Polski Związek Skata

Woszczyce 2021 T4 + klasyf. łaczna

SK Woszczyce     27.08.2021                  
Kierownik Konsek Andrzej Sędzia: Waloszyński Ernest  

KLASYFIKACJA OGÓLNA PO 4 TURNIEJACH

Sekretarz Szafraniec Adrian      
M-ce Nazwisko,  imię S U M A 1s 2s 3 s   Miejsce Nazwisko Imię Klub Razem 1T 2T 3T 4T
      Z gry w     Z gry     Z gry     Z gry  
1 Kąsek Andrzej 2734 25 814 975 945   1 Kolonko Grzegorz MDK Bolko Łaziska 7644 2459 1821 2817 2368
2 Szafraniec Zygmunt 2725 23 1121 565 1039   2 Szafraniec Zygmunt Palowice 7475 2684 2066 1445 2725
3 Waloszyński Ernest 2643 25 903 718 1022   3 Szymała Tomasz Asy Wisus Żory 7310 2457 1313 2674 2179
4 Lukasek Józef 2487 24 1029 505 953   4 Gorol Marek Asy Wisus Żory 7120 1890 1589 2833 2397
5 Niewiadomski Roman 2476 26 1036 538 902   5 Starzak Krzysztof Dąbki Mościska 6992 2442 1891 2535 2015
6 Gorol Marek 2397 23 646 935 816   6 Beczała Andrzej TS Pszczyna 6936 2429 2532 1570 1975
7 Kolonko Grzegorz 2368 23 860 680 828   7 Brząkalik Roman Zazdrość 6852 1554 1789 2873 2190
8 Brząkalik Roman 2190 22 527 983 680   8 Konsek Andrzej SK Woszczyce 6847 2833 2234 1780 1744
9 Szymała Tomasz 2179 20 752 1033 394   9 Kiełkowski Marek Walet Pawłowice 6757 2735 2777 0 1245
10 Starzak Krzysztof 2015 15 349 1018 648   10 Kwaśniak Jerzy Asy Wisus Żory 6716 2090 2878 1748 1677
11 Tchórz Henryk 1985 21 607 742 636   11 Kamiński Tadeusz Kibic Studzionka 6532 1636 3141 1755 0
12 Beczała Andrzej  1975 20 303 828 844   12 Kąsek Andrzej Jardex Szczejkowice 6523 1716 2073 1532 2734
13 Smusz Stefan 1944 21 691 588 665   13 Tchórz Henryk Walet Pawłowice 6518 797 2231 2302 1985
14 Kalus Jerzy 1872 19 145 783 944   14 Gryzło Stanisław Mifama Mikołów 6492 2740 1647 2105 0
15 Skupień Eugeniusz 1860 21 1078 271 511   15 Matląg Dariusz Dąbki Mościska 6452 2087 2401 1964 1685
16 Pasieka Kazimierz 1841 20 797 650 394   16 Tomecki Czesław Mifama Mikołów 6411 1965 2056 2390 0
17 Niemiec Stanisław 1770 19 403 1306 61   17 Niewiadomski Roman SK Woszczyce 6409 2198 1000 1735 2476
18 Konsek Andrzej 1744 20 522 606 616   18 Żołneczko Adam Dąbki Mościska 6384 2333 1706 2345 0
19 Grela Alfred 1725 24 1155 -122 692   19 Waloszyński Ernest MDK Bolko Łaziska 6235 2253 1339 1028 2643
20 Matląg Dariusz 1685 18 502 768 415   20 Noga Krzysztof MDK Bolko Łaziska 6130 2513 0 2793 824
21 Kwaśniak Jerzy 1677 17 532 769 376   21 Skupień Eugeniusz Asy Wisus Żory 5923 1881 2182 1610 1860
22 Koza Mariusz 1649 18 835 531 283   22 Grela Alfred Asy Wisus Żory 5840 2667 0 1448 1725
23 Pilorz Bolesław 1541 15 682 149 710   23 Niemiec Stanislaw Asy Wisus Żory 5749 0 2457 1522 1770
24 Kiełkowski Marek 1245 16 534 344 367   24 Wojtala Piotr MDK Bolko Łaziska 5677 1791 2223 1663 1079
25 Gawron Bogdan 1082 13 110 667 305   25 Pilorz Bolesław SK Woszczyce 5559 0 1696 2322 1541
26 Wojtala Piotr 1079 12 211 494 374   26 Szier Mirosław Dąbki Mościska 5504 2001 1836 1667 0
27 Noga Krzysztof 824 19 168 -26 682   27 Kalus Jerzy SK Woszczyce 5491 1310 1814 1805 1872
28   0 0         28 Szrubarz Stanisław Dąbki Mościska 5169 2493 1848 828 0
29   0 0         29 Smusz Stefan SK Woszczyce 4934 1086 1616 1374 1944
30   0 0         30 Podbielski Marian Łaziska 4521 1523 1443 1555 0
31   0 0         31 Jabłoński Stanisław Filar Cieszyn 4421 1949 0 2472 0
32   0 0         32 Koperwas Czesław Filar Cieszyn 4075 1659 1751 665 0
33   0 0         33 Gawron Bogdan Asy Wisus Żory 3693 0 0 2611 1082
34   0 0         34 Skotnica Alojzy TS Pszczyna 3384 1264 1002 1118 0
35   0 0         35 Żołneczko Sebastian Cezab Piasek 3356 0 1811 1545 0
36   0 0         36 Myszor Krystian Królówka 3348 1167 2181 0 0
37   0 0         37 Pasieka Kazimierz Mościska 3220 0 1379 0 1841
38   0 0         38 Lukasek Józef Warszowice 3050 563 0 0 2487
39   0 0         39 Żołneczko Franciszek Dąbki Mościska 2941 1411 1530 0 0
40   0 0         40 Świerkot Eugeniusz Asy Wisus Żory 2885 1745 1140 0 0
41   0 0         41 Dąbrowski Marian MDK Bolko Łaziska 2608 2608 0 0 0
42   0 0         42 Obirek Zbigniew Filar Cieszyn 2395 2395 0 0 0
43   0 0         43 Grzyb Sebastian Amicus Katowice 2370 2370 0 0 0
44   0 0         44 Aleksander Zbigniew Ornontowice 2249 0 0 2249 0
45   0 0         45 Mayer Zbigniew Cezab Piasek 2175 0 0 2175 0
46   0 0         46 Burzawa Marian Filar Cieszyn 1942 1942 0 0 0
47   0 0         47 Klenczar Stanisław Sokół Wola 1917 0 1917 0 0
48   0 0         48 Jabłoński Jacenty Filar Cieszyn 1912 0 0 1912 0
49   0 0         49 Walaszek Mirosław Walet Pawłowice 1836 1836 0 0 0
50   0 0         50 Pawlas Mariusz Asy Wisus Żory 1784 0 0 1784 0
51   0 0         51 Matula Adolf Orzesze 1660 0 0 1660 0
52   0 0         52 Koza Mariusz KS Woszczyce 1649 0 0 0 1649
53   0 0         53 Pełka Jerzy  SK Woszczyce 1645 1645 0 0 0
54   0 0         54 Faruga Jan TS Pszczyna 1634 1642 -8 0 0
55   0 0         55 Brudniok Rafał Orzesze 1623 0 1623 0 0
56   0 0         56 Bartniczek Marek Filar Cieszyn 1143 1143 0 0 0