CHAMPIONS LEAGUE 2018
W miejscowości Rotenburg nad Fuldą w dniach 14 i 15.07.2018 odbyły się jak co roku Drużynowe Zawody Skatowe. W zawodach wystartowało 48 drużyn wyłonionych w rozgrywkach krajowych. Nasz kraj jak co roku reprezentowały dwie drużyny - Drużynowy Mistrz Polski AMICUS KWK STASZIC Katowice, oraz Drużyna złożona z zawodników którzy zajęli czołowe lokaty w Mistrzostwach Polski oraz Grand Prix za 2017 rok.
Rozgrywki rozpoczęliśmy bardo dobrze. Drużyna Mistrza Polski wystartowała w swoim najsilniejszym składzie - Arkadiusz Konowalski, Marcin Kuchmacz, Sebastian Grzyb, Paweł Berger. ( FOTO ). Drużynę poprowadził Piotr Czypionka. Po pierwszych 48 rozdaniach zajmowała drugą pozycję i zdobyła nagrodę za 2 miejsce w serii. Jednak to było tylko jeden raz. Już więcej tego nie powtórzyła i zajęła ostatecznie 23 pozycję. Druga drużyna w składzie Leonardo Sitko i Kukuła Witold z Mistrzostw Polski, oraz Piotr Gajda i Jerzy Saternus. ( FOTO). Drużynę poprowadził Henryk Brzoska. Drużyna zaczęła bardzo źle. Jednak z serii na serię grała coraz lepiej i ostatecznie zajęła 21 miejsce.
M-ce | Nazwisko Imię | DSKV/ISPA | Drużyna | Suma | Wygr | Prze | Indyw | Wygr | Prze |
1 | Diener Benjamin | DSKV | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 21896 | 219 | 29 | 6403 | 63 | 8 |
1 | Drechsel Kurt | DSKV | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 21896 | 219 | 29 | 6026 | 57 | 7 |
1 | Hasterok Stefan | DSKV | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 21896 | 219 | 29 | 4818 | 55 | 9 |
1 | Neumeister Torsten | DSKV | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 21896 | 219 | 29 | 4649 | 44 | 5 |
2 | Wynands Reinhold | DSKV | 1. SC Hillesheim | 21553 | 212 | 20 | 6299 | 62 | 5 |
2 | van Stegen Walter | DSKV | 1. SC Hillesheim | 21553 | 212 | 20 | 5446 | 53 | 4 |
2 | Zens Josef | DSKV | 1. SC Hillesheim | 21553 | 212 | 20 | 5253 | 51 | 8 |
2 | Heinen Wolfgang | DSKV | 1. SC Hillesheim | 21553 | 212 | 20 | 4555 | 46 | 3 |
3 | Pelka Harald | ISPA | Kiepenkerl Münster | 20675 | 224 | 33 | 6195 | 58 | 3 |
3 | Schreiber Heinz | ISPA | Kiepenkerl Münster | 20675 | 224 | 33 | 5248 | 60 | 8 |
3 | Seeber Hartmut | ISPA | Kiepenkerl Münster | 20675 | 224 | 33 | 4924 | 57 | 12 |
3 | Drießen Tobias | ISPA | Kiepenkerl Münster | 20675 | 224 | 33 | 4308 | 49 | 10 |
4 | Morjan Joachim | DSKV | Pik As Recklinghausen | 20463 | 214 | 35 | 5976 | 57 | 3 |
4 | Gerharz Michael | DSKV | Pik As Recklinghausen | 20463 | 214 | 35 | 5422 | 56 | 11 |
4 | Willerberg Andre | DSKV | Pik As Recklinghausen | 20463 | 214 | 35 | 4947 | 56 | 9 |
4 | Riemann Ulrich | DSKV | Pik As Recklinghausen | 20463 | 214 | 35 | 4118 | 45 | 12 |
5 | Kryniecki Uwe | ISPA | ISPA Hamburg | 20326 | 209 | 30 | 5385 | 56 | 9 |
5 | Hurma-Schäfer Tanja | ISPA | ISPA Hamburg | 20326 | 209 | 30 | 5305 | 56 | 8 |
5 | Baumgard Reinhold | ISPA | ISPA Hamburg | 20326 | 209 | 30 | 5198 | 54 | 7 |
5 | Quecke Heinz | ISPA | ISPA Hamburg | 20326 | 209 | 30 | 4438 | 43 | 6 |
6 | Kammin Volker | DSKV | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 20295 | 184 | 21 | 5637 | 51 | 5 |
6 | Steinfeldt Heinz | DSKV | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 20295 | 184 | 21 | 5314 | 45 | 3 |
6 | Mielke Norbert | DSKV | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 20295 | 184 | 21 | 4731 | 49 | 9 |
6 | Gayk Roland | DSKV | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 20295 | 184 | 21 | 4613 | 39 | 4 |
7 | Ernst Christian | DSKV | Skatverband Sachsen-Anhalt | 20028 | 212 | 32 | 5987 | 62 | 6 |
7 | Winter Frank | DSKV | Skatverband Sachsen-Anhalt | 20028 | 212 | 32 | 5420 | 61 | 10 |
7 | Heydecke Ronald | DSKV | Skatverband Sachsen-Anhalt | 20028 | 212 | 32 | 4342 | 45 | 6 |
7 | Baake Peter | DSKV | Skatverband Sachsen-Anhalt | 20028 | 212 | 32 | 4279 | 44 | 10 |
8 | Zitzer Olaf | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I I | 19769 | 200 | 29 | 5122 | 50 | 5 |
8 | Frickemeier Thomas | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I I | 19769 | 200 | 29 | 5115 | 48 | 7 |
8 | Feuerhahn Kevin | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I I | 19769 | 200 | 29 | 5072 | 49 | 7 |
8 | Schrader Corry | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I I | 19769 | 200 | 29 | 4460 | 53 | 10 |
9 | Groß Richard | ISPA | Skatbuben Honnefeld | 19551 | 180 | 26 | 5836 | 47 | 4 |
9 | Gellech Marian | ISPA | Skatbuben Honnefeld | 19551 | 180 | 26 | 5597 | 50 | 3 |
9 | Fritsch Fritz | ISPA | Skatbuben Honnefeld | 19551 | 180 | 26 | 4223 | 45 | 11 |
9 | Klein Frank | ISPA | Skatbuben Honnefeld | 19551 | 180 | 26 | 3895 | 38 | 8 |
10 | Buchenau Arno | ISPA | Die Tornados | 19500 | 211 | 36 | 5408 | 60 | 11 |
10 | Rommel Bernd | ISPA | Die Tornados | 19500 | 211 | 36 | 4808 | 54 | 8 |
10 | Bechel Walter | ISPA | Die Tornados | 19500 | 211 | 36 | 4772 | 56 | 13 |
10 | Spann Joachim | ISPA | Die Tornados | 19500 | 211 | 36 | 4512 | 41 | 4 |
11 | Kröhle Erwin | ISPA | ISPA World Vorstand | 19408 | 231 | 51 | 5234 | 78 | 21 |
11 | Munzert Thomas | ISPA | ISPA World Vorstand | 19408 | 231 | 51 | 5148 | 52 | 7 |
11 | Krack Sven Oliver | ISPA | ISPA World Vorstand | 19408 | 231 | 51 | 4968 | 51 | 10 |
11 | Rodehüser Rosita | ISPA | ISPA World Vorstand | 19408 | 231 | 51 | 4058 | 50 | 13 |
12 | Fields Jonny | DSKV | 1. SC Dieburg I I | 19380 | 217 | 41 | 5433 | 55 | 6 |
12 | Seeger Jens | DSKV | 1. SC Dieburg I I | 19380 | 217 | 41 | 5278 | 60 | 11 |
12 | Eder Hansi | DSKV | 1. SC Dieburg I I | 19380 | 217 | 41 | 4441 | 41 | 6 |
12 | Bommersheim Wolfgang | DSKV | 1. SC Dieburg I I | 19380 | 217 | 41 | 4228 | 61 | 18 |
13 | Nelißen Michael | DSKV | Herz Dame Delrath | 19374 | 222 | 48 | 5166 | 55 | 12 |
13 | Diekmann Aurelian | DSKV | Herz Dame Delrath | 19374 | 222 | 48 | 5050 | 57 | 11 |
13 | Rygol Herbert | DSKV | Herz Dame Delrath | 19374 | 222 | 48 | 4833 | 57 | 12 |
13 | Schmitz Stefan | DSKV | Herz Dame Delrath | 19374 | 222 | 48 | 4325 | 53 | 13 |
14 | Mühlan Matthias | DSKV | Herz Ass Dresden | 19300 | 198 | 34 | 5669 | 54 | 4 |
14 | Lißner Daniel | DSKV | Herz Ass Dresden | 19300 | 198 | 34 | 4861 | 52 | 12 |
14 | Felber Jan | DSKV | Herz Ass Dresden | 19300 | 198 | 34 | 4581 | 48 | 10 |
14 | Grundmann André | DSKV | Herz Ass Dresden | 19300 | 198 | 34 | 4189 | 44 | 8 |
15 | Ehlers Jan | DSKV | DSkV - Team | 19100 | 202 | 33 | 5568 | 52 | 5 |
15 | Kronenberg Karin | DSKV | DSkV - Team | 19100 | 202 | 33 | 5353 | 60 | 11 |
15 | Modrow Ute | DSKV | DSkV - Team | 19100 | 202 | 33 | 4218 | 48 | 11 |
15 | Homilius Hans-Jürgen | DSKV | DSkV - Team | 19100 | 202 | 33 | 3961 | 42 | 6 |
16 | Sengstock Andrea | DSKV | Blinde Eulen Gernsheim | 19080 | 192 | 29 | 6069 | 58 | 5 |
16 | Kern Hermann | DSKV | Blinde Eulen Gernsheim | 19080 | 192 | 29 | 5392 | 52 | 8 |
16 | Di Donato Nevio | DSKV | Blinde Eulen Gernsheim | 19080 | 192 | 29 | 3830 | 43 | 9 |
16 | Weiler Hans | DSKV | Blinde Eulen Gernsheim | 19080 | 192 | 29 | 3789 | 39 | 7 |
17 | Esser Markus | ISPA | SC Runder Tisch Oberelben | 19072 | 203 | 36 | 5403 | 54 | 7 |
17 | Rötgen Martin | ISPA | SC Runder Tisch Oberelben | 19072 | 203 | 36 | 5008 | 46 | 5 |
17 | Weber Gerd | ISPA | SC Runder Tisch Oberelben | 19072 | 203 | 36 | 4804 | 47 | 9 |
17 | Aden Hans | ISPA | SC Runder Tisch Oberelben | 19072 | 203 | 36 | 3857 | 56 | 15 |
18 | Wittenberger Jan | DSKV | Müsselbuben Oldenburg | 18974 | 215 | 45 | 5849 | 66 | 11 |
18 | Schellstede Bernd | DSKV | Müsselbuben Oldenburg | 18974 | 215 | 45 | 5025 | 46 | 5 |
18 | Spilker Herbert | DSKV | Müsselbuben Oldenburg | 18974 | 215 | 45 | 4117 | 54 | 17 |
18 | Kerpa Ilka | DSKV | Müsselbuben Oldenburg | 18974 | 215 | 45 | 3983 | 49 | 12 |
19 | Rys Jan | ISPA | SC Lüner Buben 99 | 18927 | 213 | 41 | 6138 | 62 | 8 |
19 | Blex Leo | ISPA | SC Lüner Buben 99 | 18927 | 213 | 41 | 4773 | 47 | 7 |
19 | Libowski Werner | ISPA | SC Lüner Buben 99 | 18927 | 213 | 41 | 4547 | 48 | 7 |
19 | Heinrich Karl-Heinz | ISPA | SC Lüner Buben 99 | 18927 | 213 | 41 | 3469 | 56 | 19 |
20 | Münch Ingo | ISPA | Sachsen Tigers/Skat.com | 18850 | 191 | 27 | 5578 | 50 | 6 |
20 | Schierz Martin | ISPA | Sachsen Tigers/Skat.com | 18850 | 191 | 27 | 4717 | 49 | 6 |
20 | Merkel Martin | ISPA | Sachsen Tigers/Skat.com | 18850 | 191 | 27 | 4470 | 48 | 8 |
20 | Schulze Erik | ISPA | Sachsen Tigers/Skat.com | 18850 | 191 | 27 | 4085 | 44 | 7 |
21 | Gajda Piotr | ISPA | ISPA Polen 2 | 18397 | 189 | 35 | 6162 | 54 | 4 |
21 | Kukula Witold | ISPA | ISPA Polen 2 | 18397 | 189 | 35 | 4481 | 53 | 15 |
21 | Saternus Jerzy | ISPA | ISPA Polen 2 | 18397 | 189 | 35 | 4313 | 41 | 7 |
21 | Sitko Leonardo | ISPA | ISPA Polen 2 | 18397 | 189 | 35 | 3441 | 41 | 9 |
22 | Steinke Andreas | DSKV | VG 38 Bremen | 18317 | 183 | 31 | 4885 | 46 | 3 |
22 | Münzenberg Wolfgang | DSKV | VG 38 Bremen | 18317 | 183 | 31 | 4588 | 53 | 15 |
22 | Lührs Torsten | DSKV | VG 38 Bremen | 18317 | 183 | 31 | 4434 | 42 | 7 |
22 | Mai Frank | DSKV | VG 38 Bremen | 18317 | 183 | 31 | 4410 | 42 | 6 |
23 | Konowalski Arkadiusz | ISPA | ISPA Polen 1 | 18248 | 182 | 32 | 5740 | 64 | 8 |
23 | Kuchmacz Marcin | ISPA | ISPA Polen 1 | 18248 | 182 | 32 | 5006 | 49 | 9 |
23 | Grzyb Sebastian | ISPA | ISPA Polen 1 | 18248 | 182 | 32 | 4074 | 42 | 12 |
23 | Berger Pawel | ISPA | ISPA Polen 1 | 18248 | 182 | 32 | 3428 | 27 | 3 |
24 | Puschmann Michael | DSKV | 1. SC Dieburg I I I | 18227 | 180 | 23 | 5032 | 47 | 5 |
24 | Müller Gottfried | DSKV | 1. SC Dieburg I I I | 18227 | 180 | 23 | 4619 | 51 | 5 |
24 | Brand Thomas | DSKV | 1. SC Dieburg I I I | 18227 | 180 | 23 | 4596 | 42 | 6 |
24 | Mieth Frank | DSKV | 1. SC Dieburg I I I | 18227 | 180 | 23 | 3980 | 40 | 7 |
25 | Däfler Charlie | ISPA | SJK Forellen Asse | 18173 | 207 | 41 | 5041 | 54 | 7 |
25 | Uhl Bernd | ISPA | SJK Forellen Asse | 18173 | 207 | 41 | 4731 | 58 | 13 |
25 | Flöck Beate | ISPA | SJK Forellen Asse | 18173 | 207 | 41 | 4640 | 46 | 9 |
25 | Zimmermann Stefan | ISPA | SJK Forellen Asse | 18173 | 207 | 41 | 3761 | 49 | 12 |
26 | Sorge Hans | ISPA | Euroskat.com | 17971 | 184 | 30 | 5869 | 53 | 4 |
26 | König Sabine | ISPA | Euroskat.com | 17971 | 184 | 30 | 4949 | 46 | 4 |
26 | Sorge Stephanie | ISPA | Euroskat.com | 17971 | 184 | 30 | 3609 | 43 | 9 |
26 | Stadler Hubert | ISPA | Euroskat.com | 17971 | 184 | 30 | 3544 | 42 | 13 |
27 | Neubert Hans-Jürgen | ISPA | Euroskat Winsen | 17851 | 181 | 33 | 5432 | 53 | 6 |
27 | Wilke Heike | ISPA | Euroskat Winsen | 17851 | 181 | 33 | 4284 | 47 | 9 |
27 | Wolf Frank | ISPA | Euroskat Winsen | 17851 | 181 | 33 | 4255 | 44 | 10 |
27 | Weitersdorf Delf | ISPA | Euroskat Winsen | 17851 | 181 | 33 | 3880 | 37 | 8 |
28 | Gehrke Hans-Jürgen | DSKV | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 17797 | 187 | 35 | 5457 | 52 | 7 |
28 | Fuchs Hans-Hermann | DSKV | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 17797 | 187 | 35 | 4415 | 47 | 5 |
28 | Stuhlmann Bernd | DSKV | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 17797 | 187 | 35 | 4287 | 49 | 12 |
28 | Elvers Gudrun | DSKV | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 17797 | 187 | 35 | 3638 | 39 | 11 |
29 | Wolf Dieter | ISPA | Gänseliesel Göttingen | 17765 | 175 | 33 | 4955 | 57 | 11 |
29 | Schulte Josef | ISPA | Gänseliesel Göttingen | 17765 | 175 | 33 | 4643 | 44 | 9 |
29 | Paulikat Mirko | ISPA | Gänseliesel Göttingen | 17765 | 175 | 33 | 4423 | 36 | 6 |
29 | Schecker Thorsten | ISPA | Gänseliesel Göttingen | 17765 | 175 | 33 | 3744 | 38 | 7 |
30 | Lücking Wilfried | ISPA | Strategie Bünde | 17706 | 201 | 38 | 5135 | 59 | 10 |
30 | Limp Uwe | ISPA | Strategie Bünde | 17706 | 201 | 38 | 4926 | 46 | 7 |
30 | Hagemeier Jörg | ISPA | Strategie Bünde | 17706 | 201 | 38 | 4226 | 55 | 12 |
30 | Zinke Gregor | ISPA | Strategie Bünde | 17706 | 201 | 38 | 3419 | 41 | 9 |
31 | Rogos Marianne | DSKV | 1. SC Dieburg Damen | 17498 | 179 | 30 | 4830 | 50 | 8 |
31 | Caspary Betty | DSKV | 1. SC Dieburg Damen | 17498 | 179 | 30 | 4732 | 52 | 10 |
31 | Bommersheim Michaela | DSKV | 1. SC Dieburg Damen | 17498 | 179 | 30 | 4088 | 44 | 9 |
31 | Schiesser Hilde | DSKV | 1. SC Dieburg Damen | 17498 | 179 | 30 | 3848 | 33 | 3 |
32 | Schiesser Udo | DSKV | 1. SC Dieburg I | 17444 | 175 | 23 | 5024 | 51 | 8 |
32 | Peter Carsten | DSKV | 1. SC Dieburg I | 17444 | 175 | 23 | 4524 | 45 | 3 |
32 | Schott Matthias | DSKV | 1. SC Dieburg I | 17444 | 175 | 23 | 4368 | 44 | 8 |
32 | Roßkopf Josef | DSKV | 1. SC Dieburg I | 17444 | 175 | 23 | 3528 | 35 | 4 |
33 | Wiellein Jean luc | ISPA | ISPA Frankreich | 17440 | 174 | 34 | 5079 | 52 | 8 |
33 | Will Olivier | ISPA | ISPA Frankreich | 17440 | 174 | 34 | 4663 | 39 | 6 |
33 | Bleichner Frederic | ISPA | ISPA Frankreich | 17440 | 174 | 34 | 4489 | 48 | 9 |
33 | Bech Francois | ISPA | ISPA Frankreich | 17440 | 174 | 34 | 3209 | 35 | 11 |
34 | Holzer Richard | ISPA | Müsselbuben Oldenburg | 17222 | 192 | 40 | 5363 | 57 | 13 |
34 | Brandt Markus | ISPA | Müsselbuben Oldenburg | 17222 | 192 | 40 | 4378 | 43 | 7 |
34 | Mol Carsten | ISPA | Müsselbuben Oldenburg | 17222 | 192 | 40 | 3999 | 53 | 13 |
34 | Ohlrogge Olaf | ISPA | Müsselbuben Oldenburg | 17222 | 192 | 40 | 3482 | 39 | 7 |
35 | Nagel Carola | DSKV | Skatverband Baden-Württemberg | 17208 | 182 | 31 | 4821 | 47 | 6 |
35 | Meurer Jutta | DSKV | Skatverband Baden-Württemberg | 17208 | 182 | 31 | 4735 | 48 | 5 |
35 | Lange Conny | DSKV | Skatverband Baden-Württemberg | 17208 | 182 | 31 | 4396 | 38 | 4 |
35 | Welteroth Antje | DSKV | Skatverband Baden-Württemberg | 17208 | 182 | 31 | 3256 | 49 | 16 |
36 | Burgers Ari | ISPA | ISPA Niederlande | 17126 | 209 | 53 | 5902 | 72 | 14 |
36 | Bougard Armand | ISPA | ISPA Niederlande | 17126 | 209 | 53 | 4454 | 44 | 10 |
36 | Schnier Rolf | ISPA | ISPA Niederlande | 17126 | 209 | 53 | 3798 | 56 | 17 |
36 | Boursie Heribert | ISPA | ISPA Niederlande | 17126 | 209 | 53 | 2972 | 37 | 12 |
37 | Backhaus Andreas | DSKV | 18 und weg Altenburg | 17089 | 199 | 47 | 4810 | 60 | 12 |
37 | Habeck Nicole | DSKV | 18 und weg Altenburg | 17089 | 199 | 47 | 4512 | 45 | 9 |
37 | Fahr Rene | DSKV | 18 und weg Altenburg | 17089 | 199 | 47 | 4030 | 53 | 14 |
37 | Gürtler Helmut | DSKV | 18 und weg Altenburg | 17089 | 199 | 47 | 3737 | 41 | 12 |
38 | Schlicht Wilfried | DSKV | Westdeutscher Skatsportverband | 17071 | 182 | 37 | 5144 | 52 | 9 |
38 | Scheufens Werner | DSKV | Westdeutscher Skatsportverband | 17071 | 182 | 37 | 4541 | 47 | 11 |
38 | Eisold Siegfried | DSKV | Westdeutscher Skatsportverband | 17071 | 182 | 37 | 4033 | 48 | 10 |
38 | Zimmermann Ulli | DSKV | Westdeutscher Skatsportverband | 17071 | 182 | 37 | 3353 | 35 | 7 |
39 | Hölscher Ralf | ISPA | Skatfreunde Wirges | 17058 | 196 | 45 | 5494 | 56 | 5 |
39 | Metternich Sabrina | ISPA | Skatfreunde Wirges | 17058 | 196 | 45 | 4527 | 51 | 13 |
39 | Müller Hans Günther | ISPA | Skatfreunde Wirges | 17058 | 196 | 45 | 3950 | 47 | 12 |
39 | Bär Thorsten | ISPA | Skatfreunde Wirges | 17058 | 196 | 45 | 3087 | 42 | 15 |
40 | Warkentin Rainer | DSKV | Euroskat Treuchtlingen | 17054 | 201 | 46 | 5199 | 58 | 11 |
40 | Karger Nico | DSKV | Euroskat Treuchtlingen | 17054 | 201 | 46 | 4367 | 52 | 12 |
40 | Wehr Wolfgang | DSKV | Euroskat Treuchtlingen | 17054 | 201 | 46 | 4094 | 52 | 12 |
40 | Warkentin Karin | DSKV | Euroskat Treuchtlingen | 17054 | 201 | 46 | 3394 | 39 | 11 |
41 | Asbrand Uwe | ISPA | SC Kaufungen | 16973 | 187 | 35 | 5151 | 53 | 7 |
41 | Göbel Rainer | ISPA | SC Kaufungen | 16973 | 187 | 35 | 4235 | 44 | 6 |
41 | Wettlaufer Tamara | ISPA | SC Kaufungen | 16973 | 187 | 35 | 4014 | 50 | 13 |
41 | Fug Uwe | ISPA | SC Kaufungen | 16973 | 187 | 35 | 3573 | 40 | 9 |
42 | Stein Karl-Heinz | ISPA | ISPA Spanien | 16636 | 177 | 38 | 4731 | 46 | 4 |
42 | Szeteli Manfred | ISPA | ISPA Spanien | 16636 | 177 | 38 | 4540 | 50 | 12 |
42 | Hilbrand Reinhard | ISPA | ISPA Spanien | 16636 | 177 | 38 | 3689 | 43 | 13 |
42 | Pfotenhauer Hans | ISPA | ISPA Spanien | 16636 | 177 | 38 | 3676 | 38 | 9 |
43 | Langhans Axel | ISPA | ESV Büchen | 16487 | 172 | 27 | 5135 | 49 | 5 |
43 | Hoklas Bernd | ISPA | ESV Büchen | 16487 | 172 | 27 | 4721 | 44 | 4 |
43 | Moje Peter | ISPA | ESV Büchen | 16487 | 172 | 27 | 4107 | 45 | 6 |
43 | Langer Udo | ISPA | ESV Büchen | 16487 | 172 | 27 | 2524 | 34 | 12 |
44 | Sievers Ute | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I | 16445 | 178 | 41 | 4716 | 44 | 6 |
44 | Baumgart Angela | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I | 16445 | 178 | 41 | 4644 | 55 | 13 |
44 | Mechler Ricarda | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I | 16445 | 178 | 41 | 3731 | 45 | 15 |
44 | Redemann Sonja | DSKV | Skatgem. Limmer 1982 I | 16445 | 178 | 41 | 3354 | 34 | 7 |
45 | Vier Rainer | DSKV | Skatsportverband NRW | 16082 | 169 | 34 | 4763 | 47 | 7 |
45 | Frank Walter | DSKV | Skatsportverband NRW | 16082 | 169 | 34 | 4685 | 51 | 11 |
45 | Krieg Wolfgang | DSKV | Skatsportverband NRW | 16082 | 169 | 34 | 3579 | 32 | 3 |
45 | Knobbe Hans | DSKV | Skatsportverband NRW | 16082 | 169 | 34 | 3055 | 39 | 13 |
46 | Bung Hans Peter | ISPA | ISPA Deutschland Vorstand | 16022 | 175 | 39 | 4532 | 46 | 7 |
46 | Schneider Walter | ISPA | ISPA Deutschland Vorstand | 16022 | 175 | 39 | 4183 | 52 | 13 |
46 | Schäfer Gerd | ISPA | ISPA Deutschland Vorstand | 16022 | 175 | 39 | 3986 | 39 | 8 |
46 | Apel Karl-Heinz | ISPA | ISPA Deutschland Vorstand | 16022 | 175 | 39 | 3321 | 38 | 11 |
47 | Ruhkamp Michael | DSKV | Herkules Buben | 15891 | 172 | 39 | 4659 | 52 | 13 |
47 | Maul Adolf | DSKV | Herkules Buben | 15891 | 172 | 39 | 3914 | 40 | 9 |
47 | Glagow Claudia | DSKV | Herkules Buben | 15891 | 172 | 39 | 3868 | 36 | 6 |
47 | Knöfel Peter | DSKV | Herkules Buben | 15891 | 172 | 39 | 3450 | 44 | 11 |
48 | Hansen Erik Bruhn | ISPA | ISPA Dänemark | 15150 | 174 | 42 | 4389 | 46 | 8 |
48 | Aagaard Leif | ISPA | ISPA Dänemark | 15150 | 174 | 42 | 4346 | 51 | 12 |
48 | Hansen Jens Peter | ISPA | ISPA Dänemark | 15150 | 174 | 42 | 3791 | 39 | 6 |
48 | Asmussen Hans Peter | ISPA | ISPA Dänemark | 15150 | 174 | 42 | 2624 | 38 | 16 |
Poza rozgrywkami Drużynowymi zawodnicy nasi występowali także w klasyfikacji Indywidualnej. Tu liderzy naszych drużyn Gajda Piotr i Konowalski Arkadiusz wypadli dużo lepiej. Kolega Gajda Piotr uplasował się na 4 miejscu w klasyfikacji końcowej a Kolega Konowalski zajął wysokie 14 miejsce. Poza gratulacjami odebrali jeszcze nagrody.
M-ce | Nazwisko Imię | Drużyna | Suma | w | p | Serie1 | Serie2 | Serie3 | Serie4 | Serie5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diener Benjamin | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 6403 | 63 | 8 | 1369 | 1716 | 1142 | 1281 | 895 |
2 | Wynands Reinhold | 1. SC Hillesheim | 6299 | 62 | 5 | 1196 | 1152 | 1485 | 1101 | 1365 |
3 | Pelka Harald | Kiepenkerl Münster | 6195 | 58 | 3 | 1179 | 1233 | 1242 | 1151 | 1390 |
4 | Gajda Piotr | ISPA Polen 2 | 6162 | 54 | 4 | 986 | 1094 | 981 | 1266 | 1835 |
5 | Rys Jan | SC Lüner Buben 99 | 6138 | 62 | 8 | 418 | 1059 | 1561 | 1811 | 1289 |
6 | Sengstock Andrea | Blinde Eulen Gernsheim | 6069 | 58 | 5 | 1174 | 568 | 1787 | 1254 | 1286 |
7 | Drechsel Kurt | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 6026 | 57 | 7 | 1383 | 1145 | 1314 | 1039 | 1145 |
8 | Ernst Christian | Skatverband Sachsen-Anhalt | 5987 | 62 | 6 | 373 | 1617 | 1454 | 1431 | 1112 |
9 | Morjan Joachim | Pik As Recklinghausen | 5976 | 57 | 3 | 1050 | 1273 | 874 | 1290 | 1489 |
10 | Burgers Ari | ISPA Niederlande | 5902 | 72 | 14 | 945 | 1476 | 1316 | 792 | 1373 |
11 | Sorge Hans | Euroskat.com | 5869 | 53 | 4 | 1169 | 1425 | 907 | 1189 | 1179 |
12 | Wittenberger Jan | Müsselbuben Oldenburg | 5849 | 66 | 11 | 1192 | 171 | 1385 | 2131 | 970 |
13 | Groß Richard | Skatbuben Honnefeld | 5836 | 47 | 4 | 1209 | 1332 | 1175 | 1290 | 830 |
14 | Konowalski Arkadiusz | ISPA Polen 1 | 5740 | 64 | 8 | 1322 | 929 | 773 | 1456 | 1260 |
15 | Mühlan Matthias | Herz Ass Dresden | 5669 | 54 | 4 | 714 | 1108 | 1187 | 1057 | 1603 |
16 | Kammin Volker | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 5637 | 51 | 5 | 1127 | 1595 | 1013 | 990 | 912 |
17 | Gellech Marian | Skatbuben Honnefeld | 5597 | 50 | 3 | 1255 | 940 | 1135 | 1153 | 1114 |
18 | Münch Ingo | Sachsen Tigers/Skat.com | 5578 | 50 | 6 | 904 | 1465 | 1411 | 862 | 936 |
19 | Ehlers Jan | DSkV - Team | 5568 | 52 | 5 | 1349 | 1337 | 1531 | 716 | 635 |
20 | Hölscher Ralf | Skatfreunde Wirges | 5494 | 56 | 5 | 1327 | 1234 | 1033 | 575 | 1325 |
21 | Gehrke Hans-Jürgen | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 5457 | 52 | 7 | 1227 | 1166 | 1183 | 1215 | 666 |
22 | van Stegen Walter | 1. SC Hillesheim | 5446 | 53 | 4 | 1111 | 1287 | 1074 | 1093 | 881 |
23 | Fields Jonny | 1. SC Dieburg I I | 5433 | 55 | 6 | 689 | 962 | 1355 | 1347 | 1080 |
24 | Neubert Hans-Jürgen | Euroskat Winsen | 5432 | 53 | 6 | 1220 | 1318 | 1145 | 851 | 898 |
25 | Gerharz Michael | Pik As Recklinghausen | 5422 | 56 | 11 | 1418 | 564 | 421 | 1257 | 1762 |
26 | Winter Frank | Skatverband Sachsen-Anhalt | 5420 | 61 | 10 | 817 | 1487 | 1407 | 451 | 1258 |
27 | Buchenau Arno | Die Tornados | 5408 | 60 | 11 | 1235 | 1641 | 1368 | 444 | 720 |
28 | Esser Markus | SC Runder Tisch Oberelben | 5403 | 54 | 7 | 961 | 967 | 1001 | 794 | 1680 |
29 | Kern Hermann | Blinde Eulen Gernsheim | 5392 | 52 | 8 | 555 | 1308 | 974 | 1161 | 1394 |
30 | Kryniecki Uwe | ISPA Hamburg | 5385 | 56 | 9 | 629 | 1515 | 1005 | 1045 | 1191 |
31 | Holzer Richard | Müsselbuben Oldenburg | 5363 | 57 | 13 | 628 | 1253 | 1255 | 1318 | 909 |
32 | Kronenberg Karin | DSkV - Team | 5353 | 60 | 11 | 893 | 1352 | 854 | 1104 | 1150 |
33 | Steinfeldt Heinz | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 5314 | 45 | 3 | 1344 | 971 | 909 | 1234 | 856 |
34 | Hurma-Schäfer Tanja | ISPA Hamburg | 5305 | 56 | 8 | 1319 | 1413 | 1136 | 577 | 860 |
35 | Seeger Jens | 1. SC Dieburg I I | 5278 | 60 | 11 | 1153 | 779 | 1041 | 1465 | 840 |
36 | Zens Josef | 1. SC Hillesheim | 5253 | 51 | 8 | 1331 | 678 | 1353 | 895 | 996 |
37 | Schreiber Heinz | Kiepenkerl Münster | 5248 | 60 | 8 | 1072 | 1262 | 867 | 1108 | 939 |
38 | Kröhle Erwin | ISPA World Vorstand | 5234 | 78 | 21 | 1721 | 517 | 1226 | 769 | 1001 |
39 | Warkentin Rainer | Euroskat Treuchtlingen | 5199 | 58 | 11 | 1270 | 826 | 1186 | 974 | 943 |
40 | Baumgard Reinhold | ISPA Hamburg | 5198 | 54 | 7 | 1085 | 836 | 1059 | 1203 | 1015 |
41 | Nelißen Michael | Herz Dame Delrath | 5166 | 55 | 12 | 869 | 519 | 1376 | 1150 | 1252 |
42 | Asbrand Uwe | SC Kaufungen | 5151 | 53 | 7 | 1339 | 1389 | 469 | 1131 | 823 |
43 | Munzert Thomas | ISPA World Vorstand | 5148 | 52 | 7 | 1138 | 1466 | 739 | 1210 | 595 |
44 | Schlicht Wilfried | Westdeutscher Skatsportverband | 5144 | 52 | 9 | 1071 | 1429 | 1155 | 765 | 724 |
45 | Lücking Wilfried | Strategie Bünde | 5135 | 59 | 10 | 1121 | 798 | 538 | 1149 | 1529 |
46 | Langhans Axel | ESV Büchen | 5135 | 49 | 5 | 1719 | 890 | 812 | 611 | 1103 |
47 | Zitzer Olaf | Skatgem. Limmer 1982 I I | 5122 | 50 | 5 | 1141 | 1111 | 642 | 938 | 1290 |
48 | Frickemeier Thomas | Skatgem. Limmer 1982 I I | 5115 | 48 | 7 | 862 | 1144 | 724 | 1145 | 1240 |
49 | Wiellein Jean luc | ISPA Frankreich | 5079 | 52 | 8 | 1048 | 892 | 768 | 890 | 1481 |
50 | Feuerhahn Kevin | Skatgem. Limmer 1982 I I | 5072 | 49 | 7 | 777 | 1164 | 1219 | 1039 | 873 |
51 | Diekmann Aurelian | Herz Dame Delrath | 5050 | 57 | 11 | 814 | 1277 | 860 | 881 | 1218 |
52 | Däfler Charlie | SJK Forellen Asse | 5041 | 54 | 7 | 1165 | 647 | 1277 | 975 | 977 |
53 | Puschmann Michael | 1. SC Dieburg I I I | 5032 | 47 | 5 | 1081 | 687 | 799 | 1024 | 1441 |
54 | Schellstede Bernd | Müsselbuben Oldenburg | 5025 | 46 | 5 | 818 | 1235 | 777 | 463 | 1732 |
55 | Schiesser Udo | 1. SC Dieburg I | 5024 | 51 | 8 | 964 | 838 | 1024 | 798 | 1400 |
56 | Rötgen Martin | SC Runder Tisch Oberelben | 5008 | 46 | 5 | 937 | 1318 | 1386 | 892 | 475 |
57 | Kuchmacz Marcin | ISPA Polen 1 | 5006 | 49 | 9 | 1642 | 674 | 651 | 1261 | 778 |
58 | Krack Sven Oliver | ISPA World Vorstand | 4968 | 51 | 10 | 984 | 899 | 1090 | 1326 | 669 |
59 | Wolf Dieter | Gänseliesel Göttingen | 4955 | 57 | 11 | 1434 | 252 | 689 | 1270 | 1310 |
60 | König Sabine | Euroskat.com | 4949 | 46 | 4 | 934 | 954 | 1276 | 695 | 1090 |
61 | Willerberg Andre | Pik As Recklinghausen | 4947 | 56 | 9 | 888 | 888 | 1427 | 1096 | 648 |
62 | Limp Uwe | Strategie Bünde | 4926 | 46 | 7 | 1522 | 612 | 436 | 1128 | 1228 |
63 | Seeber Hartmut | Kiepenkerl Münster | 4924 | 57 | 12 | 1920 | 562 | 638 | 619 | 1185 |
64 | Steinke Andreas | VG 38 Bremen | 4885 | 46 | 3 | 653 | 1289 | 655 | 1009 | 1279 |
65 | Lißner Daniel | Herz Ass Dresden | 4861 | 52 | 12 | 1373 | 566 | 543 | 1584 | 795 |
66 | Rygol Herbert | Herz Dame Delrath | 4833 | 57 | 12 | 1018 | 701 | 1039 | 976 | 1099 |
67 | Rogos Marianne | 1. SC Dieburg Damen | 4830 | 50 | 8 | 907 | 580 | 958 | 1318 | 1067 |
68 | Nagel Carola | Skatverband Baden-Württemberg | 4821 | 47 | 6 | 842 | 1457 | 1179 | 484 | 859 |
69 | Hasterok Stefan | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 4818 | 55 | 9 | 1237 | 519 | 1173 | 648 | 1241 |
70 | Backhaus Andreas | 18 und weg Altenburg | 4810 | 60 | 12 | 823 | 728 | 1661 | 828 | 770 |
71 | Rommel Bernd | Die Tornados | 4808 | 54 | 8 | 604 | 1529 | 1022 | 686 | 967 |
72 | Weber Gerd | SC Runder Tisch Oberelben | 4804 | 47 | 9 | 995 | 1154 | 776 | 804 | 1075 |
73 | Blex Leo | SC Lüner Buben 99 | 4773 | 47 | 7 | 954 | 1177 | 962 | 1259 | 421 |
74 | Bechel Walter | Die Tornados | 4772 | 56 | 13 | 1034 | 969 | 1159 | 735 | 875 |
75 | Vier Rainer | Skatsportverband NRW | 4763 | 47 | 7 | 1011 | 1215 | 550 | 925 | 1062 |
76 | Meurer Jutta | Skatverband Baden-Württemberg | 4735 | 48 | 5 | 1051 | 1012 | 1275 | 443 | 954 |
77 | Caspary Betty | 1. SC Dieburg Damen | 4732 | 52 | 10 | 1313 | 1096 | 592 | 923 | 808 |
78 | Mielke Norbert | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 4731 | 49 | 9 | 790 | 1385 | 423 | 1061 | 1072 |
79 | Uhl Bernd | SJK Forellen Asse | 4731 | 58 | 13 | 1035 | 465 | 1158 | 1145 | 928 |
80 | Stein Karl-Heinz | ISPA Spanien | 4731 | 46 | 4 | 1040 | 968 | 1243 | 1212 | 268 |
81 | Hoklas Bernd | ESV Büchen | 4721 | 44 | 4 | 932 | 1208 | 1069 | 430 | 1082 |
82 | Schierz Martin | Sachsen Tigers/Skat.com | 4717 | 49 | 6 | 1070 | 1278 | 1148 | 626 | 595 |
83 | Sievers Ute | Skatgem. Limmer 1982 I | 4716 | 44 | 6 | 528 | 534 | 773 | 1732 | 1149 |
84 | Frank Walter | Skatsportverband NRW | 4685 | 51 | 11 | 1028 | 862 | 760 | 1311 | 724 |
85 | Will Olivier | ISPA Frankreich | 4663 | 39 | 6 | 1233 | 1033 | 675 | 855 | 867 |
86 | Ruhkamp Michael | Herkules Buben | 4659 | 52 | 13 | 826 | 934 | 764 | 667 | 1468 |
87 | Neumeister Torsten | Vier Wenzel Flöha Erdmannsdorf | 4649 | 44 | 5 | 754 | 1366 | 1202 | 610 | 717 |
88 | Baumgart Angela | Skatgem. Limmer 1982 I | 4644 | 55 | 13 | 1142 | 1124 | 855 | 1067 | 456 |
89 | Schulte Josef | Gänseliesel Göttingen | 4643 | 44 | 9 | 387 | 641 | 947 | 1577 | 1091 |
90 | Flöck Beate | SJK Forellen Asse | 4640 | 46 | 9 | 1012 | 761 | 624 | 1079 | 1164 |
91 | Müller Gottfried | 1. SC Dieburg I I I | 4619 | 51 | 5 | 995 | 760 | 1001 | 942 | 921 |
92 | Gayk Roland | Skatverband Mecklenburg-Vorpommern | 4613 | 39 | 4 | 1210 | 793 | 1048 | 651 | 911 |
93 | Brand Thomas | 1. SC Dieburg I I I | 4596 | 42 | 6 | 918 | 856 | 776 | 1292 | 754 |
94 | Münzenberg Wolfgang | VG 38 Bremen | 4588 | 53 | 15 | 1196 | 848 | 1089 | 780 | 675 |
95 | Felber Jan | Herz Ass Dresden | 4581 | 48 | 10 | 907 | 903 | 1063 | 910 | 798 |
96 | Heinen Wolfgang | 1. SC Hillesheim | 4555 | 46 | 3 | 1233 | 866 | 794 | 498 | 1164 |
97 | Libowski Werner | SC Lüner Buben 99 | 4547 | 48 | 7 | 432 | 1258 | 610 | 956 | 1291 |
98 | Scheufens Werner | Westdeutscher Skatsportverband | 4541 | 47 | 11 | 1048 | 1178 | 558 | 734 | 1023 |
99 | Szeteli Manfred | ISPA Spanien | 4540 | 50 | 12 | 622 | 800 | 1362 | 695 | 1061 |
100 | Bung Hans Peter | ISPA Deutschland Vorstand | 4532 | 46 | 7 | 757 | 758 | 646 | 951 | 1420 |
101 | Metternich Sabrina | Skatfreunde Wirges | 4527 | 51 | 13 | 698 | 559 | 1387 | 1121 | 762 |
102 | Peter Carsten | 1. SC Dieburg I | 4524 | 45 | 3 | 671 | 1004 | 699 | 979 | 1171 |
103 | Spann Joachim | Die Tornados | 4512 | 41 | 4 | 551 | 951 | 838 | 1255 | 917 |
104 | Habeck Nicole | 18 und weg Altenburg | 4512 | 45 | 9 | 420 | 1165 | 322 | 1087 | 1518 |
105 | Bleichner Frederic | ISPA Frankreich | 4489 | 48 | 9 | 615 | 903 | 1452 | 479 | 1040 |
106 | Kukula Witold | ISPA Polen 2 | 4481 | 53 | 15 | 715 | 934 | 673 | 907 | 1252 |
107 | Merkel Martin | Sachsen Tigers/Skat.com | 4470 | 48 | 8 | 511 | 1182 | 978 | 1324 | 475 |
108 | Schrader Corry | Skatgem. Limmer 1982 I I | 4460 | 53 | 10 | 1252 | 247 | 740 | 1321 | 900 |
109 | Bougard Armand | ISPA Niederlande | 4454 | 44 | 10 | 787 | 802 | 846 | 634 | 1385 |
110 | Eder Hansi | 1. SC Dieburg I I | 4441 | 41 | 6 | 695 | 1022 | 509 | 1076 | 1139 |
111 | Quecke Heinz | ISPA Hamburg | 4438 | 43 | 6 | 1214 | 925 | 1109 | 480 | 710 |
112 | Lührs Torsten | VG 38 Bremen | 4434 | 42 | 7 | 1029 | 1085 | 1001 | 506 | 813 |
113 | Paulikat Mirko | Gänseliesel Göttingen | 4423 | 36 | 6 | 823 | 1119 | 1186 | 814 | 481 |
114 | Fuchs Hans-Hermann | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 4415 | 47 | 5 | 709 | 1235 | 783 | 689 | 999 |
115 | Mai Frank | VG 38 Bremen | 4410 | 42 | 6 | 1102 | 695 | 1380 | 610 | 623 |
116 | Lange Conny | Skatverband Baden-Württemberg | 4396 | 38 | 4 | 820 | 727 | 1097 | 910 | 842 |
117 | Hansen Erik Bruhn | ISPA Dänemark | 4389 | 46 | 8 | 462 | 1267 | 1313 | 717 | 630 |
118 | Brandt Markus | Müsselbuben Oldenburg | 4378 | 43 | 7 | 1062 | 768 | 629 | 563 | 1356 |
119 | Schott Matthias | 1. SC Dieburg I | 4368 | 44 | 8 | 731 | 1403 | 789 | 780 | 665 |
120 | Karger Nico | Euroskat Treuchtlingen | 4367 | 52 | 12 | 673 | 720 | 1306 | 691 | 977 |
121 | Aagaard Leif | ISPA Dänemark | 4346 | 51 | 12 | 1041 | 624 | 952 | 534 | 1195 |
122 | Heydecke Ronald | Skatverband Sachsen-Anhalt | 4342 | 45 | 6 | 485 | 761 | 1185 | 1001 | 910 |
123 | Schmitz Stefan | Herz Dame Delrath | 4325 | 53 | 13 | 674 | 881 | 965 | 621 | 1184 |
124 | Saternus Jerzy | ISPA Polen 2 | 4313 | 41 | 7 | 979 | 777 | 913 | 1072 | 572 |
125 | Drießen Tobias | Kiepenkerl Münster | 4308 | 49 | 10 | 970 | 923 | 528 | 1207 | 680 |
126 | Stuhlmann Bernd | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 4287 | 49 | 12 | 1393 | 650 | 1103 | 142 | 999 |
127 | Wilke Heike | Euroskat Winsen | 4284 | 47 | 9 | 369 | 815 | 840 | 1283 | 977 |
128 | Baake Peter | Skatverband Sachsen-Anhalt | 4279 | 44 | 10 | 958 | 512 | 845 | 856 | 1108 |
129 | Wolf Frank | Euroskat Winsen | 4255 | 44 | 10 | 474 | 849 | 1059 | 974 | 899 |
130 | Göbel Rainer | SC Kaufungen | 4235 | 44 | 6 | 1213 | 752 | 1019 | 526 | 725 |
131 | Bommersheim Wolfgang | 1. SC Dieburg I I | 4228 | 61 | 18 | 1216 | 782 | 161 | 834 | 1235 |
132 | Hagemeier Jörg | Strategie Bünde | 4226 | 55 | 12 | 643 | 568 | 1128 | 806 | 1081 |
133 | Fritsch Fritz | Skatbuben Honnefeld | 4223 | 45 | 11 | 975 | 1333 | 444 | 627 | 844 |
134 | Modrow Ute | DSkV - Team | 4218 | 48 | 11 | -5 | 1292 | 683 | 1138 | 1110 |
135 | Grundmann André | Herz Ass Dresden | 4189 | 44 | 8 | 1285 | 421 | 875 | 544 | 1064 |
136 | Schneider Walter | ISPA Deutschland Vorstand | 4183 | 52 | 13 | 1272 | 973 | 849 | 755 | 334 |
137 | Riemann Ulrich | Pik As Recklinghausen | 4118 | 45 | 12 | 1308 | 896 | 342 | 607 | 965 |
138 | Spilker Herbert | Müsselbuben Oldenburg | 4117 | 54 | 17 | 420 | 675 | 1621 | 737 | 664 |
139 | Moje Peter | ESV Büchen | 4107 | 45 | 6 | 508 | 774 | 372 | 1111 | 1342 |
140 | Wehr Wolfgang | Euroskat Treuchtlingen | 4094 | 52 | 12 | 1141 | 416 | 1350 | 361 | 826 |
141 | Bommersheim Michaela | 1. SC Dieburg Damen | 4088 | 44 | 9 | 377 | 1243 | 886 | 328 | 1254 |
142 | Schulze Erik | Sachsen Tigers/Skat.com | 4085 | 44 | 7 | 842 | 1148 | 290 | 832 | 973 |
143 | Grzyb Sebastian | ISPA Polen 1 | 4074 | 42 | 12 | 1043 | 932 | 1270 | 158 | 671 |
144 | Rodehüser Rosita | ISPA World Vorstand | 4058 | 50 | 13 | 624 | 1077 | 1105 | 637 | 615 |
145 | Eisold Siegfried | Westdeutscher Skatsportverband | 4033 | 48 | 10 | 834 | 954 | 225 | 973 | 1047 |
146 | Fahr Rene | 18 und weg Altenburg | 4030 | 53 | 14 | 868 | 600 | 449 | 1212 | 901 |
147 | Wettlaufer Tamara | SC Kaufungen | 4014 | 50 | 13 | 1036 | 792 | 649 | 1137 | 400 |
148 | Mol Carsten | Müsselbuben Oldenburg | 3999 | 53 | 13 | 839 | 1071 | 619 | 500 | 970 |
149 | Schäfer Gerd | ISPA Deutschland Vorstand | 3986 | 39 | 8 | 277 | 898 | 580 | 1318 | 913 |
150 | Kerpa Ilka | Müsselbuben Oldenburg | 3983 | 49 | 12 | 1166 | 693 | 409 | 842 | 873 |
151 | Mieth Frank | 1. SC Dieburg I I I | 3980 | 40 | 7 | 769 | 1364 | 702 | 718 | 427 |
152 | Homilius Hans-Jürgen | DSkV - Team | 3961 | 42 | 6 | 1097 | 1161 | 1057 | 374 | 272 |
153 | Müller Hans Günther | Skatfreunde Wirges | 3950 | 47 | 12 | 740 | 754 | 855 | 476 | 1125 |
154 | Maul Adolf | Herkules Buben | 3914 | 40 | 9 | 1121 | 965 | 421 | 762 | 645 |
155 | Klein Frank | Skatbuben Honnefeld | 3895 | 38 | 8 | 970 | 489 | 67 | 1181 | 1188 |
156 | Weitersdorf Delf | Euroskat Winsen | 3880 | 37 | 8 | 362 | 807 | 1090 | 679 | 942 |
157 | Glagow Claudia | Herkules Buben | 3868 | 36 | 6 | 824 | 977 | 740 | 853 | 474 |
158 | Aden Hans | SC Runder Tisch Oberelben | 3857 | 56 | 15 | 510 | 663 | 933 | 751 | 1000 |
159 | Schiesser Hilde | 1. SC Dieburg Damen | 3848 | 33 | 3 | 339 | 851 | 1107 | 813 | 738 |
160 | Di Donato Nevio | Blinde Eulen Gernsheim | 3830 | 43 | 9 | 1192 | 592 | 391 | 852 | 803 |
161 | Schnier Rolf | ISPA Niederlande | 3798 | 56 | 17 | 411 | 730 | 1051 | 695 | 911 |
162 | Hansen Jens Peter | ISPA Dänemark | 3791 | 39 | 6 | 730 | 1111 | 797 | 757 | 396 |
163 | Weiler Hans | Blinde Eulen Gernsheim | 3789 | 39 | 7 | 1179 | 780 | 622 | 479 | 729 |
164 | Zimmermann Stefan | SJK Forellen Asse | 3761 | 49 | 12 | 1252 | 1418 | 561 | 611 | -81 |
165 | Schecker Thorsten | Gänseliesel Göttingen | 3744 | 38 | 7 | 1120 | 602 | 490 | 643 | 889 |
166 | Gürtler Helmut | 18 und weg Altenburg | 3737 | 41 | 12 | 949 | 511 | 345 | 1376 | 556 |
167 | Mechler Ricarda | Skatgem. Limmer 1982 I | 3731 | 45 | 15 | 144 | 1117 | 849 | 1049 | 572 |
168 | Hilbrand Reinhard | ISPA Spanien | 3689 | 43 | 13 | 512 | 569 | 687 | 1103 | 818 |
169 | Pfotenhauer Hans | ISPA Spanien | 3676 | 38 | 9 | 990 | 967 | 949 | 447 | 323 |
170 | Elvers Gudrun | SV Schleswig Holstein/Hamburg | 3638 | 39 | 11 | 790 | 267 | 1093 | 734 | 754 |
171 | Sorge Stephanie | Euroskat.com | 3609 | 43 | 9 | 259 | 998 | 690 | 987 | 675 |
172 | Krieg Wolfgang | Skatsportverband NRW | 3579 | 32 | 3 | 784 | 506 | 1124 | 669 | 496 |
173 | Fug Uwe | SC Kaufungen | 3573 | 40 | 9 | 728 | 817 | 335 | 699 | 994 |
174 | Stadler Hubert | Euroskat.com | 3544 | 42 | 13 | 880 | 1248 | 933 | 431 | 52 |
175 | Roßkopf Josef | 1. SC Dieburg I | 3528 | 35 | 4 | 561 | 770 | 617 | 593 | 987 |
176 | Ohlrogge Olaf | Müsselbuben Oldenburg | 3482 | 39 | 7 | 600 | 816 | 932 | 810 | 324 |
177 | Heinrich Karl-Heinz | SC Lüner Buben 99 | 3469 | 56 | 19 | 517 | 470 | 1064 | 137 | 1281 |
178 | Knöfel Peter | Herkules Buben | 3450 | 44 | 11 | 678 | 750 | 78 | 911 | 1033 |
179 | Sitko Leonardo | ISPA Polen 2 | 3441 | 41 | 9 | 393 | 957 | 187 | 864 | 1040 |
180 | Berger Pawel | ISPA Polen 1 | 3428 | 27 | 3 | 875 | 586 | 838 | 806 | 323 |
181 | Zinke Gregor | Strategie Bünde | 3419 | 41 | 9 | 875 | 565 | 753 | 383 | 843 |
182 | Warkentin Karin | Euroskat Treuchtlingen | 3394 | 39 | 11 | 630 | 751 | 320 | 487 | 1206 |
183 | Redemann Sonja | Skatgem. Limmer 1982 I | 3354 | 34 | 7 | 948 | 747 | 489 | 1062 | 108 |
184 | Zimmermann Ulli | Westdeutscher Skatsportverband | 3353 | 35 | 7 | 693 | 668 | 700 | 1061 | 231 |
185 | Apel Karl-Heinz | ISPA Deutschland Vorstand | 3321 | 38 | 11 | 666 | 454 | 807 | 687 | 707 |
186 | Welteroth Antje | Skatverband Baden-Württemberg | 3256 | 49 | 16 | 623 | 628 | 476 | 723 | 806 |
187 | Bech Francois | ISPA Frankreich | 3209 | 35 | 11 | 501 | 424 | 819 | 1021 | 444 |
188 | Bär Thorsten | Skatfreunde Wirges | 3087 | 42 | 15 | 919 | 184 | 899 | 613 | 472 |
189 | Knobbe Hans | Skatsportverband NRW | 3055 | 39 | 13 | 812 | 547 | 283 | 420 | 993 |
190 | Boursie Heribert | ISPA Niederlande | 2972 | 37 | 12 | 667 | 828 | 488 | 546 | 443 |
191 | Asmussen Hans Peter | ISPA Dänemark | 2624 | 38 | 16 | 497 | 467 | 648 | 797 | 215 |
192 | Langer Udo | ESV Büchen | 2524 | 34 | 12 | 709 | 622 | 51 | 363 | 779 |
« powrót do listy