | 9 |
14. | Kowalski Konrad | Krajna Złotów | 132 | 82 | 50 | 2286 | 19 | 294 | 2 | 957 | 8 | 1035 | 9 |
15. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 130 | 80 | 50 | 2281 | 29 | 1318 | 13 | 843 | 10 | 120 | 6 |
16. | Jacek Ludwik | MOKSiR Puck | 126 | 78 | 48 | 2243 | 13 | 857 | 0 | 562 | 6 | 824 | 7 |
17. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 124 | 76 | 48 | 2239 | 20 | 446 | 3 | 648 | 7 | 1145 | 10 |
18. | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | 122 | 74 | 48 | 2223 | 30 | 656 | 8 | 946 | 12 | 621 | 10 |
19. | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | 114 | 72 | 42 | 2059 | 16 | 1284 | 5 | 187 | 5 | 588 | 6 |
20. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 112 | 70 | 42 | 2056 | 21 | 148 | 4 | 491 | 5 | 1417 | 12 |
21. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 106 | 68 | 38 | 1980 | 24 | 793 | 7 | 920 | 10 | 267 | 7 |
22. | Wirkus Andrzej | GOKSiR Liniewo | 104 | 66 | 38 | 1959 | 27 | 345 | 7 | 870 | 10 | 744 | 10 |
23. | Bekisz Zdzisław | MOKSiR Puck | 102 | 64 | 38 | 1956 | 20 | 710 | 7 | 882 | 6 | 364 | 7 |
24. | Felski Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 98 | 62 | 36 | 1907 | 17 | 778 | 6 | 530 | 5 | 599 | 6 |
25. | Warnke Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 90 | 60 | 30 | 1776 | 17 | 674 | 6 | 437 | 4 | 665 | 7 |
27. | Wróbel Teresa | GOKSiR Liniewo | 84 | 58 | 26 | 1687 | 18 | 805 | 8 | 433 | 4 | 449 | 6 |
26. | Kurcaba Honorata | GOKSiR Liniewo | 82 | 56 | 26 | 1678 | 16 | 629 | 8 | 766 | 5 | 283 | 3 |
28. | Kujawski Adam | S.K. FAMILY Dziemiany | 78 | 54 | 24 | 1619 | 18 | 397 | 6 | 606 | 5 | 616 | 7 |
29. | Kozikowski Jan | GOKSiR Lipusz | 76 | 52 | 24 | 1616 | 17 | 183 | 4 | 824 | 7 | 609 | 6 |
30. | Belka Andrzej | Krajna Złotów | 68 | 50 | 18 | 1497 | 19 | 271 | 6 | 374 | 5 | 852 | 8 |
31. | Bełka Jan | Krajna Złotów | 67 | 49 | 18 | 1468 | 17 | 211 | 5 | 843 | 8 | 414 | 4 |
32. | Kozieł Barbara | Krajna Złotów | 64 | 48 | 16 | 1439 | 17 | 348 | 5 | 605 | 7 | 486 | 5 |
33. | Kozikowski Bogusław | GOKSiR Lipusz | 63 | 47 | 16 | 1409 | 16 | 641 | 9 | 162 | 1 | 606 | 6 |
34. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 56 | 46 | 10 | 1283 | 18 | 147 | 3 | 1136 | 11 | 0 | 4 |
35. | Szczypior Stefan | MOKSiR Puck | 47 | 45 | 2 | 1017 | 16 | 135 | 3 | 747 | 7 | 135 | 6 |
« powrót do listy