I Grand Prix o/ KWK 2023 | Miejsce i data: | Złotów, 29 styczeń 2023 r. | |||||||||||
Zawody przeprowadził klub: | Krajna Złotów | Kierownictwo: | Bianga Edward | ||||||||||
Sędzia: | Bianga Edward | Sekretariat: | Bianga Edward | ||||||||||
Klasyfikacja zawodów | GP | S U M A | I SERIA | II SERIA | III SERIA | ||||||||
M-ce | Nazwisko, Imię | Klub | Σ | GP | GP2 | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w | Z gry | w |
1. | Tadeusz Maciej | Krajna Złotów | 206 | 120 | 86 | 3155 | 31 | 959 | 10 | 1003 | 9 | 1193 | 12 |
2. | Siemaszko Henryk | Krajna Złotów | 195 | 115 | 80 | 3042 | 32 | 1160 | 11 | 1044 | 11 | 838 | 10 |
3. | Baran Adam | MOKSiR Puck | 188 | 110 | 78 | 2957 | 25 | 1169 | 10 | 760 | 6 | 1028 | 9 |
4. | Szatkowski Mirosław | Fala Świekatowo | 181 | 105 | 76 | 2911 | 33 | 1102 | 13 | 1100 | 12 | 709 | 8 |
5. | Kazimierowski Stanisław | Krajna Złotów | 170 | 100 | 70 | 2771 | 31 | 1270 | 14 | 801 | 9 | 700 | 8 |
6. | Biniakiewicz Marian | Krajna Złotów | 166 | 98 | 68 | 2721 | 32 | 794 | 11 | 1020 | 11 | 907 | 10 |
7. | Felski Kazimierz | GOKSiR Liniewo | 164 | 96 | 68 | 2703 | 23 | 955 | 8 | 579 | 6 | 1169 | 9 |
8. | Kubiszewski Mariusz | S.K. FAMILY Dziemiany | 160 | 94 | 66 | 2671 | 27 | 1088 | 10 | 837 | 9 | 746 | 8 |
9. | Szczypior Stefan | MOKSiR Puck | 154 | 92 | 62 | 2595 | 28 | 586 | 8 | 869 | 9 | 1140 | 11 |
10. | Mikołajczyk Rafał | S.K. FAMILY Dziemiany | 152 | 90 | 62 | 2585 | 27 | 931 | 8 | 824 | 10 | 830 | 9 |
11. | Bianga Zenon | Krajna Złotów | 146 | 88 | 58 | 2460 | 23 | 516 | 8 | 826 | 7 | 1118 | 8 |
12. | Przybyłka Elżbieta | Krajna Złotów | 140 | 86 | 54 | 2393 | 21 | 822 | 7 | 735 | 6 | 836 | 8 |
13. | Muża Jan | MOKSiR Puck | 136 | 84 | 52 | 2349 | 22 | 458 | 5 | 1167 | 9 | 724 | 8 |
14. | Żywicki Marcin | S.K. FAMILY Dziemiany | 134 | 82 | 52 | 2318 | 27 | 523 | 8 | 1132 | 10 | 663 | 9 |
15. | Mikołajczyk Michał | S.K. FAMILY Dziemiany | 132 | 80 | 52 | 2313 | 24 | 740 | 9 | 732 | 9 | 841 | 6 |
16. | Kujawski Adam | S.K. FAMILY Dziemiany | 126 | 78 | 48 | 2222 | 22 | 664 | 5 | 1136 | 10 | 422 | 7 |
17. | Gostomski Zenon | GOKSiR Liniewo | 124 | 76 | 48 | 2207 | 20 | 523 | 6 | 533 | 5 | 1151 | 9 |
18. | Kaczan Alicja | Fala Świekatowo | 120 | 74 | 46 | 2178 | 21 | 707 | 6 | 730 | 8 | 741 | 7 |
19. | Mikołajczyk Paweł | S.K. FAMILY Dziemiany | 118 | 72 | 46 | 2157 | 23 | 1066 | 11 | 353 | 6 | 738 | 6 |
20. | Dyba Zygmunt | Krajna Złotów | 114 | 70 | 44 | 2141 | 19 | 664 | 6 | 550 | 5 | 927 | 8 |
21. | Gostomczyk Tadeusz | GOKSiR Lipusz | 112 | 68 | 44 | 2123 | 24 | 857 | 10 | 604 | 7 | 662 | 7 |
22. | Bekisz Kazimierz | GOKSiR Lipusz | 110 | 66 | 44 | 2109 | 23 | 535 | 5 | 617 | 9 | 957 | 9 |
23. | Ciepłuch Stefania | Krajna Złotów | 106 | 64 | 42 | 2061 | 20 | 888 | 9 | 583 | 5 | 590 | 6 |
24. | Kozikowski Bogusław | GOKSiR Lipusz | 102 | 62 | 40 | 2026 | 18 | 656 | 6 | 929 | 9 | 441 | 3 |
25. | Belka Andrzej | Krajna Złotów | 100 | 60 | 40 | 2002 | 23 | 255 | 5 | 1115 | 11 | 632 | 7 |
27. | Szatkowski Leszek | Krajna Złotów | 98 | 58 | 40 | 2001 | 26 | 1079 | 12 | 536 | 6 | 386 | 8 |
26. | Żywicki Jan | S.K. FAMILY Dziemiany | 94 | 56 | 38 | 1993 | 19 | 676 | 5 | 515 | 5 | 802 | 9 |
28. | Mikołajczyk Tomasz | S.K. FAMILY Dziemiany | 90 | 54 | 36 | 1937 | 20 | 539 | 5 | 547 | 7 | 851 | 8 |
29. | Borkowski Marian | GOKSiR Liniewo | 86 | 52 | 34 | 1872 | 16 | 709 | 6 | 693 | 6 | 470 | 4 |
30. | Narloch Stanisław | GOKSiR Liniewo | 84 | 50 | 34 | 1860 | 23 | 347 | 5 | 454 | 8 | 1059 | 10 |
31. | Wirkus Józef | GOKSiR Liniewo | 81 | 49 | 32 | 1826 | 20 | 165 | 3 | 872 | 8 | 789 | 9 |
32. | Piasecki Jan | Krajna Złotów | 76 | 48 | 28 | 1737 | 15 | 790 | 6 | 509 | 4 | 438 | 5 |
33. | Stacha Aleksander | Krajna Złotów | 73 | 47 | 26 | 1688 | 17 | 722 | 5 | 439 | 5 | 527 | 7 |
34. | Tadeusz Mikołaj | Krajna Złotów | 68 | 46 | 22 | 1565 | 21 | 420 | 6 | 876 | 9 | 269 | 6 |
35. | Glama Stanisław | Fala Świekatowo | 65 | 45 | 20 | 1544 | 16 | 687 | 6 | -23 | 2 | 880 | 8 |
36. | Bełka Jan | Krajna Złotów | 62 | 44 | 18 | 1473 | 19 | 172 | 4 | 545 | 9 | 756 | 6 |
37. | Cybulski Zygmunt | GOKSiR Lipusz | 59 | 43 | 16 | 1429 | 18 | 156 | 7 | 949 | 9 | 324 | 2 |
38. | Kozieł Barbara | Krajna Złotów | 56 | 42 | 14 | 1384 | 20 | 764 | 7 | 329 | 6 | 291 | 7 |
39. | Pawlicki Andrzej | MOKSiR Puck | 53 | 41 | 12 | 1339 | 22 | 1372 | 7 | -291 | 3 | 258 | 12 |
40. | Bianga Edward | Krajna Złotów | 140 | 140 | 0 | 2000 | 20 | sędzia i kierownik turnieju |
« powrót do listy