II Turniej Noworoczny im. Tadeusza Mazura 2023 | ||||||||||
Lp. | Suma | w | Seria I | w | Seria II | w | Seria III | w | ||
1. | Kołodziejczyk Krzysztof | OSP Lędziny | 3229 | 29 | 1354 | 11 | 791 | 8 | 1084 | 10 |
2. | Beczała Andrzej | TS Pszczyna | 3184 | 32 | 1453 | 13 | 881 | 10 | 850 | 9 |
3. | Kozacki Zbigniew | n/z | 3100 | 26 | 860 | 8 | 1338 | 11 | 902 | 7 |
4. | Dąbrowski Marian | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2909 | 28 | 1259 | 11 | 395 | 7 | 1255 | 10 |
5. | Sobczuk Artur | KS INSTALBUD Góra-Jankowice | 2858 | 26 | 741 | 5 | 995 | 8 | 1122 | 13 |
6. | Szczecina Michał | LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice | 2840 | 29 | 910 | 9 | 984 | 12 | 946 | 8 |
7. | Pawlas Mariusz | ASY WISUS Żory | 2812 | 25 | 385 | 6 | 1387 | 11 | 1040 | 8 |
8. | Mazur Konrad | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2781 | 29 | 1108 | 10 | 686 | 9 | 987 | 10 |
9. | Strzoda Bogdan | n/z | 2742 | 24 | 1457 | 13 | 976 | 7 | 309 | 4 |
10. | Borko Grzegorz | ZAGŁOBA Tychy | 2731 | 23 | 1077 | 10 | 822 | 8 | 832 | 5 |
11. | Targosz Dawid | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2712 | 25 | 1131 | 10 | 982 | 9 | 599 | 6 |
12. | Kołodziejczyk Adam | OSP Lędziny | 2674 | 22 | 602 | 7 | 1254 | 8 | 818 | 7 |
13. | Pasieka Wiesław | DĄBKI Mościska | 2669 | 26 | 982 | 10 | 473 | 5 | 1214 | 11 |
14. | Waloszyński Ernest | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2664 | 27 | 772 | 7 | 774 | 8 | 1118 | 12 |
15. | Wojtala Piotr | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2590 | 27 | 950 | 8 | 826 | 9 | 814 | 10 |
16. | Kąsek Andrzej | JARDEX WDK Szczejkowice | 2587 | 26 | 958 | 8 | 929 | 11 | 700 | 7 |
17. | Kolonko Janusz | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2578 | 20 | 1186 | 8 | 732 | 7 | 660 | 5 |
18. | Kosteczka Jarosław | ASY WISUS Żory | 2524 | 22 | 426 | 5 | 1078 | 8 | 1020 | 9 |
19. | Glama Stanisław | FALA Świekatowo | 2484 | 21 | 906 | 7 | 884 | 7 | 694 | 7 |
20. | Maśka Mirosław | KS INSTALBUD Góra-Jankowice | 2467 | 22 | 909 | 8 | 521 | 5 | 1037 | 9 |
21. | Zegzuła Mariusz | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2433 | 30 | 862 | 12 | 655 | 8 | 916 | 10 |
22. | Lotawiec Marek | SOKÓŁ Wola | 2399 | 26 | 762 | 10 | 420 | 6 | 1217 | 10 |
23. | Szatkowski Leszek | KRAJNA Złotów | 2396 | 26 | 565 | 6 | 1189 | 13 | 642 | 7 |
24. | Kwaśniak Jerzy | ASY WISUS Żory | 2391 | 23 | 129 | 4 | 1022 | 10 | 1240 | 9 |
25. | Moch Ireneusz | FALA Świekatowo | 2358 | 27 | 800 | 7 | 1041 | 12 | 517 | 8 |
26. | Beberok Józef | CEZAB Piasek | 2354 | 27 | 748 | 8 | 622 | 11 | 984 | 8 |
27. | Tyrała Tomasz | n/z | 2339 | 21 | 438 | 4 | 766 | 6 | 1135 | 11 |
28. | Morkisz Krzysztof | SOKÓŁ Wola | 2332 | 24 | 689 | 7 | 889 | 9 | 754 | 8 |
29. | Goc Jan | KS INSTALBUD Góra-Jankowice | 2331 | 30 | 961 | 12 | 662 | 8 | 708 | 10 |
30. | Szatkowski Mirosław | FALA Świekatowo | 2286 | 26 | 393 | 7 | 1032 | 10 | 861 | 9 |
31. | Ryszka Witold | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2281 | 21 | 342 | 4 | 869 | 8 | 1070 | 9 |
32. | Skotnica Alojzy | TS Pszczyna | 2269 | 21 | 974 | 8 | 848 | 8 | 447 | 5 |
33. | Skrzypulec Stanisław | OSP Lędziny | 2269 | 23 | 809 | 7 | 597 | 7 | 863 | 9 |
34. | Zielewski Ludwik | U JANA Tychy | 2262 | 22 | 807 | 8 | 648 | 6 | 807 | 8 |
35. | Morawiec Piotr | n/z | 2261 | 24 | 622 | 7 | 890 | 9 | 749 | 8 |
36. | Niewiadomski Roman | SK Woszczyce | 2257 | 23 | 590 | 8 | 1007 | 9 | 660 | 6 |
37. | Brania Bogdan | KS FILIP | 2233 | 24 | 159 | 6 | 1321 | 10 | 753 | 8 |
38. | Klenczar Stanisław | SOKÓŁ Wola | 2222 | 21 | 886 | 10 | 886 | 6 | 450 | 5 |
39. | Grochowiec Jan | ZAGŁOBA Tychy | 2214 | 24 | 902 | 10 | 649 | 7 | 663 | 7 |
40. | Królikowski Janusz | CEZAB Piasek | 2190 | 21 | 579 | 5 | 1258 | 12 | 353 | 4 |
41. | Kolonko Grzegorz | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2173 | 24 | 835 | 7 | 834 | 11 | 504 | 6 |
42. | Pater Stanisław | CEZAB Piasek | 2168 | 17 | 826 | 7 | 508 | 3 | 834 | 7 |
43. | Drzymała Piotr | KROJC Krzyżanowice | 2156 | 18 | 992 | 9 | 699 | 5 | 465 | 4 |
44. | Koperwas Czesław | KS Cieszyn – Filar | 2143 | 22 | 597 | 7 | 924 | 10 | 622 | 5 |
45. | Czysz Leszek | KS INSTALBUD Góra-Jankowice | 2116 | 18 | 932 | 6 | 451 | 4 | 733 | 8 |
46. | Bartuś Bogusław | n/z | 2114 | 24 | 688 | 8 | 646 | 9 | 780 | 7 |
47. | Koziorz Grzegorz | OSP Lędziny | 2110 | 23 | 927 | 9 | 749 | 9 | 434 | 5 |
48. | Żołneczko Adam | DĄBKI Mościska | 2110 | 23 | 1092 | 8 | 348 | 5 | 670 | 10 |
49. | Tomecki Czesław | MIFAMA Mikołów | 2091 | 25 | 981 | 9 | 488 | 7 | 622 | 9 |
50. | Pach Robert | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2052 | 24 | 481 | 5 | 1182 | 12 | 389 | 7 |
51. | Kozdroń Robert | MDK BOLKO Łaziska Górne | 2012 | 23 | 515 | 7 | 618 | 7 | 879 | 9 |
52. | Mayer Zbigniew | CEZAB Piasek | 1979 | 22 | 371 | 6 | 1167 | 10 | 441 | 6 |
53. | Watoła Stanisław | NAPRZÓD Czyżowice | 1937 | 19 | 438 | 6 | 693 | 6 | 806 | 7 |
54. | Szymała Tomasz | ASY WISUS Żory | 1933 | 20 | 734 | 7 | 491 | 5 | 708 | 8 |
55. | Konsek Andrzej | SK Woszczyce | 1900 | 22 | 8 | 3 | 682 | 7 | 1210 | 12 |
56. | Kłos Marcin | n/z | 1899 | 17 | 517 | 5 | 614 | 6 | 768 | 6 |
57. | Pażdzior Tomasz | CEZAB Piasek | 1899 | 23 | 852 | 9 | 604 | 8 | 443 | 6 |
58. | Brząkalik Roman | SK Woszczyce | 1882 | 22 | 621 | 9 | 666 | 6 | 595 | 7 |
59. | Pyrchała Zbigniew | NAPRZÓD Czyżowice | 1820 | 18 | 787 | 8 | 617 | 6 | 416 | 4 |
60. | Groborz Marek | MDK BOLKO Łaziska Górne | 1724 | 21 | 38 | 4 | 942 | 10 | 744 | 7 |
61. | Jędrzejczak Eugeniusz | LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice | 1673 | 16 | 170 | 2 | 263 | 3 | 1240 | 11 |
62. | Matląg Dariusz | DĄBKI Mościska | 1651 | 21 | 735 | 9 | 802 | 8 | 114 | 4 |
63. | Sier Mirosław | DĄBKI Mościska | 1560 | 15 | 132 | 1 | 1086 | 9 | 342 | 5 |
64. | Jabłoński Stanisław | KS Cieszyn – Filar | 1511 | 13 | 463 | 3 | 608 | 6 | 440 | 4 |
65. | Żołneczko Franek | DĄBKI Mościska | 1484 | 16 | 86 | 4 | 593 | 5 | 805 | 7 |
66. | Noras Szymon | OSP Lędziny | 1483 | 20 | 512 | 7 | 214 | 4 | 757 | 9 |
67. | Pilch Eugeniusz | GWAREK BOLINA Katowice | 1471 | 20 | 201 | 4 | 524 | 9 | 746 | 7 |
68. | Dygdałowicz Maciej | MDK BOLKO Łaziska Górne | 1470 | 22 | 1023 | 10 | 483 | 6 | -36 | 6 |
69. | Wojczyk Waldemar | KROJC Krzyżanowice | 1422 | 20 | 517 | 8 | 777 | 8 | 128 | 4 |
70. | Obirek Zbigniew | KS Cieszyn – Filar | 1413 | 18 | 765 | 8 | 748 | 7 | -100 | 3 |
71. | Papkala Janusz | LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice | 1342 | 17 | 402 | 5 | 392 | 6 | 548 | 6 |
72. | Brzęk Czesław | MDK BOLKO Łaziska Górne | 1319 | 16 | 622 | 7 | 106 | 3 | 591 | 6 |
73. | Kukuła Witold | KS TERMKOM ŁABĘDY Gliwice | 1306 | 21 | 762 | 9 | 382 | 7 | 162 | 5 |
74. | Faruga Jan | TS Pszczyna | 1255 | 15 | 327 | 4 | 516 | 7 | 412 | 4 |
75. | Wawoczny Dariusz | MDK BOLKO Łaziska Górne | 952 | 21 | 999 | 10 | -143 | 4 | 96 | 7 |
76. | Modrzyk Marek | OSP Lędziny | 800 | 9 | 262 | 3 | -40 | 1 | 578 | 5 |
77. | Błaszczyk Roman | MDK BOLKO Łaziska Górne | 751 | 16 | 645 | 7 | 415 | 3 | -309 | 6 |
78. | Ćwięk Piotr | MDK BOLKO Łaziska Górne | 571 | 11 | 451 | 5 | -342 | 2 | 462 | 4 |
Sędzia | Dąbrowski Mateusz | |||||||||
Kierwonik turnieju | Dąbrowski Mateusz | |||||||||
Organizator turnieju | Sekcja MDK BOLKO Łaziska | |||||||||
Miejsce, data | Łaziska Górne dn. 06.01.2023r. | |||||||||
« powrót do listy